Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68151) ƵøŁĭ válasza AmigaFan (#68149) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Ha ez a 3 gépes verzió akkor annyit megér. Felhőre állítják át a komponenseit és optimalizációt sem hanyagolják el. Nem egy világverő termék de 5 éves viszonylatban fejlődik.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#68152) eisento


eisento
addikt

Na visszairt malvin a kaspersky supporttol. Allitolag visszaallitottak...
Ugyan azota vettem eset is-t anyumeknak jo lesz a kaspersky. Delutan oiprobaljuk igazat mondott-e :C

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#68153) eisento válasza eisento (#68152) üzenetére


eisento
addikt

Es tenyleg jo lett :C :C :C

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#68154) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

NortonLifeLock today announced an agreement to acquire Avira, a company that provides a consumer-focused portfolio of cybersecurity and privacy solutions with a strong base in Europe and key emerging markets.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#68155) Pano válasza ƵøŁĭ (#68154) üzenetére


Pano
addikt

Sose gondoltam volna, hogy felvásárolják őket, ilyen nagy múlttal. Meg pont a Norton. :DÚgy néz ki nem jött be az irány amit az Avira elkezdett. Nahát, milyen meglepő. :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#68156) Xelo válasza Pano (#68155) üzenetére


Xelo
addikt

már áprilisban eladták: "Tjark Auerbach, the founder of Avira sold almost 100% stakes of the company to the Investcorp Group of Manama (Bahrain) in April 2020.", csak most megint kezet cserél. :D

(#68157) Szellem. válasza ƵøŁĭ (#68154) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Ez durva. Ezt nem gondoltam volna és főleg azt nem, hogy a Norton veszi meg. Persze, ettől még ez baromi előnyös lehet.

(#68158) Pano válasza Xelo (#68156) üzenetére


Pano
addikt

Hát, ki kell várni a végét. Lehet, mi felhasználók nyerünk rajta.

(#68159) Pano


Pano
addikt

[link]

Ha jól értelmezem egy ingyenes antivirust is szeretnének bevezetni itt, Európában. Csak ugye kérdés az, hogy ez egy Norton free lesz, vagy marad az Avira, de norton in-app reklám győzködéssel. Amilyen bloatware rendszert fejlesztett ki az Avira az elmúlt időkben, simán el tudom képzelni az utóbbit. :D
Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#68160) milan26 válasza ƵøŁĭ (#68154) üzenetére


milan26
senior tag

Az is érdekes, hogy akik eddig az Avira motort liszenszelték, azokkal mi lesz?

(#68161) Cs1csó válasza Szellem. (#68157) üzenetére


Cs1csó
félisten

Előnyösebb mint amit az a cég csinált ami a CCleaner-t vette meg. :DDD

(#68162) Xelo válasza milan26 (#68160) üzenetére


Xelo
addikt

gondolom amíg az aktuális szerződésük tart addig használhatják, utána kérdőjeles. :F

(#68163) Pano válasza milan26 (#68160) üzenetére


Pano
addikt

Semmi. Nem hiszem, hogy bármiben hátrányt szenvednének. A fejlesztés megy tovább, max lehet erősebb lesz a motor, mert már bele fog tenni a Symantec is.

(#68164) Szellem. válasza Cs1csó (#68161) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Az tuti biztos!

(#68165) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Hmm.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#68166) Pano válasza ƵøŁĭ (#68165) üzenetére


Pano
addikt

Én már jókat mulatok az av-comperatives tesztjein. Kicsit olyan már, mint régen a havonta/pár havonta megjelenő kretén vagy morbid magazin. Tele fikcióval, túlzásokkal, de jó szórakozás. :D

[ Szerkesztve ]

(#68167) Szellem. válasza Pano (#68166) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Komolytalan az egész, ahogy az av-tests.org is. Egyiket sem szabad komolyan venni semmilyen szinten.

(#68169) Mart10000 válasza Pano (#68166) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Valamilyen igazodási pont kell azoknak, akik nem döntötték el melyiket használnák. :U

(#68170) Pano válasza Mart10000 (#68169) üzenetére


Pano
addikt

Igen, alapesetben. Csak pont hogy fals igazodási pontot kapnak. Ez itt a gond.
Kicsit olyan ez a teszt mint a nemzeti konzultációk.

[ Szerkesztve ]

(#68171) Cs1csó válasza Mart10000 (#68169) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 Akkor kinek, minek higgyünk? Az akármilyen jutubereknek? 50-100db-os mintás teszteknek? Nehéz ügy.
Kicsit olyan 22-es csapdája dolognak érzem,ezt a problémakört. Lehet az lenne a legjobb, ha elérhető lenne, hogy egy adott vírusuritó gyártó cég mennyi embert foglalkoztat, mennyit költ pl. munkabérre, fejlesztésre stb. mekkora a büdzséje

[ Szerkesztve ]

(#68172) gregory91


gregory91
senior tag

Erre vannak a próbaverziók hogy az embernek 1 hónapja legyen eldönteni hogy akarja-e vagy sem.Ezek a tesztek kicsit se reprezentatívak főleg ha korlátozott mintával dolgoznak.Illetve #68168

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#68173) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Akit érdekel a Program Promók Topikba beraktam egy 120 napos F-Secure SAFE promot. Működik.

(#68174) Dévacsen válasza Szellem. (#68173) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Köszönöm :R éltem a lehetőséggel,még soha nem tudtam kipróbálni az évek alatt,tegnap órákon át kerestem egy promót hozzá,vpn el sem működtek már amik voltak..erre reggel mit látok.. :) Felment ügyesen,vpn nélkül is fiók létrehozása után.

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#68175) Kiskutya válasza Szellem. (#68173) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha volt már régebbi promo akkor is engedi feltenni?

hmm...

(#68176) Szellem. válasza Kiskutya (#68175) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Új fiók kell, új email címmel, stb.

(#68177) Szellem. válasza Dévacsen (#68174) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Szuper. Látod, ez a szinkronicitás. :) Biztos koherens voltál a szívedben és ezért jöttek így össze a dolgok. :)
Akkor lehet kipróbálni és véleményt írni róla.

[ Szerkesztve ]

(#68178) Kiskutya válasza Szellem. (#68176) üzenetére


Kiskutya
veterán

Köszi!

hmm...

(#68179) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Ez mennyire hiányzott. Nesze neked nagy név...

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#68180) Pano válasza ƵøŁĭ (#68179) üzenetére


Pano
addikt

Már csak pár lépés a szájzuhany és az análtorpedó. :D

(#68181) Szellem. válasza ƵøŁĭ (#68179) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Ez a 21.3. Fasza. Ez az a cég aki szintén megérett a bukásra. Ez így már nagyon gáz. Nem elég, hogy bugos, gépterhelő termékeket gyártanak, még telibeverik minden szarral.

A lényeget kifelejtetted:

[ Szerkesztve ]

(#68182) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

F-Secure 18.0 Beta

New features:

New Main UI:
- Main UI is done with .NET technology and only consumes resources when open.
- Action Center ("Messages") component is merged into Main UI. There is no longer the option to view messages in tray icon.
- Main UI has tasks for the user to solve and if an important task is added, the main UI opens automatically. User can also dismiss some tasks if they feel that they are not important.
- Recent events are shown in Main UI. They change based on the subview you are on, e.g. Virus Protection view shows recent events related to it.
- Full support for high resolutions, resizing, accessibility features.
- When time limit has been reached the user will be locked out of the session after 60 seconds.
New Time Limits lock UI:
- Time Limits lock UI is done with .NET technology.
Fixed issues:

- Scheduled scanning time does not take effect if changed and then Settings immediately closed (PBL-7231)
Known issues with the new Main UI:

- Event details do not open from the "Recent events" list (PBL-7533)
- Help has not been updated to cover the new Main UI

Kezelőfelület egy hulladék.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#68183) Szellem. válasza ƵøŁĭ (#68182) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nekem tetszik a kezelőfelület.
De végre fejlesztenek ők is. Tetszik.

(#68184) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Az elmúlt napokban kicsit kutakodtam az F-Secure-al kapcsolatban.
Edward Snowden kijelentése az volt egy Twitter üzenetében, hogy az F-Secure az egyedüli AV cég, akinek nincs összefonódása egyetlen egy kormánnyal sem, még a sajátjukkal sem. Tartják is magukat ehhez.
Felhasználói adatvédelemben két cég aki korrekt: EMSISOFT és az F-Secure.

Az Amazon egyedüliként az F-Secure-t választotta a saját védelmükre.

(#68185) Pano válasza Szellem. (#68184) üzenetére


Pano
addikt

Én elhiszem, de Snowden szavaira mint referencia én már nem nagyon adok. "Megmondóembert" csináltak belőle, vagy ő magából. Nem tudom már követni. :D Kicsit olyan mint az IT világ Puzsér Róbertje.
Várom a napot, hogy mikor lesz az ember sell out influenszer. :D Eljő' az a nap is.

[ Szerkesztve ]

(#68186) Szellem. válasza Pano (#68185) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Ez még az elején volt a "karrierjének". Akkor még hittem neki én is, és azért is írtam be amit írtam feljebb az F-Secure-al kapcsolatban.

(#68187) BigManus válasza Szellem. (#68186) üzenetére


BigManus
addikt

Ez pont olyan, mint a tutanota email.
Titkosított, független, kormányok sem tudnak bele nézni.
Erre mit olvasok? Kötelezték őket hátsó kapura.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#68188) Szellem. válasza BigManus (#68187) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Ha így gondolkodunk, akkor az nem jó. Azért, mert a legtöbben beálltak a sorba, még lehetnek kivételek, akik igen is nem adják be a derekukat. Nem feltétlen tartom jónak az általánosítást.

(#68189) Pano válasza BigManus (#68187) üzenetére


Pano
addikt

Én ezzel valahol egyetértek, de ne kövezzetek meg érte. Szerintem se túl jó ötlet egy olyan platform biztosítása, ahol mondjuk eszközöket adhatunk nagyon veszélyes bűnözők (terroristák, maffiózók, bérgyilkosok stb) kezébe a tevékenységük megkönnyítésére és rejtőzködésükre.
Elég ha csak a pedofilokra gondolsz. Ott egy mail szolgáltatás ahol oda-vissza küldözgethetik egymásnak az anyagokat és még csak fel se lehet ellenük használni vagy le se tudnak vele bukni?
Ha valami túl van biztosítva, az sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#68190) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#68179) üzenetére


csaba1203
addikt

:D :DD
Nem szabad lemaradni a konkurenciától.....

(#68191) BigManus válasza Szellem. (#68188) üzenetére


BigManus
addikt

Nem általánosítottam, csak egyszerűen leírtam...

Pano:
Ezzelnincs is baj. A baj ott van, hogy az ilyen hivatali hátsókapu programokat nem mindig megfelelően konfigurálják, volt rá példa.
Hackerek tudtak kártevőt juttatni a levelező rendszerbe, bár hamar észre vették, de aggodalomra ad okot.
Én jobbnak tartanám az együttműködést illetve adat kiadást.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#68192) Dévacsen válasza BigManus (#68187) üzenetére


Dévacsen
senior tag

El is gondolkodtam rajta mikor olvastam hogy mi tévő legyek,a PH s email címem is tőlük van,de mivel ritkán használom máshol nem törlöm,pedig pont ezért választottam őket,pár éve valamikor, Német cég,bizalom részemről stb.. :) és puff.

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#68193) Cs1csó válasza Dévacsen (#68192) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nyugi, mindenki vastagon xarik rád, de jó nagyot és büdöset!

(#68194) Narxis válasza Cs1csó (#68193) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ejnye.

Thanos was right.

(#68195) Cs1csó válasza Narxis (#68194) üzenetére


Cs1csó
félisten

:F csúnya szót NEM írtam, de tény, itt mindenki parázik hogy ellopják az életét csak ehhez az is kellene, hogy bárkit is érdekeljen.

(#68196) Dévacsen válasza Cs1csó (#68193) üzenetére


Dévacsen
senior tag

:R Köszönöm,megnyugtattál.

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#68197) Cs1csó válasza Dévacsen (#68196) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD szívesen. DE ha Elon Musk, vagy hozzá hasonló magasságokba emelkedsz akkor bizony már nagyon oda kell figyelni a netes tevékenységedre mivel akkor már igen sokan kíváncsiak lesznek rád és esetleg mivel zsarolhatnak vagy mivel tudnak befolyásolni stb.

(#68199) BigManus válasza Cs1csó (#68195) üzenetére


BigManus
addikt

Pont ez a rossz szemszög...
Nem kell fontos embernek lenni ahhoz, hogy megkeserítsék az életedet, pl. egy levelezőhöz való hozzáféréssel.
A kisember adatai is hasznosak tudnak lenni. Rengeteg személyes dolog található egy levelezőben.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#68200) Orbi82


Orbi82
újonc

Köszi a sok infót srácok, hasznos volt. Megvettem ebayen 8ért 3 eszközre az f secure fulllos változatát. Tudom Plag szerint felesleges, de a VPN stb nem hátrány. Ki is jött, h a freemailes címem fennt van black adatbázisokban, valamint idővel ezeket próbálgattam is és 10 weboldalra be is jött nekik, mondjuk ez egy régi email, de volt oldal ahol jelszót és emailt is kicseréltem, szerencsére a többségük lényegtelen volt. Keepassban majd atnézem mihez van megadva a kikerült jelszó, valszeg a freemailtől jutott ki anno. Nekem már simán megeri h nyugodtabban aludjak meg bankolgassak gépről vagy mobilról ha muszáj.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.