Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) silboy


silboy
aktív tag

Bringára milyen tartót ajánlanátok,ami a legkevésbé rázkódik?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#1802) SutiAdi válasza silboy (#1801) üzenetére


SutiAdi
tag

Minél rövidebb az összekötő elem, annál kevésbé rázkódik. Ez pl egy lehetséges megoldás lehet:
http://m.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_148799.html

Vagy ez:
http://m.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_140064.html

Attól függ milyen a váltókarod, szerintem vagy a kormány fölött vagy alatt el kell férnie a kamerának.

Meg a mellkaspánt is jó, mert akkor te magad csillapítod a rázkódást, bár az meg nem áll olyan stabilan, mint egy ilyen alu tartó.

[ Szerkesztve ]

(#1803) glugi válasza trialboj (#1798) üzenetére


glugi
aktív tag

Megpróbálhatod még az SDFormatter-rel is, format type erase, adjusment on. Nekem bevált, és gyorsabb, mint pl. a win intézőn keresztüli formázás. Előtte adhatsz neki egy overwrite format-ot is, hátha...Ja és igen, eredeti ugye?

Más, fél off, megjöttek a korábban rendelt kiegészítők, majdnem teljes a kollekció...kis gyorsbilincs, felmosónyél és lehet gyártani a tartókat/felfogatókat :DDD

Ha valakit érdekel, akkor szívesen belinkelem őket, mindet amúgy a dx.com eu direct részlegén keresztül vettem, 2 hét alatt volt itt. A ragacsok szerintem tuti nem eredeti 3M anyagok, de még nem próbáltam, a műanyag keret ugyanolyan utángyártott minőségű, mint amit anno a bukósisakos íves felfogatómhoz adtak a gopro-hoz, hajlik hajlik de belemegy a kamera:) A talpacskák oldalán szerencsére nem kell mókolni, átmegy a gyorsbilincs, a pattintós bigyók erősek, szorosak, a j-buckle szintén erős, de minden anyát megfogatok 1 pötty ragasztóval a biztonság kedvéért. A fejpánt minőségibb darabnak tűnik elsőre, a tapadókorongos felfogató meglepően erős. Az úszós bigyót még nem tettem fel, várok még a tokkal...Plusz van régebbről utángyártott bobber-em (amit itthon egyes boltok 6-7 ezer között árultak anno...haha).

[ Szerkesztve ]

(#1804) maj-viktor válasza trialboj (#1791) üzenetére


maj-viktor
őstag

Honnan a kártya!?
Biztos nem-e fake!?
h2testw

http://junkieeeboy.blog.hu/2015/08/31/hamis_fake_sd_kartya_pendrive_h2testw

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1805) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Nekem a kezdetektől megvan az a hiba a kamerával, hogy három különféle kártyával is win és arch linux alatt is több kábelt is kipróbálva időnként, de nem mindig, totál megfagy a kamera. Csak kikapcs vagy akku kivétel a megoldás. Lehet hogy a Lenovo X200s notebookot nem szereti? Holnap kipróbálom másik gépen is.

[ Szerkesztve ]

(#1806) Daywalker válasza glugi (#1803) üzenetére


Daywalker
addikt

Miből gondolod, hogy nem eredeti? Van amúgy tényleg nem 3M VHB is, van ahol azt adják, azon semmi jelzés nincs. De ha eredeti ha nem, tapad mint a "ződ" festék.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1807) glugi válasza Daywalker (#1806) üzenetére


glugi
aktív tag

Érzésre nem olyan, mint amiket korábban használtam (gopro csomagban). De mondom, még nem ragasztottam fel sehova, majd kipróbálom. A floaty-hoz felirat nélkülit adtak.
Igazából a lényeg tényleg, hogy ragadjon tapadjon, amit 3 éve feltettem sisakra íves contour ragacsot, hát most is tépni kellene lefelé... Nem beszélve arról ami sík és az idomra tettem. Azok meg nem is tudom milyen gyártótól voltak,bár lehet 3M :)

[ Szerkesztve ]

(#1808) Daywalker válasza glugi (#1807) üzenetére


Daywalker
addikt

Én is kínából rendeltem egy szettet, azon is "3M VHB" van, felkerült egy sisakra, kb. 50%-a tapadt oda (mert van egy lépcsős törés a felületben, így eláll) de leszaggatni sem lehet. Ne aggódj, jó lesz az.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1809) trialboj


trialboj
őstag

Xaomi Yi, nem olvassa az sd kártyát / nem sikerül a firmware update

Aki hasonló gondokkal küzd, az újonnan szerzett kamerával annak valószínűleg itt a segítség.
Bevezető, hogy tisztázzuk mi is a hiba:

Megérkezett a kamera, kicsomagoltam, bele az akkut, és egy 16gb-os hama micro sd-t. Elindult, de nem volt hajlandó felvenni.
Telefonra lekaptam az appot (google palyről, !!angol!!) feltelepítettem, és pár mp alatt megvolt a kamera, ment az élőkép is.

Most a telefonról szerettem volna fotózni vagy videót rögzíteni de az sem ment. Azt írta ki hogy No SD Card.

Leformáztam, de még mindig nem olvasta be. Ekkor arra gondoltam hogy frissítem a firmware-t, és így majd megoldódik a probléma. NEM ez a megoldás. Mivel a frissítésnél nem tud a kártyára írni, ezért nem fog sikerülni.

Szóval a megoldás:

1- Gépben leformatáltam a kártyát
2- Be egy telefonba, ott is format neki, majd eject sd card (vagy kikapcsolod és úgy veszed ki)
3- Vissza a kamerába, majd a beállításoknál format.
4- Így már működnie kell. Ha mégsem, akkor talán a kártya a hibás, próbálj ki egy másikat, vagy olvasgass itt illetve ezen a fórumon is kérdezhetsz.

A Firmware update megszakítása, vagy hibás végrehajtása, a kamera károsodásához vezethet, a garancia nem terjed ki ilyen nemű hibára, mindenki saját felelősségére végezze el.

Annyit tehetünk, hogy odakészítünk egy másik fényképezőgépet, és amennyiben furcsaság történik, egyből fotózunk, de normális esetben nincs ilyesmire szükség.

Ezek után, már működni fog a firm frissítés is. Indítsd el, !!! feltöltött kamerával, és telefonnal !!!
Először letölti, majd a kamera elkezd csipogni (érdemes a frissítés előtt, a beállításokban a csipogás hangerejét LOW-ra állítani, így nem lesz zavaró). Ne piszkáljuk se a telefont se a kamerát, a folyamat teljes ideje alatt. Mikor kész van a kamera ki fog kapcsolni, ha ez megtörtént akkor a frissítés sikeres volt, és lehet használni, öröm&boldogság.

Tipp: Érdemes szétnézni Youtubeon (how to set up yi for best vdideo quality), megfelelő beállításokért. Főleg ha nem vagyunk tisztában melyik formátum mit jelent/eredményez. A gyári beállítás majdnem biztos hogy nem a legjobb minőség képes kihozni a kamerából, szóval érdemes egy kis időt fektetni ebbe is. A beállítások után viszont legalább 1x teszteljük, hogy minden rendben van-e a felvétellel, hang videó minőség, kompatibilitás.

(Tag: xaomi yi kamera firmware frissítés hiba probléma segítség elakadtam sd kártya nem ismeri fel no sd card megoldás javítás leírás)

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1810) vasi89 válasza vasi89 (#1787) üzenetére


vasi89
addikt

Erre ötlet? Annyi h a kamera led-je jól jelzi. Hiába ír az app 45%ot a kamera keken világít. Viszont az papot hiába restartolom addig azt írja míg nem veszem ki-be az akkut.

(#1811) maj-viktor válasza glugi (#1807) üzenetére


maj-viktor
őstag

...hajszárító

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1812) glugi válasza maj-viktor (#1811) üzenetére


glugi
aktív tag

Jaja, de nem kívánom leszedni ;)

@vasi89: korábbi app? firmware frissítés volt? csak kingma-val csinálja, ahogy írtad? próbáltad már lemeríteni és utána fullra tölteni, ugy mit csinál?

[ Szerkesztve ]

(#1813) Pgabor79 válasza glugi (#1812) üzenetére


Pgabor79
aktív tag

Banggood-os Xiaomi YI-k biztosan eredetiek?

(#1814) Daywalker válasza Pgabor79 (#1813) üzenetére


Daywalker
addikt

Tudtommal a Yi-t nem hamisítják még, nem úgy mint a SJ-t.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1815) Pgabor79 válasza Daywalker (#1814) üzenetére


Pgabor79
aktív tag

Akkor benevezek egyre... Csak ne lenne ilyen szar most a forint...
YI és SJ5000+ között vaciláltam, de szerintem a kijelző nem éri meg az árkülönbséget...
Állandó élőkép van (ha úgy akarom) a telefonon ugye?

(#1816) Daywalker válasza Pgabor79 (#1815) üzenetére


Daywalker
addikt

Jobb nem lesz, szerintem:(
Hogy érted, hogy állandó? Az app mindig mutatja az élőképet, max picit késik, de nem számottevő, viszont nem túl nagyban (legalábbis én nem próbáltam meg kitenni teljes kijelzőre, nem tudom van-e ilyen funkciója, tud-e ilyet...).

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1817) Pgabor79 válasza Daywalker (#1816) üzenetére


Pgabor79
aktív tag

Nyilván nem is kehet jobb feleannyi pénzért... bár én nem török pálcát egyik felett sem, mert nincs személyes tapasztalatom, de a tesztvideók alapján nem látok hatalmas különbséget a képminőség terén.... De cáfoljatok meg ha nem így van!

Jaaa, vagy a forintárfolyam nem lesz jobb???!!!! Az nem sajnos... :(((

[ Szerkesztve ]

(#1818) Daywalker válasza Pgabor79 (#1817) üzenetére


Daywalker
addikt

Az :D A kamera szerintem okés, főleg az árához mérten.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1819) Pgabor79 válasza Daywalker (#1818) üzenetére


Pgabor79
aktív tag

slow motion felvételek is jók?

(#1820) glugi válasza Pgabor79 (#1813) üzenetére


glugi
aktív tag

Én sem tudok róla, hogy hamisítanák, de nyilván minden elképzelhető és annak az ellenkezője is :) Egyébként ennyi pénzért elég jó vétel szerintem, még ha át is váltom a dollárt/eurót.... Keress rá rendelés leadása előtt kuponos akciós kódokra, néhány százalékot lehet ezeken az oldalakon még lejjebb vinni.
Én EU-ból rendeltem, 28k volt.

(#1821) trialboj válasza glugi (#1820) üzenetére


trialboj
őstag

Nem árt óvatosan kuponozgatni, vagy legalább is ne éljük bele magunkat nagyon.

BG pl nem fogad el kupont a jelenleg amúgy is (állítólag) haszon nélkül árult termékeire. Az 50 dolcsis kedvezmény az újonnan regisztráltaknak is átverés volt, vagy szókiforgatás. Kaptál 10db 5$-os kupont, amit csak 50$+ fölötti rendelésre használhatsz el, és ezek nem lehetnek jelenleg akciós termékek.

Csak gondoltam megosztom hogy senkit nem érjen meglepi... én beváltottam egy -4$ os kupont a pontjaimból, de nem használhattam a kamera rendelésénél, mert most akciós!!! Amúgy rettenet gyorsan ideért 9 nap volt a feladást követően. Nem volt időm még játszani vele, de az app megtalálta firmwaret frissítette, élőkép van. Szóval gondolom eredeti.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1822) vasi89 válasza trialboj (#1821) üzenetére


vasi89
addikt

Ez nem feltétlen árverés. Akciós dolgokra pl a tescoban sem vonatkozik a kupon :)

(#1823) Karaya válasza Pgabor79 (#1819) üzenetére


Karaya
tag

szerintem jók, kb. ilyen.
Célszerű magasabb bitrátákat(30Mbits) használni 120 és 60fps-re a gyári 10-12 helyett,scripptel vagy custom firmware.

(#1824) bakonyip95


bakonyip95
tag

Akku teszt!

Vettem egy darab olcsóbb fajta aksit, annak ellenére, hogy mindenki a kingma akkut dicséri!
Teszt:
Kamera szoftver: v1.2.12
Felbontás:2304x1296 25p (gyári, appból kiválasztott felbontás, nem szkripttel vagy főzött szoftverrel!)
Wifi nem volt bekapcsolva rajta a felvétel közbe!

Gyári aksi: 91 perc
Utángyártott aksi: 80 perc

Én meg vagyok elégedve ezzel a teljesítménnyel, mivel a kingma akksi dupla ennyibe kerül mint amit én vettem (3 dollár vs 6 dollár) és nem sokkal marad alul a gyári aksi által hozott idővel!
Én ha szükségem lesz még akksira akkor inkább 2 ilyet veszek, mint egy kingmat ugyan abból az árból :)

Tesztelt akksi
Kingma akksi

(#1825) glugi válasza bakonyip95 (#1824) üzenetére


glugi
aktív tag

Jó érték, elteszem a linket :) Nálam Kingma, módosított 1.2.12 fw, fullhd@35Mbit ~82 perc.

Másnak is melegszik a kamera? 23 fokos szobában szinte süt a műanyag egy ilyen teszt után. :(((

(#1826) trialboj válasza glugi (#1825) üzenetére


trialboj
őstag

Én tegnap tesztelgettem, és kb 30 fok lehetett kint, nagyjából 5-10 perces snitteket lőttem, 1080p 60fps-el. Észrevettem melegedést de még bőven a belefér kategóriába sorolnám.

De engem is érdekelne hogy ha mondjuk napon vagy hosszabb ideig használom, és elkezd már tényleg forrósodni akkor muszáj pihentetni különben károsodik, vagy lehet akkor is használni?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1827) glugi válasza trialboj (#1826) üzenetére


glugi
aktív tag

Az 5-10 perc nálam sem vészes, minimális melegedés. Motorozás közben direkt napfény érte több órán keresztül, de nem pihentettem olyankor, bár nyilván nem ártana neki.

(#1828) eddie1978


eddie1978
aktív tag

A melegedés/párásodás miatt vettem a két búvártok mellé két ilyet. Még nem jöttek meg. Nekem nem kell, hogy vízálló legyen. Emiatt szinte teljes kihasználatlanság vár a búvártokokra.

(#1829) Pgabor79


Pgabor79
aktív tag

Honnan célszerűbb rendelni? Banggood vagy Gearbest?

(#1830) glugi válasza eddie1978 (#1828) üzenetére


glugi
aktív tag

Ha megérkeztek majd letesztelnéd őket? Kíváncsi vagyok a fém keret mennyi hőt vezet el, ha egyáltalán...
Nekem 'csupaszon', mindenféle tok keret nélkül meleg akkumerítős tesztnél.
Pgabor79: Én Banggood UK raktárból rendeltem, így picit drágábban, 14 nap alatt ért ide, de ebbe számítsd bele a 4 napos aug. 20-i hétvégét is.

Ha jól emlékszem már régebben volt szó a topikban egy első oldalas összefoglalóról. Mit szóltok? Persze idő kellene hozzá, de a fontosabb dolgokat és a tapasztalatokat is le lehetne ott írni, akár egy google táblázatban is.

(#1831) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

Nekem is megjött. De egyből el is akadtam az app hasnzálatában. Elkezdtem firmware-t frissíteni vele, de mikor áttölti a kamerára a firmware-t ott 100% upload-nál megáll az egész és nem történik semmi... Valakinek valami ötlete?

(#1832) Daywalker válasza ArsenalF (#1831) üzenetére


Daywalker
addikt

Kártya van benne? Kártyáról frissíts ne wifirol.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1833) wyattthoearp válasza ArsenalF (#1831) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

A múltkor nekem is megállt áttöltés köben. Kamerát kikapcsoltam, kártyát kivettem. Kártya nélkül elindítottam, utána vissza a kártya, és mehet újra az egész.

(#1834) ArsenalF válasza Daywalker (#1832) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Igen ez megoldotta, köszi!

Még annyi kérdésem lenne hogy ha nincs nálam telefon, akkor tényleg sehogy nem tudok a kamerán time-lapse üzemmódba lépni? Csak fotó és videó között tudok váltogatni? Ráadásul felbontás/fps-t sem tudok telefon nélkül állítani?

[ Szerkesztve ]

(#1835) maj-viktor válasza ArsenalF (#1834) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hát sanszos, ha van rajta 3 gomb... 1 wifi, 1 ON/OFF/MODE gomb és egy OK, hogy ezekkel nem fogod tudni beállítani...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1836) ArsenalF válasza maj-viktor (#1835) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Azért ez nem kéne hogy ennyire nehéz legyen. Volt a kezemben egy kínai Amköv, ott pl addig nyomogatod a mód váltó gombot amíg el nem éred a kívánt módot. De asszem GoPro-n is így van.
Az is jó lenne ha mondjuk előre be lehetne hangolni 4-5 módot mondjuk amik közt tudna váltogatni az ember körbe körbe.

(#1837) scream válasza ArsenalF (#1836) üzenetére


scream
veterán

És mi mutatja, hogy milyen módban van? Vagy mindig leszámolja az ember, hogy LED akkor most 4-t avgy 5-t villogott? :F Kijelző nélkül nehéz.

GoPron van kijelző, illetve nem is egy árkategória a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#1838) wyattthoearp válasza ArsenalF (#1836) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Gopro árából veszel 4-5 yi-t, mindegyiket beállítgatod a kívánt módra és mehet...
😃

(#1839) ArsenalF válasza wyattthoearp (#1838) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Jó akkor egy amköv árából hány Yi-t veszek? :P
Amúgy igen, azon volt egy mini kijelző. És igen lehet a ledet okosan használni. Pl a power gomb is tud 3 féle színben világítani.

(#1840) glugi válasza ArsenalF (#1839) üzenetére


glugi
aktív tag

dashcamtalk fórumon már mókolnak ilyen scripteket, nézd meg. Azt hiszem 2 beállítás között lehet választani az egyik megoldással. Van egy cc nevű program is, csak PC-re,az meg megint olyan mint a telefon.

(#1841) ArsenalF válasza glugi (#1840) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Egyelőre nekem a PC-s progi is megfelelne, mert nincs androidom, csak egy TV-s sticken.
Tudsz linket adni?

(#1842) vadkörte válasza ArsenalF (#1834) üzenetére


vadkörte
addikt

Mielőtt nem lenne Nálad telefon, állítsd be, hogy bekapcsoláskor ne fotó, hanem Time-lapse fotó mód legyen az alapértelmezett mód. Ettől még sajnos nem tudod beállítani a felbontást meg a lépésközöket, de mivel megjegyzi az utolsó beállítást, ha előre beállítod azt is, készülhet a time-lapse alap.

Olvasva a #1841 számú hozzászólásod, a fentiek, sajnos nem megoldhatóak... :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1843) ArsenalF válasza vadkörte (#1842) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Jah, sajnos nem jó, egyébként van egy droid telefonom csak épp 2.3-as rendszer a maximum rajta, az alkalmazásnak meg 4.1 kell...

(#1844) maj-viktor válasza maj-viktor (#1835) üzenetére


maj-viktor
őstag

[FB.com/SJ4000HUN] Xiaomi Yi Sports Camera - How to use without smartphone

https://www.youtube.com/watch?v=yKI6O5wBm6I

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1845) glugi válasza ArsenalF (#1841) üzenetére


glugi
aktív tag

CC

XYC

script módváltáshoz

Fontos, egyiket sem próbáltam, mindent saját felelősségre.

(#1846) vadkörte válasza glugi (#1845) üzenetére


vadkörte
addikt

CC-t még nem próbáltam, a XYC tökéletesen működik, csak ehhez is kell telefon, meg egy telnet kliens. A legjobb az lenne, ha az XYC-vel is lehetne módosítani a bitrátát. (akár gyári fw-rel is)

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1847) ArsenalF válasza glugi (#1845) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Köszi!
Ez a CC tökéletesen tette a dolgát.

(#1848) trialboj


trialboj
őstag

Már egy hete megvan a kamera, de eddig csak tesztelgettem, a videókat valamiért nem akartam megnézni...

Aztán ma rászántam magam hogy átnézzem hogy is teljesített, és sajnos beigazolódott a "félelemem". Tényleg semmivel nem tűnt jobbnak mint a hasonló árú Mobius, ami persze annyira nem lenne baj, de sikerült egy teljes mértékben hibás darabot kapnom.

A mikrofon valami irtó csendes. Csutkára húzva a hangot is épp hogy hallatszik amit fél méterre beszélek, állítólag ez is javítható, de ehhez szét kell bontani a kamerát. A nagyobb gond, hogy a fókusz valami rettenetes. Nem hiszem hogy ez szándékosan lenne úgy beállítva hogy kb 50-90 cm-ig legyen csak éles, mivel ez egy akciókamera "féleség".
A legtöbben nem azért vették, hogy felvegyék ahogy kötnek... vagy szerelnek valamit. - arra amúgy tökéletes ez a beállítás.

Persze utána néztem hogy miként lehet ezt orvosolni, és van rá megoldás, viszont ehhez kell egy micro hdmi csatlakozó, illetve 3 helyen is le kell hámozni a forró ragasztót a lencse oldaláról, ami szakavatatlan kézben kárt is okozhat benne, illetve bukjuk az alig felavatott kamera garanciáját... illetve ha rázósabb terepen használnánk, akkor valószínűleg a beállítás után ismét rögzíteni kellene, hogy ne forogjon el, ehhez viszont egy ragasztó pisztoly is kellhet, ami talán nem mindenkinek van otthon.

Én tudom hogy ez egy rendkívül olcsó kamera, de most itt nem a minőségről van szó, hanem hogy eleve rosszul van beállítva, és nagyjából használhatatlan már a dobozból kivéve, ez pedig elfogadhatatlan.

Itt van néhány kép, és videó: [link]

Az asztalon a legtávolabbi narancs golyó 170cm-re van az első képen. Majd 30cmként közeledik. Az első képen alig lehet olvasni a golyó számát. A lugast ábrázoló képen is tisztán látszik, hogy alig 2 méter után a levelek már teljes mértékben elmosottak.

Tehát aki ilyen kamerát tervez vásárolni, mindenképp jó ha tudja, hogy ezek a hibák előfordulhatnak, és ha nem is különösen nehéz, de igényel némi kézügyességet, és pár alkatrészt a javításuk.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1849) Karaya válasza trialboj (#1848) üzenetére


Karaya
tag

Hát a fókusz tényleg közelre van csúszva. Nem feltétlen kell hdmi hozzá, hogy állíts rajta. Fotózz ferdén pl. téglafalat, miközben csavargatod a lencsét. Az app-al közben letöltött képeket zoomolhatod tableten, telefonon..
Milyen modellt kaptál? 22 v. 221?

(#1850) Pgabor79


Pgabor79
aktív tag

Épp rászántam magam a vásárlásra, erre a Banggood-on végelett az akciónak: a YI ~125 USD. :W

Gearbest mennyire megbízható?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.