Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) Rent


Rent
senior tag

Na levélben megtaláltam a complete payment részt, most azt várom, hogy betöltse. :)
Verification email kifizetés előtt... Levélt megjött, mostmár tényleg mennie kellene. :)

[ Szerkesztve ]

(#24752) warcat


warcat
veterán

Mindenesetre akinek sikerült fizetni,és esetleg még meg is kapta a fiókra a játékot, erősen próbálja megnézegetni a kulcsot,onnan már nemigen lehet visszatáncolni.

EA: It's in the crate!

(#24753) kulerr válasza warcat (#24752) üzenetére


kulerr
őstag

...szerintem a Purchase Order mail után sem igen lehet már. :U

Egyébént nagyon furcsa, h majd fél órája megy ez a cirkusz. Már rég le kellett volna állítaniuk nem?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#24754) maross válasza kulerr (#24753) üzenetére


maross
veterán

Igen, ez a durva benne. Na most allitottak le, legalabbis valami fekete oldal jon be :). De a multkori bethesdanal iszonyu sok oran keresztul ez volt, nem hiszem el, hogy nincs bent egy ember, aki eszreveszi ezt az elso 5 percben, es kiteszi a maintenance tablat...nevetseges.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24755) cskamacska


cskamacska
addikt

Én szerintem nem szenvedek tovább a GG-el. Már egy órája próbálom behozni a Future Soldiert, aztán betettem a Borderlands 2-t mert miért ne, de azóta totál elérhetetlen az oldal, Paypal fizetés bejelentkezés(ahol már a Future Soldier mellett 2 4-es Borderlands csomag figyelt :Y a jó ég tudja miért - pontosabban tudom, mert a addtocart tag a címben 10-et is betett volna, ha lehetne :U ) után pedig visszadobott üres kosárral a főoldalra.

Aranyosak ezek a félreárazások, de több macera van vele mint amennyit ér a dolog. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#24756) Windex válasza warcat (#24752) üzenetére


Windex
tag

Nekem most sikerült megvenni egy pakkot 8.9 euróért, csak a kulcsokat próbálom behozni, már amennyire az oldal engedi. :)

(#24757) Crytek


Crytek
veterán

Én is kaptam emailt mind a 3db four packról de abban nincs ilyen fizetési link és a pénzt se vonták még le!

Next PC Upgrade: 2022

(#24758) Rent


Rent
senior tag

engem most irányít paypalra, paypalon megerősítés meg minden és most jön be a fekete ablak.

[ Szerkesztve ]

(#24759) a178 válasza maross (#24754) üzenetére


a178
tag

És mi van, ha direkt csinálják??? :U

(#24760) HS 2142 válasza cskamacska (#24755) üzenetére


HS 2142
őstag

Én hoztam addig egy jó könyvet olvasgatni, mert úgyis ráérek. :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#24761) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Akinek beficcen egy Border 2 steam kód az nyugodtan keressen, egyre vevő vagyok. :D Én nem veszek four-pack-et, úgy látom lesz itt elég kulcs. :D

A Future Soldier sajnos nem Steam-es, viszont az az oldal nekem most működik és még az ár is stimmel. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#24762) warcat


warcat
veterán

Sikerült fizetnem épp most vagy 2 perce ne adjátok fel

Description: Order item(s): 1 x Borderlands 2 - Four Pack
Unit price: 3.28 GBP
Qty: 1
Amount: 3.28 GBP

EA: It's in the crate!

(#24763) Rent válasza Agyzuzo (#24761) üzenetére


Rent
senior tag

reméljük, hogy lesz egyáltalán elég kulcs. :D számlalevél megvan, link néha megy rajta néha nem, most 1x eljutva paypalig, nem tudtam kifizetni. a lényeg, hogy van rendelési azonosítóm árral, ezt remélem nem törölhetik egyoldalúan.

(#24764) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Két példány kellene!
Akinek sikerült venni, az írjon rám és árat, mindent megbeszélünk.

(#24765) Rent


Rent
senior tag

na levontak 2700-at a bankszámlámról! :D

(#24766) Crytek


Crytek
veterán

Szerintem most elég alapos gyűlést tartanak és számba veszik,hogy mennyi kulcsot is kéne kiszórni ilyen "filléres" áron. De ha nagyon genyók akkor képesek visszavonni minden vásárlást azt még a szerződést is átírják emiatt! :DD

Tényleg valakinek vontak már le pénzt a Borderlands 2-ért?

Next PC Upgrade: 2022

(#24767) nepszter1


nepszter1
addikt

engemis érdekelne egy borderlands 2

(#24768) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

1 db Borderlands 2-re jelentkezem, ha esetleg valakinek lenne eladó.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#24769) int


int
tag

Akinek esetleg sikerülne, 2 darabbal engem is megdobhatna.

HS 2142: Van fölösleges könyved? :DDD

törölt acc

(#24770) GoZoL


GoZoL
senior tag

Tom Clancy's Ghost Recon future solider vagy 4 db érdekel! Én is próbálkozok, ha valakinek sikerül átveszem tőle! Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#24771) a178


a178
tag

Akinek esetleg van még a GamersGates Bethesda New Year Packból, legyen szíves dobjon meg egy privivel. :R

(#24772) lordjancso válasza nepszter1 (#24767) üzenetére


lordjancso
senior tag

ez a borderlands 2 4-pack steam-es kód ugye?
4 kulcsot adnak?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#24773) Wizard of Oz válasza Crytek (#24766) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Nekem levonta, jött a GG és a Paypal mail is.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#24774) Rent


Rent
senior tag

na csak most már be kellene valahogy lépni gg-re és egy kódot beütni a steamemre. Sehogy nem tudok belépni most. :D

(#24775) necroshine


necroshine
csendes tag

Egy borderlandsre én is vevő lennék majd :)

(#24776) cskamacska válasza Agyzuzo (#24761) üzenetére


cskamacska
addikt

Engem már a Borderlands sem érdekel csak azt a qrva Future Soldiert hozná be. :K Egyébként a játék Ubi klienst igényel, szóval nem baj az hogy nincs még egy Steam is mögötte.

A Border kódokat meg úgy látom nagyüzemben farmolják, mert egyre több lesz Steamtrades-en. Seftelési célból egyre kevésbé éri meg a buli. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#24777) Niczo válasza Crytek (#24766) üzenetére


Niczo
senior tag

Nekem is levonta, de csak euro-s oldalról sikerült :( De így is megérte :K
A giftelhető kulcsokat sajna még nem sikerült elővarázsolnom.

cskamacska: ment pü

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#24778) Rent


Rent
senior tag

egyszer jött be eddig a gg, ahol azt írta, hogy ordered is confirmed, és megjelent 4 db borderlands 2, abból 3 giftes, de nem tudtam akkor rájuk kattintani, mert nem töltött be tovább az oldal. Azóta küzdök. :D

(#24779) Rent


Rent
senior tag

Valaki eljutott már odáig, hogy kiolvasson egy megvett kódot a 4-ből és megetesse steammel? :)

(#24780) Crytek válasza Rent (#24779) üzenetére


Crytek
veterán

Tőlem a pénzt vonják már le! Mert megvásárlásról email van de zsetont nem vontak le :(

Next PC Upgrade: 2022

(#24781) NorDezs válasza Rent (#24779) üzenetére


NorDezs
senior tag

Az oldal még mindig le van halva. Nekem már levonta a pénzt, a játék is ott a polcomon, de kulcsot, még nem tudtam kiolvasni.

Mod: Na végre lett egy kódom. Borderlands 2 Retail -ként lehet aktiválni

[ Szerkesztve ]

(#24782) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha valakinek lett így eladó BL2-je, írjon privit, megvenném. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24783) kulerr


kulerr
őstag

Nnna. Ezt kaptam.

Your account has been temporarily blocked. This block will be removed automatically after 24 hours. Please contact the GamersGate support for more information

:W

[ Szerkesztve ]

(#24785) warcat


warcat
veterán

Na jó ez kamu,még mindig nem vették le és a korábbi linkkel még mindig lehet pakolni a kosárba és vásárolni.
Ebből botrány lesz....

@ForRedGlory: időnként bejön, de az addtocartos link nélkül elég esélytelen végigmenni a rendelésen

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#24786) kenand


kenand
veterán

2 db Bl2-t én is átvennék

(#24787) ForRedGlory válasza warcat (#24785) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egyáltalán, hogy hozod be az oldalt? :U

[ Szerkesztve ]

(#24788) Crytek


Crytek
veterán

Order-id:xxxxxx
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier™ Deluxe Edition 2.84
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier™ Deluxe Edition 2.84
Total €5.68

Na csodatörtént ezt már levonták!!!

Már csak Borderlands 2-öt kellenének!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#24789) warcat


warcat
veterán

No részemről sikerült a kulcsot is kibányásznom,Steamen aktiválva,most már csak attól kell tartani,hogy bevonják és érvénytelenítik az összeset,nem tartom elképzelhetetlennek,én 4,17 eurót fizettem a 4 játékért..
Mindenesetre köszönöm szépen a tippet,meglátjuk mi lesz,most jön lefelé a játék :)

EA: It's in the crate!

(#24790) ZS3NI


ZS3NI
őstag

This is a receipt to confirm your order with GamersGate. The order will be processed as soon as your payment is confirmed.
If you placed this order by mistake and have cancelled your payment, or if you did not complete your payment for other reasons you will not be billed and the order will not be processed.

Order-id: xxxxxxx
Borderlands 2 - Four Pack 3.28
Borderlands 2 - Four Pack 3.28
Discount 0.33
Total £6.23

Most jött ez a mail.
Nekem sem vont le pénzt eddig... :(

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24791) cskamacska


cskamacska
addikt

Egyáltalán nem enged fizetni a GG, Paypal belépés után visszadob a GG kezdő oldalára. Szerintem meg ******meg, az oldal reggelente teljesen használhatatlan. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#24792) BigBlue69 válasza cskamacska (#24791) üzenetére


BigBlue69
őstag

Szintén zenész..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#24793) Balazs_ válasza BigBlue69 (#24792) üzenetére


Balazs_
aktív tag

System maintenance, we'll be back in about 30 minutes...

Thank you for your patience!
/ The GamersGate team

Akkor gondolom ennyi volt.

(#24794) opti06


opti06
aktív tag

na most lőtték le végleg.. akinek esetleg még maradna egy darab fölös bl2 érdekelne.. :)

(#24795) kenand


kenand
veterán

System maintance van a gamersgaten...nem bírta a terhelést, valószínüleg a BL 2-t már le fogják venni..

(#24796) warcat


warcat
veterán

2 óra + után rájöttek,hogy nem normális,hogy elfogyott a 100 000 Borderlands 2 kulcs? :P

EA: It's in the crate!

(#24797) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Lehet sikerül(t) egy last minute akcióban :)
Remélem nem most a méntensz alatt fogják visszadobálni azoknak, akiknek bár már megrendelték, de még nem volt effektív fizetés...

[ Szerkesztve ]

(#24798) viktor82


viktor82
őstag

Én kaptam emailt ez áll benne

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#24799) Crytek


Crytek
veterán

Amúgy akkor mivan ha emailben már jött hogy van 3db 4 pack ot megvettem és köszönik a vásárlást,de nem vonták le a pénzt! Paypalos fizetési oldalon behlt mindig az oldalra meg nem jutok be :(

Next PC Upgrade: 2022

(#24800) kulerr válasza viktor82 (#24798) üzenetére


kulerr
őstag

küldtem Pü-t :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.