Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90801) ollie válasza reelc (#90738) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A licence használatáért fizetnie kell. Valószínűleg az történt, hogy megvették a jogokat mondjuk 4 évre, be volt tervezve 1 év fejlesztés, amiből 3 lett, vagyis az az idő, amíg forgalmazhatták a játékot lecsökkent. Ehhez még hozzájött az is, hogy egyáltalán nem lett olyan sikeres, mint amit szerettek volna. Így a licence lejártakor mérlegelniük kellett, hogy a meghosszabbítás megtérül-e a további eladásokkal, és nyilvánvalóan azt kalkulálták ki, hogy nem sok esélye van, így lemondtak róla. Minden vállalat célja a profit, így ha nagyobb esélyt láttak volna a megtérülésre, biztos meghosszabbították volna a licence-t.

***

(#90802) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

5 dolláros dlcken veszekedtek, amikor a star citizenbe 19050 USD a (talán) mindent tartalmazó csomag :D

/s

(#90803) eami válasza ollie (#90801) üzenetére


eami
addikt

+ kitudja milyen szerződés volt. Lehet arra az időre kizárólagos jogot kaptak, amint pedig lejárt lehet már más cég kapta meg a jogot szintén kizárólagos de limitált időszakra vonatkozó használattal. Ha ez utóbbi van, akkor ha akarnák sem tudnák meghosszabbítani.

(#90804) Csapoati válasza wjbhbdux (#90802) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Annyiert gondolom Chris Roberts is a rabszolgam lesz par evre. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#90805) wwenigma válasza Csapoati (#90804) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, ennyiert ránézhetsz, 1x 4,5 masodpercig.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#90806) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

A DLC mizériához egy újabb cikk az iponon:

Szezonbérlet: az elmebetegség határa

És milyen igaza van!

[ Szerkesztve ]

(#90807) WayneGace válasza prtvlogan (#90806) üzenetére


WayneGace
őstag

Az a kis cikkecske elég hatásvadász. Garantált sok hozzászólás. Ha lenne ilyen itt ph-n, gamepodon is hasonló, akkor szerintem itt is lenne sok hsz. hozzá.
A játékipar profit maximalizálásra törekszik. CDprojekt ezt úgy oldja meg, hogy próbálja a játékosokkal törődő kiadó, fejlesztő képét kialakítani és magas minőségű játékot kiadni. Activision úgy, hogy évente megjelenteti a sikercím folytatását, sok dlc-vel és dollármilliós marketinggel. Amíg veszi a nép DLC-ket , vagy 0. napon 60 eurós játékokat, addig ezek létezni fognak.

Egyébként szerintem olyan nagy felháborodásra nincs oka az embernek, mert ezek szórakoztatóipari termékek még mindig.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#90808) cskamacska válasza wjbhbdux (#90802) üzenetére


cskamacska
addikt

Ami egyébként a Kickstarter szint bohócság miatt van, mert a nagy adakozósdiban mindig van pár őrült aki dollár ezrekkel is megtámogatja a neki tetsző projekteket pár sallangért meg egy fejlesztői pacsiért cserébe. Ami viszont a újdonság a Star Citizennél, hogy egyszerű úrhajó modelleket adnak el százezer számra(!!), amelyek virtuális cekélyszégek drágábbak, mint a pofátlanul túlárazott valós és egész jól megmunkált Warhammer és egyéb figurák-modellek-makettek. :Y

De ez simán pofán fogja b@ßni még őket megjelenéskor, mert vagy a gyűjtögető dilibogyóknak lesz hatalmas előnyük az MMO részben az újoncok kárára, vagy alig kapnak valamit a pénzükért, és akkor a legközelebbi CitizenCon alkalmával Christ Roberts élve el lesz temetve egy 1:1 arányú Constellation szobor alá. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#90809) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Borderlands Pre-Sequel leárazás van a Gamesplaneten (20 eur)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#90810) Dilikutya válasza WayneGace (#90807) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig igaza van. Ha már DLC, meg Season Pass, a legtöbb játéknál már megjelenéskor tudod, mi lesz hozzá nagyjából. Evil Within 4 hónapja jelent meg, és semmi infó...
Hatásvadász, mint a reklámból és kattintásból élő oldalak cikkei, de attól még igaz.

Régen az alapjáték feléért nem egy küldetést kaptál, hanem egy fél játékot, a multis pálya, skin, fegyver, játékmód a patch-el együtt érkezett, a tartalom nélküli hibajavító patch pár megabyte volt, nem a fél játékot lecserélő csomag.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90811) djculture válasza Dilikutya (#90810) üzenetére


djculture
félisten

Evil Within -ért mondjuk nem kár elég középszerű produktum, persze aki megvette az anyázhat..

(#90812) WayneGace válasza Dilikutya (#90810) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem mondtam, hogy valótlant állít. Főleg fogyasztók azok, akik hagyják ezt. Nyilván eladják drágán a skineket is, ha megveszik. Azért régen se volt olyan szép minden. Emlékszem company of heroes első része vagy black& whithe 2 kb. 12k HUF volt cdgalaxisban és akkor még a steam, meg digitális áruházak nem voltak annyira elterjedtek. Ma ahhoz képest bundle-ök jönnek és ki lehet fogni jó játékokat jó áron.
Ha már szóba hoztam a b&w 2-t. Akkor, ha jól rémlik ott is ígértek olyat, hogy majd jön egy patch és megkapja a nép a multiplayet. Hát, tudtommal nem jött ilyen patch azóta se.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#90813) Dilikutya válasza WayneGace (#90812) üzenetére


Dilikutya
félisten

"Emlékszem company of heroes első része vagy black& whithe 2 kb. 12k HUF volt cdgalaxisban és akkor még a steam, meg digitális áruházak nem voltak annyira elterjedtek. Ma ahhoz képest bundle-ök jönnek és ki lehet fogni jó játékokat jó áron."

Ezt mire érted? A bolti, dobozos most sem lesz olyan hamar olcsó. És ennek nem is sok köze van ahhoz, mi volt a patch-ben, kiegészítőben. A B&W2 meg nem gyakori eset. Az viszont igen, hogy rövid egyszemélyes küldetéseket adnak komoly pénzért. A skin, fegyver egy dolog, anélkül meg lehet lenni, de régen azért nem kértek pénzt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90814) djculture válasza Dilikutya (#90813) üzenetére


djculture
félisten

Legnagyobb baj azzal van szerintem hogy már nem egy cimnél nemtudsz egy játékot egy helyröl kompletten megvenni. Előrendelői bonusz dlc-k pl egyik forrásból ezek másik helyen megint mások és ezeket később meg se tudod venni hivatalos helyen .

[ Szerkesztve ]

(#90815) WayneGace válasza Dilikutya (#90813) üzenetére


WayneGace
őstag

Arra értem, hogy régebben is megkérték a játékok árát.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#90816) reelc válasza Crytek (#90788) üzenetére


reelc
veterán

Egy barátom jobban követi a hardvereket, azt mondta, hogy mostantól kb. 1-1,5 év múlva lesz érdemes cserélni a gépet. Éppen az új memória foglalat/memória miatt.

VGA-t lehetne akár most is. Olyan 40-45 körül olyat kapnék, hogy megszólal a mostanimhoz képest. Csak hát ugye a többi hardver gyenge maradna.

(#90798) Źşë': Egyetértek veled.

(#90801) ollie: Korábban ilyesmire tippeltem én is.

[ Szerkesztve ]

(#90817) #79621120


#79621120
törölt tag

GOG :

Bastion $5.99
F.E.A.R. Platinum $4.99
LEGO Batman: The Videogame $7.49
LEGO Harry Potter: Years 1-4 $7.99
LEGO Harry Potter: Years 5-7 $7.99
Mortal Kombat 1+2+3 $5.99

(#90818) Dilikutya válasza reelc (#90816) üzenetére


Dilikutya
félisten

Átmeneti megoldásnak vehet bele valami nagyobb Core 2 Quad-ot, esetleg RAM-ot még, azzal nyerne annyit, hogy ami most diavetítés neki, menne normálisan, másfél év múlva meg lecseréli. Szerintem addig is lesz mivel játszania, én is vettem mostanában is olyat és játszottam is vele, ami már a 15 évvel ezelőtti gépemen is ment.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90819) Dilikutya válasza #79621120 (#90817) üzenetére


Dilikutya
félisten

LEGO játékok a GOG-on?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90820) reelc válasza Dilikutya (#90818) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
Nekem van gyenge gépem, neki jobb, Core 2 Quad, és mondjuk 2 éven belül mindketten lépni akarunk. Az én gépemhez képest Cryteké erőmű (a VGA miatt, a procink ugyanolyan) :) .
Nálam az a "kompenzálás", hogy nem FullHD monitorom van, hanem hagyományos, 1024x768-ban játszogatok.
Nekem tényleg ráér, egyáltalán nem sürgős. A gép hobbi, nem életcél. :)

(#90819) Dilikutya: Úgy néz ki, leszerződött a Warner a GoGgal.

[ Szerkesztve ]

(#90821) abteam2008


abteam2008
tag

A Murdered: Soul Suspect 2,49 € a Square Enix Store-ban

Murdered Soul Suspect @ Square Enix Store

Xbox Series X

(#90822) tomsolo válasza abteam2008 (#90821) üzenetére


tomsolo
őstag

Szépen lement az ára.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90823) maross válasza abteam2008 (#90821) üzenetére


maross
veterán

ouch..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#90824) i2k válasza abteam2008 (#90821) üzenetére


i2k
senior tag

Na, ennyi már elgondolkodtatott...
Még...még...

S íme még:
Legacy of Kain Collection - 4 in 1 - 2,5 euro

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#90825) SenorGrande válasza i2k (#90824) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én is gondolkodom rajta, de ha így halad, akár év végén még valami bundleből is visszaköszönhet. :D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#90826) i2k válasza SenorGrande (#90825) üzenetére


i2k
senior tag

1599 Ft-ot végül megért nekem ez a 6 játék.


A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#90827) arty válasza Źşë' (#90798) üzenetére


arty
veterán

"nekem azért az előbbi a szimpatikusabb"

szimpatikus, hogy egyre kevesebbet kapsz a pénzedért?
vagy hogy egyre többet fizetsz a "teljes" játékért?

ahogy érzed ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#90828) reelc válasza i2k (#90826) üzenetére


reelc
veterán

Jó vétel volt.
Nekem a Kain játékok megvannak egy régebbi akcióból. Természetesen a Blood Omen hiányzik. Meg a Nosgoth sincs meg, azt nem sajnálom mert MMO.
A Murdereden gondolkodom én is, jó áron van.

(#90829) i2k válasza reelc (#90828) üzenetére


i2k
senior tag

Igen, a Nosgoth ráadásul Early Access is... =:(
Mondjuk, az nem érdekelt a csomagból, de ha már ott van, akkor egyszer ránézek.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#90830) tomsolo


tomsolo
őstag

Lead and Gold: Gangs of the Wild West - csak 400 Ft egy megdöglött multiplayer only játékért. Ennél már csak az a durvább, hogy a steames ára: 10 ojró.

Egyébként nem illegális, használhatlan játékért pénzt kérni? :U

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90831) pigster válasza i2k (#90824) üzenetére


pigster
senior tag

Köszi! :K

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#90832) i2k


i2k
senior tag

Far Cry 4 Gold - STEAM - 33% OFF - 60,29 euro (89,99 euro)
Mingyá pelenkát cserélek...

A CoH2 mellett vasárnapig ingyenes: a Total War: Rome II (75% OFF - 13,74 euro + 22 eurónyi DLC).

pigster: :DDD

tomsolo: szerintem az.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#90833) Źşë' válasza arty (#90827) üzenetére


Źşë'
addikt

"mert ha olcsó akkor kell, akármilyen szar, elfér (ez amolyan jó magyar szokás... ), plussz egy sornak jó lesz... sokan, ha nem mindenki pont ezért van itt, annyi különbséggel hogy valaki hajlandó többet fizetni érte, van aki meg nem, nekem azért az előbbi a szimpatikusabb"

az szimpatikus - hogy azért vannak olyanok is akik teljes áron vesznek meg ezt-azt, nem csak bevárják 1-200 forintért a adott dolgot, ezzel támogatva a fejlesztő csapatot (nem mondható el minden játékfejlesztőre/kiadóra az adott "nem csak a bevétel motivál" - pont ezért is bíznak meg bennük) - magyarán nem csak tartják az emberek a kezüket, hogy kapjanak, hanem adnak is - de ha nem teljesül az említett "elvárás" akkor miért ne jöhetne a háborgás :F - szóval jogtalanul bíráskodtok

8.99€ Stalker Complete Bundle
elég jól tartja az árát, mondjuk ennyiért is simán jó vétel, mert maga a játék kiváló alkotás

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#90834) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Üdv Urak!
Nincs valahol valami extra olcsó The Crew? :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#90835) i2k


i2k
senior tag

http://www.bundlestars.com - "The Art of War Bundle" - 3,4 euro

Conquer 7 epic strategy Steam games and DLC for only €3.38. Let battle commence!
American Conquest
American Conquest: Fight Back
Cossacks II: Napoleonic Wars
Cossacks II: Battle for Europe
Cossacks: European Wars
Cossacks: Art of War
Cossacks: Back to War
Cossacks: Campaign Expansion

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#90836) Csapoati válasza DokiBaxxi (#90834) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos a kuponok lejártak, szerintem a dobozos a legolcsóbb jelenleg. 9 ezer Ft, Limited Edition (nem sok plusz jár hozzá).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#90837) Dilikutya válasza Źşë' (#90833) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megér 8.99€-t a két kiegészítő? A Shadow of Chernobyl már megvan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90838) wjbhbdux válasza Dilikutya (#90837) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem kiegészítők hanem teljesen külön játékok (CS előtte, CoP utána játszódik), de a SoC-ból is kihozhatsz modokkal rengeteg játékidőt, ha stalkerezni akarnál.

[ Szerkesztve ]

/s

(#90839) Cheesus válasza Dilikutya (#90837) üzenetére


Cheesus
senior tag

Igen, ezek tényleg elég jól tartják az árukat, és még így is hogy a Shadow of Chernobyl megvan, bőven megéri az árát :) a Shadow of Chernobyl-t meg elcseréled, felajánlod stb

https://www.twitch.tv/csehla

(#90840) Źşë' válasza Dilikutya (#90837) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem mindegyik nagyon tetszett, az atmoszféra ami megfogott de nagyon - még reménykedek egy Stalker Online-ban - bízom benne hogy nekiállnak ill. csak úgy jár mint anno a SoC
egyébként a CoP és a CS szokott 5€ lenni steamen ha jól emlékszem, de csak akkor ha megvan a SoC

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#90841) grizlisandor válasza Źşë' (#90833) üzenetére


grizlisandor
addikt

Jó ár érte, akinek nincs megy egyik rész se, kötelező vétel. :)
Ha külön kulcsokat ad, akkor egy Call of Pripyat-ra befizetnék, ha valakinek nem kell..

(#90842) djculture válasza Csapoati (#90836) üzenetére


djculture
félisten

Dobozos se nagyon van amugy mert hiánycikk.

[ Szerkesztve ]

(#90843) tomsolo


tomsolo
őstag

Fú itt Valentine napos Humble Weekly.

Háááát.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90844) Cheesus válasza tomsolo (#90843) üzenetére


Cheesus
senior tag

Az a galambos párna full beteg, de nekem bejön :DDD

https://www.twitch.tv/csehla

(#90845) LLL888


LLL888
csendes tag

Sziasztok,

Az elkobzott Uplay-es játékokkal kapcsolatban van vmi fejlemény?

(#90846) TheProb válasza abteam2008 (#90821) üzenetére


TheProb
veterán

Megéri ennyiért?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#90847) eami válasza TheProb (#90846) üzenetére


eami
addikt

neked megéri ennyiért? Amúgy ja.

(#90848) TheProb válasza eami (#90847) üzenetére


TheProb
veterán

ha tudnám nem kérdezném, nem játszottam vele.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#90849) maddionmax válasza LLL888 (#90845) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Mindenki visszakapta, Ubisoft meg lenyilatkozta, hogy habár tudják hogy problémás vásárlásokról van szó, de nem veszi el őket.

(#90850) arty válasza Źşë' (#90833) üzenetére


arty
veterán

nekem is szimpatikus, hiszen a teljes áras vásárlók tartják el a piacot :) ritkán magam is áldozok ezen az oltáron.

viszont! fontos lenne, hogy az emberek tudatosan vásároljanak... pl 0 preorder, legyen demo, kipróbálás után vásárolhassunk, stb. így elkerülhetők lennének az acunitys vadhajtások, pölö.

sry, de aki preorderel egy gold edisönt 100 euróért, az semmi jót nem tesz a játékiparral.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.