Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65351) warcat


warcat
veterán

Teljesen jó kis bundli ez,csak mind volt már ezerszer ennyi baja van,újoncoknak bejöhet :)

EA: It's in the crate!

(#65352) alratar válasza Jofi81 (#65350) üzenetére


alratar
addikt

+1

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#65353) birorichard


birorichard
őstag

(#65354) marcusa válasza birorichard (#65353) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi, azt hiszem az enyém lett. :R

:-)

(#65355) birorichard válasza marcusa (#65354) üzenetére


birorichard
őstag

Jó szórakozást, használd egészséggel. :)

(#65356) FollowTheORI válasza Heavyrain (#65348) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezt se kell megvennem úgylátom... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65357) djpetar


djpetar
tag

Úgy tűnik Fable és Sega Rally elfogytak. :DDD

Trust me, I'm a doctor.

(#65358) maross válasza djpetar (#65357) üzenetére


maross
veterán

holnap mar ott lesz apron :DDD

Ezt magyarazza mar el valaki: guild wars 2 pre-order ,mert ha teljes jatek, akkor tul olcsonak tunik, ha nem teljes, akkor "megjeleneskor levonjak a teljes arbol", ez mar kicsit ertelmetlennek tunik.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#65359) Alien83 válasza djpetar (#65357) üzenetére


Alien83
senior tag

Nálam van mind2-őből 1-1 darab.

1500 ft darabja, most 90% off-al!
Megéri a hülyének is! :D

(#65360) regener


regener
veterán

PayPal Spring Gaming Sale
"Every Thursday brings new experiences
20th March 2014 - 15th May 2014
"

Kereső nem dobta ki.

[ Szerkesztve ]

(#65361) wesker24 válasza maross (#65358) üzenetére


wesker24
senior tag

Ez mi akar lenni mert ha a teljes játék akkor ezt én is veszem ennyiért még a hülyének is ! :D

De az kizárt hogy az egyik legnépszerübb fantasy MMO ennyi legyen csak ! :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#65362) moonguru válasza wesker24 (#65361) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Ez csak az előleg!

"Az előrendelés lehetővé teszi, hogy a vásárló még megjelenés előtt megrendelje a terjesztőnél példányát. A legalacsonyabb árú verzió, az előleget később a júniusi indulásnál vonnak le a végleges termék kereskedelmi árából (Normál vagy Gyűjtői kiadásnál egyaránt használható)."

"Az aktivációs kód a végleges megjelenést követő 2 napig él. A játékosoknak ki kell pótolniuk
az előlegüket a teljes árra ahhoz, hogy megtartsák regisztrációjukat a fizetéskor átvett teljes
dobozban található kód segítségével."

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#65363) reelc válasza wesker24 (#65361) üzenetére


reelc
veterán

A linkelt oldalon levan írva minden.

"Az előrendelés lehetővé teszi, hogy a vásárló még megjelenés előtt megrendelje a terjesztőnél példányát. A legalacsonyabb árú verzió, az előleget később a júniusi indulásnál vonnak le a végleges termék kereskedelmi árából (Normál vagy Gyűjtői kiadásnál egyaránt használható).

Szállítás a vevőhöz

Az aktivációs kód a végleges megjelenést követő 2 napig él. A játékosoknak ki kell pótolniuk
az előlegüket a teljes árra ahhoz, hogy megtartsák regisztrációjukat a fizetéskor átvett teljes
dobozban található kód segítségével.

Részletek és előnyök

A vásárló előleg fejében előrendeli saját példányát a kereskedőnél, majd el kell mennie a boltba, hogy kipótolja az árat, és átvegye a teljes dobozt a végső hozzáférési kódjával.
Egy nappal előbb kezdhetnek a pre-order kóddal, ami biztosítja a játékosoknak, hogy nehogy valaki előbb regisztrálja a karakterük/guild-jük nevét."

(#65364) maross válasza reelc (#65363) üzenetére


maross
veterán

Guild Wars 2 was released on August 28, 2012

ezzel mar biztos nem kezd egy nappal hamarabb mint a tobbiek. es mi az hogy "teljes ar?" hol van ilyen?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#65365) ViharVadász válasza maross (#65364) üzenetére


ViharVadász
őstag

Lehet így aktiválódik az előrendelői bónuszok az accounton :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#65366) dante0425


dante0425
tag

A Divinity: Original Sin-el van valakinek tapasztalata? A béta alapján milyen lett?

(#65367) cskamacska válasza maross (#65358) üzenetére


cskamacska
addikt

Ilyet több bolt is csinál, "előrendelői terméknek" szokták nevezni. Akkor fordul elő, ha a (tipikusan MMO) játéknál van előrendelőknek járó korai hozzáférés(x day head start), na akkor ezzel az előrendelői kóddal azt el lehet érni, és amikor már megvásárolható a játék a játék megjelenésének napján(előbb nem adják ki), akkor beszámítják az árba mint egy előleget. Ugye digitális preordernél egyszerűen küldenek egy kulcsot levélben, vagy feloldják a megjelölt fiókon a játékot, de ott le is húzzák a teljes vételárat már az előrendelés pillanatában, a sarki közértben meg bohóckodnak a kétszeri vásárlással, de legalább addig is nálad kamatozik az a pénz. :)

Maga a linkelt cucc beragadt készlet lehet amit ki akarnak szórni(még akkor is ha mára értéktelen ;] ), és talán előrendelői extrákat is tartalmaz, de erre mérget nem vennék.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#65368) reelc válasza maross (#65364) üzenetére


reelc
veterán

Az MMO-kat nem követem nyomon. Azt hittem a link alapján, hogy még meg sem jelent. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65369) dejaris


dejaris
addikt

Kicsit elszaladt a lo az arral. Majd husvetkor hatha kap valami nagyobb learazast.

(#65370) djculture válasza maross (#65358) üzenetére


djculture
félisten

Elővásárlási példány, gyakori az ilyen az ára levonódik később ateljes termék árából..
Olyan mint ez a wildstar: [link]

[ Szerkesztve ]

(#65371) wwenigma válasza regener (#65360) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Fú a paypal lefeküdt a mocskos megbizhatatlan kulcsboltoknak? ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65372) bullseye válasza djculture (#65370) üzenetére


bullseye
addikt

Spore lab is ilyesmi volt, nem?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#65373) regener válasza wwenigma (#65371) üzenetére


regener
veterán

As you say.

(#65374) djculture válasza bullseye (#65372) üzenetére


djculture
félisten

Egyik céljában egyezett, de ahhoz járt ilyen csináld meg a lényedet játékmód is ha jól rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#65375) MrTwister válasza djculture (#65374) üzenetére


MrTwister
őstag

Mi az a Spore Lab? Nem találom guglin...

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#65376) Csapoati válasza MrTwister (#65375) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lénylabor néven is keresd! :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65377) djculture válasza MrTwister (#65375) üzenetére


djculture
félisten

(#65378) bullseye válasza regener (#65360) üzenetére


bullseye
addikt

Eléggé önégető dolog: South Park global 55%, a linken meg RU, 44%... de legalább az orosz is ide vezet, így nincs kavarodás!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#65379) cikasz


cikasz
őstag

Puzzle Agent-et hol tudnék a legolcsóbban beszerezni nem tudja valaki?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#65380) djculture


djculture
félisten

Ez a rise of triad még mindig olyan mint pár hónapja hogy egy GTX670-en és Intel i5 2500-en 8 giga ram mellett médiumban épp csak elfutkos? Azaz optimalizálása nulla?

(#65381) Agyzuzo válasza djculture (#65380) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ugyan nekem a RAM és CPU erősebb, viszont a VGA gyengébb és nem igen láttam hogy baj lett volna vele. Mondjuk tény hogy nem túl optimalizált a cucc, de azt nem mondanám hogy "médiumon elfutkos", mert maxra húzva jól megy nálam, néha van egy kis kép beakadás új pályák elején.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#65382) kriszpontaz válasza djculture (#65380) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem maxra van húzva i5 4670K + HD7950 + 8GB ram mellett és az égvilágon semmi baja.

(#65383) Zsolty001 válasza kriszpontaz (#65290) üzenetére


Zsolty001
tag

Most kaptam az Extreme Digital-tól levelet, hogy átvehető a vidéki üzletükben a 90Ft-os Fable, egy nap alatt ide is szállították. Megyek is érte. :)

(#65384) Arkennys válasza kriszpontaz (#65382) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát hasonló, adatlapomon lévő konfiggal szépen ment.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#65385) kriszpontaz válasza Zsolty001 (#65383) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én házhoz szállítást kértem 180Ft-ért :D Előtte rendeltem mást, ami hétfőre jön majd meg, azzal együtt fog elvileg érkezni. Viszont úgy kipucoltuk a raktárukat, hogy már a 2 játékot nem forgalmazzák :D.

(#65386) djculture válasza Agyzuzo (#65381) üzenetére


djculture
félisten

Köszönöm az infókat majd később akkor beszerzem most ac sorozat maradéka lett a cél megvettem az összeset ami még nemvolt meg a sparos beszerzés után:

[ Szerkesztve ]

(#65387) djculture


djculture
félisten

Ja és mielőtt elfelejteném az alapjátékot belehet regelni az uplay kliensbe de a mázsa dlc mind exés ahogy itt irta valaki de nekem tökmindegy így is jó bármikor rálehet telepiteni az alapjátékra.
ac3-nál pl ezeket kell majd leszednem :

Soundtrack

Washington's Journal

Download The Tyranny of King Washington: The Infamy

Download The Tyranny of King Washington: The Betrayal DLC

Download The Tyranny of King Washington: Redemption DLC

Extras

Download The Hidden Secrets Pack DLC

Download The Battle Hardened Pack DLC

(#65388) maddionmax válasza djculture (#65387) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ezt írtam tegnap...Uplay semmilyen Season Pass kiegészítést nem szed le, azokat kézzel kell telepíteni.
Nekem emiatt nagy csalódás volt. :(

(#65389) cikasz válasza djculture (#65386) üzenetére


cikasz
őstag

Miért van azon a képen a black flag-nak 76% ? Én most csak 40%-ot látok (29,99EUR) !

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#65390) djculture válasza maddionmax (#65388) üzenetére


djculture
félisten

Nem izgat nekem a gamersgate-n van 200+ játék amit onnan kell leszedni már annak persze csalódás aki nincs hozzászokva. Nekem a stalkerek is ilyenek. Volt rá egy akció ha megvan bármeliyk stalker akkor 1 euroért megkaptad rá a royality edition ami az összes többi részt aktiválta ha felvolt telepitve valamelyik rész a gépedre érvényes seriallal.

(#65391) Lackki válasza cikasz (#65389) üzenetére


Lackki
senior tag

én is ezen filózok :D
nekem is mindenhol 75% a max és így 4.99USD

Privátot hamarabb észreveszem

(#65392) FollowTheORI válasza maddionmax (#65388) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak akkor tudod náluk leszedni, ha ott is veszed meg. :)

A többi játékon belül megy csak és ahol vetted onnan letöltős... jah... elég szar.
Ezért jó a Steam változat, de én arról már lemaradtam. Uplay alatt van mind. :)

A telepítőkről és update/patchekről meg ugyis érdemes backupot tartani mert kész kínszenvedés mire magától megcsinálja az uplay alatt. :D
Így mindegy honnan van, leszedtem és eltettem.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65393) szami777 válasza cikasz (#65389) üzenetére


szami777
addikt

Mert ezek az orosz árak.
Én is ezeket látom már hetek óta, mert a gamersgate azt hiszi ott vagyok ( :F )
Ha nem lennének meg, most el tudnám itt költeni a pénzem rendesen :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65394) djculture válasza cikasz (#65389) üzenetére


djculture
félisten

Fene tudja nekem ennyit mutat .. Másik gépen nekem meg fontba mutogat demigod 1,75 font.. Ér az annyit?

[ Szerkesztve ]

(#65395) bul07


bul07
nagyúr

Remélem elfér végül is játékot lehet nyerni

A legújabb játékunk ezúttal 2 "fronton" is zajlik. A játékos Twitter csatornánkon és Facebookon is nyerhettek, növeljétek az esélyeiteket azzal, hogy mindkét helyen indultok! A nyeremény 10 darab Dirt: Showdown Steam kód Facebookon és 15 darab az iPon_Games Twitter csatornán.

Facebookon nincs más dolgotok, mint lájkolni az iPont és ezt a posztot, Twitteren pedig kövessetek minket és retweeteljétek az ottani bejegyzésünket!
[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#65396) FollowTheORI válasza cikasz (#65389) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet az ámerikáit látja... ott vannak ilyen böszmeségek, hogy valami töredék áron van a világ többi részéhez képest. (Kivéve oroszok, vagy az... ;] )

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65397) maddionmax válasza FollowTheORI (#65392) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ugyanígy vagyok én is...első rész kivételével minden már Uplay fiókon :(
Újra ezért nem veszem meg őket.

Mondjuk AC3 Deluxe $5.25-ért durva :D

[ Szerkesztve ]

(#65398) cikasz válasza szami777 (#65393) üzenetére


cikasz
őstag

Mert annyiért meg is venném, de 30 eur-t nem adok érte :(

Más : Megvettem a Hidden secrets-et le is töltöttem, de nem istallálja fel mert azt mondja, hogy telepítési út nem található! Újrahúztam a gépet nemrég, de az uplay kliens simán látja, hogy ott az ac3 meg minden :(
Igy a serial kódot sem fogadja el amig nincs telepitve :O
Most ilyenkor mi van? Reg file-t kellene hozzáadni hogy lássa a telepitő , hogy installálva van vagy mi? Nincs kedvem megint letölteni x gb-ot :(((

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#65399) FollowTheORI válasza cikasz (#65398) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nem tetted újra az AC3-at, akkor igen... hiányoznak a bejegyzések a regből.
Ez sajna ilyen... ezért is kell eltenni a telepítőt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65400) cikasz válasza FollowTheORI (#65399) üzenetére


cikasz
őstag

Hát akkor töltöm le megint :(((

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.