Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12974) 426os


426os
őstag

Úgy néz ki, hogy Linux Mint lesz a dologból. Azt még nem tudom, hogy x86, vagy x64 (szerintetek melyiket érdemesebb használni? ). Most 32bites van fent egy ideiglenes hdd-n és azt kell mondjam, nekem nagyon bejön (véglegesen majd csak később rakom fel). Mostanra nagyon beárett már a csomagkezelés, csak kiválasztom, hogy mit akarok és feltelepíti :D A HP all-in-one nyomtatót is alapból kezeli, nyomtat, scannel, semmit nem kellett hozzá letölteni! Az apeh-os adóbevalló progit viszont valamiért nem sikerült rendesen feltelepíteni, a honlapjukról, ha a webstart-os változatot töltöm le, akkor a java hibaüzenettel megáll, ha egy korábbi (2009-es) írás alapján terminálból telepítem fel, akkor működik rendesen, viszont nem tudom frissíteni, ami szükséges lenne. Ha erre valakinek van megoldása, az kérem ossza meg velem is. És még valami: A videókártyát nem ismeri fel (Ati x800Gt), de ennek ellenére teljesen jól működik minden, natív felbontáson tudom használni a monitort és a megjelenítéssel sincs semmi gond. Érdemes kutakodnom driver után, vagy nem szükséges, jó így, ahogy van?

.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.