Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) Crytek


Crytek
veterán

Greenmangamingen Alpha Protocol (-30-as kuponnal) 2,62 euro! (steam-es de sajnos acsit nem ad :O )

Next PC Upgrade: 2022

(#25452) echterion válasza wesker24 (#25449) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, hogy szóltál. :R
GTA Complete Pack - 7,49€

Zsákoltam, ennyit megér.

Ez mellett ez nagyon nem éri meg, pedig a címlapjukon csak ez van kirakva:

GTA IV: Complete Edition - 8,74€

[ Szerkesztve ]

**********

(#25453) sagem válasza Hunork (#25385) üzenetére


sagem
addikt

No, feltettem, felmentem a multiplayer részre, de mivel NAGYON béna vagyok, csak a multiplayer alatt található gyakorló küldetéseket nézegettem egyelőre, ezek rendben mennek, frissül a statom stb. Ha kicsit belejövök megnézem a rendes multiplayert is. Nekem is digi van egyébként és win 8 64bit.

szerk: kipróbáltam gyorsan, a rendes multi is rendben megy nálam! Nem lehet, hogy a tűzfalad fogott meg valamit esetleg, vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#25454) Wolverine válasza ollie (#25435) üzenetére


Wolverine
félisten

És nekem ilyenkor nincs pénzem. Hörr.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25455) Amantius válasza DeFranco (#25415) üzenetére


Amantius
senior tag

Ez nekem nem jött be. Más próbálta?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#25456) horvathd válasza Amantius (#25455) üzenetére


horvathd
aktív tag

Nekem működött, habár én az uplay.exe-t indítottam a megadott kapcsolóval.

"The Kid just rages for a while."

(#25457) echterion


echterion
nagyúr

Olyankor mi van, ha a steam ezzel az üzenettel fogad játék indításakor? A DMC4-et próbáltam indítani, közvetlen a gép újraindítása után (tehát nem futhatott még sehol).

Az oldalon, ahová irányított, semmi sincs.

[ Szerkesztve ]

**********

(#25458) ollie válasza echterion (#25457) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért a futó folyamatokban nézted?

***

(#25459) zseko válasza ollie (#25435) üzenetére


zseko
veterán

Ez milyen fajta játék?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#25460) ZS3NI válasza zseko (#25459) üzenetére


ZS3NI
őstag

LINK

:D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25461) Mardel válasza zseko (#25459) üzenetére


Mardel
őstag

[link]

[link]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#25462) Amantius válasza horvathd (#25456) üzenetére


Amantius
senior tag

Nekem úgy sem, pedig most jól jött volna.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#25463) echterion válasza ollie (#25458) üzenetére


echterion
nagyúr

Persze. Az volt az első, aztán restart utáni indítás volt a következő, és most Witcher-ezek. Majd holnap még foglalkozom vele. Vagy ha jön valaki, akinek már volt ilyen problémája, és ad valami tippet, akkor hamarabb is.

**********

(#25464) ruti válasza echterion (#25457) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ezt dobja akkor is, amikor fájlellenőrzés van folyamatban, és nem várod meg a végét, hanem ráindítasz bármire

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#25465) necroshine


necroshine
csendes tag

A witcher 2-őt érdemes most megvenni steamen 7.5 euros áron ?

(#25466) #57919488 válasza necroshine (#25465) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha bírja a géped :K :D

(#25467) zseko válasza ZS3NI (#25460) üzenetére


zseko
veterán

köszi, és neked is (#25461) Mardel, közben rákerestem én is youtube-on, azt gondoltam nehezebb lesz megtalálni :) Érdekes, de nem hinném hogy nekem való játék .

HR24.hu

(#25468) bijesz válasza necroshine (#25465) üzenetére


bijesz
aktív tag

Szerintem bőven megér ennyit, november végén volt még ilyen áron elötte jóval drágább volt.

(#25469) KRi2


KRi2
aktív tag

Lenne még valakinek fölös 2K-s amazon kuponja?
PM. Köszönöm.

||| | || ||||| | ||| ||

(#25470) Alien83 válasza KRi2 (#25469) üzenetére


Alien83
senior tag

Írtuk sokszor hogy ezek nem kuponok, automatán irodnak a profilokhoz, nem kodokként kapod, vagyis nem átadható, aki kap e-mail-t, automatán mikor vesz egy 2K játékot, vagy packot, levonodik a promo credit mikor fizetésre kerül a sor.

(#25471) viktor82 válasza Alien83 (#25470) üzenetére


viktor82
őstag

Igen,de attól még a tag megveheti és ha nem kell akkor eladja :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#25472) Keksz03


Keksz03
senior tag

nincs vkinek esetleg egy Dota 2 gift vagy kódja? :B

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#25473) #57919488


#57919488
törölt tag

Lugaru HD lol ez mi? :DDD

(#25474) csaba951 válasza necroshine (#25465) üzenetére


csaba951
veterán

The Witcher 2: Assassins of Kings

Persze, hogy megéri! Nagyon jó játék, gyönyörű grafika! Tetszeni fog! Játszhatsz angolul, de van benne gyárilag magyar felírat is. Rengeteg extra is jár mellé. És a Steames verzió cdkulcsát be tudod aktiválni GOG-ra is. Onnan pedig letölthető a DRM mentes változat - ingyen! Mármint ha azt szereted. (GOG-os változatot nem lehet aktiválni Steamen. Meg a bolti dobozos változatot sem!)

MetaCritic 88/8.3
Főleg a User Score-ra hívom fel a figyelmet!
7-10 pontot adott 2195 felhasználó
5-6 pontot adott 103 felhasználó
0-4 pontot adott 292 felhasználó

2011-es AAA játékok közül erre csak a The Elder Scrolls V: Skyrim volt képes. Csak azt összehasonlíthatatlanul több pénzből, sokkal több ember készítette, sokkal nagyon reklámkampánnyal.

(#25475) RZozo


RZozo
aktív tag

Az előzőekben említett Witcher játékra (annak mindkét részére) én is lecsapnék. De előtte megkérdezném, hogy Steam-en vagy gog.com-on érdemes-e megvenni?
Árban hasonlóak a két helyen, gog által kínált bónusz tartalmak kevésbé érdekelnek, így az nem lenne szempont.

Közben pont az előző hozzászólás megválaszolta a kérdésem, így Steam-es a jobb vétel. :)

[ Szerkesztve ]

(#25476) ollie válasza #57919488 (#25473) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Játék. A legelső Humble Bundle-ben volt benne, mert ennek a készítői találták ki azt a híres bundle-t, és azóta is csinálják.

(#25475) RZozo: a Steames Witchereket be tudod regisztrálni a GOG-ra, fordítva ez nem lehetséges. Amúgy itt.

[ Szerkesztve ]

***

(#25477) DeFranco válasza #57919488 (#25473) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egész érdekes játék. Benne volt az első bundlik közül valamelyikben, én játszottam vele, egész szórakoztató, csak meg nem mondom miért.

Az a stílus, mint a terep2, ultra-low-end grafika, de a nyúllal mindenféle fikcsókat tudsz csinálni, különbözőképpen ugrani, meg támadni, a saját fizikáján belül (azért nem írok realisztikust, mert 10 métereseket ugrálsz) tök konzisztens.

Ebben van a lényege, igen szórakoztató, de pénzt nem adnék érte. Max. viccből 1 EUR körül.

(#25478) sagem válasza Keksz03 (#25472) üzenetére


sagem
addikt

Ha kell még dobj egy privátot az email címeddel.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#25479) zseko válasza #57919488 (#25473) üzenetére


zseko
veterán

"Fedj fel egy szerteágazó összeesküvést a nyúlköztársaság korrupt vezetői, és a környező vidékek farkasai között."

Hát ez KO volt így éjjel :DDD

HR24.hu

(#25480) echterion válasza RZozo (#25475) üzenetére


echterion
nagyúr

Én a GoG-ról vettem kb. fél éve olyan 3 dodóért. Nincs drm, kliensprogi, kb ennyi a difi.

[ Szerkesztve ]

**********

(#25481) Kashim válasza DeFranco (#25477) üzenetére


Kashim
őstag

Ennek a (kvázi) folytatása az Overgrowth. Nagyon komoly kis cucc. Baromi nehéz, de baromi realisztikus is a fizika és harc szempontjából. (pl. egy nagyobb szaltó közben sikerül fejre esni, nyaktörés+halál :DDD) Egyik fejlesztői videó pl. a fegyveres harcról. Még alpha, folyamatosan csinálja a srác, jönnek az updatek, de már most el lehet vele szórakozni egy csomót.

warcat
Volt róla szó szerintem, első naptól fogva él az az akció. THQ csődöt jelentett ezért full áron alul adnak mindent már egy ideje, előtte volt Humble Bundle is tőlük. Ezért is nem vettem meg most azt a pakkot, mert a 70-80% benne volt abban is.

[ Szerkesztve ]

(#25482) warcat


warcat
veterán

Amúgy a Steames THQ bundle 24.99€-ről nem sok szó esett,pedig azért elég brutális,tudom-tudom ott van mindenki szeme előtt nomeg humble bundle,amazon után a java meg van a népnek. De azért csak 16 játék tele AA nevekkel.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#25483) Alien83 válasza viktor82 (#25471) üzenetére


Alien83
senior tag

Ilyen értelemben igaz. :D

(#25484) DeFranco válasza Kashim (#25481) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem rossz, figyelni fogok rá :) Tényleg jó buli.

(#25485) Hun Mallior


Hun Mallior
tag

Amazonos rendeleséseknél mennyire kell komolyan venni a Billing Address-t? Szeretnék rendelni de nem merek, mert nem tűnik túl legálisnak random beírni valamit... :N itt fórumban olvastam, hogy szintén szabálysértés mivel csak USA címmel rendelkezőeknek lehet....
Yah amúgy óvatosan Bioshock Packel:
Bioshock pack -nem steames!!! vigyázni!!

Bioshock Pack - steames, ez a jó...írták hogy aktiválható

Mindkettő ugyanazt mutatja...csak az alsó a letöltőkódot adja. ;) remélem nem mondtam hülyeséget...

[ Szerkesztve ]

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

(#25486) echterion válasza Hun Mallior (#25485) üzenetére


echterion
nagyúr

Olvass kicsit vissza, ezt a témát itt nem szabad kitárgyalni.

**********

(#25487) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Urak! A Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 1-2 játékokat ismeri valaki? Megvan mind a két rész, de még nem vettem elő, mire számítsak? Milyen játékok ezek?

Ugyanitt érdekel még a Rainbow Six Vegas 2 is :)

(#25488) Hun Mallior válasza echterion (#25486) üzenetére


Hun Mallior
tag

Az olvasni tudás hatalom.....I FAILED!!!!
"Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address."
ÉS :F
...facepalm...Sry az üzenetért...visszaolvastam látom ez mér felmerült... :D bocsánat.
Nah, de a Bioshock Pack azért jó akció, jobb mint steamen a 10 euro..kár érte. :)

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

(#25489) Zirowe válasza DeFranco (#25487) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Graw2 és a két vegas megvan eredetiben.
Vegast imádom a fedezékrendszer miatt, haverokkal szoktunk multizni.

Vegas lazább, míg a graw2 szerintem komolyabb.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25490) kenand válasza RZozo (#25475) üzenetére


kenand
veterán

GOG jobb, mert DRM free, akcióban 5 USD volt az 1 , 7 USD a kettő, bár ha a Steamest be tudod oda aktivélni akkor mindkettőt megkapod...
Bár bőven elég a GOG-os, bármikor, bárhova telepítheted, DRM free.

[ Szerkesztve ]

(#25491) kenand válasza Hun Mallior (#25488) üzenetére


kenand
veterán

Az összes amazonos letöltős dologra érvényes az USA cím, nem csak a Bioshockra...mindenre. Bármit vszel ott, egy kicsit csalsz, de talán ez még belefér :) Sokszor olyan olcsó, hogy nem lehet neki ellenállni..

[ Szerkesztve ]

(#25492) Amantius válasza DeFranco (#25415) üzenetére


Amantius
senior tag

A játékok ID-jét honnan lehet tudni?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#25493) Hunork válasza Youri (#25386) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!

Hát tegnap volt egy kis elő-szilveszter, nem voltam stabil, de most már igen... :D
Szóval: köszönöm az ötletet, de nem ez volt a megoldás, egy egészen amatőr dolog:
A játék könyvtárában mind3 parancsikonnál be kellett állítani a Win XP SP3 kompatibilitási módot!!! Így már megy, semmi baj a multival. korábban csak a multi indító állományánál tettem meg. Ami ettől függetlenül azért röhej, mert a dobozon ott van rajta: Windows 8!!! :Y

SityiSXT : hát igen, nem tudom, mi a baj, de már nem számít, uninstall lett a Driver SF, nem voltam hajlandó tovább emberkedni vele...még a Ubisoft support sem tudott értelmeset mondani. Viszont az AC3 már tökéletes minden szinten, lásd fentebb! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#25494) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Lara Croft and the Guardian of Light £2.48 Steam

Ha valakinek van még Kedve GG-ről vásárolni..

ui: Az ár változhat

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#25495) SityiSXT válasza Hunork (#25493) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nincs meg az AC3, viszont mivel említetted a Drivert, ezért bátorkodtam megnézni azzal... ;)

(#25496) zseko válasza DeFranco (#25487) üzenetére


zseko
veterán

A Ghost Recon Advanced Warfighter 2 -vel játszottam régen, és bár nem az én stílusom az ilyen irányítgatós játék, azt kell mondjam jól szórakoztam vele.

HR24.hu

(#25497) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

[GreenManGaming] Mass Effect 3 - 6.42 EUR

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#25498) RZozo válasza kenand (#25490) üzenetére


RZozo
aktív tag

Közben a Steam-en megvettem Witcher 1-et 2 euróért, a Witcher 2-t 7,5 euróért. Ennél jobb ajánlatot nem láttam máshol, második résszel ismerkedtem korábban, ami nagyon bejött, így ennyit megért nekem még a gyenge forint árfolyam mellett is.

(#25499) warcat


warcat
veterán

Elvileg ma lesz olcsóér' Civ 5 kieg GMG-n kíváncsi vagyok igaz-e még pénteki info volt.

Jagged Alliance - Crossfire ár megint el vagy cseszve GG-n, -92% 2,54€

EA: It's in the crate!

(#25500) Rent válasza warcat (#25499) üzenetére


Rent
senior tag

Mondjuk nem tudom megvenni, mert nincs rajta Buy gomb, csak Coming soon felirat. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.