Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Bader


Bader
csendes tag

Sziasztok márkatársak! Készítettem egy rövid videót amit megpróbálok megosztani veletek. Kérlek benneteket ne a gokart tudásomat minősítsétek hanem a felvétel hangját hallgassátok. Kicsit próbáltam házi módszerrel tompítani a hangon. Szeretném kihangsúlyozni, hogy a kamera a sisak tetején volt tok nélkül!!! Szerintem kicsit azért sikerült javítani rajta amíg nem születik profibb megoldás. Szép napot mindenkinek.[link]

(#652) silboy


silboy
aktív tag

Szerintetek class 6 kártya elegendő ebbe a kamerába maximális felbontásnál?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#653) silboy válasza kobold81 (#625) üzenetére


silboy
aktív tag

Köszi a választ!És a gyári akksi mennyit bír időben folyamatos felvétel esetén legnagyobb felbontásnál?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#654) silboy válasza maj-viktor (#645) üzenetére


silboy
aktív tag

És bringára milyen felfogatást javasolnál kormányra?Ha veszek egy gyári vízálló tokot hozzá,tudom használni az SJ CAM rögzítő tartozékokat?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#655) maj-viktor válasza silboy (#654) üzenetére


maj-viktor
őstag

Bringára csőfelfogatás nagy kaki lesz... rázkodó paca az egész... tuti nem rögzíteném oda... inkább fejpánt vagy hám vagy sisak esetén 3M ragasztókkal...

Kártyából inkább C10-es a javasolt mindig... elenyésző a különbség árban egy C4 vagy C6-oshoz képest! És C10-essel tuti nem lesz gond! De ha most visszaszámoljuk a felvétel / hang bitrátáját, stb. mittudomén 20Mbit /8, stb., akkor C4-esssel is elkell boldogulnia... de inkább C10-eset vegyél mindenképpen!

A Xiaomi-nak gyárilag van 1/4-es csavarmenete... így a GoPro-s/SJ-s felfogatásokhoz csak egy "bűvös adapter kell"...

http://img.dxcdn.com/productimages/sku_315002_1.jpg

Ha csak ezt akarsz venni ez egy ~1-2$-os tétel össz-vissza külföldről vagy belföld esetén ~1E Ft-os tétel max.

Ilyet kapsz SJ mellé vagy a korábban linkelt SJ tartozék pack-ban!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#656) Riverboy


Riverboy
tag

Srácok segítsetek már mert én ettől felrobbanok...

Voltam videózni, felraktam fotóállványra a kamerát, wifi be teló app és belőttem a szöget majd telórol indítottam el a felvételt és most mint előzőleg is írtam a bajom össze vissza vágja a videókat illetve ami egészbe van 800mb azt írja rá, hogy "cannot render the file" (media palyer classic, k-lite codec pack)

írtatok valami olyat, hogy rossz filet akarok megnyitni mert az csak a wifi miatt van ha jól értettem ezt akkor hol kéne keresnem a videókat?

Ui, eddig míg nem használtam wifiről(factory reset óta) és semmi app segítséggel kamera bekapcs és indít majd leállít vígan minden jó volt...

Illetve most próbáltam telóra letölteni a videót wifin kameráról most meg amint belépek a galériába az app-on leáll a wifi a kamerán és ugye ezáltal megszakad a vétel.. tipp?

[ Szerkesztve ]

(#657) silboy válasza maj-viktor (#655) üzenetére


silboy
aktív tag

Értem,köszi a választ.A kártyát azért kérdeztem,mert van itthon C6,így nem kellett volna vennem.Igazad van,biztosan nagyon remegne a bringán,ráadásul MTB-re raknám terepen.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#658) ENdruboyy


ENdruboyy
csendes tag

Nekem is szükségem volna segítségre egész délután próbálgattam a cuccost, de egyszerűen nem megy. Elsőként nem tud wifivel összecsatlakozni másodszor próbáltam vakon fotókat lőni meg videót, majd rádugtam a gépre a windows adja a csatlakozott hangot de nem jelenik meg semmi. Egyszerűen mint ha nem ismerné fel a kártyát vagy benne sem lenne. Valahogy az egész nem akar működni nem tudom mi van.
Ja és van egy SJ5000 plus-om azzal gond nélkül megy minden.

[ Szerkesztve ]

(#659) hevizms válasza Riverboy (#644) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm :R

(#660) Captor válasza Riverboy (#640) üzenetére


Captor
tag

Köszönöm. Ki fogom próbálni.

(#661) Mansi válasza maj-viktor (#655) üzenetére


Mansi
csendes tag

Ez egyáltalán nem így van, tegnap kipróbáltam, nem kaki a felvétel képminősége, sőt én sokkal rosszabbat vártam. [link]
Kell hozzá egy stucnira feltekerhető adapter, és mehet is rá az alu tokba rakott kamera.
Az összeillesztésnél meg kell egy kicsit dörzsizni smirgli papírral a fényes felületet, h ne tudjon az út egyenetlensége miatt bólogatni a kamera.

Ami engem jobban zavar az a 40-45 km/h felett hallható szélzaj, arra kell egy saját megoldást kieszelni.

(#662) HornedReaper válasza Mansi (#661) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Régi kamerámon a mikrofon fölé fúrt kis lyukra ragtapaszt ragasztva lehetett a szélzajt csökkenteni.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#663) Mansi válasza HornedReaper (#662) üzenetére


Mansi
csendes tag

Ilyesmi megoldás lesz a nyerő, én egy pici gézdarabkára gondoltam, amit beteszek az alu keret és a kamera mikrofon kivezetése közé.

(#664) Tejberizs76


Tejberizs76
tag

Sziasztok!

HonorBuy-ról rendeltem egy XiaomiYI kamerát plusz kiegészítőket DHL-es csomagküldéssel, mivel a weblapon EU warehouse volt feltüntetve. Nézem a Shipmentet és ott viszont már Hong Kong volt a kiindulása a cuccnak, ami 2kg (kiegészítők is benne vannak ezért ilyen nagy).

Hívott ma a DHL, hogy akkor itt a vám papír és töltsem ki.
1xx$ fizettem ténylegesen PayPal-al, de amit a DHL csatolt számlán ott csak 58$ az teljes összeg. :C

Ez van a levélben:
"Amennyiben a mellékelt számla nem az Ön által fizetett összeget tartalmazza, kérjük küldje el a helyes számlát is a vámkezeléshez!
Kérjük Szíveskedjen elküldeni az alábbiakban "X-el" jelölt információkat / okmányokat a vámkezeléshez a
vamkontakt.hu@dhl.com címre még a mai napon:
Devizautalási-, vagy megrendelés visszaigazolás, esetleg PayPal igazolás (melybol látható, hogy pontosan mennyit fizetett az áruért)
Számla szerinti, tételes, pontos magyar árumegnevezés
Címzett bejelentett lakcíme
A termék származási országa, mivel a számla nem tartalmazza azt
Az áru értékén felül a fuvardíjat fizette-e, ha igen, mennyit"

Most akkor mit tegyek? Bocs, ha láma, de nem vásároltam még Kínából. :F :Y :O

[ Szerkesztve ]

(#665) Szada85


Szada85
aktív tag

KingMa tokhoz annyit azért érdemes hozzátenni, hogy az eredeti tok feléért, harmadáért ( forrás függvényében ) megkapható, ami figyelembe véve funkcióját - leeséskor, ütődéskor, ploccsanáskor védje a kamot - nem rossz ajánlat, nem biztos, hogy mindenki örül, ha egy 6-8 ezres tokot kell pótolni, szemben ezzel :)
A minőségében valóban vannak apró hibák, a korábban említett leszúrások a tengelyek végén az enyémben is megvannak, de ezeket egy kis csiszolással eltűntethetjük, és máris teljesen jó lesz.
Összességében szerintem jó ár/értékű a tok, a zárócsat is masszívabb, merevített darab, szorosan zár a hátlap, a gombok vajpuhán járnak, és próbáltam vízben, az enyém be sem ázik. Szóval, aki sokallja a gyári árát, annak jó opció lehet :)

(#666) maj-viktor válasza Tejberizs76 (#664) üzenetére


maj-viktor
őstag

Elkell küldeni a PayPal fizetési bizonylatot nekik... (és banki kivonat aktuális utalás másolatát)

http://junkieeeboy.blog.hu/2014/05/18/rendeles_kulfoldrol_usa-bol_kinabol_ebay-rol_3_resz_vamolasi_folyamat

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#667) Tejberizs76 válasza maj-viktor (#666) üzenetére


Tejberizs76
tag

Köszönöm!

(#668) sambenez válasza Szada85 (#665) üzenetére


sambenez
addikt

Olcsóbb a kingma tok, de messze nem harmada. Inkább 2/3-a az eredeti tok árának az ára.
Eredeti tok 30$ kingma 19$.
Egyébként teljesen jó opció, csak nem kellene túlzásokba esni összehasonlításkor.

(#669) smithfoto válasza Szada85 (#665) üzenetére


smithfoto
újonc

Szia,

Paypalra belépsz, megnyitod az adott tranzakciódat, ahol részletezi az utalást.
Az megnyitod az oldal nyomtatási képét az egészet áthúzod wordbe. Ha Forintba vannak az értékek akkor ott az adott napi dollár forint váltás, azzal az 58 dollárt visszaosztod átírod a számlán és kinyomtatod.
És majd jól kifizeted az 58 dodó után az áfát.

Vagy elküldöd az eredetit és fizeted a teljes ár után.
Neked előny, hogy a DHL közölte mennyi az annyi, nekem annó egy 600$ objektívvel ment ez. De beszéltem az eladóval 100$ volt a számlán....a többi meg ugye nem kérdés ;)

Egyébként egy kérdést lehet megérne a honorbuy felé, hogy akkor, ha Te a shippingnél az EZ warehouse-t jelölted be, akkor most honnan is jött a cucc?
Én is innen akartam ma megvenni, árban ez jött ki a legjobbnak, ha EU-s rendelést akaok.
De ezek szerint ez sem nyert. Akkor viszont, lehet jobb a bangood, nem eus raktárból.
Bár, ha 58 dolcsi után kell fizetned az nem olyan rossz. :D

JAh egyébként mindenkinek. www.dealextreme.com régen sok cuccot rendeltem innen, tele van olyan kiegészítőkkel a yi-hez amit a geeken, bangoodon nem találni, ha érdekel valakit.

[ Szerkesztve ]

(#670) sambenez válasza smithfoto (#669) üzenetére


sambenez
addikt

Nyugodtan rendelheted honorbuy-ról, ha csak kamerát veszel. Az enyém is onnan van, és eu-ból jött.
A felső menüben az eu direct menü alatt látod amit eu-ból tudsz rendelni, minden más kínából jön.

(#671) zsoltti válasza Szada85 (#665) üzenetére


zsoltti
senior tag

Minősége az jó? Én is Kingmát rendeltem, nem látszik a a búra a lencsénél? nem torzít a kép?

(#672) Szada85 válasza sambenez (#668) üzenetére


Szada85
aktív tag

Tegnap, mikor ránéztem Geekbuyingra és Banggoodra, ott láttam 10 és 15$ közötti árakat, ezért is írtam, hogy nyilván forrásfüggő, ki, honnan, milyen kuponnal és egyéb trükkel szerzi be, valamint nyilván gyakran változik is az ára a különböző akciók keretében :)

Mire érted, hogy " nem kellene túlzásokba esni összehasonlításkor "?

(#673) Szada85 válasza zsoltti (#671) üzenetére


Szada85
aktív tag

Tegnap egy ismerősőm is megkapta az Ő, ugyancsak KingMa tokját, gyorsan össze is hasonlítottuk, érdekes volt látni, hogy abban más pontokon vannak sorják, illetve spórolós megmunkálásra utaló jelek, de az övében például a gombok végén nem voltak ilyen " hegyes anyagmaradványok ", ami az enyémben igen. Viszont az Ő tokjába az én kamerám elég passzentosan ment csak be, és kivenni is nehezebben lehetett, míg ez az én tokomál teljesen simán megoldható volt mindkét kamerával.

Szóval el tudom képzelni, hogy lesz valamekkora szórás a tokok minősége között :(

A kép teljesen tiszta, semmilyen torzítása nincs a tokban, szóval igazából én - az én tokommal - teljesen elégedett vagyok. :)

(#674) maj-viktor válasza sambenez (#668) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hát én 15$-ért vettem és pont ma jött meg...

Kicsit minimálosabb dobozba kaptam, mint már a korábban mutatott originalt a "kartonszínű dobozba"... de legalább dobozba kaptam... kínaiaknál már ez is csoda sokszor, hogy nem csak egy zacskóba "beb*sszák"! :)



szal így a 30$ VS 15$ megállja a helyét, hogy fele áron van / volt...

/szerk
(bocsánat 15,19$-ért vettem

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#675) sambenez válasza maj-viktor (#674) üzenetére


sambenez
addikt

De ez meg nem a kingma tok. :)
Ennek nincs a lezáró pántjában merevítés, ha jól sejtem.

(#676) sambenez válasza Szada85 (#672) üzenetére


sambenez
addikt

A túlzást az 1/3 árra értettem.
Most megnéztem mind a 2 említett oldalon, 15,99 és 18,99 a két ár amennyiért a kingma tokot adják.

(#677) maj-viktor válasza sambenez (#675) üzenetére


maj-viktor
őstag

...jogos! (de amúgy a Kingma is ennyiért volt)

És ugyebár 3féle tok van...
az original Xiaomi ~30$-ért
és 2féle utángyártott ~20$-ért
xiaomi:

kingma:

utángyártott:

A kingma tok lencserésznél nem kerek, hanem szögletes... illetve a tetején nem "lyukas a gombnál"...
(és amúgy igen, a képek alapján is a Kingma strapásabbnak tűnik... a 2 utángyártott közül)

Illetve, ha így nézzük az original drágább, de kapsz hozzá "csavart is"! :D (mondjuk ez ~1$-os tétel)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#678) sambenez válasza maj-viktor (#677) üzenetére


sambenez
addikt

Van egy 4. féle is az a piros gumis, amit honorbuy-on árulnak szintén 20$-ért.

(#679) maj-viktor válasza sambenez (#678) üzenetére


maj-viktor
őstag

YEP!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#680) Caspenberg válasza maj-viktor (#677) üzenetére


Caspenberg
csendes tag

Én a kingma tokhoz is kaptam csavart, de szerintem ez mindegyikhez jár :)

(#681) maj-viktor válasza Caspenberg (#680) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ja tényleg én is kaptam.. most nézem jobban a képet amit csináltam... :D
(csak sok studiófotón csak a tokot látni)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#682) HolyFire


HolyFire
aktív tag

Üdv!

Ha valaki eladná a Xiaomi Yi kameráját...akkor engem érdekelne a dolog :) :R

Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

(#683) Szada85 válasza sambenez (#676) üzenetére


Szada85
aktív tag

Igaz, az Aliexpress kimaradt a felsorolásból, ott a legolcsóbb jelenleg, 10,99$ az ár, sorry
:)
http://www.aliexpress.com/item/KingMa-New-Arrive-Accessories-For-XiaoYi-Action-Camera-Original-Waterproof-Case-For-XiaoYi-Camera-Free-Shipping/32333844912.html

De fentebb Viktor szépen összefoglalta az " árkategóriákat ", nem is érdemes erre több szót vesztegetni, mindenki eldöntheti, hogy melyik mellett teszi le a voksát. :)

(#684) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Srácok! A honorbuynak eu-raktára van? Ha igen, kb mennyi idő a shipping? Hopp, ez most komoly, hogyfizetős a posta? Asszem akkor marad a geekbuying.

[ Szerkesztve ]

(#685) maj-viktor válasza Joe Swanson (#684) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem értelek... kereső... honorbuy... vagy honorbuy honlapja és kiböki a szemet középen, hogy EU Direct... más már itt is írt tapasztalatot... ennyire luxus minimálisan visszaolvasni - használni a keresőt tényleg!? O.o

Maga az EU szállítás meg 1-2hét közötti szórás...
Kína esetén 2-6hét között (átlag 1hó)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#686) Joe Swanson válasza maj-viktor (#685) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Láttam, láttam kérlek ne kövezz meg :D Biztos ami biztos! De teljesen mind1, ugyanis a szállítás nem éppen olcsó.

(#687) sambenez válasza Joe Swanson (#684) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem a feladástól számított 4. nap a kezemben volt a kamera. A megrendelés másnapján adták fel.
A posta kevesebb mint a 27% ÁFA+2000ft. Neked kell mérlegelni megéri ennyiért vagy nem.

(#688) Joe Swanson válasza sambenez (#687) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Melyik szállítással rendelted? a 9$-al?

(#689) sambenez válasza Joe Swanson (#688) üzenetére


sambenez
addikt

Nem. Ezzel:
EU Warehouse Express 2-5 business days Delivery by DHL DPD GLS, without customs issue. $19.00

(#690) szel.balazs


szel.balazs
csendes tag

Sziasztok, nekem ma jött meg a kamerám a Geek-ről és annyi eddig a problémám vele, hogy nekem is szétdarabolja a videót kisebb 80MB körüli darabokra... van erre valami megoldás?

(#691) martin555 válasza szel.balazs (#690) üzenetére


martin555
aktív tag

tinyurl.com/xiaomicamera/ [link]

ide tettem az 1.6-os appot

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#692) Riverboy válasza szel.balazs (#690) üzenetére


Riverboy
tag

Én is ezzel küzdöttem és szoftver cserével (1.0.8ra illetve 1.5 apk-val nem csinálja) viszont felettem a kolléga linkelt 1.6-ot sz jó lehet én is megnézem, szóval köszönöm

(#693) GeryGreyhoun válasza Joe Swanson (#684) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Fizetős, de cserébe villámgyors, én vasárnap este megrendeltem, hétfőn feladták és szerda délelőtt hozta a DHL.

tomanovicsgergely.hu

(#694) vitko6


vitko6
csendes tag

Próbálta már valaki IP kameraként használni a kütyüt?
vagy esetleg usb-n csatlakoztatwa, hogy kameraként ismerje fel a gép, és lehessen vele pl Skype olni is?

(#695) sambenez


sambenez
addikt

Megérkezett geekbuying-tól a kingma akksi és töltő csomagom.
Az akksik kis műanyag dobozkában vannak, meglepődtem az igényességen.
Egy gondot már most látok. Nagyon szorul az akksi kivenni szinte lehetetlen a fül leszakadása nélkül.
Ezzel valamit kezdenem kell, mert így nem lehet használni normálisan.

Amint lesz időm csinálok gyári vs kingma akksi tesztet.

(#696) vitko6


vitko6
csendes tag

Nektek stabil a kapcsolat a kamera és a teló között?
nekem elég sokszor leszakad róla, főleg ha a galery-t nézem.
meg az is feltünkt hogy töltés közben nem lehet rá csatlakozni

(#697) vitko6


vitko6
csendes tag

sőt mostanában -egyszerüen megszakad a wifi kapcsolat, ha a galériába próbálok belépni...
(1.12 es rom van rajta)

egyelőre nem vagyok elégedett a kütyüvel.

(#698) Mansi válasza vitko6 (#696) üzenetére


Mansi
csendes tag

Nem stabil, van h 2. 3.-ra csatizik, illetve ah nálad, ledob.
Gyerekbetegség, fogják sztem a következő fw-el javítani, a töltés közbeni csatlakozásra egy "trükk", lehúzod a töltőt, wifi on, majd vissza a töltőt.

(#699) Mansi


Mansi
csendes tag

Ide is megérkezett a Kingma tok. Illeszkedik bele, mint a beton.
Du. gurulok egyet, megnézzük, hogy milyen így a felvétel minősége és környezetből mennyi hang lesz kivehető.

(#700) martin555 válasza Mansi (#699) üzenetére


martin555
aktív tag

...hogy az app frissült, várható uj fw is , 1,12 nél nagyobb? mert nekem az app értelmezhetetlen kinai üzit ad, hogy uj fw keresése..

[ Szerkesztve ]

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.