Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25102) ZsZso válasza Perillustris (#25098) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szerencsére/szerencsétlenségemre nem vettem a Bethesda pakkból, mert ha vettem volna és refundolták volna picit morcos lennék. 5 nappal a vásárlás után visszavonják az egészet? Röhej. A BL2 vásárlás érintett, de ha nem kapok egy kulcsot se az se érdekel. Egy biztos: ez így nem járja. Ha kiraktak a polcra valamit X összegért és lecsengettem érte a pénzt, akkor nem szaladhat oda hozzám később az áruház alkalmazottja, hogy "mi nem is annyiért akartuk adni, tessék szépen visszaadni!".
Igen, hibáztak, de az Ő saruk. Ezt egy komolyabb brigád fogakat összeszorítva bevállalta volna.

Legközelebb GG -n csak úgy szabad vásárolni, hogy előtte price-checket nyomsz és ha ők kínálják a valaha mért legolcsóbb áron a terméket, akkor véletlen se végy belőle, mert lehet visszakérik az összeget (tranzakciós adó után pedig már nem úszod meg ingyen) :D

#25098:
Valószínűleg az lett volna a legkorrektebb, ha mindenkinél hagynak max 1 azaz egy darab Bethesda/BL2 pakkot. A többit refundolják.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.