Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65101) djculture


djculture
félisten

Ne felejtsetek el odautazni és két példánnyal közjegyző előtt kinyilatkoztatott és ügyvéd álltal ellenjegyzett okiratot vinni arról hogy nem vagyok robotok... Mindezt egy fillért se érő ezer éves játék csomagért :)
Az az egy szerencséjük hogy nincs pénz a számlámon mert kabaré keddet rendeztem volna ha nekem ilyen baromságokat írnak. Már a g2 is jött ilyennel a multkor a megrendeléskor hogy telefonszám meg minden, erre elküldtem nekik hogy top secret..

[ Szerkesztve ]

(#65102) Mate válasza djculture (#65101) üzenetére


Mate
nagyúr

A legjobb, hogy már jó párszor vásároltam náluk, de csak most tűntem robotnak. Nem tudom mely mozdulatom lett gyanús :D

[ Szerkesztve ]

(#65103) Bluerainbow válasza djculture (#65101) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Mikor tegnap este olvastam a hozzászólásokat , én is megvettem , részben kiváncsiságból. Aztán nekem is jött a mail hogy majd jelentkeznek. Válaszoltam rá , megkérdeztem hogy mit akarnak tudni. 1 óra mulva jött a levél , hogy tessék itt a kulcs , kösz a vásárlást.

wwenigma - ami érdekes és ironikus egyben , hogy tulajdonképpen a te válaszodat (amit itt a fórumon irtál) copyztam be nekik , kiegészitve egy mondattal. ;]

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#65104) wwenigma válasza Bluerainbow (#65103) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En is valaszoltam nekik oszt semmi... :(

djculture: rosszul nézed. +8 sor!

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65105) reelc válasza Mate (#65102) üzenetére


reelc
veterán

Az egérkattintás? :)

(#65106) djculture válasza Bluerainbow (#65103) üzenetére


djculture
félisten

Jó pancser cég az aki a vásárlóit szívatja ilyen hülyeségekkel. Most nem mindegy nekik hogy ki fizet a Grizli Géza vagy a Robot Tódor, megérkezik a lé és ennyi. Vagy már ennyire nagy üzemben megy a bankártya lopkodásos vásárlás a neten azért lehet ez?
Bár még arra se lehet fogni mert ha valaki már évek óta ugyanazon paypal fiókkal vagy bankártyával vásárol az nehezen lehet csaló..

[ Szerkesztve ]

(#65107) reelc válasza djculture (#65106) üzenetére


reelc
veterán

Az is érdekes, hogy az ilyen olcsó játékok esetében nem kerül többe a hívás, mint maga a játék?

(#65108) djculture válasza reelc (#65107) üzenetére


djculture
félisten

1 cent /perc körül van ide hívni skype-on, gondolom azzal nyomják mert minden más aranyár.

[ Szerkesztve ]

(#65109) Mate


Mate
nagyúr

Egyébként azért sem értem a dolgot, mert ha tényleg arra lennének kíváncsiak, hogy ember vagyok, akkor fognák és kérnének egy rohadt captcha kódot és kész.

(#65110) Garada


Garada
őstag

Üdv emberek PS4 játékokat Ipon-nál(15k körüli ár ingyen kiszállítás) olcsóbb hely van ahonnan meg lehet venni?

(#65111) dante0425


dante0425
tag

Steam Weeklong - keresd a hibát

(#65112) Garada


Garada
őstag

Epic 160% :D

(#65113) reelc válasza Garada (#65112) üzenetére


reelc
veterán

De legalább minusz. :D

(#65114) Hunbeast87 válasza dante0425 (#65111) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ugyan már! Biztos nem fogy, és azt akarják, hogy játsszunk vele! :DDD

Másodszorra viszont fel tűnt az is, hogy szinte csak bundle játékok vannak ebben a Weeklong Deals-ben?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#65115) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Ezen besz*rtok, már elnézést.

5 perc beszélgetés után közölte a spiné, hogy ŐK megvizsgálják a rendelésemet és e-mailben értesítenek.
Mondom neki, hogy az volt a kérés, hogy hívjam őket, megtettem, mit kéne még tennem?

Válasz: Várjam az emailjüket majd :D

Dilettáns egy banda...

[ Szerkesztve ]

(#65116) Mate válasza maddionmax (#65115) üzenetére


Mate
nagyúr

Lehet túl tagoltan beszéltél, mint egy gép :D

(#65117) maddionmax válasza Mate (#65116) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Az első operátor lebontotta a vonalat,mert rászóltam, hogy ne hadarjon. Skype nem tudta feldolgozni a hangját :D

(#65118) dredbiro válasza dante0425 (#65111) üzenetére


dredbiro
senior tag

ez igen :DDD

Good hunting,STALKER !

(#65119) DJGABI válasza Garada (#65110) üzenetére


DJGABI
addikt

hazait nem vágom, ismerős zavviról vásárolgat konzolos játékokat [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#65120) wjbhbdux válasza Garada (#65110) üzenetére


wjbhbdux
veterán

irigylem a konzolosokat, vehetnek egy egész játékot annyi pénzből mint amennyiért én 10-20at :D

/s

(#65121) dejaris válasza wjbhbdux (#65120) üzenetére


dejaris
addikt

De ok azt az egyet el is adhatjak, ha nem tetszik, vagy kijatszottak. :P

(#65122) djculture válasza dejaris (#65121) üzenetére


djculture
félisten

Ja xboxone bemutatásakor azért koppantak, már a kiállitáson elfordult az xboxone-tól mindenki mikor jöttek hogy folyamatos online kapcsolat meg eladhatatlan fiókra regelt játékok lesznek.
Másnap visszakoztak mikor mindenki ps4-et akart venni már, mert sony-nál egyböl kapcsoltak és marketinget épitettek abból hogy engedélyezik ezeket..
Konzolt a használt játékok csere bere tartotta az élvonalban mindig is, itthon is lehet 3-4 ezerért gta5-t is venni míg a boltba 12 ezerért hirdetik óriási akcióban..

[ Szerkesztve ]

(#65123) dejaris válasza djculture (#65122) üzenetére


dejaris
addikt

Az az egy aprocska dolog minidg kimarad eme hosi tett elregelesebol, hogy az xbox-nal ugy lett volna, hogy a fiokhoz kotott jatekokat is el lehetett volna adni, mig ps-nel nem.

(#65124) echterion válasza dejaris (#65123) üzenetére


echterion
nagyúr

Hogyne, némi M$ haszon levonása után...

**********

(#65125) Garada válasza wjbhbdux (#65120) üzenetére


Garada
őstag

Tessék?Na azt hogyan csinálod mester? :R :D

(#65126) Heavyrain válasza Garada (#65125) üzenetére


Heavyrain
őstag

Magic :DDD

PC-n nyilván nagyobb akciókat és gyakrabban lehet kifogni,mint konzoloknál. Csak figyelni kell! :)

[ Szerkesztve ]

(#65127) Garada válasza Heavyrain (#65126) üzenetére


Garada
őstag

G2A.com én sokmindent innen szerzek be szóval konzolosok sincsenek hátrányban :D

(#65128) #79621120


#79621120
törölt tag

Na mindegy . :U

(#65129) Alien83 válasza Garada (#65127) üzenetére


Alien83
senior tag

Basszus, nekem azt mondták a 2.2 euro-s 1 havi GOLD-ból 1 ember csak 1 példányt vehet.
Most vettem meg a 2. GOLD kulcsot. :D
fasza. :D

(#65130) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Nekem most aktiválták a tegnapi Gamefly rendelésemet, kulcs megérkezett és a tegnapi kis csomagot aktiválta.

(#65131) bullseye válasza dante0425 (#65111) üzenetére


bullseye
addikt

Nem ér ennyit! ;]

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#65132) dejaris válasza echterion (#65124) üzenetére


dejaris
addikt

Huha, boven megerne igy is, hogy levontak volna 10%-ot. Gondolom pont leszarnad azt a 10%-ot, ha arrol lenne szo, hogy eladhatod, megunt, vagy nem tetszo jatekaid a steamrol, de persze ez mas mert az MS-rol [de szanalmas eza dollarjeloles...] van szo.

(#65133) Lackki válasza bullseye (#65131) üzenetére


Lackki
senior tag

és ugyanazok csinálják mint a Nascart ;)

Privátot hamarabb észreveszem

(#65134) FollowTheORI válasza cskamacska (#65091) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kicsit nagyon felfújtátok ezt a GameFly dolgot... énis jártam már így 2x is, de türelmes és udvarias voltam.
Írtam egy mailt, bár fogalmam sincs kellett e, és max 1-2 napra rá szó nélkül megkaptam amit vettem. :)

Oké hogy más boltoknál nincs ilyen és azonnalibb... de attól még türelem rózsát terem mondás él.
Addig játszatok mással, szerintem van elég. :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65135) echterion válasza dejaris (#65132) üzenetére


echterion
nagyúr

Miért mennék bele abba, hogy a már egyszer kifizetett játék után egy újabb adag pénzt fizessek? Ha neked ez jó, legyen, de engedd meg azt nekem, hogy ne fizessek ugyanazon cuccért a vásárlás után az eladásért is. A steam-et meg ne sorold ide, mert a konzolos árak töredékével dolgozik, így annak el nem adhatóságával együtt lehet élni sztem.

**********

(#65136) Alien83 válasza Alien83 (#65129) üzenetére


Alien83
senior tag

Közbe megtudtam hogy Paypal-onként 3-at enged venni.

darabja 700ft kb, amivel 3 ingyen játék jár Live-on, vagyis 3x3) azaz 9 játék 2000ft-ért nagyjából!!!! :R

(#65137) dejaris válasza echterion (#65135) üzenetére


dejaris
addikt

Szoval neked jobban tetszik, hogy nem kapsz semmit, mint x*0.9-et :C

(#65138) echterion válasza dejaris (#65137) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem, én arra céloztam, hogy az összehasonlításod sántít steam kontra konzol. Szövegértelmezés... :C

**********

(#65139) dejaris válasza echterion (#65138) üzenetére


dejaris
addikt

Azt mondtad, hogy a steam annyira olcso, hogy nem pbroblema, hogy nem lehet eladni a jatekokat, tehat, jobban szereted az ureset, mint a telit. Es hiaba, megy a csolatas, hogy az konzol ez pc, mivel a steam a konzolokkal akar csatarozni, es ha mar fel eve alap lenne a jatekok eladasa a fiokrol, akkor nekik is be kene epiteni, mint a family share-t. De hat nem igy tortent mert a sok kiss dollarhuszar, egybol ugrott, mint tyuk a takonynak, hogy o majd jol bemutat az MS-nek. Kepzelem mi lett volna, ha az EA allt volna elo vele...

(#65140) Mate


Mate
nagyúr

Írtam egy levelet nekik kora este, hogy ember vagyok. Most jóvá is hagyták a vásárlást :D

Aki most akarná megvenni ne felejtse, hogy már drágább és más kulcsot ad!

[ Szerkesztve ]

(#65141) echterion válasza dejaris (#65139) üzenetére


echterion
nagyúr

Hiába forgatod ki a szavaim, attól még a te hasonlatod fog sántítani. És amint írtam is, számomra elfogadható, mert megfizethető áron veszek játékokat. Attól, hogy neked ez nem tetszik, attól még így van.
Amit meg a steam-en bevezetendő játékeladás a fiókról dologról írsz, hülyeség. A steam nem azért nem engedi ezt, mert a konzolokon még nincs ilyen fiókon tárolt kulcs dolog. Nincs összefüggés, mert ha attól függene, hogy konzolon lehet eladni, akkor már steam-en is lehetne, mivel a konzoloknál jutalékmentesen lehet eladni a dobozos cuccaidat. Ez nem függ attól, hogy kulcsot adsz el, vagy fizikai terméket, a végeredmény ugyanaz.

**********

(#65142) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Valamit csak buheráltak a Playfire-nél, utólag jóváírtak majdnem 1 fontot (jogosan) az időben futtatott játékaimért a múlt héten. De ahogy olvastam, tényleg dolgoztak az ügyön, és igyekeznek visszamenőleg is jóváírni a pénzeket (mármint nem úgy utólag, hogy már fél éve megvan az achi, csak ami tényleg jár és nem vette be a rendszer eddig). :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65143) Alien83 válasza Csapoati (#65142) üzenetére


Alien83
senior tag

fasza én abbahagytam a francba, majd ha rendbejön folytatom.

(#65144) Csapoati válasza Alien83 (#65143) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Röviden: rendbe jött. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65145) dejaris válasza echterion (#65141) üzenetére


dejaris
addikt

Nem forgatom ki, ezt mondtad es ezt is gondolod. A dobozosok adas vetele mas, mivel nem kotodnek fiokhoz.

(#65146) echterion válasza dejaris (#65145) üzenetére


echterion
nagyúr

Bocs, de hagy tudjam már jobban nálad azt, hogy mit gondolok...amit meg mondasz, az bambano-i trollkodás a szavaimon, semmi több.

**********

(#65147) dejaris válasza echterion (#65146) üzenetére


dejaris
addikt

Kellene neked a jatekeldas es az ezzel jaro penzforras es megolcsobb jatek? Nem. Es ha mar neked nem kell, masnak se kelljen..

[ Szerkesztve ]

(#65148) Zsolty001 válasza maddionmax (#65130) üzenetére


Zsolty001
tag

Ma este megküldték a kulcsot a GameFly-tól...

Én sajnos tényleg szimplán Day of Defeat-ot kaptam.

Gondolom akinek még nem jött meg ugyanerre számíthat.

(#65149) Mate válasza Zsolty001 (#65148) üzenetére


Mate
nagyúr

Kizártnak tartom, hogy Day of Defeat-et kaptál. Én kettőt vettem, egyet még nyomott áron, majd ma drágábban. Mind a két kulcs megjött.

Az egyik a fent említett játékokat adta, a másik meg Day of Defeat: Source-ot. Sima, csak Day of defeat kulcsot nem kaptam.

(#65150) cskamacska válasza Mate (#65149) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem viccel, nekem is olyan kulcsot adtak ami _csak_ a Day of Defeat szörnyűséget oldja fel. Szerintem kifogytak a kulcsokból(le is szedték az oldalról a játékot még vasárnap), a Valve meg volt olyan kedves, és az utánpótlásból már lehagyta a 7 további játékot. GameFly meg addig szarozott velünk, hogy már csak az utója jutott. :U

NetTom: Mondod ezt addig, míg nem törlik a rendelésed önkényesen. Minden GameFly zakcióban van legalább pár ember akit megszívatnak a törléssel, és lényegesen több akit napokra megvárakoztatnak feleslegesen.

Más kérdés, hogy ha tudom, hogy végül még a glitchüket is kijavítják, akkor én magam kértem volna a rendelésem törlését, nem hogy pitizzek nekik. :P Még azt is el tudom képzelni, hogy a szívhez szóló szerelmeslevelem után direkt kézzel válogatott Day of Defeat kulcsot adtak fel nekem gyorspostával, és jobban jártam volna, ha a számra ülök. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.