Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) vadkörte válasza r6man123 (#1148) üzenetére


vadkörte
addikt

Pro SJCAM5000:
Csatlakozva maj-viktor-hoz.
- Mellékelt tartozékok tömkelege
- Hátlapi LCD
- Talán valamivel ismertebb név, "GoPro"-sabb. (van akinek fontos lehet :DDD )

Kontra SJCAM5000:
- Drágább

Pro Xiaomi:
- 120 és 240 fps
- Xiaomi (van akinek fontos lehet :DDD )
- Bluetooth

Kontra Xiaomi Yi:
- Most még nem annyira ismert
- Nincs hátlapi LCD

A banggood-os ár az - ahogy maj-viktor is mondta - nettó ár. Erre még rájön (rájöhet*) a magyarországi 27% ÁFA és a vámkezelés tárolási költsége (1500-2000 Ft)
Amennyiben EU raktárból rendeled se ÁFA, se kezelési költség. Cserében magasabb az ár, de 3-7 napon belül ideér.
Ha bevállalod a kínai rendelést, fennakad(hat) a VÁM-on, de jelenleg - 2015. 06. 24. - még így is olcsóbb párezer Ft-tal, mint ha EU raktárból rendelsz. Cserében 7-25 nap a szállítási idő (Banggood esetén jellemzőbb a 15-25 nap)

*:
Az esély megvan rá, hogy nem akad fenn, de számolj úgy, hogy fizetned kell (inkább csalódj kellemesen). Amennyiben nem akad fenn, úgy jelezned kell, hogy Te a VÁM-unión kívüli országból vásároltál és szeretnéd megfizetni a ki nem rótt ÁFÁ-t. (az, hogy ezt ki tartja be és ki nem, az most legyen mellékes)

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1152) I3ence


I3ence
tag

Megjott a GearBest tok.

Ilyen.

Lens Rectificationt bekapcsolva nem latszodik a vignette.

(#1153) vadkörte válasza I3ence (#1152) üzenetére


vadkörte
addikt

Pofás. :)
Vízállóságát nézet? (kamera nélkül!!)

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1154) I3ence válasza vadkörte (#1153) üzenetére


I3ence
tag

Meg nem, mindenkepp sor kerul ra :)

Hatuljat viszont ugy kellett lefesziteni kibontaskor, jol bele volt ragadva. Illetve a tetejet rapattintva is erosen szorit, ugyhogy max a gomboknal lehet problema.

(#1155) Daywalker válasza I3ence (#1152) üzenetére


Daywalker
addikt

Nekem meg kezd a tököm tele lenni. Ali-ról rendeltem gyári dobozos tokot olyan eladótól, akinek sok jó értékelése van. Elvileg feladta, de 5 napja nem jelenik meg semmi a trackingen. Mellesleg shenzeni az eladó a leírás szerint, mégis HK-s trackinget adott. Furcsa...kezdek aggódni.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1156) Surda- válasza vadkörte (#1151) üzenetére


Surda-
őstag

Gearbest 3-5 napos szállítást ír, akkor ez EU-ból jön?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1157) I3ence válasza Daywalker (#1155) üzenetére


I3ence
tag

Ugyan...
06.10.-en jott a masodik mail, hogy feladtak.

Aprilis kozepen rendeltem :D

Ja, a lencse resznel a toknak van egy kekes-lilas csillanasa ez vmi szuroreteg lenne?

[ Szerkesztve ]

(#1158) Daywalker válasza I3ence (#1157) üzenetére


Daywalker
addikt

Tököm tele van az ottani mentalitással, a hozzáállásukkal meg a kamuzásaikkal :( Remélem feladja...ahogy olvastam, másnak is volt h később adta fel. Gondolom a TN be van foglalva, csak még nem juttatta el a postára. Arra senki sem panaszkodott, hogy ne kapta volna meg.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1159) sambenez válasza Daywalker (#1155) üzenetére


sambenez
addikt

Én is Aliról vettem a gyári tokot. Egyik nap kifizettem másnap jött a mail a feladásról, harmadnap megjelent a TN a követőben, 11 nap múlva kezemben volt a tok. 99,5% pozitív az eladó 5000+ értékelésből.

Még a linket is betettem ide régebben.

(#1160) Daywalker válasza sambenez (#1159) üzenetére


Daywalker
addikt

Ez engem most nem vigasztal :D Majd csak lesz valahogy...volt már máskor is, hogy gond volt a tn-nel.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1161) vadkörte válasza Daywalker (#1158) üzenetére


vadkörte
addikt

Vasárnap boltoltam Banggood-on, hétfőn reggel jött a levél, hogy feldolgozás alatt. Hétfőn este kaptam két levelet, az elsőben azt, hogy feadva, a másodikban a TN. (BG-ról jött már SD, és HK Post-tal is csomagom, ez speciel SE... :D ) A TN még nem él, remélem 1-2 napon belül elindul. (az SD-s quadkopterem is 3-4 nap után kezdett élni)

Üdv. V. Körte

(#1162) Daywalker válasza vadkörte (#1161) üzenetére


Daywalker
addikt

Na jó, megnyugtattatok, úgy látom azzal küldik amivel sikerül :) Majd megjön, csak ne tartson soká' :D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1163) maj-viktor válasza Daywalker (#1155) üzenetére


maj-viktor
őstag

...1hét "türelem" az alap (ha tudsz - kifogsz jobbat ott kell folyton vásárolni!)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1164) vadkörte válasza Daywalker (#1162) üzenetére


vadkörte
addikt

Mennyire vagy gyakorlott kínából vásárló?

A posták sebessége nem konstans. Ha ünnepek környékén rendelsz szopni fogsz. :D Ha a kínai ünnepek környékén, akkor szarban vagy, mert ha Kínában ünnep van, még a fű sem nő.

A leglassabb a HK (Hong-Kong-i) Post. De ez sem törvényszerű, mert az eddigi leggyorsabb kínai vásárlásom 1,5 hetes szállítási ideje pont a HK-hoz köthető.
Az SG (Szingapúri Posta) közepes szállítási időkkel dolgozik. Magyarországra általában 3-5 hét.
Az egyéb - svéd, francia, belga, stb... - postákkal kapcsolatban nem tudok mint mondani.

Azt azért vedd számításba, hogy Ali-ról nem max. 45 nap lehet a szállítás, mint az e-Bay-ről (a PayPal 45 nap után téríti a károd, ha nem kaptad meg a terméket, vagy nem jó(t kaptál)), hanem 60 nap, mivel saját fizetési és minőségbiztosítási rendszere van. Semmivel sem megbízhatatlanabb, mint az e-Bay, csak én nem szeretek ott vásárolni. (ennyire azért nem bízok meg a ferdeszeműekben...)

Üdv. V. Körte

(#1165) maj-viktor válasza vadkörte (#1164) üzenetére


maj-viktor
őstag

én már átszoktam ebay-ről aliexpress-re.. olcsóbb - jobb!
(persze több a kamu - csaló eladó így jobban kell figyelni)
aki kezdő, annak már írtam... aláírásom link: bit.ly/rendeleskulfoldrolaliexpresskezdoknek
(hát de itt meg PayPal nuku... bankkártyával lehet fizetni - AliPay-el... aki meg a PayPal-ba sem bízik, meg semmi másba.. kártyaadatok megadása... azzal mit kezdjek - kezdjen az ember!?)

Egyéb témában írt posztjaim..
bit.ly/junkieeeboyrendeleskulfoldrol1resz (ÁFA-vám határok)
bit.ly/junkieeeboyrendeleskulfoldrol2resz (szállítási idő)
bit.ly/junkieeeboyrendeleskulfoldrol3resz (vámolási folyamat)
bit.ly/rendeleskulfoldrolaliexpresskezdoknek (aliexpress)

"Egy aliexpress-es termék rendelése esetén 5 fontos dologra figyeljünk!
1. Az eladó értékelése
Lehetőleg több ezer pozitívja legyen 10.000+ és a pozitívok aránya 98+% legyen!
2. Az adott termék értékelése
Minél nagyobb százalék annál jobb (legyen 98+%-os lehetőleg)
3. Minél nagyobb order szám
Azaz minél többen vettek az adott eladó / adott termékéből, annál nagyobb a valószínűsége, hogy nem átverés pl. vagy több eladás = több elégedett vásárló
4. A rendelés feldolgozási ideje (processing time)
Ez a rendelés feldolgozási ideje! Azaz miután kifizetted, utána hány nap múlva csomagolák - adják fel! Itt ugyebár értelemszerűen a minél kevesebb a jobb... az átlag 3-5days szokott lenni, de még esetleg 7-10days (napos) termékeket is belehet vállalni, ha türelmesek vagyunk!
A 10+days-nél nagyobb "processing time"-ot vállaló eladókat kerüljünk, ha nem akarjuk magunkat szívatni...
5. Postaköltség - Free Shipping
Azaz hogy nincs "rejtett szállítási költség"
Érdemes a free shipping-eseket keresni! Persze van, hogy a tracking-es ptkg.-es az olcsóbb / jobb ajánlat! Mérlegelj, hogy az adott ptkg.-el együtt is megéri- neked az adott termék... illetve ÁFA/vámérték felett a pluszterhek - adókkal is megéri-e neked... lévén hogy EU-n kívülről - Kínából jön, így pluszterhek vonatkozhatnak a csomagodra... (korábbi posztjaim-ba értékhatárok: 1.rész - 2.rész - 3.rész)
A free DHL alacsony értékű terméknél gyanús lehet azaz ~100$ alatt, mivel egy DHL futár díja minimum 20$-nál kezdődik... Így fura, ha pl. egy 50$-s termék free DHL-es! Valószínűleg átverés!"

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1166) vadkörte válasza maj-viktor (#1165) üzenetére


vadkörte
addikt

Kinek ez, kinek az.
Nem ismeretlen teljesen az Ali, van Ali account-om is. Nem vetem meg, ha valaki ott vásárol, a netes vásárlástól sem fázok, de valamiért az Ali most még nem olyan szimpatikus. (lehet, azért, mert ismeretlen)
De befejezem az OFF-ot :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1167) Daywalker válasza vadkörte (#1164) üzenetére


Daywalker
addikt

Nyilván nem vagyok olyan gyakorlott, mint egyesek, de több vételt bonyolítottam már Kínából és Hongkongból egyaránt (mondjuk, hogy 20+). SG post még egy sem volt ezek között, de CN, HK, sőt SE is volt. Ezek közül egyszer volt, hogy nem jött meg valami filléres biszbasz újraküldés után sem. Szerintem fel sem adta. Ebay-esek voltak ezek, mostanság alit szoktam még használni, de mindig alaposan utána nézek, nehogy kamuba fussak az eladó kapcsán.
Nekem az SE és HK volt eddig a leggyorsabb, de a CN sem volt vészesen hosszú. Volt ami izraelből lassabban jött meg :D
Én ebay+paypal párost jobban kedvelem, már csak azért is, mert utóbbinál lehet amex kártyát regisztrálni, alinál meg nem. Remélem ezen majd változtatnak.
Na de ne offoljunk :D

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1168) maj-viktor válasza vadkörte (#1166) üzenetére


maj-viktor
őstag

Szerintem is, annyira szétoffolva van már, szóval vissza!

Xiaomi Yi... melegedés! Ezt sajnos én is tapasztalom, hogy eléggé nagyon melegszik durván... sztem sokkal jobban, mint az SJ-k...

(amikor csináltam a vizes felvételeket nem is a víz volt a probléma... hanem hogy a tokban forrósodott a kam és így keletkezett pára-párásodás, persze ehhez kell kis nedvesség is... de ahogy kinyitod a tokot már bekerül pár csepp és kész is a "baj"! Ajánlott a "párafogó" cuccok)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1169) sambenez válasza maj-viktor (#1168) üzenetére


sambenez
addikt

Párafogónak valami jobb fajta (értsd: vastagabb papír, nem a rétegek száma a lényeg) konyhai papírtörlő kis csíkokra felvágva teljesen jó.

(#1170) r6man123


r6man123
senior tag

Ezzel a szettel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

SZETT

Jól sejtem, hogy van benne olyan cumó, amivel a bukósisakomra tudom rögzíteni a kamerát?

(#1171) Husibogyo válasza silboy (#1113) üzenetére


Husibogyo
csendes tag

Elvileg egy későbbi WP frissítés után droidos appokat gond nélkül lehet majd használni rajtuk. Türelem...

WoT: Kuplung1973 klán: OBI

(#1172) silboy válasza Husibogyo (#1171) üzenetére


silboy
aktív tag

Az nagyon jó lenne,addig marad az android.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#1173) croke válasza Husibogyo (#1171) üzenetére


croke
csendes tag

Türelem ehhez tényleg kelleni fog...jó sok... :)

(#1174) vadkörte válasza r6man123 (#1170) üzenetére


vadkörte
addikt

Bár tapasztalat nincs, de az összetétele alapján van benne olyan tartozék. (kétoldalas tappancs+tartók)

Üdv. V. Körte

(#1175) maj-viktor válasza vadkörte (#1174) üzenetére


maj-viktor
őstag

Az SJ-s tartozékok... akinek van / volt SJ-e ezzel használja sztem (legalábbis én)

Sisakra a tapadós OK!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1176) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Sziasztok!

Csináltam néhány 720p 120fps felvételt, de windows alatt nem tudom szaggatásmentesen lejátszani.
Telefonon teljesen jó.
Csak én bénázok, vagy nem tudok valamit amit tudnom kellene?

(#1177) maj-viktor válasza wyattthoearp (#1176) üzenetére


maj-viktor
őstag

Codec - lejátszó - gép függvénye
Mit használsz?

MPC Classic & VLC-vel szaggat!?
(én ezt a kettőt használom elsősorban lejátszóként)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1178) kgabor89 válasza vadkörte (#1034) üzenetére


kgabor89
csendes tag

Ahogy látom már késő, de...Gearbest szimpatikus oldal, jó árakkal plusz olyan apróságokkal, hogy fényképet készítenek a feladott csomagokról :) .
Most van függőben tőlük 4 csomagom, 2 Xiaomi Yi-vel kapcsolatos (kamera+bikemount; vízállótok+memkártya) külön szedtem, hogy kisebb értékű legyen/csomag. Akkora balszerencsém remélem nincs hogy mindkettőt megvámolják, és így kevesebb ÁFÁ-t kell fizetnem ha esetleg az egyiket... :))
A 4 csomag közül 1 ma jött meg Belga postával Shenzhen-ből , Xiaomi Mi Band volt benne és 06.12.én rendeltem, 06.15-én adta fel. Szóval elég gyorsak, 2 hét sem volt feladástól számítva.
Úgyhogy ajánlom a Gearbestet!
És alig várom a Yi-t! :C

(#1179) skyli


skyli
senior tag

A hdmi kimenettel vissza is lehet játszani a kamera videóit vagy csak a képét közvetíti?

(#1180) marciart11


marciart11
aktív tag

Valaki használja a composit kimenetet?

(#1181) maj-viktor válasza marciart11 (#1180) üzenetére


maj-viktor
őstag

Pont valaki kérdezte és akartam válaszolni rá... elvileg 1.0.7 fw felett van a menübe a TV-out funckió és az USB-n kijön a composit jel... hdmi-n meg a digi!

Így igen! Használható - OK!

(nekem még SJCAM-os USB-AV kábelem van)

Másik aki kérdezte a BlueToot elsütös cuccot... sajnos nem tudom hova raktam amit a selfie bot mellé adtak... így nem tudtam kipróbálni, ha megtalálom kipróbálom! (bár sok értelmét nem látom, mert előtt összekéne párosítani és a menüben nem láttam - találtam még BT funkciókat)

http://freaktab.com/forum/advertisers-and-vendor-support-area/geekbuying-com/492267-how-to-set-up-av-out-in-the-xiaomi-yi-action-camera-for-fpv

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1182) r6man123 válasza kgabor89 (#1178) üzenetére


r6man123
senior tag

Én külön megírtam nekik, hogy ha lehet, akkor 50$ alatti árat írjanak a csomagra, illetve ha lehet adják fel mint "ajándék", mondván "i hate hungarian taxes". Hát nagyon kíváncsi leszek rá, hogy mit szólnak hozzá :D
Tegnap este rendeltem, még "Processing" a rendelésem státusz.. Neked milyen gyorsan rendezték a feladást?

(#1183) sambenez válasza r6man123 (#1182) üzenetére


sambenez
addikt

"50$ alatti árat írjanak a csomagra"

Ezzel pont semmit nem érsz, mert jelenleg 25$ környékén van az áfamentes határ.

(#1184) maj-viktor válasza r6man123 (#1182) üzenetére


maj-viktor
őstag

semmit nem érsz vele... minden alacson értékkel és GIFT-ként jön... nem azt nézik - az alapján vámolnak...
22€, szal az ~24$

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1185) r6man123 válasza sambenez (#1183) üzenetére


r6man123
senior tag

Nekem már az is bőven jó, ha nem 140 dollárra fizetek áfát hanem 50-re... és még a hihető kategória, szerintem könnyebben átcsusszan, mint a "nagy csomag occó áron" ;)

Ja, hogy ők amúgy alapból rafkósak. Eddig nem találkoztam "dedikált bolttal", aki ezt csinálja. :)

[ Szerkesztve ]

(#1186) maj-viktor válasza r6man123 (#1185) üzenetére


maj-viktor
őstag

És amikor bekérik a fizetési bizonylatot, akkor a 140$-osat meghamisítod 50$-ra!? Mert nem úgy megy ez, hogy ráírtak 50$ és akkor 50$-ra vámoljátok le mán, de csak nekem tezstvírem... :D

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1187) adamfriday válasza maj-viktor (#1181) üzenetére


adamfriday
senior tag

Honorbuyon már feltűnt a BT controller.

(#1188) r6man123 válasza maj-viktor (#1186) üzenetére


r6man123
senior tag

Akkor vissza az eredeti felálláshoz "I hate hungarian taxes" :D
- off vége -

(#1189) vadkörte válasza kgabor89 (#1178) üzenetére


vadkörte
addikt

Igen. Jól látod. Már késő. :) Most már csak várok, várok, Várakozok... (A TN még mindig nem él. Ha holnapig nem kezd el élni, írok BG-nak, hogy WTP or WTF?)
De nem gond, a későbbiekben még jól jöhet a tapasztalat.

(#1175) maj-viktor:
Lehet nem fogalmaztam elég egyértelműen. Személyes tapasztalat nincs még. :D

(#1186) maj-viktor:
Ha megteszi, az konkrétan bűncselekmény.
Így a 140$ ÁFÁ-ja helyett - ami a jelenlegi Ft/$ árfolyam alapján - a tárolási költséggel +~12.500 Ft lenne a naykába kap egy bírósági eljárást, aminek a vége szerencsés esetben felfüggesztett.
Ja. Végülis megéri...

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1190) maj-viktor válasza vadkörte (#1189) üzenetére


maj-viktor
őstag

Akkor én mondok! Jó!?
Én is tágabb ismerősi köröm is használja őket - ezeket...
(bár az az SJ-hez kapott - GoPro/SJhez árult fajták.... konkrétan ettől a bolttól ez a termék nem tudom! De szerintem ugyanaz!)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1191) vapega válasza r6man123 (#1185) üzenetére


vapega
tag

ÁFA fizetés nem a csomagra írt összeg alapján történik, hanem bekérik a fizetési iratokat!
Nekem a héten jött meg Coolicool-tól a Yi. 59$-t fizettem érte seckill akcióban, a csomagon az érték 80$ volt feltüntetve. Tréfamentesen hozta a postás. Sztem a doboz formája nem érte el a ÁFA ingerküszöböt a PostaVám hivatalnál. A "mindencsomagotmegröntgeneznek" az meg egy tiszta kamukáré.
Ami nem telefon meg tablet az jó eséllyel átcsúszik ahogy mostanában észrevettem.

MI 10T

(#1192) maj-viktor válasza adamfriday (#1187) üzenetére


maj-viktor
őstag

Menübe - újabb fw-be van valami a menüben az egész Bluetoothról!? (én lusta vagyok frissíteni, ha valami jó, nem b*sztatom)

Bár belegondolva lehet elég a BT-val összekapcsolni a "Settings"-be... és lehet elsüti az egyik gomb!? Kitudja... ha meglesz - megtalálom - kipróbálom!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1193) vadkörte válasza vapega (#1191) üzenetére


vadkörte
addikt

2013. novemberében a 268$-os telefonom egy 14$ card reader-nek volt álcázva. :) Szerinted fennakadt? Nanááá...
2014-ben amikor a quad-om vettem még műszaki leírást is kértek a vámon. :) Néztem nagyot! Lehet azt hitték én vagyok Abu Nidal reinkarnációja.
A filléres - pár $-os - cuccokra sokszor nem is írnak értéket, vagy max. 1-2$-t.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1194) wyattthoearp válasza maj-viktor (#1177) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Media Playerrel és VLC-vel is próbáltam.

(#1195) skyli


skyli
senior tag

Gearbestről 30$ érték van feltűntetve és tökre úgy néz ki, mintha Svédországból jönne a cucc :D (Bár a Hungary után a címnél van vmi kínai szó). Sztem áfamentes lesz:)

(#1196) adamfriday válasza vadkörte (#1193) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nem lehetne most már ezt a külföldi rendelés témát egy arra való topicban folytatni? Főleg, hogy kb tízszer visszatért már ez a téma. Így elég nehéz kihámozni a valóban kamerával kapcsolatos dolgokat.

(#1197) maj-viktor válasza adamfriday (#1196) üzenetére


maj-viktor
őstag

Naja! Ideje volna!
http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/friss.html

Pont ma posztoltam oda képet az SE/NL, de Kínából jövő csomagról, amit vígan vámoltak...


http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/hsz_58304-58304.html

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1198) notafa3 válasza adamfriday (#1196) üzenetére


notafa3
tag

Vagy -mivel ez lehetetlen kérdés- legalább off-ba tenni ezeket a hozzászólásokat.

És szerintem az "én is megrendeltem, már föl is adták, csatlakozok a klubhoz, én is yi cam tulajdonos leszek" típusú hozzászólásokat is mellőzni lehetne, mivel szerintem nem érdekel senki mást a a hozzászólón kívűl, de a többiek nevében nem szeretnék nyilatkozni. Ezekre mit kéne reagálni? Ügyi fiú vagy hogy rendeltél magadnak, csak leszarom.? Komolyan, néhányan azt hiszik hogy a topik arra való hogy minden életeseményről értesítsék a többieket.

(#1197) maj-viktor Erre képes vagy a válaszodnak ellentmondva a két képet nagyban beszúrni a hozzászólásba, mintha nem lenne elég csak linkelni. I'm dead. :D :O

[ Szerkesztve ]

(#1199) Norbeey90


Norbeey90
tag

Nekem jött ma valami frissítés az Android apphoz, tapasztalatok?

(#1200) adamfriday válasza Norbeey90 (#1199) üzenetére


adamfriday
senior tag

Most raktam fel, 1.8.1. a verzió és végre nálam újra láthatóak a képek miniatűrjei és rendesen megy a letöltés wifivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.