Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65251) echterion válasza csaba951 (#65249) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. Pedig de megvenném ennyiért PC-re.

**********

(#65252) Alien83 válasza maddionmax (#65212) üzenetére


Alien83
senior tag

Én bent vagyok app-ba, a vonalkodot nem olvassa telefon, azt ha rákeresek a vonalkód feletti keresőbe ott nincsen olyan gomb amivel le tudom tölteni. :D

Ti hogy tudtátok letölteni a játékot?

(#65253) section9 válasza djculture (#65237) üzenetére


section9
őstag

Ízlések és pofonok. Én megvettem a BF4-et plusz Premiumot és igazán durva, játszhatatlanságot okozó bugokba nem futottam bele. Más kérdés, hogy a CS:GO végül jobban bejött, úgyhogy le is töröltem mert 30 gigát foglalt.

(#65254) Alien83 válasza echterion (#65251) üzenetére


Alien83
senior tag

Final Fantasy-ból már csak az MMORPG rézeket adják pc-re, normális single részeket csak konzolra, ez nem fog egyhamar megváltozni... :S

(#65255) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

(#65256) Lackki válasza Tsumaas (#65255) üzenetére


Lackki
senior tag

DI épp akciós steamen, jóval kedvezőbb áron :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#65257) Arkennys válasza Lackki (#65256) üzenetére


Arkennys
addikt

Hidd el, sokakat érdekel ennyiért is szerintem, mert collectors ed. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#65258) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Gamersgate-en Omerta City of Gangsters és a DLC-k hozzá (hogy Complete Pack legyen,persze az új DLC The Japanese Incentive nélkül )

Alapcsomag: 5€
DLC-kel a Complete: 8€

Oroszként ugyanez:

Alapcsomag: $3.25
DLC-kel a Complete: $6.50

Kezd korrekt ajánlat lenni.

(#65259) maddionmax válasza maddionmax (#65258) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Mivel létezik belőle orosz verzió, így mielőtt félreértene bárki: Nem javaslom az orosz vásárlást!
Csupán tájékoztató jellegű adatnak szántam!!!

(#65260) echterion válasza Alien83 (#65254) üzenetére


echterion
nagyúr

Elég szomorú ez számomra.

**********

(#65261) maddionmax válasza maddionmax (#65259) üzenetére


maddionmax
aktív tag

De megnyugtatok mindenkit, az orosz verziót nem árulja Gamersgate, így mindenki Retail-t kap.
Tapasztalat ;)

(#65262) Dilikutya válasza Lackki (#65256) üzenetére


Dilikutya
félisten

3990-ért nem rossz ár ez, már csak a játék+póló megéri. Bár nekem a véres machete kulcstartó és sörnyitó is tetszik. :)
Kár, hogy ők Pick-Pack Pontba nem szállítanak ingyen.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#65263) djpetar válasza Tsumaas (#65255) üzenetére


djpetar
tag

Köszi! DI-et be is húztam. :DD

Trust me, I'm a doctor.

(#65264) Lackki válasza Dilikutya (#65262) üzenetére


Lackki
senior tag

na igen, a collector gyűjtőknek tuti jó ár, de a csomag tartalma nem egy nagy durr. Pl egy TESO collector 30ropi, de ott nézd meg mit kapsz :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#65265) Vertigo18 válasza djpetar (#65263) üzenetére


Vertigo18
addikt

Állítólag a Rampage figura "űűűűbergagyi!" :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65266) Dilikutya válasza Lackki (#65264) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mivel a póló és játék megér 3990-et, ennyiért másnak is jó ár, a többi csak ráadás. A 30 ezres TESO gyűjtői kiadással nem érdemes teljes áron sem összehasonlítani, mert akkor is 3x az árkülönbség, természetes, hogy az bőségesebb.
Én gondolkodok ezen, a játékot úgyis akarom, a póló is jó. Csak a leírás nem világos, azt írják, ajándék fehér pólót nem tudnak biztosítani, holott a doboz is írja, hogy jár hozzá.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#65267) djpetar válasza Vertigo18 (#65265) üzenetére


djpetar
tag

Meglessük, ha megérkezik. Mindenesetre a többi cucc jónak tűnik. :))

Trust me, I'm a doctor.

(#65268) cskamacska válasza Lackki (#65264) üzenetére


cskamacska
addikt

Preferred státuszt egy Free to Play MMO-ban, és néhány gyűjtői kacatot?

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#65269) Lackki válasza cskamacska (#65268) üzenetére


Lackki
senior tag

Ez?

30cm-s figura és 224 oldalas könyv vmint egy gigaméretű térkép :)
vmivel csak komolyabb mint egy machete kulcstartó :D

Meg F2P? :D bárcsak az lenne :)

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#65270) cskamacska válasza Lackki (#65269) üzenetére


cskamacska
addikt

A Molag Bal szobor szerintem sehogy nem néz ki, egy szép sárkány szobrot sokkal jobbnak tartanék esztétikai szempontból.(egyébként is azokért voltak oda a népek a Skyrimben)
Most képzeld el, vendégeket fogadsz a lakásban, erre azok messziről kiszúrják a szobrot: -Jaj de cuki Daedra Herceg szobrod van! Biztos nagyon sokba került.
Nyilván. :))
Könyv az rendben van, évente kétszer át is lapozod. Az első évben, mert utána el is felejted hogy volt ilyened. Térkép, detto.
Doboz egész jól néz ki, de jó nagy, várhatóan szekrény tetején végzi porfogóként.

A játék maga pedig az aktuális előfizetéses nagy költségvetésű "WoW killer", ez már önmagában hordozza hogy fél év múlva F2P lesz.
De nem ez a baj. Az a baj, hogy béta alapján ez is egy generic fantasy MMO, ami azt hiszi hogy az ő szerszáma erősebb, mint a traktor gumi, pedig ez se Tarzannak, se az indiánnak nem jött be. :( És ebbe már a modderek sem szólhatnak bele.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#65271) Csapoati válasza cskamacska (#65270) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Alábecsülöd a gyűjtők fanatizmusát. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65272) Lackki válasza cskamacska (#65270) üzenetére


Lackki
senior tag

semmiből nem vettem collectort, nálam csak porfogó lenne, másik hogy minimal designra épült a lakás :D bele se illik a képbe.

WoW killer nem lesz szerintem, mert akik 10 éve tolják azt a ****t már csak dacból se fognak áttérni, viszont az átlagéletkor lemerem fogadni, hogy jóval magasabb lesz. Kiderül :) Én nem fogok játszani vele, de nekem a béta tetszett.

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#65273) JoolsNOS válasza Csapoati (#65271) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én max terminátoros játékból vettem volna gyűjtőit, mert az "endoskeleton" nagyon bejön. De ilyat nem találtam sehol, ezért ebyről maradt ez. Bár sikerült olcsóbbab venni kb 2 éve.
Ez meg jobban tetszene, de ez marha drága.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#65274) Alien83


Alien83
senior tag

Valaki tudna segíteni az ingyen android játékokat hogyan lehetne letölteni Amazon-ról??????

:F :F :F

(#65275) Agyzuzo válasza JoolsNOS (#65273) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem ebből kéne egy életnagyságú példány és mehetne is a bejárat mellé "kabátakasztónak". :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#65276) bullseye válasza Alien83 (#65274) üzenetére


bullseye
addikt

1. lépés: költözz ki Amerikába
2. lépés: szerezz állampolgárságot
3. lépés: profit

;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#65277) Dilikutya válasza Alien83 (#65274) üzenetére


Dilikutya
félisten

Telepítsd az Amazon App Store-t! Az Amazonról kell leszedni, majd rátölteni az eszközre, és engedélyezni a külső forrást, Play-en nem érhető el (érthető módon).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#65278) Alien83 válasza Dilikutya (#65277) üzenetére


Alien83
senior tag

Idáig oké , de utána? az Amazon store-ba begépelem a Walking Dead-et pl és nem látom a listán, mert az ingyenes.
Amazon weboldalon, csak annyit látok, hogy rányomok a letöltésre és megint irja hogy telepitsem az app-ot, holott telepitve van és accounttal beléptem már. :S

(#65279) Dilikutya válasza Alien83 (#65278) üzenetére


Dilikutya
félisten

Telefonon nekem sem dobja ki a kereső, sőt a My Apps-nál sem látom, pedig a weboldalon ráböktem. A Sonic CD-t megtaláltam a Store-ból is. Valószínűleg azért nem látszik, mert nem kompatibilis az eszköz, az Amazon oldalán ki is írja a telefonomnál és tabletemnél is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#65280) Alien83 válasza Dilikutya (#65279) üzenetére


Alien83
senior tag

ja értem, vagyis a weboldalon kell rábökni majd és automatán letölti a telefonra?

(#65281) Dilikutya válasza Alien83 (#65280) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem, ott csak "megveheted". A Walking Dead nekem onnan se ment. Lehet, hogy EU-ból nem is lehet ingyen beszerezni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#65282) JoolsNOS válasza Agyzuzo (#65275) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Van az is. Nekem az 1/4 van. Van 1/2 és van 1/1 is. Ha meglesz a lottó nekem is megy a nappaliba az 1/1 :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#65283) zone


zone
őstag

Fable dobozos, ingyen szállítással 90 Ft :D
Sega Rally ugyanúgy

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#65284) Alien83 válasza Dilikutya (#65281) üzenetére


Alien83
senior tag

ja értem.

(#65285) marcusa válasza zone (#65283) üzenetére


marcusa
addikt

Ezek regisztrálhatóak valahova? :D

:-)

(#65286) szami777 válasza zone (#65283) üzenetére


szami777
addikt

az igen :D
sega rally érdekel. Ezt most kajak kihoznák?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65287) maddionmax válasza szami777 (#65286) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Köszönöm az infót. Berendeltem én is mindkettőt
Ha kihozzák én kifizetem azt a 180 Ftot

(#65288) Edorn válasza zone (#65283) üzenetére


Edorn
aktív tag

Fable steam-en aktiválható? :)

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#65289) ZsZso válasza maddionmax (#65287) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Tipikus egyébként. Pont be se fogod tenni a dvd olvasóba, de ilyen áron vétek kihagyni. Én hála az égnek megálltam :).

#65288 @Edorn: Nem

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#65290) kriszpontaz válasza zone (#65283) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ez tuti nem félreírás? A szállítási költség magasabb amúgy mint 2x5 db játék ára :D.

Most rendeltem innen mást, de komolyan mondom ha lehozzák 180Ft-ért, én simán kifizetem :D.

Most nézem hogy ingyen kiszállítás van mindenre ápr. 3-16. között. Megrendeltem, a srácoknak pont jó lesz a Fable, a másik meg ráadás. 1 jó tábla csoki többe kerül. :D

Ha meg hüppögnek, a szerződés szabályzatban benne van hogy a megrendeléskori áron kötelesek leszállítani a terméket, sőt ha közben csökken az ára a csökkentett összeget kell fizetned.

[ Szerkesztve ]

(#65291) djculture


djculture
félisten

Köszi az infót úgyis rendelnem kellett egy ventit a hűtőmhúz mert recsegett már :)
Ingyen kihozzák már jóljárok:)
Szerk azt irták hogy a játékok 2 nap múlva érkeznek be araktárba a ventim meg 3 nap, utána fogják inditani a csomnagot és nem kamu ez valami promóció hogy a vásárlók beregeljenek és vegyenek néha ezt azt..

[ Szerkesztve ]

(#65292) Csapoati válasza zone (#65283) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Koszi, a Sega Rally Revot behuztam. A hazhozszallitassal nem kockaztattam, holnap ugyis a Moricznal van dolgom. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65293) ollie válasza Edorn (#65288) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem.

***

(#65294) ruti válasza Csapoati (#65292) üzenetére


ruti
Közösségépítő

és a Revo lesz biztos?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#65295) Csapoati válasza ruti (#65294) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A borito alapjan 100%, meg regen lattam mar ezt a kiadast boltban is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65296) dredbiro válasza zone (#65283) üzenetére


dredbiro
senior tag

a sega jó játék lenne,de rettenetes a fizikája,úgy is fogalmazhatunk,szinte nincs is,így nekem nem gyere be,viszont jó áron adják :C

Good hunting,STALKER !

(#65297) Lackki válasza dredbiro (#65296) üzenetére


Lackki
senior tag

az a korszak amiből származik, nem a fizikáról szólt :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#65298) dredbiro válasza Lackki (#65297) üzenetére


dredbiro
senior tag

persze,tisztában vagyok vele,tessék a hsz-m pozitív kritikaként kezelni :)

Good hunting,STALKER !

(#65299) Csapoati válasza dredbiro (#65296) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem egy Richard Burns Rally valoban, sot a Colin sorozat is realisabb. De ettol fuggetlenul jo kis arkad moka szep tajakon. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65300) Lackki válasza Csapoati (#65299) üzenetére


Lackki
senior tag

sokkal jobban hasonlít a "fizika" a screamer 1-2re :) colin meg rbr is később volt azé

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.