Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25501) warcat válasza Rent (#25500) üzenetére


warcat
veterán

Igen ,levették,de amikor még írtam be lehetett rakni a kosárba.Gyorsultak.

És valóban : Sid Meier's Civilization V: Gods and Kings kuponnal 3,15€

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#25502) DeFranco


DeFranco
nagyúr

@Edenyke @zseko: és hogyan írnátok le, milyen stílusúak a játékok? Azt látom, hogy nem egy Doom féle dara, olyanok mint a COD-ok? Vagy olyanok mint a SWAT részek?

(#25503) Rent válasza warcat (#25501) üzenetére


Rent
senior tag

akkor célszerű karvalynak lenni és ezt a lapot frissítgeni [link], aztán ha szép kis akció van akkor gyorsan buy és show key. :D (a borderlands 2 még mindig megy a +3 giftemnek meg várom a kulcsait)

(#25504) Zirowe válasza DeFranco (#25502) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Vegasban nincs annyira taktikázás, graw már jobban hasonlít a swatra, de szerencsére mindegyik messze van a codtól.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25505) Agyzuzo válasza DeFranco (#25502) üzenetére


Agyzuzo
addikt

"nem egy Doom féle dara, olyanok mint a COD-ok"

WTF? :D Doom féle dara = COD sztem. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#25506) DeFranco válasza Agyzuzo (#25505) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A COD messze van a Doom-tól. :)

Már csak három pálya van hátra, előre várom :)

(#25507) Youri válasza Agyzuzo (#25505) üzenetére


Youri
veterán

COD = interaktív mozi

RTX ON

(#25508) Agyzuzo válasza Youri (#25507) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Szerintem meg mindkettő WASD + LMB kombók összessége. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#25509) Youri válasza Agyzuzo (#25508) üzenetére


Youri
veterán

Amikor nem éppen a cutscenet kell nézni :)

RTX ON

(#25510) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nem tudom jól láttam-e de mikor inditottam a steamet, a felugró új akciók ablakban mintha skyrim-et láttam volna, csak sajna bezártam hamar, a boltban meg nem látom. Az lenne az "item not available in your region" ? :O

[ Szerkesztve ]

(#25511) ayo válasza Malibutomi (#25510) üzenetére


ayo
addikt

igyvan

http://jateknaplo.blog.hu

(#25512) Hun Mallior válasza Malibutomi (#25510) üzenetére


Hun Mallior
tag

De ne sajnáld. Csak 50%-os az akció és kis hazánkban nem elérhető.
De, hogy tudj vele számolni, 25 Euro az alap, 10 a downguard és 2,5 a heartfire így akciósan. Szívesen :)
Ám én is erre vadászom ha lesz normális áron :)

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

(#25513) pylon válasza DeFranco (#25487) üzenetére


pylon
tag

Single része:
néhol elég nehéz, csapatot kell irányítani és feladatokat végrehajtani
nyílt terepen mesterlövészek és 20x túlerő amire számíthatsz
van mindkettő részben tuturial amit ajánlott végivinni, de a GRAW 2-ben úgy gondolja a játék már tudod kezelni az összes dolgot
megfontolt, lassú taktikát javaslok, lehet választani felszerelést magadnál és társaidnál is
+ Physix bonus pálya Nvidia tulajoknak

Multi:
a GRAW1-2 multihoz gamespy account kell, de szerencsére nem kell külső progi (gamespy arcade)
a graw1 multi része nem müködik ha jól tudom mivel lekapcsolták a master servert
a kettővel játszom néha, a szokásos DM, TDM, S&D mellett van co-op is (a single néhány mapjával)
lehet választani felszerelést, a S&D esetén három class közül lehet csak választani és mindenki lvl1-es kezdéskor
a támadó csapat bejelölheti az ellenséges katonákat és a védekezők közül a csak a Scout-ok látják ki van megjelölve (és levehetik a megjelölést)
járművek nincsenek, GL tiltott (kivéve co-op), elég nagy a pályák vannak és a katonák sem villámgyorsak
van gugolás, fekvés, kihajolás, fegyver tüzelési mód állítási lehetőség, lőni mozgás közben nem lehet

[ Szerkesztve ]

(#25514) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Gta 3 Androidra 218 Ft

Nfs Most Wanted 221 Ft Androidra

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#25515) nkAAA válasza BigBlue69 (#25514) üzenetére


nkAAA
aktív tag

A kedvenc feliratommal egyetemben:

u.i.: legalább az NFS igen :)

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#25516) Rizzo válasza nkAAA (#25515) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Nekem is ezt írja, de még Smurf village-nél is, így kénytelen vagyok a virágboltival játszani, és érdekes módon megy...

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#25517) kovsol


kovsol
titán

Valahogy át lehet írni a config filet a készüléken, hogy mást hazudjon a sotre fele és akkor majd le lehet tölteni. Én még nem csináltam ilyet, csak hallottam róla. Gondolom root jogot igényel.

May the Force be with you!

(#25518) nkAAA válasza kovsol (#25517) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Root van, de nem vágom, hogy hogyan lehet a configot átírni. Mindenesetre köszi a tippet, aztán nemsokára utánajárunk ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#25519) Polllen válasza nkAAA (#25518) üzenetére


Polllen
nagyúr

build.prop file átírásával a system könyvtárból. ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25520) Crytek válasza kovsol (#25517) üzenetére


Crytek
veterán

Az addig oké hogy le tudod rá tölteni majd de nem direkt nem kompatibilis mivel anomáliák lehetnek. Játszhatatlanná tevő grafikai bugok szétesett kép stb.

Next PC Upgrade: 2022

(#25521) kovsol válasza Crytek (#25520) üzenetére


kovsol
titán

telefonomon pl gond nélkül megy az összes angry birds kivéve az SW ami szerintük nem kompatibilis vele !? simán megy rajta mégis, de play nem engedi alapból letölteni

May the Force be with you!

(#25522) Rizzo válasza Crytek (#25520) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Pont hogy azért nem kompatibilis, mert nem tesztelték. Régebbi telefonoknál szokott ez lenni, hiába jobb a specifikációjuk, mint az újabb, támogatott telefonoknak. A nem kompatibilitás a play esetében nem azt jelenti, hogy anomáliák lesznek...

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#25523) nkAAA válasza Polllen (#25519) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Isten fizesse meg :R

https://twitter.com/nkaaa

(#25524) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Far Cry 2: Fortune's Edition = 2,49 euró (Steam)

FPS rajongóknak kötelező vétel, ekkora összeg nem pénz érte, nevetséges összeget kérnek érte két napig. Abszolút best-buy!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#25525) maross válasza huskydog17 (#25524) üzenetére


maross
veterán

Szerintem egy eve karacsonykor is pont ennyi volt :). Persze ettol meg jo vetel :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25526) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Talán a legolcsóbb GTA 4 most, Steames :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#25527) Psychonaut válasza Scholes9 (#25526) üzenetére


Psychonaut
addikt

Steamen 7.49 Euro a teljes GTA csomag (GTA I, II, III, Vice City, San Andreas, IV, Episodes from Liberty City), szerintem az sokkal jobban megéri a ~2x annyi pénzt.

(#25528) opti06 válasza Psychonaut (#25527) üzenetére


opti06
aktív tag

így van [link]
multija milyen neki egyébként? még sose multiztam gta-val megéri megvenni?
(ha már single mód nem ad semmi újat!)

(#25529) Crytek válasza huskydog17 (#25524) üzenetére


Crytek
veterán

Acsi nincs, multi halott maga a game meg rettentő unalmas lett.
Sajnos mellette szóló érvet nem tudok felhozni! Még plussz sornak se kéne!

Next PC Upgrade: 2022

(#25530) Asbee


Asbee
veterán

Mi a véleményetek 20 dollárt megér az új Hitman?

(#25531) kovsol válasza Asbee (#25530) üzenetére


kovsol
titán

szerintem találsz kupont aprón olcsóbban is.

May the Force be with you!

(#25532) huskydog17 válasza Crytek (#25529) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Acsi minek, mi az értelme?
Nem halott a multija, lehet multizni vele és vannak is játékosok.

Nem is a MP miatt, hanem a SP miatt ajánlom ezt a játékot. Unalmas? Neked lehet, hogy az, de nekem minden idők legjobb FPS játéka, én egy percig sem unatkoztam és unatkozom benne, ez nagyon egyénfüggő dolog. A grafika a mai napig áll-leejtően gyönyörű.
Én nagyon sok dolgot fel tudnék hozni mellette. Szerintem sok ember azért találja unalmasnak, mert hirtelen túl nagy szabadságot kaptak a kezükbe és nem tudtak mit kezdeni vele, a játék nem vezette őket úgy, mint az első részben.
Sokan még ugye az ismétlődő és nem túl változatos küldetés fajtákat hozzák még fel, de mivel minden küldetést úgy csinálsz meg ahogy akarsz, így szerintem nincs két ugyanolyan küldetés, csak a játékoson múlik, hogy mennyire használja ki a hatalmas szabadság adta előnyöket.
A hatalmas szabadság, az elképesztően nagy bejárható terület, a nagyon aprólékosan kidolgozott részletek, a gyönyörű grafika mind hozzájárul ahhoz, hogy nálam ez AZ FPS!
Van egy egyfajta különleges hangulata, ami vagy átjön a játékosnak vagy nem. Én például órákig csak bolyongok a szavanna sűrűjében és gyönyörködöm a fák lombjain megtörő és beszűrődő napsugarak látványában. Ahogy a felkelő vagy lenyugvó Nap sugarai aranyszínűre színezik a sok ezer szélben lengedező növényeket, az valami leírhatatlanul szép és ekkor jól esik sunyi módon lepuffantani a távolban járőröző katonákat egy mesterlövész puskával.
E mellé jön még a rengeteg fegyver, melyek fejleszthetőek, a sok jármű, kiváló fizika, stb. Mi kell még? Nekem más nem.
A mai napig nincs még egy olyan FPS, ahol ekkora szabadságot kapsz és ilyen gyönyörű látványt ad.

Ez a szösszenet csak egy apró töredéke annak, hogy miért szeretem ezt a játékot annyira és nem én vagyok az egyetlen, akinek tetszik a program és megér neki ennyi pénzt.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#25533) Crytek válasza huskydog17 (#25532) üzenetére


Crytek
veterán

"Szerintem sok ember azért találja unalmasnak, mert hirtelen túl nagy szabadságot kaptak a kezükbe és nem tudtak mit kezdeni vele, a játék nem vezette őket úgy, mint az első részben."

Ez nagy baromság ott a Far Cry 3 kb ugyanaz a felállás de ott érdekes modon már 3x végigvittem
Far Cry 2 meg mérhetetlenül unalmas volt utazz a rákba öld meg utazz vissza a rákba majd ugyanezt 50 ezerszer.
Far Cry 3-ba is kb ugyanezt kell de érdekes modon azt nem lehet megunni Far Cry 2nél már kapartam magam legyen már vége!
Grafika felett meg már eljárt az idő de nagyon!

De hálistennek nem vagyunk egyformák!

Next PC Upgrade: 2022

(#25534) ForRedGlory válasza huskydog17 (#25524) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hülye kérdés, de ez beregelhető uplaybe?

(#25533) Crytek: Nem kell kommentálni a játékot, ha nem tetszik, nem veszed meg és kész... Ennyiért simán megéri, mert egy elég jó játék....

[ Szerkesztve ]

(#25535) Crytek válasza ForRedGlory (#25534) üzenetére


Crytek
veterán

LOL!Mik ezek a szabályok?Ha nem fényezek egy játékot már kussoljak ugyan már!
Far Cry 2 olyan mint AC1 hot unalom! Akinek tetszik annak váljék egészségére!

Next PC Upgrade: 2022

(#25536) horvathd válasza ForRedGlory (#25534) üzenetére


horvathd
aktív tag

Nem aktiválható.

"The Kid just rages for a while."

(#25537) djculture válasza huskydog17 (#25524) üzenetére


djculture
félisten

Az is csoda ha valakinek nincs még meg, tavaly szenekért osztogatta a steam.
Erről jut eszembe szinte éreztem hogy idén nem lesz ez a szenezés..

(#25538) huskydog17 válasza Crytek (#25533) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A 3. rész sok butítást kapott a 2 .részhez képest beleértve a szabadságot is. A küldetések alatt csak megadott útvonalon mehetsz, míg a 2. részben ilyen korlátozás nincs.

Nos, az, hogy neked unalmas a játék, attól még sok-sok játékosnak nem az. Attól, hogy neked nem ér meg ennyit a program, attól még ugyanúgy nagyon jó vétel 2,5 euróért (számomra 10-et is megér), mert egy nagyon jó játék lett.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#25539) BigBlue69 válasza huskydog17 (#25538) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nekem se jött be.. :P ;] Pedig elég nagy FPS fan vagyok..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#25540) Asbee


Asbee
veterán

Szereztem amd-s kuponos far cry3-at ami ugye uplayes. Szerintetek ha supportal felveszem a kapcsolatot, adnak steames kódot valami úton módon? :) Vagy teljesen esélytelen az ilyen dolog?

(#25541) viktor82 válasza Asbee (#25540) üzenetére


viktor82
őstag

Add el nekem az uplay-et és vehetsz magadnak steam-at :))

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#25542) Asbee válasza viktor82 (#25541) üzenetére


Asbee
veterán

Már beregeltem, végül is nem halok bele. Főleg hogy ha jól látom steameshez is kell a uplay.

(#25543) Psychonaut válasza Asbee (#25542) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kell ahhoz is, igen.

(#25544) viktor82 válasza Asbee (#25542) üzenetére


viktor82
őstag

Nekem a ravolution steam-es megleshetem,hogy kell-e hozzá az ubis uplay

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#25545) csaba951 válasza Asbee (#25540) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, nem fognak adni! Nem olyan jófejek! Ha neked Steames változat kell, kénytelen leszel Steamen megvenni, Mint én! :D

Egyébként rá van nyomtatva a kuponra, hogy a FC3-at UPlayer kell beváltani. AC3-al ugyanez a helyzet.

(#25546) Asbee válasza csaba951 (#25545) üzenetére


Asbee
veterán

Nem gond. Amúgy is kellene hozzá uplay, hogy a steam listában ott legyen az nem érdekel. :)

Az már jobban zavar, hogy Sleeping Dogs-ban az átvezető animációk 200x-os sebességgel mennek.

[ Szerkesztve ]

(#25547) Źşë' válasza huskydog17 (#25538) üzenetére


Źşë'
addikt

a 2 rész hibáiból tanultak a fejlesztők, nem véletlen lett ekkora siker a 3. rész (pl nekem nagyon szúrta a csőrömet az hogy az npc-k visszateremnek pár perc után, hogy megtisztítottad a terepet tőlük), nem unatkozol benne mert megtöltötték a dzsungelt élettel, kibajó animációkat kaptak a karakterek, látványos a környezet, pályaszerkesztés remek, sok a felfedezni való, jó sztori. Az hogy nem lehet kikerülni az útvonalat, letérni sztem nem kifejezetten baj... és lám sok helyen az év játéka minősítést kapta, mondjuk nálam is, aztán meg a bo2, ez a 2 játék idén nálam mindent vitt, az AC3at még nem próbáltam, se a hitmant, bár mind2 megvan, csak idő kérdése és belemerülök azokba is :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25548) Crytek válasza Źşë' (#25547) üzenetére


Crytek
veterán

Far Cry 3-ban is van olyan terület ahol újratermelődnek a népek pár méter megtétele + hátatfordítás után!
Hiába van minden felszabadítva!

Next PC Upgrade: 2022

(#25549) Psychonaut válasza Asbee (#25546) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nekem teljesen jók a Sleeping Dogs animációi.

(#25550) bullseye


bullseye
addikt

Nekem nagyon bejött a FC3, csak folyton fagy, és kicsit sajnálom az állatokat... (bár örülök, hogy a PETÁsokat megüti a guta). És nem értem, hogy egy olyan szigeten, ahol mindenütt autók teremnek, és ingyen adják a fegyvert, nem lehet egy tetves fegyverszíjat, vagy pénztárcát venni a boltban, vagy legalább lenyúlni a kinyírt ellenfelektől?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.