Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160201) hfrici válasza makoss (#160200) üzenetére


hfrici
aktív tag

Nem megyek neki a Berettyónak miatta :)

(#160202) Veron


Veron
őstag

Zsebbarát (kicsi), pörgős, <150k árú modellek esetében az iPhone SE és Pixel 4a-n kívül mi jöhet még szóba?
Mindenképp újban gondolkodom, függetlenül, GSM boltból vásárolva, ~ 2-3 évre tervezve.
(Telefonálásra,) böngészére, emailezésre, esetenként videokonferenciára és GPS-re lenen használva és Huawei P10-et váltana. Jó lenne, ha ~5 óra SOT-ot tudna egy töltéssel.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#160203) Ádám16 válasza Veron (#160202) üzenetére


Ádám16
addikt

Ez a kettő lesz, ami zsebbarát és pörgős ezen az áron. A kettő közül én az iPhonera mennék, az 4-5 évig még biztosan támogatva lesz, és az anyaghasználat is jobb szerintem.

(#160204) Gyarmati_ válasza Ádám16 (#160203) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Azért az 5 óra SOT ezekkel nehéz.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#160205) yuing válasza Gyarmati_ (#160204) üzenetére


yuing
őstag

A 4A-nak elképesztően jó az üzemideje, érdemes olvasgatni a topikjában.

(#160206) ghiottone válasza yuing (#160205) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:K

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#160207) Veron


Veron
őstag

Akkor anyaghasználat és support kontra üzemidő?
P10hez képest bármiben visszalépés lenne valamelyik? Nem sietek, Huawei még teljesen jól működik egyelőre, de kipróbálnék valami újat.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#160208) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Valami Best Buy telefon 400-450 euro(150k környékén)? Nagyon ezen a 300 euro régióban gondolkodtam, de látom ha fentebb megy a keret már elég durva számok vannak 256 GB tárhely meg 12 GB RAM. :C

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#160209) yuing válasza Veron (#160207) üzenetére


yuing
őstag

Azt mondanám nézd meg élőben mindkettőt, de a Pixel talán sehol nincsen kiállítva. Hivatalosan nem forgalmazzák az országban. Alza árulja, talán náluk, vagy valamelyik hardveraprós eladónál esetleg.
SE-vel szemeztem én is néhány hónapja a mérete miatt, az MM-ben lecsekkoltam, és végül kevésnek bizonyult az a 4.7".

(#160210) kutga válasza yuing (#160209) üzenetére


kutga
nagyúr

Telefonálásra szerintem még mindig a legjobb az SE. Másra viszont már nem az igazi. Nekem I7 van, még mindig szuper amíg nem kezdem el használni. A képernyő úgy viszi az akkut hogy öröm nézni, egy fél órás zoom konferencia kinyírja. Ezért nem veszek SE-t se többek között.

Let the Zone take me if I am.

(#160211) mp54 válasza kutga (#160210) üzenetére


mp54
senior tag

"Kicsi" telefont akarok dual-SIM-mel, (egyik lehet eSIM), minél hosszabb távra. Almástól idegenkedem. Pixel 4a nem megy duálban. Mit vegyek?
Kösz!

(#160212) erahurka


erahurka
félisten

Szasztok!

Ha használt telefont vennék, hogy tudom ellenőrizni pl. hogy a kamerával minden rendben van-e? Nyilván csinálok egy képet, de van valami amire kifejezetten figyelni kell ilyenkor?

Illetve más használt telefonos tipp? IMEI szám csekk a garanciajegyen az megvan.

:R

(#160213) erahurka


erahurka
félisten

Mégegy kérdés: Van-e beállított Google/iCloud fiók? (gyári beállítás után néhány gyártó mobilját nem lehet használni, ha az eredeti tulaj fiókjával be volt előtte lépve. Átvételkor nézzük meg és léptessük ki!)

Ez még létezik? Hogy ha nem lép ki hard reset előtt a fiókjából, akkor nem tudom használni? :R

(#160214) ghiottone válasza erahurka (#160213) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Aha. Google FRP védelem. Írtam privátban is, de ha itt is kérdés akkor mindenképpen először az összes fiók törlése majd úgy gyári beállítások visszaállítása. Ha nem lép ki az előző tulaj, akkor csak az ő által megadott pin kód, stb., vagy fiók adatokkal engedi tovább a beállításokat a készülék. Hívások fogadásán kívül semmi se lesz jó kb. Egy kis lakat is látható ilyenkor az értesítési sávon fent.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#160215) erahurka válasza ghiottone (#160214) üzenetére


erahurka
félisten

Gondoltam megkérdezem ahol tudom, hátha te nem leszel már elérhető ma :D :R

(#160216) blod001


blod001
tag

Xiaomi Mi 10T Lite mennyire számít jó deal-nek 114k-ért? A lélektani határ kb 120k körül lenne amit telefonra szeretnék költeni és kifejezetten Xiaomi telefonokat nézek. Redmi Note 9 Pro-val szemeztem eddig, de most hajlandó lennék egy kicsit többet fizetni.

(#160217) Gyarmati_ válasza blod001 (#160216) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Ha párban tudnád venni, még jobb az ára.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#160218) kutga válasza mp54 (#160211) üzenetére


kutga
nagyúr

Nincs ilyen. Esimmel amúgy a legtöbb telefon duál lehet, csak az meg nincs minden szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#160219) Krisz79


Krisz79
őstag

Tudna valaki segiteni 1 linket küldeni,ahonnét le tudnék tölteni 1 telefon adásvételi szerződést?
Köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#160220) s4hu|SyD^ válasza s4hu|SyD^ (#160208) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Azt hozzátenném, hogy pár évre mindenképp szeretném. Jelenlegi S7Edge már 6 éves lesz szóval nálam bírják a telefonok. Szerencsére nem játszom telefonon így egyáltalán nem kell pl. csúcskészülék.

Nagy aksi, jó üzemidő, gyors reagálás, szép képek és sok tárhely(esetleg bővíthető) ezek mind előnyök illetve kritériumok. Egyébként mezei felhasználásra lenne. 6,5-6,8" nekem megfelel, kicsi a kezem, de ahogy öregszem már jobb szeretem a nagyobb képernyőt nézni. :D

Nem tudom milyen márkák jöhetnek szóban ilyen áron(max. 500€) Oppo, OnePlus, Realme, Xiaomi, esetleg Samsung mid-range, TCL? Huawei(nem tudom mik a hátrányai jelenleg, hallottam valamit a Google alkalmazások végett)? Valamint láttam, hogy OIS nem mindenhol van, nem tudom ez mennyire hátrány ha csak családi alkalmakon, kirándulásokon vannak képek készítve. Nem kell, hogy professzionális kamera legyen benne, de azért csináljon szép képeket a családról. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#160221) Winnie The P válasza Krisz79 (#160219) üzenetére


Winnie The P
őstag

Ennyire ne legyünk már kényelmessek. Használd a google keresőt, azért van.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#160222) Krisz79 válasza Winnie The P (#160221) üzenetére


Krisz79
őstag

Ez nem a kényelemről szól megtettem de gondoltam hátha van itt egy bevált séma

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#160223) kutga válasza Krisz79 (#160222) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem kb bármelyik jó amit feldob a kereső.

Let the Zone take me if I am.

(#160224) Bdanyy válasza s4hu|SyD^ (#160220) üzenetére


Bdanyy
addikt

S7 edge után valami visszalépés mindenképpen lesz, ha 500 euro a keret (ois talán már elérhető ennyiért is (iphone se 2020, oneplus nord, pixel 4a stb) de wireless töltés, ip68 nem hiszem, amoled sem sűrűn). Kicsivel többért ott van az S20 fe, annál csak az akkuidő nem lesz kiemelkedő (de szerintem az s7 edgenél jobb, vagy hozza ugyanazt). Ha a soc számít, a többi kevésbé, akkor mi 10t is jó lehet. Talán a nord lenne a legjobb kompromisszum, de azzal se 6 évre tervezz :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#160225) Pali23


Pali23
csendes tag

Szép napot. Olyan kérdésem lenne ha azonos áron tudnám megvenni a mi 10t lite 5g és a redmi note 9 prot melyiket érdemes választani? Előre is köszönöm.

(#160226) Bdanyy válasza Bdanyy (#160224) üzenetére


Bdanyy
addikt

Illetve nem tudom melyik országban veszed de németországban a media marktban akciós az s20 fe 4g, 500 euro alatt van. Szerintem annál jobban nem nagyon lehet találni, még ha van pár furcsaság annál is (kijelző és proximity sensor hibák egyeseknél)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#160227) xhege válasza Bdanyy (#160224) üzenetére


xhege
addikt

Az iPhone SE 2020 tudja a vezetéknélküli töltést, és IP67 is van.

(#160228) vicces


vicces
addikt

gondolom a mi 10t lite 64gb 229 euroért jó ajánlatnak számit? valentinnapi kedvezménnyel.
[link] :U
gondolkozok pixel 4a-n is, meg a71 samsung stb. :F
agyalok itt minden variánson, de a drágább telefon sem fogja tovább birni mint ez. nekem max 3 évig ment egy telóm el. tegnap elött 2,5 év után halt csak úgy meg egy xiaomim minden ami volt rajta odaveszett.

:)

(#160229) King Charles


King Charles
tag

Sziasztok

Szeretnék majd venni egy mi10t pro készüléket. Várható hogy ennek is lemegy az ára 150-160 körülre(normális helyen véve gyári garanciával)
Ahogyan ez történt a poco f2 pro val is?

Gondolom azert lesz hatása az árára a nemsokára kijövő uj szeriáknak.

Köszi

(#160230) kutga válasza King Charles (#160229) üzenetére


kutga
nagyúr

Mindjárt előveszem a varázsgömbömet.

;]

Let the Zone take me if I am.

(#160231) Casanova*


Casanova*
veterán

Srácok, SAMSUNG GALAXY S10E megéri az árát? Vagy érdemesebb venni egy 5G-és telefont? Bőven elég a 4G? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#160232) kutga válasza Casanova* (#160231) üzenetére


kutga
nagyúr

5G időtállóbb, de sebességben nekem pl. bőven elég a 4G. S10E jó lehet a kopakt kategóriában, egy-két évig még támogatást is kap.

Let the Zone take me if I am.

(#160233) Casanova* válasza kutga (#160232) üzenetére


Casanova*
veterán

Köszi! Nézelődtem új telókat. Mind túl nagyok. Van jó új teló kompakt méretben? max 5,6-5,8 col

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#160234) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv ! Átköltözés Samsungról-realme mobilra PC nélkül melyik a legegyszerűbb megoldás android 10 mindkettő phone clone-val próbálkoztam nem jött össze, mindkettőt régi telefonként engedi, de lehet nem csinálom jól nem vagyok hozzáértő. Köszönöm ha tud segíteni valaki.

(#160235) kutga válasza Casanova* (#160233) üzenetére


kutga
nagyúr

Pixel 4a-t dicsérik kompakt méretben, mondjuk én már elengedtem ezt a vonalat, ahogy a gyártók is. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#160236) Casanova* válasza kutga (#160235) üzenetére


Casanova*
veterán

Egész jól néz ki! Ajánlott plecsnit kapott. Köszi!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#160237) xhege válasza Casanova* (#160231) üzenetére


xhege
addikt

Droid vonalon az új Pixel(ek), amik kisebb méretűek, illetve vannak az almák.

(#160238) Casanova* válasza xhege (#160237) üzenetére


Casanova*
veterán

Apple 12 mini nagyon tetszik,sajnos annak nagyon gyenge az akksija. :( Pedig az méretben nagyon király!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#160239) kutga válasza Casanova* (#160236) üzenetére


kutga
nagyúr

Annyi hogy nálunk hivatalosan nem kapható, innen az apróról lehet rendelni.

MOD
Új almákat én is néztem, de ami kicsi, azokban valóban röhej az akku. Meg aztán valódi dual sim, tárhelybővítés, és még sorolhatnám mit nem tudnak. Ennek ellenére egy SE-re bármikor beneveznék. ;]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#160240) Casanova* válasza kutga (#160239) üzenetére


Casanova*
veterán

Szerintem jó lesz ez a samsung s10e. Majd lecserélem mikor kijön valami jó kompaktos samsung teló.

Majd az új apple 13 mini jó lesz. Elvileg annak már jó lesz akksija.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#160241) kutga válasza Casanova* (#160240) üzenetére


kutga
nagyúr

Én örülnék neki ha visszahoznák a kompakt méretet. S21-et nézegettem hétvégén médiában és meglepően kompaktnak hatott.

MOD
Az akkuja igen, az ára nem. ;]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#160242) xhege válasza Casanova* (#160240) üzenetére


xhege
addikt

iPhone 13 Mini lehet, hogy nem lesz, mert most olyanokat is hallani, hogy a 12 mini gyártását is visszafogják, vagy akár le is állítják. Nem nagyon fogy. Az S10e is piszok gyenge akkuban csak szólok! :D Nálam 3,5 óra SOT-okat tudott, de legalább melegedett is rendesen... A 3,5 órát simán hozza egy iPhone SE2020 vagy egy 12 Mini is, de azok legalább nem melegszenek. Nyilván ahány felhasználó annyi vélemény, de nekem az S10e életem egyik legnagyobb csalódása volt.

(#160243) Casanova* válasza xhege (#160242) üzenetére


Casanova*
veterán

Basszus,jó hogy mondod. Nekem fontos az erős akksi,mert sokat tőzsdézek. Több órákat megy a telefonom. Hát akkor nem tudom milyet válasszak. :(

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#160244) Bdanyy válasza Casanova* (#160243) üzenetére


Bdanyy
addikt

Pixel 5. Akkuidőben nekem nem tűnt vészesnek utánaolvasva a 12 mini, az se2020 gyengébb.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#160245) kutga válasza Casanova* (#160243) üzenetére


kutga
nagyúr

Minél nagyobb a képernyő annál nagyobb akksi fér alá. A71 nálam vígan ment két napot két kártyával.

Let the Zone take me if I am.

(#160246) Casanova*


Casanova*
veterán

Srácok!! Apple 12 mini Tech-Protect Powercase tok 4700 mAh akkumulátorral. Szerintetek?? Kicsi méret és erős akksi. Meg is van oldva. :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#160247) kutga válasza Casanova* (#160246) üzenetére


kutga
nagyúr

Részemről inkább egy powerbank, én mindig is tok ellenes voltam.

Let the Zone take me if I am.

(#160248) xhege válasza Casanova* (#160246) üzenetére


xhege
addikt

Ez lehet egy megoldás igen. Mondjuk nem tudom mennyi SOT-ra van szükséged és a program amit használsz mennyire gyilkolja az akksit. Az I12 mini akksija azért önmagában sem olyan nagyon sz@r.

(#160249) Casanova* válasza kutga (#160247) üzenetére


Casanova*
veterán

power bankot külön kell cipelni. Plusz helyet foglal.

#160248xhege:
Redmi 7A telóm van. Ez kb. majdnem 10 órát kibír. Egész jó.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#160250) Norbi. válasza Casanova* (#160246) üzenetére


Norbi.
őstag

Jó lehet, ha nem gagyi cucc. Watch szíjam volt csak ilyen márka, az jó volt, de akkus tokból sok ganyéval találkoztam.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.