Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) wyattthoearp válasza Kuplung1973 (#1349) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

A legkevésbé sem céljuk a vámot kerülgetni, egyszerűen a svédek postájával tudtak leszerződni.
Kínában megkapja a ragszámot, kb. 2 hét mire behajózzák európába, és onnan számítva kezd el élni a ragszám. Feladó országként továbbra is kína szerepel, vámeljárásnál ennek van szerepe.
Nem csak a svéd postával van ez így, régebben még a fülöp szigeteki posta is csinálta ezt, csak ott a sebességgel voltak problémák. 😃
Behajózták a csomagokat 2 hónap alatt. 😃

[ Szerkesztve ]

(#1352) XP NINJA válasza wyattthoearp (#1351) üzenetére


XP NINJA
őstag

Sweden post-tal rendeltem meg a kamerát, arra 2-6 napot irt. Kezembe fogják adni, vagy leteszik ezt is az ajtó elé? :U

Esetleg valaki másnak tapasztalata? :R

(#1353) wyattthoearp válasza XP NINJA (#1352) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Ha van tracking number, akkor a magyar posta ajánlott levélként kezeli, miután beérkezett.
Alá kell írnod mikor átveszed, így látja a feladó is, hogy sikeres volt a kézbesítés.

(#1354) vasi89 válasza Kuplung1973 (#1349) üzenetére


vasi89
addikt

Végülis akkor 1 hónap alatt itt van, az teljesen jó, mostmár tudom mire számítsak. Én is tőlük rendeltem kínából :R

(#1355) Habsteve


Habsteve
tag

Üdv,

Nyaralásra tervben van egy kam beszerzése. Olvastam bb-n a visszajelzéseket hogy rosszul van beállítva a fókusz és halk a hang felvételkor ami eltántorított a vásárlástól. Akik megvették mi a tapasztalat ezzel kapcsolatban? Illetve ha úgy alakul akkor vennék hozzá vízálló tokot. Mit ajánlanátok ami kibírja az extrém helyzetek is kibírja (pl.vízbe dobálás)?

(#1356) maj-viktor válasza wyattthoearp (#1351) üzenetére


maj-viktor
őstag

http://prohardver.hu/dl/upc/2015-06/25/387785_we18bzpgktblfdhg_nl_china.jpg
http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/hsz_58304-58304.html

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1357) adamfriday válasza maj-viktor (#1356) üzenetére


adamfriday
senior tag

Lassan ezt a topicot is átnevezhetjük arra, hiszen itt visszaolvasni még 1-2 oldalt is luxus.

(#1358) Kuplung1973 válasza wyattthoearp (#1351) üzenetére


Kuplung1973
csendes tag

Így érkezett, ami viszont nem vámköteles apróság, az mind kínai feladással.

[ Szerkesztve ]

Wot: Kuplung1973

(#1359) Balint78


Balint78
csendes tag

Habsteve, nyaralasra vettuk mi is, hang tenyleg kicsit halk, de nem vészesen. Amikor vagod/rendereled majd a videokat siman tudsz rajta hangositani. A képminoseg viszont nagyon jo, Hero3 szintű en maximalisan meg vagyok vele elegedve. Mi ezt hoztuk ossze a nyaralas alatt: https://youtu.be/jru-ezqIglk

[ Szerkesztve ]

(#1360) martin555 válasza sitotomi (#1301) üzenetére


martin555
aktív tag

xiaomi yi minta videók, aktuális FW-vel, 1080/60 ban, rectification: OFF, auto night mode: ON (töltődik még a végén lesz naplementés videó is) mellette pár minta videó 1080/30 -cal MOBIUS C lencsés WIDE kiskamerával, persze a sáomí a jobb, csak MOBIUS-nak kezelhetőbb a formája:

https://www.youtube.com/user/TURNIGYhu/videos

[link]

mivel 2,4 GHZ-en megy a drón irányítása is így kikapcsoltam a wifit és neadj Isten reboot-olna a levegőben, wifi on boot: OFF ra tettem, de telemetriás a távirányítóm így földön kimértem mennyire zavarja, kb felezi a hatótávot hevenyészett gyorsteszttel.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1361) wyattthoearp válasza maj-viktor (#1356) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Igen?

Martin555:
Nekem már önállósította magát a drónom, mikor módot váltottam aktív wifi kapcsolattal. Jobb a békesség, esetleg még bluetooth shuterrel lehetne próbálkozni elindítani a felvételt.

[ Szerkesztve ]

(#1362) XP NINJA


XP NINJA
őstag

A napokban tervezem megrendelni az akciós Kingma tokot, csak kicsit aggaszt hogy nincsen egy review sem róla az oldalon. :(

(#1363) sambenez válasza XP NINJA (#1362) üzenetére


sambenez
addikt

Én pont ilyen fehéret vettem, igaz nem innen. Teljesen jó.

(#1364) zsambek


zsambek
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék SD vagy SDHC kártyát venni a Xiaomi Yi-mbe, az a kérdés, hogy melyik kártya a bestbuy a 32GB-s kategóriában? Magyarországon vásárolnám.

Köszönöm,

(#1365) Daywalker válasza zsambek (#1364) üzenetére


Daywalker
addikt

Én Samsung EVO-t használok. Szerintem nincs rossz árban és jó gyors.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1366) XP NINJA válasza zsambek (#1364) üzenetére


XP NINJA
őstag

Én is ebbe a kamerába ezt vettem: [link]

Mondjuk én nem jártam utána. :P

(#1367) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Gearbesten most viszonylag jó árban meg lehet venni a kamrát. Az lenne a kérdésem, hogy melyik vízálló tokot vegyem hozzá? Elég sok féle van itt :U

(#1368) Surda- válasza hkari (#1367) üzenetére


Surda-
őstag

Szia
Ez a kupon 5 dodó 50$ vásárlás felett gearbesten. : g4zek3wl

Ha esetleg van valakinek banggoodos kupon kódja,ne tartsa magában,én onnan tervezem venni :D

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1369) Habsteve válasza Surda- (#1368) üzenetére


Habsteve
tag

az a baj h kupon csak a nem akciós termékekre vonatkozik

(#1370) XP NINJA válasza Surda- (#1368) üzenetére


XP NINJA
őstag

$10 off coupon:bgdeal in UK/US warehouse 3-6 days delivery

Ezzel rendeltem meg, már shipped :B

(#1371) hkari válasza Surda- (#1368) üzenetére


hkari
őstag

Szia.

Köszi, de sajnos nem fogadta el. Nem baj 22.000 Ft ért, így is elég jó volt tokkel együtt szerintem :)

Tudja valaki hogy nagyjából mennyi idő alatt jön meg tőlük?

(#1372) LurkerSheik válasza hkari (#1367) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Gearbesten most a travel edit is jol van arazva 86 dodi :)

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#1373) vasi89 válasza Surda- (#1368) üzenetére


vasi89
addikt

Banggood 10% bármire ami nem akciós :)

#89b0f8

[ Szerkesztve ]

(#1374) Daywalker


Daywalker
addikt

No, végre befutott a gyári tok, eredeti doboz, csomagolás, minden ami kell. 28 dollár volt tréfamentesen. Most víz alatt lesz reggelig, hogy minden oké-e vele, utána megy bele a kamera. Eddig jónak tűnik, a gombok is.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1375) Surda- válasza vasi89 (#1373) üzenetére


Surda-
őstag

Nemjó :(

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1376) Surda-


Surda-
őstag

Ezzel bluetotthon keresztül tudok majd exponálni a kamerával?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1377) maate_toth válasza Surda- (#1376) üzenetére


maate_toth
csendes tag

A linken azt írja az akciókamerákhoz, hogy Monopod only (Not compatible with bluetooth). Egy francia review videóban is (azt hiszem) azt mondta, hogy a tesztelt GoProval nem működnek a bluetooth funkciók. Egy másik videóban volt egy bluetoothos szelfibot, azzal úgy tudta elindítani/megállítani a videót/elkészíteni a képet, ha belépett az appba, és a stick a telefonhoz kapcsolódott direktben. Tehát én arra tenném le a voksom, így látatlanban, hogy csak trükközéssel oldható meg a képkészítés, monopodnak jó minőségű (a vélemények alapján), de a kamerát telefon nélkül nem tudod vele vezérelni.

[ Szerkesztve ]

(#1378) Daywalker


Daywalker
addikt

Gyári tokkal kapcsolatban valakinek tapasztalatok? Tegnap áztattam az enyém, elsőre vmit nem jól csináltam, mert került bele víz (ahhoz képest nem is kevés), és második próbálkozásra is láttam benne két pici cseppet a sarokban...akkor arra gondoltam, hogy én vagyok a hülye, mert nem úgy súlyoztam le a víz alatt, hogy tettem bele valamit, hanem rátettem egy nehezebb tárgyat. Na mindegy, végül alapsan kitörölgettem, a gumit is csont szárazra, jól bezártam (határozottan összenyomtam a gumiéleknél, előtte ezt nem csináltam) egész este búvármódban volt, így ma reggel csont száraz volt belül, még gombok nyomkodása után is. Ezek szerint az első kettő próbálkozás user error lehetett? Most megint merülőben van, meglájuk mi lesz...

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1379) Surda- válasza maate_toth (#1377) üzenetére


Surda-
őstag

:/

Daywalker

Ez elég rosszul hangzik.
Én csak goproval próbáltam ilyen tokot, de azt nem lehetett úgy becsukni, hogy ne zarjon rendesen!
Alap hogy ezzel ne kelljen trükközni és bírja a strapát...

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1380) vasi89 válasza Surda- (#1375) üzenetére


vasi89
addikt

Úgy is próbáltad h # nélkül? az lehet nem kell elé, nem tudom :DDD júli 28ig használható fel, én tuti nem fogom de szerintem nem csak 1x lehet mert ez azért kaptam h beregisztráltam az oldalra.

(#1381) Daywalker válasza Surda- (#1379) üzenetére


Daywalker
addikt

Én sem értem, de azóta jó... :F

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1382) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Sziasztok! Tervezném egy ilyen kamera beszerzését, első sorban dashcamként funkcionálna de fotósként azért máshol is hasznát tudnám venni (víz alatti fotózásnál werket forgatni, timelapse-elni, stb...). A kérdésem az, hogy kb. mekkora az az időtartam amit fel lehet vele venni? Mekkora utat tud végig rögzíteni rendesen és ehhez mekkora kártyára van szükségem? Egyébként jól használható Dash Cam-ként? Köszi!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#1383) Daywalker válasza Sir Riccio (#1382) üzenetére


Daywalker
addikt

(a kereső használatával minden kérdésedre választ kapsz, mert nem egyszer ki lett már tárgyalva :U :R )

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1384) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Most vasaroltam egy ilyen kamerat, de annyi fele tartozek van.. nem tudok eligazodni.
Vettem egy handlebar mount-ot, az ok.
Kene meg nekem ragacs, sisakra, (ebbol rengeteg felet talaltam, es nem tudom, melyik lenne a legjobb,) meg valami nagyon konnyu cucc, hogy az RC automra is fel tudjam rakni. De nem a tetejere szeretnem, hanem oldalra, kozvetlen az elos kerek moge. (A chassis-ra tudok csavarozni oldalra kinyulo carbon fiber tartot, arra gondoltam egy csavarral felrakni... de nagyon fontos a tomeg.)
Nincs valami jo otletetek ezekre? Olyan bolt lenne jo, ami EU-bol szallit, hogy ne legyen a szallitas vegtelen hosszu ido.
// Tomi

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1385) HornedReaper válasza tvamos (#1384) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Szia!

En ragaccsal nem merem bukora rakni, krosszbuko silt-jere pantos rogzitovel fogom felrakni, ahogy az SJ4000 is volt :)
Speed bukora ha ragaccsal fel is raknam, valahogy hozza is "kotoznem" valahova, nehogy elrepuljon nagy sebessegnel.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#1386) Sir Riccio válasza Daywalker (#1383) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Milyen keresőszavakat használjak? Csak mert eddig nem igen lelem. :R

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#1387) vasi89 válasza tvamos (#1384) üzenetére


vasi89
addikt

Vagy vegyél GoPro ragacsot, az tutira jó és nem is olyan drága. Én autón próbáltam, 100nál még fent maradt :DDD

(#1388) Surda- válasza vasi89 (#1387) üzenetére


Surda-
őstag

Pontosan melyikre gondolsz? Dobj egy linket please.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1389) vasi89 válasza Surda- (#1388) üzenetére


vasi89
addikt

Nekem ezelőtt gopro-m volt, ahhoz gyárilag járt. MO-n sajnos már hónapok óta csak érkezik felirat van de lehet kapni külön is ilyen 3M ragacsot. Szerintem eBayen még originalt is lehet találni.

LINK

(#1390) Surda- válasza vasi89 (#1389) üzenetére


Surda-
őstag

Ja aha...
Valamiért tappancsra asszociáltam és goprot autóra tettem tappancsal (tapadókorong),de az specko,leglább 10-12cm nagyságú tapadókorong volt.
Úgy ráfeszült,hogy max motorháztetővel együtt jött volna le.
Goprohoz képest milyen a YI?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1391) vasi89 válasza Surda- (#1390) üzenetére


vasi89
addikt

Sajnos még nem tudom :( De nekem a sima Hero HD volt a low budget, attól simán jobb lesz. Volt aki írta h hozza a gopro 3 képminőséget.

(#1392) tvamos válasza HornedReaper (#1385) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ilyesmi jo lehet? [link] [link]

Jo otlet, majd odakotom a fejpanthoz damillal, az talan nem zavar, es nem esik le a foldre.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1393) Daywalker válasza Sir Riccio (#1386) üzenetére


Daywalker
addikt

dashcam, aksi perc, 1 perc mb...azért nem olyan nehéz :)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1394) vasi89 válasza tvamos (#1392) üzenetére


vasi89
addikt

3M-et nem kell kötözni, érezni fogod, az eléggé jól tapad, 3-4 alkalom után is.

(#1395) Daywalker válasza HornedReaper (#1385) üzenetére


Daywalker
addikt

Haverok rendszeresen használjáka goprót kínából rendelt 3m-mes ragacsos tartóval versenypályán (a másik 3M-es tépőzárral ugyanez), és még egyszer sem jött le. Vagyis de, amikor perec volt és ráesett :D De más különben nem. Ha nincs nagy tempó, akkor a tapadókorongos megoldás is jó lehet ideiglenesen.

Én ezeket rendeltem: [link] és [link] Rendes 3M-es ragacs van rajta, nem utánzat.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1396) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Honnan érdemes jelenleg beszerezni a Yi-t? :F

(#1397) Surda- válasza scream (#1396) üzenetére


Surda-
őstag

Szerintem banggood.com megbízható és jó áron van : [link]
A kiegészítőket érdemes több oldalon is megnézni,mi hol olcsóbb.
Pl gearbest, geekbuying.
Kis olvasnivaló

Banggoodon van egy ilyen opció: "Drop Shipping Order (Remove Banggood logo from the package.)"
Tudja valaki,hogy ez mire jó?
Nagyobb az esély az áfa elkerülésére? :)

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1398) scream válasza Surda- (#1397) üzenetére


scream
veterán

Köszönöm a gyors választ. És akkor ez 100% eredeti?

(#1399) Surda- válasza scream (#1398) üzenetére


Surda-
őstag

100 % , ez egy áruház, nem olyan,mint az ebay vagy aliexpressz ahol megánemberek,kereskedők árulnak.
Az áfának és a kamera esetleges hibáinak érdemes utánaolvasni.
A fókuszt kell beállítani olykor,illetve a hanggal voltak problémák, esetleg erről nyilatkozhatna olyan,akinek már van, én még nem vettem meg.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1400) XP NINJA válasza Surda- (#1397) üzenetére


XP NINJA
őstag

Vannak ún. dropshipperek, akik úgy kereskednek termékekkel, hogy azokat sose látták. Felrak egy hirdetést, hogy 30 napos szállitással eladó, valaki utalja a pénzt, ő meg megveszi olcsóbban Bg-ről, és egyből a vásárlóhoz rendeli. A cég logóját és elérhetőségeit el lehet tűntetni a forrás biztonsága miatt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.