Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) sitotomi válasza nagyamte (#1300) üzenetére


sitotomi
tag

Szia!

Én 23-án rendeltem délelőtt 11-kor és tegnap jött meg.

(#1302) vadkörte válasza nagyamte (#1300) üzenetére


vadkörte
addikt

Banggood nem az a tipikus átb***ós oldal. Többször vásároltam már náluk, eddig mindössze egyszer nem kaptam meg a vásárolt cuccot - 1E Ft-os Li-po akkucella - de az árát némi levélváltás után visszautalták.
Légy türelmes. :)

SD-k:
Ki mit használ/ajánl a kamerához?

Üdv. V. Körte

(#1303) sitotomi


sitotomi
tag

Pót aksit a kamerához valaki rendelt már? Ha igen akkor honnan? Van már tapasztalat? Jó lett - nem lett jó?

[ Szerkesztve ]

(#1304) vasi89 válasza nagyamte (#1297) üzenetére


vasi89
addikt

Én is tőlük rendeltem csak a kínaiból. Próba szerencse vagy bejön vagy annyi lesz mint EU raktárból :DDD Egyébként aliexppresstől biztos h megbízhatóbb és Én eddig aliról mindent megkaptam 1-2 apróság kivételével de a pénzem visszajött mindig.

(#1305) vadkörte válasza vasi89 (#1304) üzenetére


vadkörte
addikt

Semmivel sem megbízhatóbb az Ali. :)

Amúgy Kínából rendelve ha nem vagy szerencsés akkor sem teljesen annyi, mint ha EU raktárból rendelnéd.
Honor-on pl. a szállítási díjjal már ~100$, Banggood-ról kb. 28-30E Ft-ra jön ki. Kínából rendelve szerencsés esetben ~19E, szerencsétlen esetben ~24-26E.

Üdv. V. Körte

(#1306) nagyamte válasza vadkörte (#1302) üzenetére


nagyamte
tag

Nah, jól van akkor, megnyugodtam! :)

Tényleg nincs más dolgom akkor csak, hogy várjak. :)

----
sitotomi

Az simán jó. 10 nap nem sok! Viszont akkor még van egy pár napom! :)

Köszi a válaszokat! :)

----
vasi89

Igazából a banggood-ot is csak azóta ismerem amióta itt olvasgatom. Ebay-s vagyok inkább. De ha kell majd tok vagy esetleg aksi szétnézek ott is! Köszi a tippet! :)

[ Szerkesztve ]

(#1307) sambenez válasza sitotomi (#1303) üzenetére


sambenez
addikt

Geekbuyingról rendeltem Kingma akksit+töltőt. Jó lett, bár kicsit szorosabban illeszkedik a kamerában az akksi mint a gyári.

(#1308) sambenez


sambenez
addikt

Ma megjött a fehér Kingma vízálló tokom.
Gyorsan összehasonlítva a gyári tokkal azt mondom a gyárinak igényesebb a kidolgozása. Viszont ügyesen lemásolták a gyári zármechanizmusát, és elég masszív a csat része is. A Kingmanak könnyebben járnak a gombjai, mintha a rugó nem lenne olyan erős mint a gyáriban, de ez talán még jobb is így.
Még kipróbálom majd, látszik-e különbség az elkészült képeken.

De elsőre nagyon jónak tűnik a Kingma, pláne ha az árkülönbözetet is figyelembe veszem.

(#1309) nagyamte válasza vadkörte (#1305) üzenetére


nagyamte
tag

Én is néztem, hogy melyik lenne a jobb. De azért döntöttem eu mellett, mert talán gyorsabb, és nem akartam semmi utána járást. Csak megrendelni és majd átvenni. Persze tudom, még is csak pénz az a 2-4 e ft, de nekem most megérte. (majd meglátjuk :DD ) :)

(#1310) vadkörte válasza nagyamte (#1306) üzenetére


vadkörte
addikt

E-bay-en olcsóbban is találsz tokot meg egyéb kiegészítőket. (tartók, tokok, bizbaszok)
A piros gyűrűs 40m-es tokot ~3.100 Ft-ért vettem ebay-en. A 60m-es a banggood-on, ~6.500.

Egyik kedvenc fotográfiai alapveteséem, hogy fényből sosem lehet elég. Mobil fényforrás.

(#1308) sambenez:
Akiknek utángyári tokja van, hogy van megelégedve a vízállósággal?

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1311) vasi89 válasza vadkörte (#1305) üzenetére


vasi89
addikt

Úgy értettem h a bangood a megbízhatóbb szerintem :)

nagyamte:

Ali olyan szempontból jobb h elég nagy a kínálat de ott körültekintőnek kell lenni. Én ebayről szoktam át :)

[ Szerkesztve ]

(#1312) vadkörte válasza vasi89 (#1311) üzenetére


vadkörte
addikt

Bocs! Ebben a kellemesen hűvös időben biztos megsütött a nap... :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1313) sambenez válasza vadkörte (#1310) üzenetére


sambenez
addikt

A Kingma-t még csak itthon teszteltem, 2 órát volt víz alatt. Teljesen jónak tűnik.

(#1314) maj-viktor válasza KTU (#1298) üzenetére


maj-viktor
őstag

Más a processing time és a shipping time!

A teljes szállítási idő: processing time & shipping time

A processing time a feldolgozási idő, míg a rendelést feldolgozzák / csomagolák / feladják!
A shipping time meg a szállítási idő! (míg egyik depoból megy a másikba - raktározzák - szállítják - repülő, stb. majd vám)

Proecssing time átlag ~1hét is lehet
Shipping time meg: 2-4hét között

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1315) Mlaci73 válasza sitotomi (#1303) üzenetére


Mlaci73
csendes tag

Honorbuy-rol rendeltem töltőt meg egy aksit, teljesen jól működik, két aksit lehet egyszerre tölteni, töltöttem laptopról, meg tel.töltővel is.

(#1316) zannor


zannor
tag

Üdv!

Vettem egy piros (30m-ig "hitelesített") tokot a Gearbestről. Meg is érkezett, de egy olyan problémám van vele, hogy szerintem nem tökéletes...

Eddig itthon áztattam és egy alkalommal egy pöttynyire, egy alkalommal pedig eléggé nedves volt a tesztpapír. A körmöm az egyik saroknál jól beilleszthető az összeillesztési résbe.

Most már egy órája ázik a tok a vödörben és egyelőre nem látom, hogy beázna... Holnap elviszem és megúsztatom az egyik medencében.

Viszont nem bírtam magammal és a biztonság kedvéért rendeltem gyorsan Geekbuyingról is egy Kingma tokot TNT (3-5 nap) szállítással. Sajna most látom, hogy valószínűleg ezt nem Spanyolországból fogják hozni, hanem Kínából (ez egy tipp, de a spanyol raktáron nem látom a terméket...).

Van valakinek tapasztalata a Geekbuying és a TNT kombinációjáról?
Esetleg tudnátok ajánlani olyan oldalt, ahonnan legkésőbb jövő péntekig be tudnék szerezni egy megbízható plusz tokot? /Esetleg Banggood Expedited shippinggel?/

Jövő szombaton megyünk nyaralni és nagyon jó lenne egy megbízható tok addig... :F

[ Szerkesztve ]

(#1317) zannor válasza zannor (#1316) üzenetére


zannor
tag

Elnézést, kifutottam a szerkesztési időből. Annyi, hogy nem Gearbest-es, hanem Honorbuy-os a tok.

Plusz még annyi, hogy:
- Jól értelmezem, hogy Fat32-ben kezeli csak a micro sd kártyát? (Nekem NTFS-re formázva nem tudta használni.)
- Próbálta már valaki 64GB-os sd kártyával?

[ Szerkesztve ]

(#1318) adamfriday válasza zannor (#1317) üzenetére


adamfriday
senior tag

Honorbuy-on írják a termékleirásnál, hogy kicserélik egy újra, ha letesztelted és beázik. Nekem tőlük 2 nap alatt itt volt futárral a kamera.
Csak FAT32 jó neki.

(#1319) section9


section9
őstag

(#1320) vasi89 válasza section9 (#1319) üzenetére


vasi89
addikt

Én ennyiért rendeltem a múlt héten szal nem is értem mi ez a reklám :) De ennél olcsóbban még nem láttam úgyhogy jó ár érte. Ha fenn akad a vámon is kevesebbre jössz ki mint 30.

(#1321) vadkörte válasza vasi89 (#1320) üzenetére


vadkörte
addikt

Az a reklám, hogy a kis huncutt ferdeszemű 5 napos akciókat hirdet. A vásárló meg boldogan fizet, hisz akciós. :D
Alkalmazza a vén zsidó Kohn bácsi alapvető piaci tételét. Inkább sok fillér, mint kevés Forint. Vagyis, inkább nyomottabb áron ad el többet, mint drágán kevesebbet...

Üdv. V. Körte

(#1322) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Újabb vízállótok-os teszt..MetroMonkey-s
(SJ4000-eseknek ismerős lehet az "oldal")

http://metropolitanmonkey.com/unterwassergehaeuse-fuer-die-xiaomi-yi-im-vergleich/

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1323) vadkörte


vadkörte
addikt

A 06.21-én a kamera után kb. 10 perccel rendelt vízálló tok ma landolt a postaládában. A pirosgyűrűs verziójú utángyári, csak 60 helyett 40 méteresnek hirdették. Holnap dobok fel pár képet róla.
A kamera meg még mindig "processing". :(

Üdv. V. Körte

(#1324) adamfriday


adamfriday
senior tag

Frissült az app 1.9-re, de nem tudom mi az újdonság, mert úton vagyok és nincs nálam a kamera. :)

(#1325) Balint78 válasza adamfriday (#1324) üzenetére


Balint78
csendes tag

Nekem kiirta az app, hogy miket tartalmaz a frissites. Kinaiul :D

(#1326) Caspenberg válasza adamfriday (#1324) üzenetére


Caspenberg
csendes tag

ezt dashcamon írtak:
"Version 1.9
better control UI
|now able to change the mode in one page
|change where originally said "Photo, Snapshot, Record" to the name of your camera
|better icon for battery and signal
|better UI of video/photo mode
speed up downloading for oversee users
fixed the bug of "shaking" problem after changing preview mode
fixed Force Close bug on some devices
================================================
i personally find the following new problems:
i don't see any signal identification
i can't open the old videos and preview then on my phone (Android), new recorded videos can be previewed.
i can't see the thumbnails of my video and photos
after deleting a video/photo, it doesn't return to the video list. instead it stays in the preview of the DELETED video.

good things are:
faster connection
================================================ "

(#1327) vasi89 válasza vadkörte (#1323) üzenetére


vasi89
addikt

Honnan rendelted? Az oldal vagy a posta részéről van processing?

(#1328) vadkörte válasza vasi89 (#1327) üzenetére


vadkörte
addikt

A tok mezei e-bay-es vásárlás volt. ~11$. CN Post hozta és nem volt TN. 40m-esnek hirdette az eladó, de pofára nyúlszar olyan, mint a 60m-es.

A kamera Banggood-os és a posta részéről van processing, már 1,5 hete.

A tokot a kibontás után rögtön szét is kaptam, mert az optika előtti lap tele volt kici ázsiai kezek zsírmintáival, amit képtelen voltam letörölni. :)
A 6db miniatűr csavart kitekerve az első gyűrűt simán le lehet venni, alatta egy plánparalel lap van. Ezt mikroszálassal megtöröltem, majd összeraktam.
Még este kipróbáltam a vízállóságát is. Kb. fél órát dekkolt egy vizestál alján lesúlyozva. Majd a gombokat is intenzív nyomogatásnak vetettem alá.

Tapasztalatok:
Az általános minősége kiváló, semmi utángyártott érzete nincs. A tömítések (méret)pontosak, sehol sem engedi be a vizet. Az első és a felső gomb hosszabb úton és könnyen jár, a nyomáspont határozott, az oldalsó gomb kicsit rövidebb úttal jár és nyúlósabb a nyomáspont. A zármechanizmusa könnyen jár, de szorosan zár. Az alábbi linken vannak a tokról készült képek, a képminőségért bocs, mobillal készültek.

Pirosgyűrűs 40m-es Yi kompatibilis tok képei

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1329) vasi89 válasza vadkörte (#1328) üzenetére


vasi89
addikt

A kamera Banggood-os és a posta részéről van processing, már 1,5 hete.

Ez szomorú mert én is onnan rendeltem pont múlt héten :( És ugyanúgy a posta processing--el. Érdekes mert eddig akármit rendeltem kínából pár nap után már úton volt. A pár úgy értendő h közel 300 külföldi vásárlásom volt. Na mindegy nem aggódom csak már várom :C

(#1330) Daywalker válasza vasi89 (#1329) üzenetére


Daywalker
addikt

Nekem itthon ül a posta a tokomon...meg 3 másik csomagon. :W

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1331) martin555 válasza vasi89 (#1329) üzenetére


martin555
aktív tag

http://www.aliexpress.com/item/KingMa-Original-Xiaomi-Yi-Camera-Waterproof-Case-Mi-Yi-40M-Diving-Sports-Waterproof-Box-Yi-Action/32332812692.html

júni 20 rendeltem tegnap jött meg. hát remélem majd bírja Horvátot. kis szilikon zsírral bekentem a gumit körbe és a gombok tengelyét, otthoni próba alatt nem ment bele víz.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1332) martin555 válasza martin555 (#1331) üzenetére


martin555
aktív tag

hát és baze hogy a lencse védőt nem adják hozzá hanem külön .. bazz, inkább kifizetem adják vele együtt mint külön boriték plusz szemét .. fájóan bosszantó de sajna érthető elgondolás csajnizok részéről!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1333) gyg82


gyg82
csendes tag

Sziasztok!

A Geekbuying mennyit szokott ülni a rendelésen?
Július 1-én este rendeltem egy Yit és még nem adták fel. Ma reggel emailben megkérdeztem, mikor fogják postázni, még nem jött válasz.

(#1334) Freezee válasza sambenez (#1224) üzenetére


Freezee
senior tag

Háát én bármerre tekergettem csak rossz és mégroszabb állapot között változott. Vagy lehet túl messzi tárgyra próbáltam állítani? nemértem...
És nem is úgy néz ki a lencse körüli foglalat mint a leírásba. Nincs benne bevágás.

[ Szerkesztve ]

(#1335) maate_toth válasza Caspenberg (#1326) üzenetére


maate_toth
csendes tag

Közben megérkezett az v1.9.1 Android app:
"WHAT'S NEW
Add a float menu to change camera mode
Show camera name in title bar
Improve UI of battery indicator
Improve layout of current mode and its info
Improve firmware download speed
Fix preview image shaking when image ratio changed
Fix app crash when browsing camera photo gallery"

[ Szerkesztve ]

(#1336) Mclarenöcsi válasza maate_toth (#1335) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Nekem a legutóbbi frissítés óta(1.9)nekem eltűnt a settings-be a app frissítése.Te hogy frissítetted?

(#1337) vadkörte válasza Mclarenöcsi (#1336) üzenetére


vadkörte
addikt

Ha MIUI-t használ, akkor a Xiaomi Market-en keresztül, itt általában 1-3 nappal korábban megjelenik majdnem minden*(!) frissítés, nem csak a Xiaomi-s app-ok. Ha nem MIUI-t használ, akkor a Play Áruházon keresztül frissül.

*:
Értelem szerűen a Google applikációk kivételével :)

Üdv. V. Körte

(#1338) adamfriday válasza Mclarenöcsi (#1336) üzenetére


adamfriday
senior tag

Most nekem sem jelezte az app az új verziót, de a Play áruházban már fent van.

(#1339) martin555 válasza nagyamte (#1300) üzenetére


martin555
aktív tag

Valakinek volt már valaha olyan, hogy bár lekapcsolta a wifit, a kamera mondjuk ujraindult, pld microsd kártya hiba v inkompatibilitas miatt, es mivel settingbe wifi on volt, a bekapcsolaskor, ugymond menet kozbe visszakapcsolt a wifi? Modellrepulon nagyon ciki hisz az is 2.4ghz megy. Le lehet e valahogy szerelni vagy árnyekolni a wifit, antennat? Ugy nezem akik kibontottak a muanyag házat hogy ott az antenna fémszalagja.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1340) vadkörte válasza martin555 (#1339) üzenetére


vadkörte
addikt

Nem lenne egyszerűbb úgy beállítani hogy bekacsoláskor a WiFi OFF legyen?

Üdv. V. Körte

(#1341) Mclarenöcsi


Mclarenöcsi
tag

Ok már nekem is letöltötte a frissítést csak az zavart meg,hogy eddig nem így csinálta.A frissítésből nekem nem tettszik hogy nem számokba,százalékosan mutatja az aksi töltöttségi állapotát hanem egy elem van a kép jobb felső sarkában.Nekem a régi jobban tetszett.

(#1342) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Jött új frissítés a kamerához.
-- Latest Firmware Version:v1.2.6 --
Fix freezing issue when booting camera
Fix firmware upgrade problem when terminating app while uploading
Fix ratio problem (4:3 instead of 16:9) of burst shot

(#1343) GoldhandRent válasza maate_toth (#1335) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Nekem ez van mar 3hete :D

-

(#1344) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Ma megrendeltem a kamerát, alap csomagban. Vettem még szilikon tokot és 16gb-os samsung kártyát hozzá. Van még valami ami elengedhetetlen? :) Olcsó vizálló tok érdekelne. Van valakinek tapasztalata honnan rendeljek? :R

(#1345) zannor


zannor
tag

Üdv!

Nincs valakinek véletlenül egy fölös, jól záró és eladó vagy bérelhető vízálló tokja? :B :B :B

Jövő hétvégén megyünk nyaralni és a saját tokomban nem bízom, a Geekbuying-ról rendelt tok pedig félő, hogy nem fog ideérni jövő hét péntekig...

Szívesen veszek minden felajánlást. :R

(#1346) helginho


helginho
csendes tag

Sziasztok,

tegnap megrendeltem xiaomi kamerámat (ma már fel is adták:), monopoddal, 2 extra akksival, valamint ezzel a tokkal:
[link]
van esetleg bárkinek ezzel a tokkal kapcsolatban tapasztalata? jól használható és biztos?

ja és sima 32-es kingston kártyával jól mükszik a kamera?

Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#1347) Caspenberg


Caspenberg
csendes tag

Akit érdekel jött 1.10-es app frissítés iOS-re is :)

(#1348) sambenez válasza helginho (#1346) üzenetére


sambenez
addikt

Nem akarlak elkeseríteni, de ez ahány kép szinte annyi fajta kamera. Kérdés ezek közül vajon melyiket küldik.

(#1349) Kuplung1973


Kuplung1973
csendes tag

Banggood tapasztalat: Az elmúlt hónap rendeléseit (CN warehouse) svédországban repack-olták, azaz a Mo-ra érkező csomagoknál svéd bélyegző és feladási hely szerepelt. Így a múlt hó 13-án weben visszaigazolt feladások most kezdtek megjönni. Picit kezdtem idegeskedni a vám/áfa ügyekben, de ezek szerint így kerültetik ki. Akinek van türelme, így olcsóbban vásárolhat, mint az eu-s raktárból. Amúgy a kamera kifogástalanul működik, minden update/fw gondtalanul felszaladt, fókusz probléma sincs. :C :DD

Wot: Kuplung1973

(#1350) sambenez válasza sambenez (#1348) üzenetére


sambenez
addikt

ahány kép szinte annyi fajta kamera tok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.