Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) kenand válasza nepszter1 (#24049) üzenetére


kenand
veterán

Paypalt nagyon gyorsan el tudod intézni, ha az Amazonon tudsz vásárolni akkor van valamilyen folyószámlád-credit/debit kártyád. Paypalhoz nem kell más.
Neten -ha lehet csak -paypallal érdemes fizetni

[ Szerkesztve ]

(#24052) Amershan válasza Malibutomi (#24038) üzenetére


Amershan
csendes tag

Igen lejjebb vettek a kedvezményből. Lehet túl gyorsan fogyott 75%-ban. Nekem még 75ért sikerült venni.

(#24050) csaba951

Nemhogy egy darabig, de szerintem soha:)

[ Szerkesztve ]

(#24053) ayo


ayo
addikt

karacsonyi extra sorsolas mindenkinek:

http://jateknaplo.blog.hu/2012/12/23/decemberi_sorsolas_13_karacsonyi_extra_3_jatek

http://jateknaplo.blog.hu

(#24054) nepszter1 válasza csaba951 (#24050) üzenetére


nepszter1
addikt

Sajnos nem ez bonyolult nem engedi a k&h szolgáltatóm a paypalon valón keresztüli vásárlással csak simán a bankártyával tudok sajna. Meg azt se engedi hogy szerencsejátékokhoz töltsek fel pénzt.

ezt a üzenetet kapom : The card you entered cannot be used for this payment. Please enter a different credit or debit card number.

[ Szerkesztve ]

(#24055) Lucas Kane válasza Amershan (#24020) üzenetére


Lucas Kane
tag

Na erről sikeresen lemaradtam, pedig régóta várom. :W

(#24056) Źşë'


Źşë'
addikt

lehet volt már, CDG ben eléggé lement az ára az új AC3 gyűjtői változatának! én bezsákoltam egyet, és azt kell hogy mondjam iszonyat kidolgozott a szobor, fémtok, a kis kézikönyv telis tele színes artokkal! és még mindezek mellé pár képeslap!! illetve ugye a 3 dlc is! mindez egy hatalmas szépen kidolgozott vastag falú keménylapos dobozban!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24057) Blaise válasza Źşë' (#24056) üzenetére


Blaise
veterán

Már másodjára esett az ára, csúnyán túlrendelték magukat a boltok ;]

(#24058) sagem válasza nepszter1 (#24049) üzenetére


sagem
addikt

15 font majdnem annyi, mint 30 dollár:) Szerintem 30 dollár alá nem fog menni az ára az ünnepi időszak alatt sem, az FM nem arról híres, hogy meredeken zuhan az ára, sok helyen még a 2012 is alig olcsóbb :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#24059) nepszter1 válasza sagem (#24058) üzenetére


nepszter1
addikt

30.00 USD = 6,594.60 HUF
15.00 GBP = 5,332.06 HUF

azért van különbség :D nekem lényeges ez a kevés pénz is

még nem beszéltem , mivel elfogadtam és nem tudnak vele mit csinálni másik k&h-s sok se tudnak mit csinálni vele sajnos

[ Szerkesztve ]

(#24060) kenand válasza nepszter1 (#24054) üzenetére


kenand
veterán

Hát ilyenkor nincs mit tenni, bankot kell váltani. Még a maradi OTP is engedi....a Raiffeisennek meg vannak nagyon baráti folyószámla csomagjai..

Saját tapasztalat az OTP, korábban sima Visa elektron, most sima Mastercard, tökéletesen megy a Paypal.

Ebayen vagy 150X, Dealexteme--n vagy 30X vásároltam...ha nincs a Paypal 3-4 Kínai átejtett volna. pl küldtek 16 gigás helyett átcímkézett 1gigás SD kártyát, Paypal dispute, majd küldték is vissza a pénzt...

[ Szerkesztve ]

(#24061) Wolverine válasza nepszter1 (#24054) üzenetére


Wolverine
félisten

És beszéltél a bankkal arról, miért van ez? :U

szerk: egyébként normális esetben szívesen segítenék neked a vásárlásban, de sajnos mostanában nem megy :(

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24062) nepszter1 válasza kenand (#24060) üzenetére


nepszter1
addikt

ebayről winner kollégával szoktam rendeltetni

(#24063) KubanitoS válasza Źşë' (#24056) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én is nagyon nézegetem, de eddig mindig az észérvek döntöttek. Nem vagyok nagy AC rajongó, bár ez a tendencia talán változóban lehet a jövőben, mivel most kezdtem el a második részt és egész jó. :) Ha még lejjebb megy az ára, lehet beszerválom.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24064) djculture válasza kenand (#24060) üzenetére


djculture
félisten

Mezei csomaggal amihez mezei maestro kártyát adnak otp-nél se megy. Szerintem számla csomagtól függ az egész.

(#24065) Serpiko válasza KubanitoS (#24063) üzenetére


Serpiko
addikt

Az ACR tavaly karácsonykor vettem meg bagóért annyit simán megért. Most AC III leárazásra várok, ha az nem jön az sem baj mert aprón vadászok olcsó steam kuponra. Ha meg nem lesz kupon akkor jövőre megveszem olcsóért.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#24066) kenand válasza djculture (#24064) üzenetére


kenand
veterán

Mezei OTP-s elektronikus csomag megfelelő. (az aktuális nevet most nem tudom, mindig variálják)
Amúgy sem árt ha otthonról tudsz netbankolni.

(#24067) Youri válasza kenand (#24066) üzenetére


Youri
veterán

Szerintem ma Magyarországon nem létezik olyan csomag, amiben ne lehetne netbankolni, csak ezt szeretik a bankok, mint különleges extra ingyenes szolgáltatásként feltüntetni. Max egyes takarékszövetkezetek esetében tudom elképzelni

RTX ON

(#24068) djculture válasza kenand (#24066) üzenetére


djculture
félisten

Ja megfelelő csak 12 éve vagyok otp-s és én se tudok neten vásárolni csak magyar oldalakon hiába van otp direktem is. Ott kezdődik hogy forintszámláról a mezei csomagban nem tudsz vásárolni csak forintban. Úgyhogy a külföldi eu dollár anyám kínja oldalakra fizetéskor nyom egy gyenge sikertelen tranzakciót.

[ Szerkesztve ]

(#24069) kenand válasza djculture (#24068) üzenetére


kenand
veterán

Érdekes, hosszú évek óta vásárolok a NET-en OTP-s mezei folyószámlával. (egy éve jobb csomagba tettek, de előtte sem volt semmi gond)
Egydül az E bakkártya nem jött be, azt nem szerette az Amazon. Sima mezei Visa elektron, vagy most a sima - nem dombornyomott- mastercard tökéletesen működik az Amazonnal és a Paypallal is.

(#24070) ollie


ollie
MODERÁTOR

Baldur's Gate 2 Complete - 1.74 GBP

Ez a GOG féle, DRM mentes verzió.

Bár érdemesebb megvenni ezt:

Dungeons & Dragons Anthology: The Master Collection - 7.48 GBP

Tartalma:
Baldur’s Gate 1 & 2 + Expansions
Icewind Dale 1 & 2 + Expansions
Planescape: Torment
The Temple of Elemental Evil

Ez mind a GOG féle, DRM mentes verzió, és win7 alatt is futnak.

[ Szerkesztve ]

***

(#24071) djculture válasza kenand (#24069) üzenetére


djculture
félisten

Persze mert neked nem a mezei van, a mezei lakossági folyó számla csomag ilyen bár megtudnám oldani ha bemennék és fizetnék kétszer annyit havonta a hülye bankszámla fenntartásáért ha kötnék egy újabb csomagra de nulla kedvem. Főleg mostanában, januártól úgyis minden banki műveletre megy az államnak a sáp.

ollie : Kafa kár hogy megvan első meg a második is vagy kétszer eredeti nagy dobozos kiadásba. Ezt a hd kiadást te nézted? Jó az valamire?

[ Szerkesztve ]

(#24072) nepszter1


nepszter1
addikt

Na csak sikerült megvennem édes anyám úgyan olyan k&h-s visa electron kártyájával .

(#24073) ollie válasza djculture (#24071) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amit én linkeltem, az eredeti kiadású játékok, az utolsó, hivatalos patch-csel. Ha a Baldur's Gate Enhanced Edition-ra gondolsz, az 20 USD, és csak a Beamdogtól lehet megvásárolni, és szerintem megéri, bár sokak szerint nem (már a vége felé tartok benne).

***

(#24074) kenand válasza djculture (#24071) üzenetére


kenand
veterán

Szia!
Most ugyan egy kicsit többet keresek, de korábban igen az átlag alatt kerestem (diploma ide vagy oda), fizetésem alapján a nem is adtak először mastercardot csak Visa elektront. És nem kértem semmi elit számla csomagot.
Lényegtelen, be kell menni a bankba és olyan számlát kell választani ami neked megfelelő, ha muszáj végig kell járni a bankokat és a legolcsóbb használhatót kell választani.

(#24075) Rusher


Rusher
őstag

Red Orchestra 2 3.15€ voucherrel, a digital deluxe-t nem érdemes megvenni, mert Steamen az upgrade 1.99€-ért szokott lenni, ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#24076) kervantas válasza ollie (#24070) üzenetére


kervantas
aktív tag

kezdem egyre jobban megszeretni a gog-ot
szerk: a baldurs gate-nek nemrég jelent meg a felújított veziója

[ Szerkesztve ]

(#24077) #57919488 válasza Rusher (#24075) üzenetére


#57919488
törölt tag

És ez milyen? Gondolom a multi a lényeg csak nem ismerem egyáltalán.

Amúgy még szerintem Mortal Kombat van jó árban, múltkor is jó árat kapott de akkor nem vettem meg mert úgyse fogom felrakni többet, gondoltam én.
Azóta is kockulok amióta felraktam :DDD

(#24078) k4rL^ válasza csaba951 (#24018) üzenetére


k4rL^
senior tag

Köszi, ahogy néztem az Amazonon se lesz olcsóbb, az elsö rész ingyenes volt iOSre és nagyon bejön a játék, pedig nem vagyok vagyok nagy zombi fan.

(#24079) DeFranco válasza djculture (#24071) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akkor te a legtukkobb nyugdijasbutito csomagban vagy, ahol fapados osszegert fapados szolgaltatast kapsz.

Semmi gond, legalis, tenyleg nem froclizlak, ne ertsd felre, csak ne csodalkozz, ha nem kapsz olyan szolgaltatast, ami nem jar.

Minimalis osszegert lehet teljes lefedettsegu csomagot kotni az otp-nel is, en nem egeszen 500 Ft-ot fizetek, de ez lehetne meg ennel is kevesebb, ha nem kernek papir alapu kivonatot. De en kerek, mert igy mulat egy magyar ur.

Ezert van egy bankszamlam, hozza mastercard bankkartyam, kulon netszamlam, kulon virtualis mastercard bankkartyaval, ingyen utalok akarhova barmennyiszer belfoldon, jar a netbank, extra kamat a betetekre, es felaron van a devizaszamla.

Draga? Nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#24080) Tibcee válasza nepszter1 (#24072) üzenetére


Tibcee
tag

Elmentél egy 20 dolláros FM13 mellett :Y , csak vissza kellett volna néhány hozzászólást olvasni (#24034) és várni 2 napot...

Amúgy nekem K&H-s VISA kártyával kb 3-4 éve megy gond nélkül a Paypal. A szerencsejátékos dolog igaz, illetve mostanában a GMG-nél én se tudok fizetni ezzel a kártyával,de az összes többi linkelt oldalnál még sohasem ütköztem problémába a fizetés során.

(#24081) djculture válasza DeFranco (#24079) üzenetére


djculture
félisten

Hát zárlati/számlavezetés havi 304ft, otp direkt havidij meg 99ft. A maestro bankártyának meg az éves díja kétezer valahányszáz. Vásárolni a neten én is tudok de csak forintos helyeken. Nem is nagyon izgat mondjuk otp nem arról híres hogy korrekten váltogatja a forintot valutára.

[ Szerkesztve ]

(#24082) kenand válasza djculture (#24081) üzenetére


kenand
veterán

Itt a Net számlacsomag lesd meg ezt
nem írtad hány éves vagy, de ha beleférsz ez kedvezőbb lehet
jump

[ Szerkesztve ]

(#24083) DeFranco válasza djculture (#24081) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ebben a direkt mar benne van az eves kartyadijat nem tudom, az is lehet hogy nincs is, de lehet ugyanennyi, most nem tudom megnezni. Ja es havi 2 kp felvet ingyenes.

Olcsobban bankolsz 10, vagy max. 50 Ft-tal havonta. Szerintem jarj azert egy kort ezzel, mert ennyiert van sokkal jobb. Hazon belul is.

szerk: En ott vasarolok ahol akarok. Akar Kuala Lumpurban is. A deviza (nem valuta!) arfolyama az otp-nek meg nem veszes. Paypal sokszor rosszabbul valt, de sok magyar bank is.

[ Szerkesztve ]

(#24084) wwenigma válasza djculture (#24081) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

OTP soha többet, rothadjon meg papirzsakban az egesz haszonleső ****ó banda. K&H, 674ft/hó, ingyenes keszpenzfelvetel tán 2x sajatbol, netbank karytaval, 3dsecure azonositas sms-sel, ingyen utalasok, semmi extra dij mint OTP-nal... (penztari kifizetes dija ami mellé mar jött a befizetes dija is... ugyancsak OTP ahol 8500ft ha félreutalsz es vissza kell hivni, ilyenek...)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24085) djculture válasza kenand (#24082) üzenetére


djculture
félisten

csak 8 évvel lógok ki, de a másikat majd meglesem. Másik bankhoz nem akarok menni mert ott új ügyfélként kezelnek semmi se jár max a pofám. :R

[ Szerkesztve ]

(#24087) DeFranco válasza wwenigma (#24084) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, csak a paypalt tiltjak LOL

meg negyed annyi szolgaltatast kapsz mint az otp-nel

meg sultbolond az osszes ugyintezo _vagy_ hazudnak es hulyenek tettetik magukat

felesegem k&h-s ismerem oket.

szerk: a megtakaritasi szamlajuk mondjuk nem rossz, de egy perccel nem jobbak mint az otp

[ Szerkesztve ]

(#24088) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Srácok, térjünk vissza az akciókhoz, ha lehet. :)

(#24089) nepszter1 válasza Tibcee (#24080) üzenetére


nepszter1
addikt

:W :W

Ezért kérdeztem itt meg , a francba na mind1 1ezrest buktam

(#24090) wwenigma válasza DeFranco (#24087) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem tiltják, a kollega nem mondta hogy pontosan hogy akart fizetni. GMG is irja hogy idonkent gambling site-nak van azonositva. Tobbszor vasaroltam mar paypallal onnan is, hiba nelkul.

Ja amugy irja is a gambling dolgot, ennek meg ugye sep kis törvényi háttere van itthon - online szerencsejatek cimen... de ha regel paypalra es nem csak köztes szolgaltatonak veszi igenybe akkor nincs ilyn baj szvsz. Neked meg javaslom ezt: [link] forintszamlarol csak forintos vasarlas OTP-nel. :)

Nincs szuksegem felesleges szolgaltatasokra, amit hasznalok meg bőven olcsóbb. Ugyintézőkkel sincs semmi bajom, igaz 1-2 volt akinek több mint 5 percbe tellett hogy kibanyasszon pontosan mennyi rubelt terheltek ra a kartyamra illetve mi van az azonosito mezoben.Mivel ez naluk nem jelenik meg hanem 3. kulsos rendszeerbol kell dolgozniuk a RUR-USD-HUF konverzio miatt. Esetleg van aki tenyleg nem tud valamit megoldani, de 10 év alatt ha 1x volt ilyen.

Na akkor témához vissza, van a kartyamon még 112ft, valahol valami akcio nincs ennyiért? :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24091) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Mai Origin akciók:

Burnout™ Paradise: The Ultimate Box: 5.99 € 5.00 €

Mirror's Edge™: 9.99 € 5.00 €

Battlefield: Bad Company™ 2: 19.99 € 5.00 €

Battlefield Bad Company 2™ Vietnam: 12.99 € 5.00 €

Warp: 9.99 € 5.00 €

Gatling Gears™: 9.99 € 5.00 €

Shank™: 9.99 € 5.00 €

Shank™ 2: 9.99 € 5.00 €

The Saboteur™: 9.99 € 5.00 €

Dead Space™ 2: 19.99 € 5.00 €

Spore™: 19.99 € 5.00 €

Need for Speed™ Hot Pursuit: 49.99 € 5.00 €

Dragon Age™: Origins: 19.99 € 5.00 €

Alice: Madness Returns™: 39.99 € 5.00 €

Darkspore™: 19.99 € 5.00 €

Szokás szerint nem erőltették meg magukat. . . :DDD

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#24092) DeFranco válasza wwenigma (#24090) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:) tenyleg nem offolok tovabb, vedd ugy hogy valaszoltam valami, ugyis mindegy. nekem nem faj ha ott bankolsz nekem nincs problemam az otp-vel, mert jo csomagot valasztottam, es akkor ezt itt most lezarjuk. pont.

(#24093) kenand


kenand
veterán

Bank ne legyen téma, inkább valami jó akció.

Csak annyit még hogy a Paypal ugyan rosszabbul vált mint a közép árfolyam, mivel olyan mintha Belgiumban váltanál forintot
De sokkal biztonságosabb, ha az eladó nem küldi el, vagy nem azt küldi el neked, Visa vagy mastercard esetén beleőszülsz mire visszakapod a pénzed.
Netes fizetés esetén--ha csak nem egy Amazonról, Steamről van szó- inkább a biztonság miatt használj Paypalt.

Jöjjenek a játék akciók :)

Ez nem játék de hátha érdekel benneteket.....

December 25-én Adobe Elements 11 lesz -ha minden jól megy 75%-os akcióban az Amazonon.
Adobe terméket ritkán szoktak leárazni és még a régebbi változatok is drágák még az Ebayen is...

[ Szerkesztve ]

(#24094) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

[GreenManGaming] Lego Lord of the Rings - 8.75 EUR

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#24095) maross válasza SenorGrande (#24091) üzenetére


maross
veterán

Alice eletem vegeig tartani fogja a 40euros arat :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24096) warcat


warcat
veterán

Amazonon megint élnek a paradox bundlek dec 25-ig.
Pint Sized 5.99
Plentiful 9.99
Plethora of Paradox Games 19.99 USD

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#24097) ollie válasza SenorGrande (#24091) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gatling Gears - 2,5 euro a Steam-en, és lehet Originen aktiválni. :)

(#24093) kenand: csak hogy PayPalnál beállíthatod, hogy a saját bankod váltsa a valutát.

[ Szerkesztve ]

***

(#24098) echterion


echterion
nagyúr

A yuplay-es civ5 akcióban valamiért nem fogadja el a bankkártyám. Valaki meg tudja nekem venni a goty-t és a gods and kings kieget? Utalással (interneten) vagy paypallal tudok fizetni.

**********

(#24099) G3kko válasza ollie (#24097) üzenetére


G3kko
tag

PP - saját bank váltson: hol keressem ezt a fícsört?

(#24100) kenand válasza ZsZso (#24094) üzenetére


kenand
veterán

Köszönöm!
A Lego LOTR-t be is zsákoltam
Last minute ajándék a kisebbik fiamnak a sógorom nevében :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.