Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65201) MoVieFaN válasza ayo (#65173) üzenetére


MoVieFaN
tag

Ezt a Humble Bundle: PC and Android 9 bundle-t sikerült valakinek megvennie úgy, hogy kulcsokat is kapott?

Paypal fizetés sikeres, SMS jött, hogy levonta, de se email a Humble-tól, se kulcsok a profilomban. Mintha nem is vettem volna semmit. Írtam a supportnak a Paypal tranzakciós számmal, erre jött egy ilyen üzenet:

We are currently experiencing a very high volume of emails and it may take several days to receive a response from us. We apologize and thank you for your patience! We assure you that we have received your message and are working on responding to you as soon as possible.

Most szórakoznak velem, hogy a pénzt levonják a számlámról, de nem kapok érte semmit és még várjak is napokat, hogy válaszoljanak?

Ha visszakérem a pénzt Paypalon keresztül, annak van kezelési költsége?

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#65202) bullseye válasza MoVieFaN (#65201) üzenetére


bullseye
addikt

A profilban nekem ott voltak a linkek a megvett cuccokhoz, azon belül meg külön voltak a download gombok, és felette a steam kulcsokat kérek link, arra jött be a szokott steames aktiválás rész.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#65203) eami válasza MoVieFaN (#65201) üzenetére


eami
addikt

nincs egy napja hogy indult.

(#65204) Dilikutya válasza reelc (#65178) üzenetére


Dilikutya
félisten

Óh, jajj. Ne bombázz negatív hullámokkal már kora reggel!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#65205) arty válasza dejaris (#65156) üzenetére


arty
veterán

a forrás én vagyok :) követtem tavaly tavasszal-nyáron a generációváltás-háborút.

meg ne haragudj érte, de neki nem állok ezért most googlizni ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#65206) ollie válasza MoVieFaN (#65201) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne kérd vissza PayPalon, annak komoly következményei vannak. Nem fog elveszni a pénzed.

***

(#65207) dejaris válasza arty (#65205) üzenetére


dejaris
addikt

Nem haragszom erte, de ilyen nem volt. Esetleg valami felreforditott magyar cikkben olvashattad csak ezt.

(#65208) MoVieFaN válasza bullseye (#65202) üzenetére


MoVieFaN
tag

A régebbi csomagok látszottak, csak az új nem. Mostanra megoldotta a support:

"Starting at around 4pm PDT April 1st, we experienced some technical difficulties that caused some orders to not go through. By now, you should have received an email containing access to your unique download page for you purchase."

Sok vásárlásom volt már náluk, de eddig még nem volt ilyen gondom, hogy a supporttal kelljen levelezni. Pár perc után mindig jöttek a kulcsok vagy lehetett a Steam profilhoz hozzáadni. Ráadásul ez a belengetett, több napos válaszidő sem a legjobb marketing a részükről. De legalább nem áprilisi tréfa volt tőlük...

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#65209) tomsolo


tomsolo
őstag

Goat Simulator, - látom hogy itt is csak én vettem meg :P, bár megjegyezném hogy barátok közül aki megvette annál látom simán belerak 2-4 órát kezdetnek:

Először is nem szimulátor, hanem egy sima playground játék - mókás - fizikával.

Van egy alap Quest lista, bár azt inkább amolyan tutorial-nak lehet felfogni, ezekből kettőt leszámítva mindenki könnyen fog teljesíteni az első 1-2 órában, maradék kettő brutál pontok elérésére ösztönöz.

Nincs mentés, minden újraindítás után 0 ponttal és érintetlen világgal kezdesz, egyedül a már elért teljesítmények maradnak meg. Van külön respawn menüpont ha esetleg beragadsz...

Rengeteg felfedezni való, rejett dolog van benne, az acsikat általában ezért fogja adni és ez adja meg a játék lényegét: mindenre neked kell rájönni, pl megnyalni a sárkányrepülőst nem könnyű feladat... :P

Vannak mini questek, helyszínek, tárgyak amik módosítják a kecskét és extra tulajdonsággal, eszközökkel ruházzák fel amik lehet, hogy kellenek az adott acsi eléréséhez.

A hogy fenébe jutok fel oda, mi kellhet hozzá, hát ez meg hol a pékben van gondolatok fognak sokat kisérteni és ha ezekkel megvagy utána jöhet a max pont számok kipörgetése...

Eléggé gépigényes a sok fizika miatt és eddig sikerült felfedezni egy min-questet amit jobb a végére hagyni - extra tulajdonsága hogy random kecskék potyognak az égből amik nem tűnnek el és 4-500 kecskehullán bóklászni már eléggé pörgeti a gpu ventit :) Aláfestő zenébe vagy beleszeretsz vagy kikapcsolod.

Orosz barátaidtól olyan 1600 Ft-ért tudod megvetetni, gmg-n attól függően hogy font vagy dolláros vagy 1700-2000 Ft jutsz hozzá a 22%-os kuponnal (nem minidig adja!).

Kikapcsolódásnak tökéletes, jelenleg egy map van, de készül hozzá még, lehet moddolni, van workshop, kártya mindenféle... playfiren vmennyit vissza is tudsz pörgetni az árából: szóval megéri.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#65210) zone


zone
őstag

Sonic CD Androidra ingyen

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#65211) ZsZso válasza maddionmax (#65195) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Köszi a magyarázatot!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#65212) maddionmax válasza zone (#65210) üzenetére


maddionmax
aktív tag

(#65213) Zolás válasza maddionmax (#65212) üzenetére


Zolás
addikt

Nem kompatibilis nexus5 telefonnal, nem vehetem meg ingyen...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#65214) #79621120


#79621120
törölt tag

(#65215) ZsZso válasza maddionmax (#65212) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Kamu! Csak az első rész ingyenes, a többi IAP megvehető. Én is bedőltem neki először, de ez már régóta ingyenes. Azért rohadjon meg az Amazon ezért az átverős terméknévért, nem?

"Episode one of a five-part game series (Episode 2-5 can be purchased via in-app)"

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#65216) djculture


djculture
félisten

Intersparból 990ft/db áron mind ubiplay-es:

Steamesek 990ft/db :

[ Szerkesztve ]

(#65217) ollie válasza ZsZso (#65215) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kamu, oda van írva, hogy mit kapsz.

***

(#65218) ZsZso válasza ollie (#65217) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Félreérthetően fogalmaztam. Elnézést. Az a kijelentés, hogy a teljes első évad ingyenes az nem helytálló. Se a redditen, se itt. Pedig ez a mondat ezt jelenti: "The Walking Dead: The Complete First Season android, szintén ingyen" (ezért nem maddionmax -ot hibáztatom, mint említettem én is benéztem).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#65219) bullseye válasza ZsZso (#65218) üzenetére


bullseye
addikt

Hú, elismered a hibádat, és békítésre törekszel ahelyett, hogy visszatámadnál? Mit keresel te az interneten egyáltalán?! :DDD

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#65220) genndy válasza bullseye (#65219) üzenetére


genndy
addikt

Troll! :DDD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#65221) reelc válasza Dilikutya (#65204) üzenetére


reelc
veterán

:))
Ott lesz a híd, gondolkozz pozitívan.

(#65222) Shepherdke


Shepherdke
tag

Ha valaki megy az Interspárba az írjon már rám mert kellene egy splinter cell conviction.
Paypalon tudom küldeni neki a pénzt.

(#65223) Hyperion


Hyperion
senior tag

Hálás lennék, ha valaki vásárolna nekem Assassins Creed-et a spar-ból(1,2 kivételével!)!
Sajnos a környéken nem nagyon van :/
Átutalás, vagy paypal-al tudom fizetni!

Előre is köszönöm...

(#65224) Blaise válasza Hyperion (#65223) üzenetére


Blaise
veterán

AC 2 és a Brotherhood hasonló áron szokott lenni a Steam-es karácsonyi/nyári leárazásban, nem hiszem, hogy annyira kapkodni kellene érte.

(#65225) csaba951 válasza Blaise (#65224) üzenetére


csaba951
veterán

Steam múlt heti "működése" hihetetlen anti reklám volt a Steamnek! Nem csodálom, ha páran inkább nem kérnek belőle!

(#65226) bullseye válasza csaba951 (#65225) üzenetére


bullseye
addikt

Miért, mi történt?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#65227) bigyo108 válasza csaba951 (#65225) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Nálam nem volt semmi gond , már vagy egy hete be sem kapcsoltam a gépet :DDD
Majd ha rosszabbra fordul az idő :)

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#65228) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Ránéztem egy ládára amit elszeretnék adni.. és 15. oldalnál untam meg, hogy csak eladva "táblát" látok.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#65229) csaba951 válasza bullseye (#65226) üzenetére


csaba951
veterán

A hét minden napján 19:30-21:00 között sikerült egy teljes leállást csinálniuk. Se játék, se Store, se Market. Egyszer még megértem, mert bármelyik szervert meg lehet bénítani. De egész héten, mindig ugyanakkor???

#65228 BigBlue69
Van olyan aminek 20 perce a 60. oldalnál kezdődtek az első ajánlatai. :)

[ Szerkesztve ]

(#65230) KubanitoS válasza Zolás (#65213) üzenetére


KubanitoS
veterán

Azt hiszem nyomni kell valamit, hogy megértetted a dolgot és akkor meg fogod tudni venni. Vagy esetleg érdemes böngészőről megnézni számítógépen.

szerk: Igen, PC-ről kell megvenn, de ahogy látom marha sok androidos játék van ingyenesen Amazonról, egész jók is pl: Fifa 14!

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#65231) tipuka válasza KubanitoS (#65230) üzenetére


tipuka
addikt

Engem érdekelne az Androidos játéklista Amazonról, ha netalán van, mert múltkor is mire észbekaptam az office szerű alkalmazásról meg a Riptide 1 v. 2-ről lecsúsztam.

(#65232) ViharVadász válasza KubanitoS (#65230) üzenetére


ViharVadász
őstag

A FIFA 14 Android-on a Play áruházban is ingyen elérhető. :K Kár, hogy a telefonom nem tudja letölteni:DS

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#65233) lafaty80


lafaty80
őstag

Ha valakit érdekel kaptam egy 75%-os kupont a steam-től a Skulls of the Shogun-ra.
Ha valakit érdekel pü-ben jelezze, cserélhető, szóval adom.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#65234) Wolverine válasza csaba951 (#65229) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha automatizált a támadás, akkor ez elképzelhető.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#65235) cikasz válasza KubanitoS (#65230) üzenetére


cikasz
őstag

Fifa 14-et én csak Kindle Tablet Edition-t találtam az amazonon.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#65236) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Van most valahol 9400Ft (30.5€) -nál olcsóbban Battlefield 4 Premium? :F

[ Szerkesztve ]

(#65237) djculture válasza Heavyrain (#65236) üzenetére


djculture
félisten

29.48€ -ért van de szerintem totál felesleges rá költeni, hemzseg az orbitális hibáktól mai napig. Mire valamennyire rendbeteszik 5k lesz. A legjobb vicc hogy valamelyik nap hirtelen kikerült a netre a bf5 beta info 1 óra mulva meg eltünt. Utána kijött egy nyilatkozat hogy a bf5-ben már nagyobb rombolás lesz blabla..
Szerintem azért szrnak ahibajavitásra már rég a bf5-t csinálják:)

[ Szerkesztve ]

(#65238) orosznyet válasza tomsolo (#65209) üzenetére


orosznyet
csendes tag

Nem vagy egyedül, arrol biztosíthatlak. Azért jöttem ide hogy elmondjam: egyetértek a kis irmoányoddal. Én észre se vettem és el is ment 3 órám, szóval kis pénzért egész jó szórakozás.

Egyébként közel 4 fontot dob a PlayFire, ha mindent teljesít az ember, majdnem vissza is jön a cucc ára.

(#65239) Heavyrain válasza djculture (#65237) üzenetére


Heavyrain
őstag

5000-nél többet nem is költenék rá,csak kíváncsi voltam.

Hibákat meg javítjak,csak minden egyes patch 10 új hibát hoz magával. :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65240) djculture válasza Heavyrain (#65239) üzenetére


djculture
félisten

Én megvettem a limitedet de minek nemtudom, a hitreg az évezered vicce volt abba is hagytam. Valahogy nem szeretem ha valakibe beleeresztek egy tárat ő körbeszalad és késsel kinyir meg ilyen jóságok. Ezeke a dolgok mai napig nem javultak ahogy olvasom a topikját, majd nyáron belenézek megint addig hanyagolom.

[ Szerkesztve ]

(#65241) echterion


echterion
nagyúr

Ez vajon tényleg PC verzió? Mert máshol a neten nem nagyon találtam és őszintén szólva elég csábítónak tűnik nekem: Final Fantasy X / X-2 HD Remaster.
Az egyik bekezdésben PC / Mac / Linux van, a másikban meg PS3 / PS Vita.

[ Szerkesztve ]

**********

(#65242) dante0425 válasza echterion (#65241) üzenetére


dante0425
tag

"Official Strategy Guide"

(#65243) warcat


warcat
veterán

Valami olyasmit irkálnak redditen,hogy windows 8 app storeban ingyé van a Fifa '14.

EA: It's in the crate!

(#65244) echterion válasza dante0425 (#65242) üzenetére


echterion
nagyúr

De azt is írja, hogy: "The Final Fantasy X-X2 HD Remaster Official Strategy E-Guide is fully updated for two classic remastered games" Akkor csak a user gude lenne update-elve?

**********

(#65245) FollowTheORI válasza warcat (#65243) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De ez nem az a FIFA 14. :)

Tabletes/mobilos változat mikrotranzakciókkal és free to play.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65246) dejaris válasza warcat (#65243) üzenetére


dejaris
addikt

Csak az nem ugyan az a fifa14.

(#65247) dante0425 válasza echterion (#65244) üzenetére


dante0425
tag

Aha, pedig ebből én is szívesen látnék egy PC-s portot :)

(#65248) warcat válasza dejaris (#65246) üzenetére


warcat
veterán

Sejtettem mert túlzás lett volna,viszont mivel én nem tudtam megnézni,inkább szóltam :)

EA: It's in the crate!

(#65249) csaba951 válasza echterion (#65244) üzenetére


csaba951
veterán

Igen! Ez "csak" egy részletes leírás a játékról. Ha jól emlékszem kell hozzá egy külön (ingyenes) keretprogram (olyasmi mint az Acrobat Reader). Ez a program fut PC/Mac/Linux-on. Az update rész arra vonatkozik, hogy a HD Remaster kiadás újdonságait is tartalmazza a leírás.

Tehát ez leírás, magát a játékot egyáltalán nem tartalmazza!

Egyébként két ilyen nagyobb kiadó van aki ilyen részletes leírásokat ad ki:
* BradyGames
* Prima Games

Nekem Prima eGuide-ból van rengeteg. Szeretem őket, rengeteg olyan kis apró dolog is le van írva benne amire magától egészen biztosan nem jönne rá az ember. :D

[ Szerkesztve ]

(#65250) Lackki válasza djculture (#65237) üzenetére


Lackki
senior tag

nem a hibák aggasztóak, hanem a hozzáállása a DICE-nak. 10es tickrates szervereken 100as pinggel rendelkező tálibok, akiket kb lehetetlen ellőni. A nagy helik repülő csatahajók, amiket egy vak vérpisti is eltalál rpg-vel a földről, majd kiadják a bf3 mapjait újragondolva és pénzt kérnek érte. Másik meg az átlag életkor 16 körül lehet, mert egy conquestre azt hiszik, hogy DM server.

Persze amikor még pinball fantasyt és motorhead-et csináltak akkor nem voltak ennyire elkurvulva. Mondjuk azokat még a svédek csinálták és nem az indiai fűszerárusok.

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.