Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65551) FollowTheORI válasza marcusa (#65538) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem egy ilyen játék vásárlását kártyák és acsikhoz kötni felesleges. Főleg ha ekkora árkülönbség van.

Uplay acc tuti kelleni fog hozzá, mert ott lesznek az acsik meg minden ilyen apróság hozzá.

És szerintem az AC4 után már ezis direkt letöltős lesz, nem az a régi installer leszedős, külön telepítős téma.
Szóval az updatelés, telepítés sem annyira beteg már mint a régi Ubi játékokon.

Én tuti nem fizetnék többet a steamesért... ha csak pár euró lenne akkor max. pl 1000 Ft max. Annál többet nem ér a steam kényelme sem. Főleg hogy már minimális lesz szvsz.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65552) dejaris válasza lafaty80 (#65543) üzenetére


dejaris
addikt

Egybol az oldalon mutatta, nem is kellett varni emailre.

(#65553) Blaise válasza #41133696 (#65548) üzenetére


Blaise
veterán

Ezt az archiválást hogy csinálod?

(#65554) FollowTheORI válasza Blaise (#65553) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Főmenüből backup restore menüpont... vagy pedig jobb klikk a telepített ! játékon és onnan backup files menüpont.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65555) NyMRooD


NyMRooD
őstag

és mire jó az archiválás?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#65556) ViharVadász válasza NyMRooD (#65555) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ki tudod őket írni DVD-re (meg lehet szabni a mentésnél, hogy egy-egy fájl hány GB-ot foglaljon csak, így tudod szabályozni a kellő DVD-k mennyiségét is), hogy ha esetleg újra kell telepíteni a gépet, ne kelljen újra letölteni a játékot.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#65557) #41133696 válasza Blaise (#65553) üzenetére


#41133696
törölt tag

Telepített játékok esetében jobb klikk és archiválás :-) persze sok helyet foglal, és csak azokat szoktam kiírni DVD lemezre amelyek várhatóan már nem nagyon fognak frissülni, a többi pedig a 3 TB-os merevlemezre kerül biztonsági mentésként, és cserélődik ha új verzió jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#65558) Blaise válasza djculture (#65547) üzenetére


Blaise
veterán

Lassan ennél már nincs lejjebb...

Mondjuk a Gamestar cégre ebben a hónapban nem bundle játékot fog adni :D (Van Helsing lesz)

(#65559) Blaise válasza Blaise (#65558) üzenetére


Blaise
veterán

cégre végre

(#65560) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Az elmúlt napokban vett valaki Assassin's Creed III Deluxe-ot orosz áron Gamersgate-ről?

(#65561) warcat


warcat
veterán

EU IV fanok villámgyorsan vetődjenek,elárazták a kieget: Europa Universalis IV: Conquest of Paradise 1.89 USD /1.49 galapontokkal

EA: It's in the crate!

(#65562) djculture válasza maddionmax (#65560) üzenetére


djculture
félisten

Igen

(#65563) maddionmax válasza djculture (#65562) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Retail vagy csak orosz nyelvű?

(#65564) djculture válasza maddionmax (#65563) üzenetére


djculture
félisten

Retail gamersgate-n nincs orosz nyelv semmibe orosz régióban is azt árulják csak olcsóbban mint a többi régióban. Egyedül a régiólock ott is működik. Ezért is szeretem, nem érdekel ha a dlc-ket vagy bármit onnan kell telepiteni.

[ Szerkesztve ]

(#65565) maddionmax válasza djculture (#65564) üzenetére


maddionmax
aktív tag

:R

(#65566) x_o_n


x_o_n
veterán

megjelent a not GTA.5 pc-re akár 0,1 fontért megvehető:)

(#65567) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Most belefutottam a GamesRocket oldalon egy olyan dologba, hogy nem akarják adni a kulcsot (X-COM: Enemy within), csak, ha a személyimet meg a fotómat elküldöm nekik stb.

Ezt miért csinálják?

Én ugyan nem küldök nekik ilyesmit, inkább megveszem máshol, ez meg vesszen. :W

(#65568) szami777 válasza BomiBoogie (#65567) üzenetére


szami777
addikt

velem is volt ugyanez, amikor 1.5 font volt a sleeping dogs LE.
Nem akarták küldeni, írtam nekik emailt, hogy ez így nem járja, kérek inkább refundot.
Payallal fizettem 1 nap alatt visszaérkezett a pénz.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65569) BomiBoogie válasza szami777 (#65568) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi, én is PayPallal fizettem. Akkor írok nekik, hogy kérek refundot.

Mi volt az indokod?

(#65570) eami válasza warcat (#65561) üzenetére


eami
addikt

:R

(#65571) szami777 válasza BomiBoogie (#65569) üzenetére


szami777
addikt

Itt a nekik írt üzenet: ***
Úgy emlékeztem hamar megvolt a refund, de ezek szerint mégse :D

A linket inkább kiszedtem, látszott a neved és a mail-ed.

[ Módosította: BomiBoogie ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65572) reelc


reelc
veterán

Bes Buy, mert ingyen van, de nem játék:

IObit Malware Fighter Pro 2 - 12 months license
12 hónapos licensz (szóval 1 évig ingyenes). Még 11 órán keresztül. Ugyanannak a cégnek az akciója, amelyiket pár napja linkelte valaki a HD Sentinel ügyében. Link.

[ Szerkesztve ]

(#65573) BomiBoogie válasza szami777 (#65571) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Oké, én is ilyesmit írtam, köszönöm. :K

(#65574) wwenigma válasza BomiBoogie (#65573) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Annyiert amugy se a legolcsóbb...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65575) BomiBoogie válasza szami777 (#65568) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Most megvettem egy másik helyről, mert egy türelmetlen **** vagyok, itt kb. 10 másodperc múlva küldték a kulcsot...

Ez a személyazonosítás miért jó és kinek?

(#65577) szami777 válasza BomiBoogie (#65575) üzenetére


szami777
addikt

Nekem azért nem küldte a kulcsokat el, mert több darabot vettem és nyilván azt hitte, hogy valami tömeges felvásárló vagyok. Pedig csak fórumtársnak meg magamnak vettem.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65578) FollowTheORI válasza BomiBoogie (#65575) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lopás és csalás szűrés... főleg ilyen netes cégeknél ahol más szűrő nincs egy lopott kártyával való vásárlás ellenőrzésére, mivel nem személyes. (Pl alárítás vagy személyi kérése)

Mivel az ilyen lopás utáni chargeback stb elég macerás procedúra próbálják kerülni meg szűrni. Van ahol meg leszarják mint a sarki boltban. De joguk van. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65579) Edorn válasza FollowTheORI (#65578) üzenetére


Edorn
aktív tag

Hát személyit elkérni tudtommal nem igazán... Legalábbis Magyarországon csak rendőr indokolt esetben, meg egy-két hivatalos szerv kérheti el... No meg alapból para ilyesmit kiadni visszaélések miatt...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#65580) Lackki válasza Edorn (#65579) üzenetére


Lackki
senior tag

nálam paypalnál kellett igazolnom magam mert túlléptem a limitet :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#65581) djculture válasza Edorn (#65579) üzenetére


djculture
félisten

Bankoknál is leszokták fénymásolni bankszámla nyitáskor vagy adatváltozáskor..

(#65582) #41133696 válasza BomiBoogie (#65567) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gondolom túlzásba estek, és egyébként arra irányul, hogy nem e lopott a kártya.

(#65583) Bazzzs válasza Edorn (#65579) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ahhoz nincs joga, hogy elkérje a személyi okmányaidat, mint ahogy a bankoknál is aláírod a másolatot, hogy hozzájárultál. Viszont ahhoz van joga, hogy ne kössön veled szerződést, vagy ne végezzen tranzakciót, ha nem igazolod magad. Magyarul nem vagy köteles átadni, de akkor az említett üzlet, bank stb. se köteles végrehajtani az általad kezdeményezett tranzakciót.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#65584) BomiBoogie válasza #41133696 (#65582) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm mindenkinek, gondoltam, hogy valami ilyesmi, de azért magamról meg az okmányról a fotó már egy kicsit túlzás... főleg, hogy egyetlen darab kulcsot vettem volna... most már visszaigényeltem.

(#65585) reelc válasza Bazzzs (#65583) üzenetére


reelc
veterán

Pár éve vettem a Pannontól egy telefont, és vásárlásnál elkérte a személyit, és fénymásolta az ügyintéző. Egyszerű vásárlás volt, csak egy telefon, nem volt hűségszerződés, meg 2 éves nyilatkozat, ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#65586) Mate válasza reelc (#65585) üzenetére


Mate
nagyúr

Hát ha Pannontól vásároltál, akkor jó pár éve volt a dolog :D

Tefelon, simkártya stb. vásárlásánál kötelesek személyit kérni. Ez jó pár éve így van.

(#65587) djculture válasza BomiBoogie (#65584) üzenetére


djculture
félisten

Már csak alá kell irni és elküldeni :D

[ Szerkesztve ]

(#65588) BomiBoogie válasza djculture (#65587) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:C
Egészalakos képnek meg, gondolom, jó lesz ez. :DDD

(#65589) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Alap Deus Ex - HR-em van, Missing Link DLC Steam-en már nem elérhető, de 2 fontért megvehető game.co.uk oldalon.

Érdemes megvenni? Ad annyival többet a Director's Cut?

(#65590) Balazs_ válasza maddionmax (#65589) üzenetére


Balazs_
aktív tag

A Director's Cut-ban minden benne van ami az alapjátékban+DLC-kben (tehát a 2 tárgyas DLC + Missing Link), plusz még javították benne a bossfightokat, van benne New Game+, meg pár apróbb finomítás.

[ Szerkesztve ]

(#65591) #79621120 válasza warcat (#65561) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nem kell síetni . Nem történt elárazás . Az akcíós ár még több mint két napig érvényes .

(#65592) sing1ep1ayer válasza #79621120 (#65591) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ez biztos? Mert én már most is $13.49-t látok.

(#65593) phenomHUN válasza sing1ep1ayer (#65592) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Nekem $1.49-et mutat.

(#65594) RedMan válasza sing1ep1ayer (#65592) üzenetére


RedMan
tag

Dettó. :)

phenomHUN: Nyomj egy F5-öt. :D

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#65595) Drenadar válasza BomiBoogie (#65567) üzenetére


Drenadar
veterán

kártyás fizetésnél már máshol is tapasztaltam ilyet, hogy azt megelőzve, hogy valaki reklamáljon náluk hogy lopott kártyával fizettek kérik az ID másolatát. Amin tulajdonképpen mindent ki lehet satírozni, csak a nevet ne, hiszen ezt adták meg vásárlásnál kötelezően. Fénykép? satírozható. ID szám? satírozható.

Ennyi. Nem értem miért kell ebből akkora felhajtást csinálni, én simán elküldtem. szerinted vissza tudnak élni egy olyan okmány fénymásolatával amin nem látszik semmi, csak és kizárólag a neved? Nem.

Az abszolút paranoiásaknak van még egy mód:
Ha ID-t fényképezünk, és az adatokat leszedtük róla, keresztbe ráírhatjuk, hogy MIRE használhatják fel az ID fénymásolatát. Azaz, ha utána a webshop fogja a személyid képét, és bemegy a bankba hitelt igényelni, akkor azon túl hogy nem látszik rajta sz@r sem, még rá is van írva hogy csak játék megrendelés autentikációhoz használható fel, semmilyen bank nem fogadhatja el ilyen esetben, de bank amúgy sem fog olyan képet elfogadni ami eleve: fénymásolat & ki van róla húzva minden a néven kívül.

(#65596) BomiBoogie válasza Drenadar (#65595) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi, azért addig, amíg máshol pikk-pakk megvehetem, nem küldözgetem az igazolványaimat világgá. :)

Egyébként írtak, hogy visszaadják a pénzt.

Még jó, mert közben megvettem máshol. :D

Gamesrocket GmbH just sent you a full refund of €12.95 EUR for your purchase.

(#65597) RedMan válasza RedMan (#65594) üzenetére


RedMan
tag

Most megint $1,49 nekem is, ki érti ezt... :)

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#65598) arty válasza BomiBoogie (#65596) üzenetére


arty
veterán

+1, ez a helyes (bolt-nevelő) magatartás!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#65599) FollowTheORI válasza RedMan (#65597) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valóban érdekes... ha nem vagy belépve az accodra akkor olcsó, ha belépsz akkor meg drága (nincs akcióban).
Ez vagy bug, vagy az akció a mi régiónkra nem vonatkozik ezért csak kilépve akciós. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65600) #79621120 válasza RedMan (#65597) üzenetére


#79621120
törölt tag

Most már $3.74 / $3.34

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.