Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) maj-viktor válasza notafa3 (#1198) üzenetére


maj-viktor
őstag

Igen, mert a sok agyhalott azt hiszi, hogy NL post és nuku vám - erre próbáltam rácáfolni!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1202) bakonyip95


bakonyip95
tag

Nektek meddig frisítette az 1.2-öt? Mert nekem egy c4-es kártyán már egy jó 15 perce megy és nem tudom mit csináljak vele, mert ha most kikapcsolom sztem tönkremegy...

(#1203) Daywalker válasza bakonyip95 (#1202) üzenetére


Daywalker
addikt

~1 perc

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1204) bakonyip95


bakonyip95
tag

Az miért van, hogy elkezdi a frissítést, villan a led, hang stb. majd egyszer csak hármakat villan és csippan gyorsan és ez megy ameddig úgy nem gondolom, h kiveszem az aksit mert szétment a fülem, majd ugyan úgy megy tovább ha letörlöm az sd-ről a fajlait, mint ha mi se történt volna.... 3 kártyával is próbáltam már..

(#1205) sambenez válasza bakonyip95 (#1204) üzenetére


sambenez
addikt

Megfelelő FW-t akarsz a kamerára tenni?
Több féle hardverrel szerelték a kamerát, az SN alapján tudod megnézni melyik való hozzá.

(#1206) bakonyip95 válasza sambenez (#1205) üzenetére


bakonyip95
tag

Próbáltam appal, app nélük is jó szoftverrel és ugyan ezt csinálja :S

(#1207) Daywalker válasza bakonyip95 (#1206) üzenetére


Daywalker
addikt

Fel van töltve? (>50%)

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1208) dvnce


dvnce
csendes tag

Visszatérve a kártya sztorira, vettem egy 32-es EVO-t itthon is, hogy ne csak a kínai "gagyival próbáljam meg". Ugyanolyan rossz ezzel is a videó, fps drop és néha egy fehér villantás. Valakinek valami ötlet, hogy mit próbáljak még ki? Rossz lehet maga a kamera? Firmware baja lehet? Próbáljam meg frissíteni?
:F

(#1209) Daywalker válasza dvnce (#1208) üzenetére


Daywalker
addikt

Mondtuk, hogy nem a kártya a hibás, hiszen a sebességnek elég kell lennie.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1210) bakonyip95


bakonyip95
tag

Sikerült frissítenem végre!
Kérdésem az lenne, hogy nektek is belassúlt a v1.2-es szofvertől a kamera? Lenyomom a fényképezést és utána egy jó 3 másodpercel készít fotót és nem wifin csinálom, hanem a készüléken... ha emlékeim nem csalnak v1.1-en azonnal csinálta a fotót...

[ Szerkesztve ]

(#1211) sambenez válasza bakonyip95 (#1210) üzenetére


sambenez
addikt

Hogyan sikerült? Hátha másnak is jól jön a módszered.
Én nem tapasztaltam késést, azonnal fotóz.

(#1212) bakonyip95 válasza sambenez (#1211) üzenetére


bakonyip95
tag

Igazából jó kérdés... Feltöltőttem fullra és wifin csináltam most egyszer csak jó lett... bár az előtt se volt 50% alatt ha jól emlékszem :D Szóval v1.2-öt lát a szoftver de nagyon nagy a késés...

(#1213) MittuDomain_ válasza adamfriday (#1071) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Erre csak nyomdafestéket nem tűrő választ tudnék adni. Pedig egyre jobban csigázza a fantáziám...
Most vegyek e miatt valami "eldobható" droidot?

(Banggood-on 62 USD Kínából kuponnal /testvérek között sincs 18 Mátyás király/, és olvastam jó tapasztalatokat a vámmal; 89 UK-ből.)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1214) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Srácok! Renderelésre valami überfasza megoldás létezik? Ez a szerencsétlen YT-úgy lerontja a minőséget, hogy ilyen lesz tőle a kép: [link]

(#1215) zsoltti válasza MittuDomain_ (#1213) üzenetére


zsoltti
senior tag

Inkább a BB-t , dobd ki!

(#1216) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Pár amatőr kérdés, ha nem haragszotok meg. :)
Ios appal elvileg a kép átmenthető a kameráról számitógép kihagyása nélkül, de ugyanez megoldható videóval is? Tehát mindenféle egyéb eszköz nélkül kameráról ( az app segitségével) videót másolni a telefonra.
Illetve, adott minőségben, tehát fullhd60, illetve fullhd 30 beállitásokkal adott hosszúságú videó mekkora helyet foglal el a memóriakártyán? (mondjuk egy 20 perces felvétel).
Minimum class hányas memóriakártya szükséges a megfelelő működéshez, illetve casual szintre 32gb elég?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

yo

(#1217) Caspenberg válasza kenny123 (#1216) üzenetére


Caspenberg
csendes tag

iOS appal barmikor at tudod menteni a kepeket videokat : a telora :) siman mukodik :DD

(#1218) kenny123 válasza Caspenberg (#1217) üzenetére


kenny123
addikt

Videó is, 1000%? :D

yo

(#1219) LurkerSheik válasza kenny123 (#1218) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Ez alapján a vidi is átugrik: [link] :)

Srácok yi cam vagy sj4000 wifi?
Cam+vízálló tok+monopod amit vennék így már kb egy árba kerülnek.
az sj 170 fokos látószöge jobbnak tűnik azon felül lenne pro/kontra?
Fotózásra használnám búvárkodás közben, stb. :))

ui. yi tud dolgozni normál képmóddal is mint a go pro-k?

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#1220) Surda- válasza LurkerSheik (#1219) üzenetére


Surda-
őstag

Az Sj-n van hátul lcd kijelző.
A YI tud 120fps-t,azaz tudsz vele lassított felvételt csinálni.
Hirtelen elsőre ennyi tűnt fel.

Itt vannak videok is.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1221) Mlaci73


Mlaci73
csendes tag

Hétvégén állitottam a lencsén fókuszt, 120 cm tv-néztem vissza, nagyon szép lett az eredmény! Ég és föld a gyári és az után állitott között a különbség.

(#1222) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Nekem a lencse alatt mintha kis csillogó fémreszelék lenne, de nem a lencse fölött, hanem a "halszem" szélén, így nem hiszem hogy gondot okozna, de a minőségről egy picit ez is elárul.. A lencséhez még nem mertem hozzányúlni / letörölni :D

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#1223) Freezee válasza Mlaci73 (#1221) üzenetére


Freezee
senior tag

Affene érik nekem is az állítás :(
Állítólag el kell távolítani a ragasztást a lencse aljáról. Utána te annak a helyére tettél új ragasztást?
Melyik leírás alapján csináltad?

(#1224) sambenez válasza Freezee (#1223) üzenetére


sambenez
addikt

Nem kell új ragasztás elég szoros.
Itt van képpel illusztrálva hogyan kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1225) Surda-


Surda-
őstag

Használ a gyakorlatban valaki olyan selfie botot,amin van exponáló gomb?
Pl

Ja és végülis melyik vízálló tokot ajánlanátok, amelyik tuti!? :)

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1226) abydos


abydos
aktív tag

Sziasztok,

Eléggé aggaszt valami. Ma utaztam a városban és itthon bekapcsoltam a kamerát, hogy induljon el. Mikor hazaértem láttam, hogy a 40 perces útból csak kb 15-öt rögzített, de azt se akárhogyan. Az eleje konkrétan lemaradt és csak az utolsó része van meg a felvételnek. Gondolnám azért, mert loopolja a dolgokat és felülírja az előző videót, ha nincs hely. Igen ám, de még több, mint 9Gb szabad hely van a kártyán! Abszolút frusztráló, hogy ennyire megbízhatatlan, pedig csak most használom először.

A felvétel amúgy Full HD 1080p-ben volt.

Van valakinek hasonló tapasztalata vagy megoldása? Megköszönnék egy jótanácsot!

Üdv és köszi
aby

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#1227) vasi89 válasza abydos (#1226) üzenetére


vasi89
addikt

Hello!

A kártya honnan van? Szerintem futtass le rajta egy tesztet mert ha hamis a kártya akkor csinálhat ilyet.

Más kérdés: most tervezem én is a vásárlását eme kamerának és olvasom h sokan nem a gyári tokot használjátok. Ennyire gyatra a minősége vagy csak olcsóbb alternatívákat kerestek? :)

(#1228) Surda-


Surda-
őstag

E kettő között mi a különbség? Van amelyiknek alapból van belső memóriája?

1

2

Időközben leesett,hogy az csak egy plusz memóriakártya :W

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1229) zitbug válasza Surda- (#1228) üzenetére


zitbug
csendes tag

Nincs belső memóriája, csak kapsz hozzá egy sd kártyát.

(#1230) abydos válasza vasi89 (#1227) üzenetére


abydos
aktív tag

Már több éve használom telefonban, sosem volt ilyen gondom vele :( De majd letesztelem, köszi!

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#1231) Mlaci73 válasza Freezee (#1223) üzenetére


Mlaci73
csendes tag

Meg néztem a YouTube - rol egy videot, az elejét lepattintod, a lencse alján van 3pont ragasztás puha flexibilis ragasztó, én szikével levágtam az egyik pontot, utána már tudtam tekerni, alaphelyzetbe tegyél 12órához egy jelölést filccel, utána tekertem 2-3mm [szembe van a lencse] balra, aztán felvétel, láttam hogy még homályosabb lett, vissza a kiindulópontra, utána jobbra, az ora mutató járásával meg egyező irányba, itt is próba felvételek, és nálam kb. Negyed 3-nál lett a legszebb, tényleg meg éri, nagyon szép lett a felvétel, mondom ezt úgy hogy van egy 3ccd Panasonic full hd kamerám,utána egy , ragasztó pöttyel fixáltam.

(#1232) kenny123 válasza kenny123 (#1216) üzenetére


kenny123
addikt

Valaki? :B

yo

(#1233) Daywalker válasza kenny123 (#1216) üzenetére


Daywalker
addikt

Appra nem tudok válaszolni. Egy 1080p-s 50 fps-sel felvett anyagból asszem 1 perc nagyjából 185 MB-ra jön ki. Ez alapján már ki tudod számolni, mire elég a 32 GB.
Asszem class 6 a minimum, de nem akarok hülyeséget mondani. Class 10 ajánlott!

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1234) Thusor


Thusor
őstag

Én is szemezgetek ezzel a kamerával de nagyon sok helyen nem kapható mert hamar elfogy a raktárból. Hol lehet most viszonylag jó áron és megbízható eladótól vásárolni egy ilyen kamerát kiegészítőkkel?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#1235) Mlaci73 válasza Thusor (#1234) üzenetére


Mlaci73
csendes tag

Én a honorbuy-rol rendtem, van eu raktáruk, posta költséggel nekem 4nap alatt meggjött

(#1236) bakonyip95


bakonyip95
tag

V1.2-es szoftverrel meg lehet csinálni, hogy 35MB/S-al vegyen fel?

(#1237) kenny123


kenny123
addikt

A hónapban már lenulláztam a netes számlámat, remélem fizetés körül is lesz a CN banggoodon ilyen jó áron, 60 euróért. Azt hiszem ezzel bepróbálkozok majd, az ingyenes 7-10 napos postát általában tartani szokták.

Picit számolgattam, ha meg is akasztják itt a vámon, akkor is 23ezerből megvagyok vele, az EU raktáras 28-30 helyett. :)

yo

(#1238) maate_toth válasza bakonyip95 (#1236) üzenetére


maate_toth
csendes tag

Különböző hackekhez, és mókolt firmwarekhez ezt a fórumot ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#1239) sambenez válasza kenny123 (#1237) üzenetére


sambenez
addikt

27 ezer lesz az, ha elkapják.
19600*1,27+2000=26892

(#1240) kenny123 válasza sambenez (#1239) üzenetére


kenny123
addikt

Nem Magyarországon vagyok jelenleg, Hollandiában pedig csak 21% elvileg az ÁFA mértéke. Habár itt konkrét kezelési, tárolási költséget nem neztem, meg így is olcsóbb lesz a vége mintha EU raktárból jönne. :)

yo

(#1241) abydos válasza abydos (#1230) üzenetére


abydos
aktív tag

Megoldva, valamiért többet törölt a loopolással, de már nincs ilyen :)

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#1242) Thusor válasza Mlaci73 (#1235) üzenetére


Thusor
őstag

Köszi a válaszodat. Megnézem a honlapjukat.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#1243) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok! A Yi tud Sd kártyán kívül másra is rogzíteni? Pl kulso vinyora, vagy wifin keresztul telefonra (es ugy vinyora)?

(#1244) zsoltti


zsoltti
senior tag

(#1245) adamfriday válasza r6man123 (#1243) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nem, de amúgy sem hinném, hogy sokáig bírná a külső vinyó meghajtását az akksi. :)

(#1246) r6man123 válasza adamfriday (#1245) üzenetére


r6man123
senior tag

Természetesen olyan külső vinyóra gondoltam, aminek van külső áramforrása. Nyaralásra akarom majd vinni a kamerát, de laptopot nem cipelnék magammal, hogy mindig lementsem az SD-t. Na de majd kitalálok valamit.
Köszi :)

(#1247) martin555 válasza r6man123 (#1246) üzenetére


martin555
aktív tag

találtam:

https://www.youtube.com/watch?v=Og6z6Wwhb74

"notepad++"-al vagy valamilyen linux text editorral csinálsz egy autoexec.ash-t, amibe az
alábbi szöveget másolod (a # utáni rész csak komment)

#set noise reduction value to 0 - 16383 0=no noise reduction
t ia2 -adj tidx -1 1024 -1

A scriptek előnye, hogy nem változtatja meg a fw.-t. A bekapcsolás elején lefut és a beállított értékeket alkalmazza a szoftver.
Ha letörlöd az sd kártyáról, a default értékek állnak vissza.

És a lehetőségek tárháza eléggé széles. (ISO érzékenység, záridő, felbontás, bitráta, zajszűrés, szükségtelen .thm videók automata törlése, stb.)

1024-gyel jó eredményeket értek el.

[ Szerkesztve ]

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1248) kopidoo válasza zsoltti (#1244) üzenetére


kopidoo
senior tag

Egész jó a képe.

Elég szabálytalanul hajtod a motort. Nehogy donor legyen belőled. :((
Vigyázz magadra és másokra az utakon. :(

[ Szerkesztve ]

(#1249) adamfriday válasza r6man123 (#1246) üzenetére


adamfriday
senior tag

Én épp ezért viszek több microsd-t. :)

(#1250) Surda- válasza adamfriday (#1249) üzenetére


Surda-
őstag

Gopronál lehetőség van wifin keresztül telefonra menteni. itt nincs ilyesmi?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.