Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) bakonyip95 válasza r6man123 (#1492) üzenetére


bakonyip95
tag

Ez a webcam-os dolog engem is nagyon érdekelne!

(#1502) Leon77 válasza vadkörte (#1432) üzenetére


Leon77
őstag

zia. Én külön vettem az összes kiegészítőt meg, aminek több előnye is van. Külön megvéve olcsóbb, a csomagokban tuti van olyan, amit nem használnál. És így egészen biztosan vámmentes lesz és nem kell még azt is perkálni. Én mindent aliexpressről rendeltem,volt, ami 7 nap alatt megjött (rendeléstől) :) Csak okosan válassz eladót, sok visszajelzés, sok rendelés, nem baj, ha pár centtel több.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#1503) tvamos


tvamos
nagyúr

Nekem is megérkezett ma, ilyen tokkal:

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1504) silboy válasza tvamos (#1503) üzenetére


silboy
aktív tag

Ez a csatt mire jó,mihez rögzíthető ezzel?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#1505) vadkörte válasza silboy (#1504) üzenetére


vadkörte
addikt

Az nem csat. Az a tok talpa. :)

(#1502) Leon77:
Én Gearbest-ről és Banggood-ról válogattam pár tartozékot. A sok in 1 szettekben túl sok olyan cucc van, amit feltehetőleg sosem használnék. Így meg tényleg csak az van, amire szükségem van/lesz.
(Tettem zsét PP-ra és nem volt szívem visszautalni, meg a webkártyám sem él még)

(#1506) silboy:
Nincs. De az oldalsó gomb nem ér el a kamera wifi gombjáig. :P

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1506) silboy


silboy
aktív tag

Piros tömítéses tokosoktól kérdezném,hogy nekik is van-e a bekapcsoló gombtól induló repedésnek látszó (talán) öntési sorja?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#1507) Daywalker válasza silboy (#1506) üzenetére


Daywalker
addikt

Valami hasonló a gyári tokon is van...olyan mint egy hajszálkarc, de tök sima, nem érezni se kívül, se belül semmit.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1508) martin555 válasza Daywalker (#1507) üzenetére


martin555
aktív tag

vízálló tok témához:

nekem a kingma tok van, árához képest relativ jó, jól zárt bár "feszül" a zsanérja. a gombok nem áztak be 4m mélyen a tengerben, de a gomb-megnyomó tüskék sztem sérthetik a kamera műanyag gombjait mert nincsenek felpolírozva a fémtüskék végei, túl élesek, nyersek, csak el van vágva a fémpöcök. de engem nem zavart bár néha elég erősen kellett nyomni. amit utólag vettem észre és ami miatt kerek lencsevédőjű tokra vágyom: WIDE videó-settingben a szögletes és lapos lencsevédő sarkai is belógnak a képbe + a laposság miatt ahol "találkoznak", összefutnak a kamera lencséjével, torzít-életlenít is , épp hogy egy picit, nem nagy kaland még gondolkodom rajta hogy felháborodjak-e rajta. várjatok lehet hogy mindjárt.. ja nem most mégsem.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1509) eddie1978 válasza silboy (#1506) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Van az enyémen is. Mindhárom gombnál ha jobban megnézem. Funkcióban nem befolyásol semmit.

(#1510) silboy válasza eddie1978 (#1509) üzenetére


silboy
aktív tag

Remélem tényleg csak valami öntési maradvány és nem repedés.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#1511) vadkörte válasza martin555 (#1508) üzenetére


vadkörte
addikt

A pirosgyűrűs a Gearbest-nél most 9.25$.

Üdv. V. Körte

(#1512) tvamos


tvamos
nagyúr

Jól ramijesztett a kameram. Firmware update letöltés közben rádugtam tölteni a gépemre. Persze, kikapcsolta a wifi-t... Ezt a funkciót ki lehet valahol kapcsolni? Nem tetszik.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1513) adamfriday válasza tvamos (#1512) üzenetére


adamfriday
senior tag

Igen, ne dugd töltőre abban az egy percben amíg a frissítést csinálja. :) Eleve nem engedi 50%-os töltöttség alatt elkezdeni, ki van zárva, hogy közben lemerüljön.

(#1514) tvamos válasza adamfriday (#1513) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem tetszik ez a feature.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1515) Daywalker válasza tvamos (#1514) üzenetére


Daywalker
addikt

Attól hogy nem tetszik, semmi értelme rajta változtatni...nem értem miért kell rádugni frissítés közben. Egy ész érvet mondj :)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1516) vadkörte válasza Daywalker (#1515) üzenetére


vadkörte
addikt

Én még előtte töltőre dugtam. Bizgettem a beállításokat és gondoltam töltődjön addig is. Jelezte, hogy "Hé hód, én ápdét máj fimver".
Nem tudtam róla, hogy nem kell (szabad) töltőn lennie. Simán kikapcsolta magát, majd bekapcsolt, lefutott a frissítés, majd trillázott kicsit és ismét kikapcsolt.

Üdv. V. Körte

(#1517) tvamos válasza Daywalker (#1515) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem a frissítés miatt nem tetszik, hanem az, hogy nem megy a wifi töltés kozben.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1518) Leon77


Leon77
őstag

Sziasztok!

Nekem két nap tapasztalata alapján a legújabb firmware, wifi off 1080p 60 fps beállítások mellett nem bír ki egy órát sem. Vagy maximum egy órát.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#1519) Daywalker válasza Leon77 (#1518) üzenetére


Daywalker
addikt

Jaja, nagyjából talán ~50 perc körül mozog a felvételi idő ilyen beállításokkal nálam is. Szerencsére megjött már a két kingma akku, így már túlélhető.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1520) tvamos válasza Leon77 (#1518) üzenetére


tvamos
nagyúr

Na ezert lenne jo, ha toltorol hajtva is menne a wifi!!!

En csak 720p 30fps-en probaltam, akkor 50 perc utan meg volt benne 53% toltes. (3x kb 2-3 perc wifizes volt benne.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1521) Leon77 válasza Daywalker (#1519) üzenetére


Leon77
őstag

És milyenek az aksik? Én is rendelni szeretnék olyan dupla töltővel. Működik rendesen minden? Nem szorul, vagy ilyesmi?

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#1522) Daywalker válasza Leon77 (#1521) üzenetére


Daywalker
addikt

Azt hogy meddig bírja még nem tudom, mert nyaralás után jöttek meg, azóta pedig nem használtam hosszabban. Az akksik amúgy jók, működnek, hangyányit nehezebben megy bele a kamerába, de nem kell erőltetni, tehát nem komoly. Könnyen kijön, vagyis éppen csak lehelletnyit nehezebben, mint a gyári (tényleg minimális a különbség). A töltője is jó, bár nekem az USB kábel amit kaptam mellé, az halott :DDD De úgyis a telefontöltővel küldöm neki, ahhoz meg van kábel.
Egyébként igényes, saját dobozában jött, azon belül is minden bedobozolva, akksik műanyag tokokban. Tinydealen vettem, 13,85 dollár, holland postával 10 nap alatt itt volt (tinyn van postaköltség - a holland 2,5 dollár - ha 20 usd alatt vagy, de én mást is rendeltem).

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1523) eddie1978 válasza tvamos (#1520) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Nálam akksi nélkül powerbankról megy a wifi. Most kipróbálom akkuval is. Kíváncsi vagyok.

(#1524) tvamos válasza eddie1978 (#1523) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az jo! Igy nem probaltam meg...

Szerk: Az volt a baj, hogy a szamitogeprol a gyari kabellel probaltam tolteni.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1525) skyli


skyli
senior tag

Mondjuk most nincs vmi jó idő, de ilyet csinál (annyira azért nem nagy szám :D)

Fényképezve: [link]
Kamerázva: [link]

(#1526) eddie1978 válasza tvamos (#1524) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Ezzel az 1.2.6-os firmwarrel is megy a wifi akku töltés közben.

(#1527) tvamos válasza eddie1978 (#1526) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igen, csak nem adatkabellel szamitogepre kotve! Ez volt a titok...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1528) eddie1978 válasza tvamos (#1527) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Az SD fel van csatolva a Pc-re. Még egy irányból nem engedi elérni az eszközt. Szerintem.

Mindegy is. Megoldva:)

(#1529) Lewistaylor


Lewistaylor
csendes tag

Sziasztok!
Kicsit lehet off, de pár embert biztos érdekel majd. :)
Egy hét tesztelés után ezt a videót sikerült összedobni a kis Yi-vel. Mindenféle hiba nélkül végezte a munkáját.
Utángyártott kék kupakos tokkal, fókusz állítás nélkül, legújabb firmware-el és app-al.
Én teljesen megvagyok elégedve a kamerával. Ilyen áron ez világbajnok minőség. :C

(#1530) Daywalker válasza Lewistaylor (#1529) üzenetére


Daywalker
addikt

Zsír lett. :R Szerintem is rendben van. A YT kicsit ront rajta de annyi baj legyen. A "forgatós" time lapse-t mivel csinálod?
Ja és ezt az intrót oszd már meg vhol plz, vagy neten megtalálható? :)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1531) Lewistaylor válasza Daywalker (#1530) üzenetére


Lewistaylor
csendes tag

Köszi! :)
Intro , a leírásban van Mega link hozzá.
A forgatós rész pedig egy konyhai időzítővel készült, ahogy a képen is látszik :)

[ Szerkesztve ]

(#1532) Daywalker válasza Lewistaylor (#1531) üzenetére


Daywalker
addikt

Ah köszi, figyelmetlen voltam, wide monitoron nem látszott a leírás, én meg nem görgettem le:D Fail :W :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1533) wyattthoearp válasza Lewistaylor (#1529) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Nekem tetszik 😃

(#1534) azJENŐ válasza Lewistaylor (#1529) üzenetére


azJENŐ
csendes tag

Szia!

Még régi video-s tapasztalat, hogy ha azt akarod,hogy egy - egy tájkép, épület, tárgy, személy, mozgás, stb, látható, érthető, felfogható legyen, akkor érdemes legalább 3-5mp-ig forgatni. Tudom, hogy a mai divat a sok-sok rövid snitt, ami engem nagyon zavar.

(#1535) Surda- válasza Lewistaylor (#1529) üzenetére


Surda-
őstag

Leszedted? Azt irja nem erhető el.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1536) Lewistaylor válasza azJENŐ (#1534) üzenetére


Lewistaylor
csendes tag

Köszi, legközelebb megfogadom a tanácsod. Igazából ez volt az első videós projektem, szóval ezen kívül valószínűleg van még 1 millió hiba benne :D
Egyébként sokszor azért lett nagyon "pattogós" a vágás, mert a felvett anyag ennyit engedett. De a következő projektnél erre odafigyelek majd. :)

Surda- : Nem szedtem le, nemtudom mi lehet a baj... :F

[ Szerkesztve ]

(#1537) Surda- válasza Lewistaylor (#1536) üzenetére


Surda-
őstag

Gépről lejátszotta,szerintem tök jó lett,gratula ! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1538) vadkörte


vadkörte
addikt

Megsasolná EZEKET valaki? A képek művészi értékét hanyagoljuk, az élesség érdekel. Mintha kicsit életlen lenne a kép, vagy csak túl sokat várok?

Üdv. V. Körte

(#1539) wyattthoearp válasza vadkörte (#1538) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Szerintem ez ennyit tud.

(#1540) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!

Ma a motorom tankjára egy kétoldalú tappanccsal feltettem a YI-t. A "csatos" mountra egy hosszabb "kart" is raktam, előre tudtam, hogy szörnyen fog rázkódni... A stabilitásra van valamilyen trükk, vagy marad a mellkaspánt? :)

Előre is köszi

(#1541) vadkörte


vadkörte
addikt

Találkozott valaki olyan anomáliával, hogy a töltés végén nem "alszik el" az előlapi piros LED, hiába éri el a 100%-ot? :F Bekapcsolom, csatlakozok hozzá mobillal és teljesen feltöltöttakkut jelez, kikapcsaolom, rádugom szoptatóra, pirosan világít a gyűrű, és huzamosabb töltés után semalszik el.
Remélem nem hibásodott meg 0,75 nap használat után, mert akkor nagyon csalódott leszek.

Visszavonom. Nem szerette az USB kábelem (pedig erről töltöm mindegyik telefonom). :D Másik kábellel semmi gond nem volt.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1542) vasi89


vasi89
addikt

Lőttem pár képet a fókusz téma miatt de úgy érzem h nálam megvan az arany középút, persze lehetne finomhangolni de számomra megfelel így egyenlőre.

KÉP

Pedig még a kutya is mozgott de így is egész jó. Én Sima GoPro hero HD-ról váltottam, azzal nem lehetett elmosódás nélkül képet készíteni, akármit csináltál.

(#1543) bakonyip95


bakonyip95
tag

Ezek a kártyák mennyit érnek?
Biztos nem egy evo, de 6028 pozitívval csak nem kamut árul...
http://www.ebay.com/itm/64GB-MicroSD-Micro-SDHC-TF-Flash-Class-10-Memory-Card-64G-with-SD-Adapter-03U1-/181789665040?hash=item2a53822710

(#1544) Surda- válasza bakonyip95 (#1543) üzenetére


Surda-
őstag

Erre szerinted tudunk válaszolni? :D
Ha fontos,hogy mindig meglegyen,amit felvettél,akkor ne bízd noname kínai gagyi kártyára, mert nagyon fogod bánni nyaralás után,hogy nem szántál rá plusz 5ezret. Ha szeretsz kísérletezgetni,akkor egy próbát megér :D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1545) Bear válasza bakonyip95 (#1543) üzenetére


Bear
aktív tag

Nyugodt lehetsz, hogy ez kamu. Egy 64GB-ost 6-7k alatt nem kapsz meg.

(#1546) Daywalker válasza vadkörte (#1538) üzenetére


Daywalker
addikt

Nekem is ilyen gyárilag. Közelre élesebb mint távolra. Kérdés lehet-e jobbra állítani.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1547) gyg82


gyg82
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap megjött a Yim :)
Az 1920x1080-as 60FPS-es videóval mit kell csinálni, hogy a Youtube teljes méretben játsza le?
360p-t enged csak választani. Gépen az MPC-HC megfelelő méretben játsza le.

Honnan érdemes pótakkut és töltőt rendelni ahonnan még ebben a hónapban ideér?

Van valami leírás angolul, hogy az Android Appban a beállítások mit jelentenek? Nem mind egyértelmű, mit csinál.

[ Szerkesztve ]

(#1548) Daywalker válasza gyg82 (#1547) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem tudom miben töltöd fel, de én előtte átkonvertálom vegassal és aztán szokott menni a 60 fps YT-n is.

Akku: ha kicsit visszakerestél volna, akkor épp a napokban írtam, hogy tinydealen rendeltem akkut és töltőt, holland postával 10 nap alatt ideért (ehhez kis szerencse is kell, de várhatóan ebben a hónapban megérkezik).

Milyen beállítás nem egyértelmű? Nem hiszem, hogy olyan sok lenne...(nem tudom van-e leírás, még sosem kerestem).

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1549) gyg82 válasza Daywalker (#1548) üzenetére


gyg82
csendes tag

Mindenféle konvertálás nélkül, egyszerűen feltöltöttem az MP4-et amit a Yi készített.

Köszi!

Ami nem egyértelmű, mire való:
Metering mode
Lens rectification
Emergency backup

(#1550) adamfriday válasza gyg82 (#1547) üzenetére


adamfriday
senior tag

Ugye megnézted később is a videót? Akár fél óra is kell, hogy teljes felbontásban elérhető legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.