Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Konix


Konix
csendes tag

A Xiaomishop-nál valami gáz van? nem lehet megnyitni az oldalukat :(

www.joga.club.hu

(#3002) vidra1221


vidra1221
tag

Vajon idén a Xiaomi elő fog jönni egy új kamerával?
Tavasz, nyár eleje környékén aktuális lesz egy action kamera vásárlás, de nem tudok dönteni.
Xiaomi felé billen a léc, de a nemrég megjelent Sjcam 5000x elite is piszkálja a csőrömet.Fórumokat, you tube-ot "átnyálaztam" ilyen teszt olyan teszt stb. De nem tudok dönteni. Nyilván Gopro4 lenne a legjobb, de az már nem az én árkategóriám.
Lehet addig kijön valami újdonság?

(#3003) XP NINJA válasza vidra1221 (#3002) üzenetére


XP NINJA
őstag

Merész lenne egy újat kihozni, ha még a jelenlegiek relativ nagy részét hibásan adják ki :D

(#3004) Márton válasza XP NINJA (#3003) üzenetére


Márton
nagyúr

Áá ez gopronál sem akadály..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3005) ArsenalF válasza vidra1221 (#3002) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Én is ebben bízom, mindenesetre addig si berendeltem magamnak egy GitUp Git2-t (akciósan 100$-ért). Meglátjuk mit tud.

(#3006) Ceko


Ceko
senior tag

Sziasztok!

Kamera vásárlás előtt állok és kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy milyet ajánlanátok.Azért írom ide mert nem találtam kimondott olyan topikot ami nem konkrét márkáról szól, és ez a kis Xiaomi elég szimpatikus a leírás alapján.
Szóval amire használnám az csak 1-2 családi felvétel, síelés, nyaralás,stb..Tehát semmi profizmus :N Szeretném persze, hogy legyen hozzá jól működő vízálló tok. 4K nem érdekel ennek 2-3 évig még nem látom hasznát, addigra meg úgyis vennék másikat.Viszont 1080P 60fps nem volna baj ha tényleg nagyon szép lenne + a fényképek. Nem volna baj a time lapse és hasonló funkciók.
Szóval mit ajánlanátok?

Köszönöm :R

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#3007) adamfriday válasza Ceko (#3006) üzenetére


adamfriday
senior tag

Pedig van ehhez a témához topic. :)

(#3008) Gaboman válasza adamfriday (#3007) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Csak az a topick teljesen halott! :(

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#3009) PetiIphone


PetiIphone
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy ilyen kamerát venni. Valaki tud ajánlani olyan helyet, ahol nagyon olcsó, nem lenne hátrányos, ha tartozékok is lennének hozzá. (gari nem érdekes, jó külföldről a kamera)
Valamint hamisítvány létezik ezekből?

(#3010) vadkörte


vadkörte
addikt

Első hozzászólásban ott a lényeg.

Amúgy Banggood, Gearbest.
Tudtommal nem hamisítják.

Üdv. V. Körte

(#3011) PetiIphone válasza vadkörte (#3010) üzenetére


PetiIphone
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm. :R Nekem sokkal jobban tetszik, mint az sj4000+, a kettő között vaciláltam, de a xiaomi nyert

(#3012) KL48


KL48
tag

Megcsináltam az obiállítási műtétet. Kivezettem a HDMI jelet tévére. Kb 15 fokot kellett szemből nézve jobbra tekerni. Íme az eredmény:
[L:/dl/upc/2016-01/13/508228_txfzk6h415yre5iw_y0090162_2.jpg](IMG:/dl/upc/2016-01/13/508228_txfzk6h415yre5iw_y0090162_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#3013) StLui válasza KL48 (#3012) üzenetére


StLui
veterán

egy lekicsínyett, 800x450-es képről mit lehetne mondani :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3014) Márton válasza StLui (#3013) üzenetére


Márton
nagyúr

:DD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3015) KL48


KL48
tag

Ilyen lett:

(#3016) Márton válasza KL48 (#3015) üzenetére


Márton
nagyúr

Aha, ez már 1280.
Már majdnem látjuk a lényeget.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3017) haladó


haladó
tag

Hello,

a külföldi 18-19e ft-os ár mennyi lesz mire Mo-ra ér a kütyű? Tokot, mellkaspántot is külföldről érdemes ha minimál áron akar ilyet az ember?

[ Szerkesztve ]

(#3018) havri1 válasza haladó (#3017) üzenetére


havri1
félisten

2-t rendeltem kínából, egyiket se vámolták meg.

havri

(#3019) Attila444 válasza haladó (#3017) üzenetére


Attila444
aktív tag

27% az áfa + 2000ft a kezelési költség, ezzel tudsz számolni.

(#3020) haladó


haladó
tag

Köszi mindkettőtöknek. És ha banggodon rákeresek az tuti origi lesz, bár pár hsz-szel feljebb láttam írtátok hogy nem hamisítják őket elvileg.

szerk:
illetve tok nélkül lehet rögzíteni mellkasra? sdxc kártyát látja?

[ Szerkesztve ]

(#3021) havri1 válasza haladó (#3020) üzenetére


havri1
félisten

Eredeti igen, de BG-n mind a 2 verzió fent van, tudatosan válassz!
Látja az SDXC kártyát. Én ezzel használom:

TRANSCEND MICRO SDXC 45MB 64GB UHS-I U1 CLASS 10 300X PREMIUM 64G 64 G GB SD NEW

[ Szerkesztve ]

havri

(#3022) haladó válasza havri1 (#3021) üzenetére


haladó
tag

Bocs ha már meg lett válaszolva, de pontosan mi az a két verzió? Amúgy köszi a te válaszod is!

(#3023) havri1 válasza haladó (#3022) üzenetére


havri1
félisten

Z23L, meg a másik, amit most fejből nem tudok. Nekem mind a 2 rendelés Z23L, CN raktárból. Banggood-ról

havri

(#3024) haladó válasza havri1 (#3023) üzenetére


haladó
tag

Hát nem lettem okosabb :)) Majd rágoglizok. Amúgy romlott a forint vagy csak szimplán drágábbak banggodon a Yi-k? A minap még 19 alatt láttam most 22 (lehet nem banggod volt?).

[ Szerkesztve ]

(#3025) havri1 válasza haladó (#3024) üzenetére


havri1
félisten

A Z23L az újabb, de pontosan én se tudom mi a különbség..
BG-n most nem jó vétel, mert nincs annyira leakciózva.Jobb felső sarokban írja a képen a hrdetésnél, hány % a leárazás.

havri

(#3026) haladó


haladó
tag

Nemrég belefutottam egy Yi -t figyelő oldalba, ahol az aktuálisan elérhető legolcsóbb Yi-re mutatott a link. Ez ismerős esetleg?

(#3027) stefi81


stefi81
tag

Itt EU raktáron is ugyan annyi mint a BG-n:
[link]

(#3028) -=Jam=- válasza stefi81 (#3027) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Csak ez nem feltétlen Z23L, hanem épp ami van raktáron.

(#3029) Konix válasza -=Jam=- (#3028) üzenetére


Konix
csendes tag

Üdv! Honnan lehet felismerni, melyik milyen? Csak a hátlap felnyitásakor a címkéről?

www.joga.club.hu

(#3030) XP NINJA válasza Konix (#3029) üzenetére


XP NINJA
őstag

Telefonon az alkalmazásban van

(#3031) -=Jam=- válasza Konix (#3029) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Igen a címkéről.

(#3032) Gaboman válasza havri1 (#3021) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Szia!

Ez van olyan gyors mint a SAMSUNG 32 GB EVO Class 10 Micro SDHC?

Gábor

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#3033) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Arra gondoltam, hogy a kemerát rádugom a 10000-es powerbankomra és csinálok egy hosszabb time lapse videót. 64GB-os kártyára hány órányi kép férne rá? A kamerának nem lesz baja, ha 10+ órán keresztül lövi a képeket?

(#3034) havri1 válasza Gaboman (#3032) üzenetére


havri1
félisten

Helló!

Nekem csak a mikrósütőm Samsung, de itt a teszt:

havri

(#3035) Gaboman válasza havri1 (#3034) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Köszi!

Megnézem honnan tudnám a legjobb áron rendelni, jó lenne itthonról.
Kinti rendelésektől tartok, de ha valaki lerendeli nekem akkor kifizetem neki az árát.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#3036) havri1 válasza Gaboman (#3035) üzenetére


havri1
félisten

Semmi para, nyugi. Én sokat rendeltem már tőle kártyát, 1 alkalommal veszett el a csomag, de visszafizette a teljes árat. Nagyon megbízható eladó, fél Mo tőle rendel, ezt garantálhatom.
kb 2 hét a befutási ideje!

havri

(#3037) stefan75


stefan75
csendes tag

Hali!

Mit kell venni ahhoz hogy a kamerát síbukósisakra lehessen rögzíteni. Gopro már volt a sisakon, és a talp az fel is van ragasztva. Az a talp jó a Xiaomi kamerához is?
Köszi a segítséget

(#3038) Gaboman válasza havri1 (#3036) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nem akarsz nekem tőle rendelni? :D
Aztán én kifizetem neked!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#3039) KL48


KL48
tag

Vettem egy ilyen távirányítót a Yi-mhez, de nem akar működni. Ezt össze kell valahogy hangolni a kamerával?
Kérem a segítségeteket! Kösz.

(#3040) havri1 válasza Gaboman (#3038) üzenetére


havri1
félisten

Sorry, de nem vállalok ilyet, ne haragudj.

havri

(#3041) Gaboman válasza havri1 (#3040) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Teljességgel megértem, majd veszek magamnak ha rászánom egyszer magam csak nem szeretek külföldről rendelni.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#3042) thenameless válasza KL48 (#3039) üzenetére


thenameless
tag

Szia, bekapcsolt wifinél elvileg 2 rövid nyomás a wifi gombra, el kezd villogni a led. Utána tudod nyomkodni a távirányítót. Ha párosodott akkor a távirányítón kéken világít már a led amikor nyomogatod.

(#3043) KL48 válasza thenameless (#3042) üzenetére


KL48
tag

Sikerült. Köszi!!!

(#3044) havri1


havri1
félisten

Szeretnék venni egy kis hordozót, táskát a kamerának és a kellékeknek, de nem találok olyat, ami nekem kellene.
Olyanra volna szükségem, amibe a kamera üresen, tehát tok nélkül paszentosan belefér (99%-ban tok nélkül használom), de valahogy a vízálló tok, és a fejpánt, kiegészítő aksik is elférnek. Amik Banggoodon vannak, jól néznek ki, de mindbe csak tokkal megy a kamera. Ha meg csak bele van dobva..semmit se ér. Valakinek esetleg tipp?
:R

havri

(#3045) Konix


Konix
csendes tag

B*szus - most elbizonytalanodtam, a Sony ennyire jó lenne? https://www.youtube.com/watch?v=SnNor5j4Eac

www.joga.club.hu

(#3046) Konix válasza Konix (#3045) üzenetére


Konix
csendes tag

Jó persze tudom, hogy nem egy kategória a Sony, de ez a remegés kompenzáció ennyire jó, az nem vitatható!

www.joga.club.hu

(#3047) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Na jó de az árkülönbözetet is nézzed, közel nem egy kategória, Yi-ből 3db-ot veszel az AS200v árából.
Természetes hogy szebb videót csinál és többet tud minden téren de, az el is várható tőle!
Az Eken H9 kamerám örülök majd ha hasonló minőséget fog tudni mint a Yi kb azonos árban.
Ennyi pénzért nem is számítok többre.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#3048) tomchy válasza Gaboman (#3041) üzenetére


tomchy
tag

én szívesen segítek a rendelésben, ha gondolod...

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#3049) Gaboman válasza tomchy (#3048) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Szia!

Azt megköszönném, privátba megbeszélhetnénk!

Gábor

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#3050) Konix válasza Gaboman (#3047) üzenetére


Konix
csendes tag

Az a fantasztikus, hogy a SteadyShot képstabilizálás szintén elektronikus/szoftveres, és az SJ5000elite gyro-ja meg sem közelíti a Sonyt. Gyanítom, hogy az akciós AS20, ami 22eFt körül volt, abban is ez működött és akkor már egy kategória. És az kifutó modell volt.

[ Szerkesztve ]

www.joga.club.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.