Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135008) MC Pite válasza @tco@ (#134999) üzenetére


MC Pite
veterán

Nem vagyunk egyformák, ezt épp tegnap küldte át, mind telefonos (fényképezőt nem mindig tud magával vinni). [kép] A legtöbben nem hivatnak elő belőle A4, néha A3ast :).
Nem hiszi el hogy ennyi év után ennyiért nincs legalább N8 szintű telefon, és az csak plussz sokk, hogy a mostani tepsi méretűjénél nem igazán van kisebb (nem szereti hogy ekkora, kapta).
A mostanija megy szervizbe, plusz ismerősnek kerestem kompakt méretű telókat, és nagyon belelkesedett hogy akkorára szívesen cserélne. De a samu A3 -neki- nagyon nem ugorja meg a fényképes igényeket, plusz általában a ram mennyiség/support is karcsú a nem drága koreaiaknál.

Ok, nagyjából körvonalaztuk, ha ráhúz, XZ2C dual, ha olcsóbban nem nagyot akar akkor XA2, és 'mai kompaktból' a 7.1 tűnt idáig korrektnek (P10/XZ1C dual használtba max). Ha 7.1 mellett (méretben és árban) még akad még alternatíva azt még meglesném (max 3 alternatívát kért).
Szerk: gsmarenán meg mobilarénán szoktam a fotókat nézni, pár perc alatt sztem türhetően körvonalazható mit tud. Légyszi ajánlásba se szerepeljen olyan ami XA2/7.1-nél láthatóan rosszabb :B :R

:R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.