Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) DeFranco válasza csaba951 (#24650) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Erre van nálam egy 30 centis punkbuster meg egy kinyitható VAC :DDD

(#24652) Zolás


Zolás
addikt

Van valaki aki vett Alan Wake játékot GMG-n? Még mindig nem jelent meg a játékaim között, viszont a pénzt levonta.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#24653) Perillustris válasza viktor82 (#24421) üzenetére


Perillustris
senior tag

(#24654) viktor82 válasza Perillustris (#24653) üzenetére


viktor82
őstag

Szerintem ennyit nem ér én 7euró-t vettem tegnap kuponnal a sima BF3-at :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#24655) Mardel válasza viktor82 (#24654) üzenetére


Mardel
őstag

Sima mindig olcsóbb, ha megnézed originen is kb ezzel a 33%-os leárazással is, hogy ha külön megveszed a premiumot a simához ugyanott vagy mintha egyből a premiumot vetted volna, legalábbis árban.
Pontosabban ha megvan neked a sima akkor azt az árat buktad amiért vetted.
Ha multira kell akkor gondolom oda kell a premi.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#24656) warcat


warcat
veterán

Pénteken lesz Amazonon Civilization leárazás, -75% ha érdekel valakit,bár a Yuplayes árat nem lehet lehagyni :)
Sajnos Civ IV complete így 7,5 dollár lesz,amire nem lehet felhasználni az 5 dolcsis kupont,pedig de jó lett volna 2,5 dollárért eltenni Steamre /ennyit szántam volna rá kb,mert megvan a drm mentes eztveddmeg style/

EA: It's in the crate!

(#24657) choler.


choler.
tag

Valakivel megvenném, mert engem csak a Borderlands érdekel:
The WTF Pack
1. Borderlands Game of the Year Edition
2. Duke Nukem Forever
3. The Darkness II

[ Szerkesztve ]

(#24658) viktor82 válasza Mardel (#24655) üzenetére


viktor82
őstag

Nem nagyon multizok a bf3-al mivel nem nagyon jött be nekem inkább a cod ,de itt a kiegészitők nélkül is megy a multi meg a premium tartalmazza a bf4 bétát ha tévednék valaki majd kijavitt!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#24659) Mardel válasza Perillustris (#24653) üzenetére


Mardel
őstag

Kb. nov 9-én volt utoljára gmg-n ezen a dollár áron, persze nekünk euro, ennél jobb ajánlatra egy ideig ne számíts.

(#24658) viktor82: Igazából nem az lényeg, hogy a kiegek nélkül megy-e a multi vagy sem. Arra kérdezett rá, hogy a premiumot most érdemes-e megvenni volt-e olcsóbb. Gondolom ha kiegek nélkül szerette volna megvenni már rég meglenne neki.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#24660) Perillustris válasza Mardel (#24659) üzenetére


Perillustris
senior tag

Meg is vettem, már 92%-on van. ;]

Hogy őszinte legyek, nem néztem körül, hol és mennyiért lehet(ne) megvenni, mert a 30$ nálam a lélektani határ alatt van, ennyi elég is. Azt persze sajnálom, hogy nem Steam-es, de ezzel együtt tudok élni. Már elég ritkán játszom, de a Bad company-t nagyon kedveltem, remélem, ezzel sem lesz sok bánatom. :C

Perillustris

(#24661) viktor82 válasza Mardel (#24659) üzenetére


viktor82
őstag

Ha igy gondolkodna az ember akkor a cod-ot senki nem venné mert nekem pl 42euró +4xdlc 13,90-t ami messze drágább a bf akár melyik kiadásánál viszont a cod kiegészitők nélkül szinte játszhatatlan ellenben a bf-el viszont akinek nincs meg premium biztos jobb választás multira!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#24662) wwenigma válasza viktor82 (#24661) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nana. BF3 aki megvette az elejen mert ingyen van az elso dlc felkialtassal es utana megvette a premiumot, boven dragabbra jott ki... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24663) viktor82 válasza wwenigma (#24662) üzenetére


viktor82
őstag

De én tegnap vettem az alap verziót nem megjelenéskor! :K
nekem jobban megért 7 eurót mint a premium 23-at

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#24664) Mardel válasza viktor82 (#24661) üzenetére


Mardel
őstag

[link]

Érdemes lejebb olvasni mikor EA support chatet másolta be.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#24665) cannibal válasza csaba951 (#24645) üzenetére


cannibal
senior tag

Köszi, aki bankkártyával vásárol annak biztos hasznos információ. Én a paypal egyenlegemet szoktam feltölteni. A bankkártyámat megtartom magamnak.

(#24666) holodp


holodp
aktív tag

Arma II CO szokott lenni 50%-osnál jobb akcióban?
Jó ár érte ez a 12 Juró?

(#24667) danih válasza holodp (#24666) üzenetére


danih
addikt

Nagyon jó akció, ha az Arma2-t a steamen akarod látni, akkor vigyed. Ha a DayZ miatt vennéd akkor inkább ne költs rá, mert a kész termék különálló játék lesz, pénzért, amelyhez nem fog kelleni az Arma2.

(#24668) holodp válasza danih (#24667) üzenetére


holodp
aktív tag

Fogalmam sincs, hogy mi az a DayZ, úgyhogy Arma II miatt lenne csak jó :)
Na de még van 2 napom, hogy kitaláljam. :))
Bejönnek az elég valósághű akciójátékok, mint pl a Red Orchestra 2, szóval csábít.

[ Szerkesztve ]

(#24669) csaba951 válasza holodp (#24666) üzenetére


csaba951
veterán

ARMA II: Combined Operations -50% 12,49 €

Maga az ár teljesen rendben van! Ha tudod, hogy mit veszel meg, akkor rajta! Ha viszont még nem ismered a programot, akkor szerintem gondold át, hogy tényleg szükséged van-e erre a játékra!

Mellette
1) Ez nem egy szokványos lövöldözős játék! Ez jelenleg a legjobb katonai szimulátor, ami a civilek számára rendelkezésre áll. Teljesen jó csapatépítésre, hogy az osztagban (a gyalogság) szépen begyakorolják, hogy kinek mi a dolga, kire / mire kell figyelni a terepen, a tereptárgyakat hogyan kell maximálisan kihasználni támadáskor vagy éppen védekezéskor. Ez pl. nagyon jól jön az USA újoncoknak Irakban / Afganisztánban. A többség otthon a COD-on nőtt fel, és sokkoló élmény azzal szembesülni. hogy a valódi világban nincs respawn. Ha megöltek, akkor tényleg annyi.

Ha szórakoztató játékra vágysz, akkor a Battlefield 3 vagy a COD: MW3 vagy BO2 sokkal jobb választás! Az ARMA II szellemiségéhez / felfogásához a Battlefield 3 áll sokkal közelebb. Csak a BF3 sokkal szebb, könnyebb kezelni az átlagembernek, szórakoztatóbb játék, meg optimalizáltabb, sokkal kevesebb buggal.

2) Lelkes amatőrök rengeteg modot készítettek hozzá.
3) DayZ mod. Ehhez a modhoz mindenképpen szükség van a ARMA II: CO-ra. Ez most béta állapotban van. Ez a valaha készült legrealisztikusabb zombi túlélős játék. Valóban át tudod élni, hogy milyen lenne a világ, ha hirtelen meghalna az emberek legalább 98%-a, és mindent ellepnének a zombik. Érdemes a youtubon megnézned néhány videót erről a játékmódról.

Igazából szerintem ez mentette meg anyagi bukástól a céget. Májusban a multiplayer részben a játékosok 93%-a játszott a DayZ moddal, a maradék 7%-ot érdekelte csak az eredeti katonai játék.

Ellene
1) Bár tartalmazz single player részt is, ez a játék igazából a multiplayerre épít. Akkor érdemes megvenned, ha a haverokkal tudsz közös csapatot alkotni vagy éppen be tudsz csatlakozni egy meglévő klánba. Ha erre nincs lehetőséged, akkor ne vedd meg!
2) Magas gépigény. Ezt a játékot nemigen fogod max. grafikával játszani.
3) Elég bugos játék.
4) Nagyon bonyolult és nehézkes a játék kezelése. Nem túl felhasználóbarát játék.
5) Tavasszal jön az ARMA III, a II-es már a termékciklusa végén jár.
6) DayZ. Nemsokára állítólag megjelenik önálló változatban. Ehhez már nem lesz szükség az ARMA II: CO-ra.

[ Szerkesztve ]

(#24670) csaba951 válasza holodp (#24668) üzenetére


csaba951
veterán

Kedvenc játékod a RO2? Király! Akkor neked tetszeni fog az ARMA II! :D

Viszont tényleg csak akkor vedd meg, ha van kivel játszanod! Nagyon fontos benne a csapatmunka és folyamatos (szóbeli) kommunikáció. Egyedül gyakorlatilag esélyed sincs. A valódi csatatéren is ez megy, a magányos Rambó típusú emberek gyorsan fűbe harapnak!

Ja, és nem tudom, hogy fontos-e neked, de az ARMA II nagyjából napjainkban játszódik (modern hadviselés, felszerelés). Szóval nincs benne II. Világháborús környezet, fegyverek. Illetve ez így nem igaz, a lelkes moderek miatt. Meg van is egy külön játék (ARMA II motorral), az Iron Front: Liberation 1944. Ha már nagy ARMA II fanatikus rajongó vagy akkor esetleg tehetsz vele egy próbát. Most viszont ne vedd meg külön, mert állítólag botrányosan bugos, és a készítők sincsenek éppen jóban az ARMA II készítőivel.

Ja, a mellette rovatból kimaradt, hogy az ARMA II egy open world típusú játék. Egy szigeten játszódik, ami elég nagy méretű. Az egész sziget a rendelkezésedre áll. Oda mész ahova akarsz. Nincs olyan, hogy pálya széle. Most nics meg, hogy pontosan mekkora, de nagyságrendileg a GTA IV összes szigetének méretével összemérhető. Szóval nem kicsi! A napszak, időjárás dinamikusan változik a játék ideje alatt. DayZ modban pl. nagyon gyorsan rájössz majd, hogy a csillagokat ("működő" éjszakai égbolt!) hogyan lehet tájékozódásra használni.

[ Szerkesztve ]

(#24671) nkAAA


nkAAA
aktív tag

A CoD: MW 3-at és a Black Ops 2-t mennyiért lehet most legolcsóbban beszerezni?

https://twitter.com/nkaaa

(#24672) csaba951 válasza nkAAA (#24671) üzenetére


csaba951
veterán

Call of Duty: Black Ops 2 PC Day 1 Edition Előrendelői DLC-vel 9890 Ft

Vagy esetleg innen ($47.99).

Call of Duty: Modern Warfare 3 $29.99

Lényegesen olcsóbban szerintem nem fogsz találni.

(#24673) holodp válasza csaba951 (#24670) üzenetére


holodp
aktív tag

Huh, köszi a kimerítő választ!
Az mondjuk baj, ha csak saját csapattal vagy klánnal lehet boldogulni. Mert RO2-ben is fontos a csapatmunka, de azért el lehet boldogulni némán is, figyelve a többiekre. Na még meggondolom, van rá időm. :)

(#24674) a178


a178
tag

Pár napja megvettem a Humble Indie Bundle 7-et, 5 dolcsiért, ami az akkori minimum felett volt, pár centtel. Viszont nem kaptam hozzá meg a bónuszokat. Járt már így valaki? Rögtön megjelenés után vettem, még 4,9$ körül volt a fullos csomag árminimuma.

(#24675) ayo válasza a178 (#24674) üzenetére


ayo
addikt

supportnak irj ha tenyleg ugy volt megadjak a pluszkulcsot. nekem volt mar 1x ilyen par ora alatt megkaptam.

http://jateknaplo.blog.hu

(#24676) ZsZso válasza a178 (#24674) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Belépsz a HumbleBundle.com -ra.
1. My Account
2. Humble Bundle 7 csomag kiválasztása alul
3. Katt a "Like what we're doing? Click here to increase your order amount!" linkre felül
4. Nézd meg mit ír alul, és adj hozzá annyit, hogy meglegyen az átlag
(Pl. Your current total: $1.00
Make sure your total is over $5.79 to unlock the beat-the-average content.
)

Valószínűleg a vásárlásod alatt feljebb ment az átlag pár centtel...

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#24677) Crytek


Crytek
veterán

A Cold Fear-t esetleg nem vette meg valaki steam-en?
Az érdekelne ,hogy hogyan lehet win 7 alatt elindítani!

Next PC Upgrade: 2022

(#24678) a178


a178
tag

Gyorsan ide is beírom:

Borderlands 2 -75°% ~12,49€

Borderlands 2 Season Pass -75% 7,49€

Valószínűleg elárazás, így ha valakinek kell, vegye meg gyorsan!

(#24679) ZsZso válasza a178 (#24678) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

CO.UK -n olcsóbb

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#24680) Youri válasza a178 (#24678) üzenetére


Youri
veterán

Eddig tartott

RTX ON

(#24681) sith7 válasza Youri (#24680) üzenetére


sith7
nagyúr

gyorsan kapcsoltak :D

(#24682) a178 válasza ZsZso (#24679) üzenetére


a178
tag

Az már nem jutott el a tudatomig, már ennek az euro-s árnak is nagyon örültem. :)

Viszont a Humble nem akar összejönni egyelőre...

(#24683) Pedro78 válasza a178 (#24678) üzenetére


Pedro78
senior tag

Szep alom, de nem vettel belole veletlenul kettot? Mmint season pass-bol? :)

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#24684) a178 válasza Pedro78 (#24683) üzenetére


a178
tag

Sajnos nem tudtam, mert mire átléptem a ZsZso által említett co.uk végű címre, már csak 50% volt a kedvezmény...

(#24685) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Én tettem be a tatyómba BL2 + Season Passt. Még mindig 12.23 GBP -t mutat (5% kedvezménnyel). Ha kell valakinek, akkor megveszem (nem tudom mikor üríti a táska tartalmát a GG).

Gyorsan szóljon ha kell vkinek és 100%ra mondja mert ha rajtam marad nagyon morcos leszek.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#24686) Pedro78 válasza ZsZso (#24685) üzenetére


Pedro78
senior tag

Johet, season pass legalabbis.

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#24687) scorpy02


scorpy02
aktív tag

(#24688) ZsZso válasza Pedro78 (#24686) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

A 2t egyszerre tudom már csak ellőni, mert rányomtam a vásárlásra (még nem fizettem ki).

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#24689) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Elkelt, Pedro volt a leggyorsabb, bocsesz mindenkitől!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#24690) Pedro78 válasza ZsZso (#24689) üzenetére


Pedro78
senior tag

Az alapjatek tovabbra is elado, csak most mar nalam kell erdeklodni...25euro korul viheto :DDD

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#24691) Crytek


Crytek
veterán

LOL Gamersgate nagyon benéz valamit!!

Borderlands 2 4 pak 10 euroért!!!!! Halott is az oldal megint! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#24692) Alien83 válasza nkAAA (#24671) üzenetére


Alien83
senior tag

MW3-at amazonon nézegesd ott szokott elég olcsón lenni.

(#24693) Amershan


Amershan
csendes tag

Így h veszek jó áron gamet:D

(#24694) ZS3NI válasza Crytek (#24691) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ha valakinek sikerül újítani, beszállok 2 darab erejéig :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24696) Rent válasza Crytek (#24691) üzenetére


Rent
senior tag

régiózáras? ha nem, akkor megpróbálok venni egy 4packot. :)

(#24697) phenomHUN válasza Rent (#24696) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Nem régiózáras!

És ugyanitt:
Ghost Recon Future Soldier Deluxe Edition mindössze 2,84€ !!!

Kosárba már bele tudtam rakni, Checkout már nem igazán megy.. :(

[ Szerkesztve ]

(#24698) Amershan válasza Rent (#24696) üzenetére


Amershan
csendes tag

(#24699) Crytek: Nekem levél is jött csak épp fizetni nem kellett még eddig:D

Sok sikert az oldal betöltéséhez:D

A sok ablakváltás közben nem vettem észre h tudom módosítani az előzőt még, sorry:)

[ Szerkesztve ]

(#24699) Crytek


Crytek
veterán

Checkout-ig sikerült eljutnom de onnan nem megy tovább tölt és tölt nem történik semmi!

Ezt is biztos csak pár kiválasztott szerzi meg mitn a skyrim akciónál :8

Továbbment ,már kezdtem örülni erre--> YOUR SHOPPING CART IS EMPTY :W

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.