Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) adamfriday válasza Surda- (#1250) üzenetére


adamfriday
senior tag

De van, viszont nyaralás alatt nem biztos, hogy a több gigányi videó másolgatásával szórakoznék.

(#1252) Riverboy válasza Joe Swanson (#1214) üzenetére


Riverboy
tag

Szia

nekem ilyen renderelsé után: [link]

A módszerem (adobe premier pro) már leírtam itt a fórumba)

(#1253) wyattthoearp válasza r6man123 (#1243) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

OTG kábellel rádugod a kamerát telefonra, vagy tabletre, kamerát bekapcsolod, és fájlkezelőből át tudsz másolni mindent aránylag gyorsan.
Nekem 3 portos OTG kábelem van, szóval egyből mehet vinyóra is 😃

[ Szerkesztve ]

(#1254) martin555 válasza wyattthoearp (#1253) üzenetére


martin555
aktív tag

scriptek

http://nutseynuts.blogspot.hu/2015/06/xiaomi-yi-action-cam-custom-scripts.html

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1255) wyattthoearp válasza martin555 (#1254) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Ez a wifi station mód tetszik...
Egyre jobban tetszik ez a kamera 😃

(#1256) Balint78


Balint78
csendes tag

Nyaralni voltunk Torokorszagban, kb 40 giga anyagot rogzitettem 1080/60 -ban, amit Vegas pro-val vagtam es rendereltem. Siman azt hiszik az ismerosok hogy GoPro-nk van, bar egyikojuk sem szakerto :)

https://www.youtube.com/watch?v=jru-ezqIglk

(#1257) zsoltti válasza kopidoo (#1248) üzenetére


zsoltti
senior tag

Nem Én hajtom, amúgy a szabályos és a veszélyes messze nem egy fogalom szvsz, de ezt szerintem fejezzük is be itt. :K

Ja nem mindegy hogy 100ezerft -os kamera vagy 16ezer :D minőség szempontjából igen a képek alapján :)

[ Szerkesztve ]

(#1258) I3ence válasza Balint78 (#1256) üzenetére


I3ence
tag

Fasza nagyon!

Color correction ugye van rajta? Nem hiszem el, hogy ez a nyers kep :Y

2.15-nel az asztal feltunt, milyen eles, rossz lenne a fokuszod? (En meg nem nyultam hozza, csak szeretnem tudni, mit kell nezni ha szetkapom :) )

(#1259) vasi89 válasza zsoltti (#1244) üzenetére


vasi89
addikt

Na egyre biztosabb vagyok benne h nem fogom bánni h lecserélem a gopro-t :DDD habár nekem az alapmodell volt de ahhoz képest mennyivel jobb, nem hittem volna...

(#1260) Balint78 válasza I3ence (#1258) üzenetére


Balint78
csendes tag

Igen ez nem a nyers video. Vegas-szal kicsit huztam a szinen. Az emberek nagy tobbsege azert esik hanyatt a Gopro videoktol mert erosen tulszaturaltak, mig a Yi nem. Viszont Vegas-szal barmit meg lehet csinalni.

Fokuszhoz meg nem nyultam, szerintem meg a youtubos verzio is eles, a renderelt video meg foleg. De ha mar ennyien eskusznek a fokusz mahinalasra, lehet en is nekiesek :)

(#1261) sambenez válasza Balint78 (#1260) üzenetére


sambenez
addikt

A távolabbi dolgok nem élesek. Ezen a videón is látszik. Fák lombját érdemes nézni azokon jól lehet látni, ha csinálsz előtte utána képet.

(#1262) Balint78 válasza sambenez (#1261) üzenetére


Balint78
csendes tag

Koszi az eszrevetelt :) Beszerzek egy Hdmi - Micro Hdmi kabelt es allitok rajta.

(#1263) Balint78


Balint78
csendes tag

Azt el is felejtettem hogy 7:39-tol 8:45-ig Gopro Hero 3-al keszult a video, mert a sikloernyos cég nem engedte felvinni a sajat kameramat. Kivancsi lennek eszrevette e valaki, hogy az a rész nem Xiaomi :D

(#1264) zitbug


zitbug
csendes tag

Sziasztok!

Lassan minden dolgot beszerzek a kamerához amit szükségesnek éreztem, viszont a vízálló tokkal vagyok nagy bajban. Annyi fajta van, árban is nagyon változok.
Végigolvastam a topikot, láttam sokan rendeltetek már. Ennyi idő után mik a tapasztalatok a tokokkal? Melyiket érdemes rendelni?

(#1265) vasi89 válasza zitbug (#1264) üzenetére


vasi89
addikt

Ez engem is érdekelne :)

(#1266) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Én is vennék vízálló tokot, valaki árulja el, melyik a jó vétel.

(#1267) sambenez válasza wyattthoearp (#1266) üzenetére


sambenez
addikt

Erre azért nem lehet normális választ adni, mert általában mindenkinek egy fajta tokja van. Így senkinek nincs összehasonlítási alapja.
Olvassatok vissza volt itt egy link régebben ahol összehasonlították a különböző tokokat, annál többet senki nem fog tudni segíteni.

(#1268) vasi89


vasi89
addikt

Egy átlagos feltöltéssel kb mennyit bír a kamera? Mert egyenlőre nem vennék még pótakkukat, ha olyan 2 órát kb kibír. Nekem az bőven elég egyszerre :)

(#1269) Mclarenöcsi válasza vasi89 (#1268) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Nekem ötven perc és egy óra között.bírja.Én ezért vettem három pótakkut hozzá így már van négy órára elegendő aksim.

[ Szerkesztve ]

(#1270) Mclarenöcsi válasza wyattthoearp (#1266) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Nekem a piros gumis van és tökéletesen megfelel.

(#1271) zitbug válasza sambenez (#1267) üzenetére


zitbug
csendes tag

Igazad van, csak én abból indultam ki, hogy megvételkor még jónak tűnő tok, használat közben eltört, elrepedt, beázik stb. stb.

Azt hiszem rendelek egy olcsóbbat, víz alatt nem nagyon fogom használni szerintem, esőtől ütéstől az is meg fogja védeni. Aztán majd kiderül :-)

(#1272) kulerr válasza zitbug (#1264) üzenetére


kulerr
őstag

Szia. En Kingma Tokot használtam a nyaralásunkon. ( tegnap jöttünk meg)
Minden nap 10 napon keresztül a gyerek vitte a vízbe a homokos parton a homokba. Hiba nélkül teszi a dolgát.
Nálam megvolt a teszt olyan 50-60 órát tuti víz alatt volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#1273) Surda- válasza zitbug (#1271) üzenetére


Surda-
őstag

Olvasd el a visszajelzéseket az oldalon,ahol veszed.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1274) Balint78 válasza zitbug (#1264) üzenetére


Balint78
csendes tag

Én is a piros gumist vettem. 1 hétig nyuztuk tengerben es medenceben, tokeletesen tette a dolgat.

(#1275) vasi89 válasza kulerr (#1272) üzenetére


vasi89
addikt

Ez jó hír, pont azt rendeltem :R

@Mclarenöcsi: köszi! Akkor rendelek pótakkukat, sajnos az az 1 óra nem sok :(

[ Szerkesztve ]

(#1276) bakonyip95


bakonyip95
tag

Sziasztok!
A következő a problémám: Felveszem a videókat, minden szuper, majd egy bizonyos felvétel után ott a fájl az sd-n kép/videó de a windows nem tudja megnyitni... a méreteik is jók, sok-sok gigák, de nem jó... gondolom ez az sd hibája, de lehet rosszul van formázva vagy nem tudom... tudtok segíteni?

(#1277) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Szerintetek ez most eredeti ?

-

(#1278) sambenez válasza GoldhandRent (#1277) üzenetére


sambenez
addikt

Azt nem tudom. De 3 különbséget látok az enyémhez képest.
Nekem:
1. Sokkal halványabb a "Yi See Different" felirat
2. Nem lehet ennyire alálátni a csatnak szemből.
3. Hátulról nézve a kör alakú gumi tömítés nekem fekete nem fehér mint ezen.

Látok még valami furcsa dolgot a hátsó nézeti képen a bal felső sarokban van valami kör alakú dolog ami nem tudom mi lehet olyan mintha ki lenne lyukasztva. Ami érthetetlen egy vízálló kamera esetén. Nekem ilyen sincs.

(#1279) vapega válasza GoldhandRent (#1277) üzenetére


vapega
tag

Sokan írták, hogy az eredeti hibásan érkezett.............egyébként miért kell ilyen drágán venni?
Ma rendeltem egy kingma tokot hozzá.

MI 10T

(#1280) wyattthoearp válasza bakonyip95 (#1276) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Szerintem hamis firmware van az sd kártyádon.
Eressz rá egy tesztprogramot és kiderül a turpisság.

(#1281) GoldhandRent válasza vapega (#1279) üzenetére


GoldhandRent
őstag

köszi a válaszokat !
Azért rendeltem volna innen "drágán", mert ez 2-3 nap alatt kézhezjön UTÁNVÉTTEL.

egyébként, ha nem eredetit veszek, akkor kingmát fogok a lencséje miatt (négyszög - nem zavarja a halszemet)

Neked mennyi idő alatt jött meg ?

-

(#1282) Balint78 válasza bakonyip95 (#1276) üzenetére


Balint78
csendes tag

A videokat nem tudod megnyitni vagy a kartyat nem ismeri fel a Windows?
Ha az elso akkor probald VLC-vel, ha a masodik akkor a kartyaval lehet valami de az se kizart, hogy a kartyaolvaso driver-et kell csak frissiteni.

[ Szerkesztve ]

(#1283) vapega válasza GoldhandRent (#1281) üzenetére


vapega
tag

A kingma a lightintheboxon most akciós.
Telefont a feleségemnek én is a xiaomiforsale-ról rendeltem és valóban 2 nap alatt a kezemben volt utánvéttel.
Amit linkeltem ma rendeltem, 6-8 napot ígértek szállításra.

[ Szerkesztve ]

MI 10T

(#1284) GoldhandRent válasza vapega (#1283) üzenetére


GoldhandRent
őstag

az a ciki, hogy csak 1értékelése van :s

mindenképpen írj, ha megérkezik ! akár ide, akár privátban (vagy mindkettő), kíváncsi vagyok mit ad és mennyi idő alatt. köszi !

-

(#1285) bakonyip95 válasza Balint78 (#1282) üzenetére


bakonyip95
tag

Leformazom az egeszet, szepen veszem fel a videokat, kepeket es azokat meg tudom nezni minden gond nelkul, utana egyszer az uj felveteleket mar nem tudja menyitni a windows... szar kodek-et ir a vlc is, pedig formatum is meg a merete is stimmel mindennek... Nem tapasztaltam meg ki de gondolon, hogy egy bizonyos "megteltseg utan", csinalja ezt. Viszont ez eleg hamar van, par giga utan... a kartyam class 10, 64gb sandisk

(#1286) vasi89 válasza GoldhandRent (#1284) üzenetére


vasi89
addikt

Aliexpressen is akciós most a kingma tok.

(#1287) wyattthoearp válasza bakonyip95 (#1285) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

A kártyád nem 64gigás valójában, de saját maga is elhiszi hogy annyi.
Belefutottál egy hamis kártyába.

(#1288) Daywalker válasza vapega (#1279) üzenetére


Daywalker
addikt

Sok helyen olvastam, hogy nem csak a gyári tok jön hibásan. Értékelések között olvasgatva láttam olyat, akinek a piros is eresztett, vagy a kingma jött törötten. Egyébként pedig egyes olcsó tokoknál megfigyelhető nagyobb mértékű vignettálás. Én a gyárit rendeltem (még nem kaptam meg), de lehet, hogy egy pirosat berendelek pótnak.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1289) Balint78 válasza bakonyip95 (#1285) üzenetére


Balint78
csendes tag

Probald ugy hogy elobb masold at gepre es onnan jatszd le, ne kozvetlen a memoriakartyarol. VLC-d uj? Nem valami regi verzio?

(#1290) maj-viktor válasza Balint78 (#1289) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ez tuti fake kártya hibajelenség... hol vetted a kártyát!? mekkorát!? mennyiért!?
H2testw - vel letudod tesztelni a kártyát

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1291) Riverboy


Riverboy
tag

Srácok

remélem tudtok segíteni.

Geekbuying-spanyol raktár-mégse jó :D

Szóval tőlük venném eu raktárból mivel az "alap sj tartozékokat" hozzám vágják 14$-ért viszont mikor kiszámolja a postázás 40$... ez nem túl baráti én rontottam el valamit vagy ilyen egy köcsög banda?

kép:

(#1292) Mclarenöcsi válasza Riverboy (#1291) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Én onnan rendeltem és semmi bajom nem volt velük tökéletesen működött kb öt nap alatt itt is volt a csomag.Bár én a kamerát rendeltem onnan.

[ Szerkesztve ]

(#1293) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Hamarosan én is csatlakozok a yi használókhoz egy fehérrel. Remélem hónap végére megérkezik.
Sok helyen presale a bluetooth contoroller bangood-on stock, remélhetőleg küldik is tényleg, a monopoddal együtt. Még waterproof tokot keresek hozzá, a piros jónak tűnik de az origi sem sokkal drágább már, vagy a fentebb linkelt 10 dodis value kingma

Elég jó áron van most gearbesten a 64-es kártya, stabilan olvassa?
64 Gb sdxc samsung

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#1294) maj-viktor válasza LurkerSheik (#1293) üzenetére


maj-viktor
őstag

Erről jut eszembe... megtaláltam a BT-s gombot (amit szelfibothoz adtak), csak az a spúr kínai elem nélkül küldte... szal kell szerválnom egy gombelemet még... és tudom "tesztelni"... (bár sztem semmit nem fog reagálni - mert amúgy ötletem sincs, hogy párosítsam őket össze... mert progiba nem láttam semmi ilyet... vagy csak simán BT és a program "reagál rá"!?)... majd meglátjuk! :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1295) Daywalker válasza maj-viktor (#1294) üzenetére


Daywalker
addikt

Én olvastam valamit, hogy a Wi-Fi gombját hosszan kell nyomni és akkor jó ha nem villog. De nem emléxem rá pontosan merre láttam. Aztán lehet h baromság, mindjárt ráguglizom hogy volt pontosan.

Ja nem, ezt találtam múltkor is. [link]

Na meg ezt: [link] Ezen az alis linken van leírás, nem tom működik-e így. Majdnem jól emlékeztem, kétszer kell gombot nyomi.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1296) vadkörte válasza LurkerSheik (#1293) üzenetére


vadkörte
addikt

A Te dolgod, de én memóriát inkább innen vennék. Íme az SDXC-k.

Üdv. V. Körte

(#1297) nagyamte


nagyamte
tag

Sziasztok.

Régóta olvasgatom ezt a fórumot, és meg is rendeltem a saját kis masinámat. Viszont nem nagyon akar megérkezni.

Banggoodról rendeltem eu-s szállítással. Múlt héten hétfőn. Látom is, hogy: Shipped Jun/29/2015 12:57:16

Annyit írtak, hogy 3-7 nap.
Rendelt már valaki tőlük kamerát (eu-ból)? És ha igen, nektek mennyit kellett várni rá?

Már nagyon szeretném használgatni!

üdv,

m

(#1298) KTU válasza nagyamte (#1297) üzenetére


KTU
addikt

DX eu raktárból rendeltem más cuccot, 4-5 napot írtak, (na most ez nem azt jelenti hogy ennyi idő alatt nálad lesz,
hanem hogy a rendelés után ennyi munkanappal adják fel max., és ezt általában ki is használják.)
06. 28.-án rendeltem, ma hívtam a futárcéget, csütörtök vagy pénteken kapom meg.
mivel a nyomkövetési oldalak csak azt mutatják pénteken du. adták fel.

Royal Mail-el küldték, itthon GLS hozza majd.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1299) adamfriday válasza nagyamte (#1297) üzenetére


adamfriday
senior tag

Banggood mindig munkanapban számol, általában be is sikerül tartaniuk.

(#1300) nagyamte válasza KTU (#1298) üzenetére


nagyamte
tag

KTU/adamfriday

Köszönöm a válaszokat. Akkor még várok türelemmel! :) Remélem azért nem én leszek a negatív példa! :)
Gondoltam írok egy levelet nekik, de akkor még várok.

köszi az infót!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.