Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24686) Visormail válasza TFSi (#24685) üzenetére


Visormail
addikt

A Bitdefender free-be egyébként nem muszáj regisztrálni, facebook vagy gmail név/jelszót is meg lehet adni. Panda cloud kb ugyanolyan gépigényű csak kisebb védelmet ad, ha jól mondom!? Abban nem értek egyet hogy mindegy, analfabétáknak pont ideális a BD free működése (tojok a felhasználóra, nincsenek beállításaim, nem kérdezek tőled semmit csak kiírom hogy már leirtottam amit találtam, mi közöd hozzá örülj hogy ezt is kiírtam utólag, köcsög).

MSE-vel viszont az a több éves tapasztalatom, hogy akárhogy állítottam be, törölje/tegye karanténba/ajánlott művelet akkor is elég sokszor feldobta az ablakot hogy mit csináljon a találattal és reagálnia kellett a felhasználónak. Megnéztem nemrég az egyik ilyen embernél az előzményeket, ott volt egy vírus aminek az állapota engedélyezett. Párbeszéd:
- Amikor feldobta az üzenetet hogy vírust talált, akkor az engedélyezésre nyomtál.
- Igen? Jaa, öö háát végülis az emberi szervezetben is vannak hasznos baktériumok.
- Baaazzzz!
Kapott egy AVG IS 1éves promót, beállítva hogy először lőjön, aztán se kérdezzen.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.