Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) maj-viktor válasza HornedReaper (#596) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ezcsak "kerettok"... (nem vízálló)... fém... GoPro-nak, SJ4000-nek is van ilyen...

(#600) Riverboy
Azok ha mindenigaz a THM-THB-thumbs fájlok, mely a "wifi átjátszáshoz" kellenek... amikor mobilodon nézed meg őket... azért "duplázódik" egy alacsonyabb bitrátás fájl... az említett 60mb

Most fejből meg nem mondom a mappa strukturáját.. de elvileg másik mappába rakja... és neked nem ez kell, ha pl. gépen vágni akarod a nyersanyagot...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#602) Riverboy válasza maj-viktor (#601) üzenetére


Riverboy
tag

Nem egészen, átlagosan 20-60mb között van.
reggeli felvételt egybe csinálta semmi plussz file mikro hazafele indultam akkor nicns meg a videó egy nagy "egészbe" hanem ilyen kicsikbe percenkénti "létrehozási idővel"

képek hátha érthetőbb:
[link]
[link]
[link]

(#603) maj-viktor válasza Riverboy (#602) üzenetére


maj-viktor
őstag

Aham, így érthetőbb - másabb a helyzet... SJ4000 esetén van, hogy darabolja a felvételeket... nem lehet, hogy véletlenül beállítottál itt is ilyet!?
(SJ-nél Cycling record a neve asszem, Xiaomi-nál most így hirtelen fejből nem is tudom van-e ilyen funkciója... sztem van amúgy)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#604) Riverboy válasza maj-viktor (#603) üzenetére


Riverboy
tag

nálam gopronál is 2giga előtt vág egyet amivel nincs baj itt is, az első videónál vágott egyet, viszotn ha mgé be is lenne kapcsolva nem hiszem hogy 1 percenként kéne vágnia, úgy hogy meg se tudjam nyitni a filet mert hoyg nem lehet lejátszani :/

Tipp valakinél volt ilyen?

(#605) adamfriday válasza Riverboy (#604) üzenetére


adamfriday
senior tag

Én kipróbálnám másik kártyával is.

(#606) maj-viktor válasza adamfriday (#605) üzenetére


maj-viktor
őstag

Naja kérdés a kártya forrása... márkája - típusú - sebessége... nem-e fake darab!? h2testw!?

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#607) Riverboy


Riverboy
tag

Köszi srácok a tippet, nem is gondoltam erre, eddig úgy néz ki jó lett.

(#608) oroszmtb válasza EriKebab (#445) üzenetére


oroszmtb
csendes tag

Köszönöm!
Kb. 5 nap alatt megjött a kamera. Nem féltéglát kaptam.:D
30.800 Ftot fizettem.
Amúgy a kamera nagyon ott van. Nekem a Timelapse funkciója fontos volt
és ezek miatt is sokkal jobb mint az sj4000-em(eredeti) .
A vízálló tok hiányzik ugyan...de megrendelem hozzá hamarosan az is.
A szállítási idő is nagyon baráti.
Elégedett vagyok a cuccal:)

Melyik tokot ajánljátok hozzá??
Van már tapasztalata valakinek ??

[ Szerkesztve ]

(#609) Riverboy


Riverboy
tag

Régebben mondtátok, hogy nyers videóknak örültök.
Nos ma kis segítséggel(mégegyszer köszönöm) tudtam rögzíteni itt a termés: [link]

A tok már nem vízálló :D fúrtam rá 4 kb 8mm-es furatot és öntapadós szivaccsal ragasztottam be a zajszűrés érdekében, így lett ilyen a hang ha csak a tokban furat nélkül volt akkor nagyon szörnyű volt.

Ui. Van egy másik vízálló tokom fóliás még amit banggood-on árulnak az eladó ha valakit érdekel, írjon privátot.

[ Szerkesztve ]

(#610) hpsafl


hpsafl
tag

Egy kis hajózás a Tiszán. A konzol a kezem volt :DDD
A vidót amúgy először telefonra tettem WiFi-n keresztül, és innen töltöttem fel Youtube-ra, és sajnos csak 720 60p lett a max felbontás az 1080-ból :O

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#611) Captor válasza hpsafl (#610) üzenetére


Captor
tag

Fent van az 1080 60p-ben is.

(#612) hpsafl válasza Captor (#611) üzenetére


hpsafl
tag

Amikor néztem feltöltés után csak 720 volt a max :W

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#613) adamfriday válasza bolondember (#598) üzenetére


adamfriday
senior tag

Ismét csak azt tudom írni amit eddig. Tudom, hogy a megrendelésben ez van, de azt írták az ő oldalukon kicserélték. :) Kiderül, ha ideért.

(#614) bolondember válasza adamfriday (#613) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ó, hidd el, hogy én is az eredetiben reménykedek - csak az eddigi fejlemények alapján van bennem egy adag para.
Főleg, hogy annak drukkolok, hogy neked legyen igazad. ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#615) GoldhandRent válasza sambenez (#597) üzenetére


GoldhandRent
őstag

bocsi, megkerdezhetem, hogy ez mennyibe kerult? Talaltam eredetit 8 600 forintert, de sokallom erte :/
Koszi

-

(#616) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ha egy powerbankról töltöm közben használható a cam felvételre?

Köszi!

(#617) sambenez válasza GoldhandRent (#615) üzenetére


sambenez
addikt

Nem sok érte, ha valóban eredeti, ez 32.99$ volt.

(#618) Lewistaylor


Lewistaylor
csendes tag

Sziasztok!
Böngészem a webshopokat és azon vacilálok, hogy honnan lenne érdemes megvenni. Nagyjából 2 lehetőség maradt a Honorbuy és a xiaomiforsale.com.
A kérdésem az lenne, hogy a honorbuy esetében a feltüntetett áron felül kell még valamilyen költséggel számolnom. EU direct boltnak hirdetik magukat, viszont a termék adatlapjánál az ár mellett fel van tüntetve, hogy "excluding tax". Kb olyan árban van, mint a kínai oldalakon hirdetett kamerák, ezért gyanús, hogy erre még rá jön az áfa meg a vám... :F

(#619) HornedReaper válasza Tomeewap (#527) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Ejha, az gyorsan itt volt :D
Nekem ma adták fel szintén SG-vel, de nem reménykedem ilyen sebességben ;)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#620) Riverboy válasza Lewistaylor (#618) üzenetére


Riverboy
tag

Esetleg a banggoodot is nezd meg, nekik van EU raktaruk nekem 9nap alatt itt volt.
95$ volt a feher kamera a zold +10$.

(#621) sambenez válasza Lewistaylor (#618) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem nem jött rá semmi, csak a szállítási költség. Ami ha jól látom pont annyival emelkedett mint amennyivel most olcsóbb a kamera.

(#622) Riverboy


Riverboy
tag

Ha valaki adobe premier pro-val vág videót nyugodtan teheti mivel nagyon jól lehet renderelni :)

Itt egy vágott videó: [link]

Ha valakit érdekel milyen beállítás akkor írjon itt vagy privátba és leírom szívesen.

(#623) silboy válasza sambenez (#597) üzenetére


silboy
aktív tag

Ez gyári tok?Honnan rendelted és mennyibe került?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#624) silboy válasza silboy (#591) üzenetére


silboy
aktív tag

Erre valaki?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#625) kobold81 válasza silboy (#624) üzenetére


kobold81
csendes tag

Ma néztem meg 10 perces videókkal, belülről az ablakra rögzítettem, így sem mozgás sem túlzott hangzavar nem volt.

1 óra kb:
1080p 60Fps: 9.1 GB,
1080p 30Fps: 5.07 GB,
1080p 48Fps: 6.3 GB,
1080p 24Fps: 4.24 GB,
720p 60Fps: 5 GB

"Nem a csúcsteljesítmény a lényeg, a vigyor a bukó alatt az a fontos"

(#626) sambenez válasza silboy (#623) üzenetére


sambenez
addikt

Igen gyári. Aliexpress-ről vettem. Most még akciós is.

(#627) maj-viktor válasza sambenez (#626) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nincs ez kicsit "túlárazva"!? Kamerát már nettó 70$-ért kapsz, erre a tok 30$!? Áhhhh... mondjuk persze akinek "létszükség"... muszáj! Csak akkoris...

(SJ vízálló tokokat ~10$-ért vesztegetik)

utángyártottat én ~15 $-ért rendeltem SJ4000HUN kuponnal banggoodról

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#628) Captor válasza Riverboy (#622) üzenetére


Captor
tag

Én szeretném ha megosztanád a beállításokat, mert ha a nyers videót töltöm fel youtubra, gyors mozgásoknál csúnyán blokkosodik.

Inkább olvasok ilyeneket mint posta helyzetjelentéseket.

(#629) hevizms


hevizms
addikt

Üdv.

Akik motorozáshoz használják a kamerát,mit ajánlanak tartónak.Mi vált be?
Sisak,mell,kormány? Mi?

(#630) r3dsnake válasza r3dsnake (#616) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

UP! Használható felvételre töltés közben?

(#631) sambenez válasza maj-viktor (#627) üzenetére


sambenez
addikt

Ezt nem tudom eldönteni. megnéztem a képeket az összes tokról, és ez tűnt a legmasszívabbnak.
Ráadásul igényes az egész. Tudom a használat szempontjából mindegy, de az is sokat elárul, hogy a papírdoboza is pont olyan masszív mint a kameráé.
Nekem ezek az apróságok is fontosak. Aztán persze lehet az utángyártott is ugyanúgy megvédi a kamerát.

Nekem az SJ4000 tok gombjai nagyon nehezen járnak, ennek a gombjai pedig nem. Gondolom a pontosabb kidolgozás felárat jelent, plusz biztosan van az árában nem kevés márkanév felár is.

De ha úgy nézem kamera+ gyári tok + SJ tartozékok összára még mindig kevesebb mintha vennék egy SJ5000 plus-t. Ha innen nézem nincs túlárazva.

(#632) sambenez válasza r3dsnake (#630) üzenetére


sambenez
addikt

Igen.

(#633) r3dsnake válasza sambenez (#632) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi!

(#634) maj-viktor válasza sambenez (#631) üzenetére


maj-viktor
őstag

Természetesen... ezt már én is leírtam, hogy még a kevés tartozék ellenére is jobb vételnek tartom a Xiaomi-t... azaz megveszed ezt 70$-ért + tok 20-30$ + 20$-ért összes SJ tartozék még mindig ~120$-nál vagy... és egy PLUS laza 160$-nál kezdődik... van plusz LCD, de a Xiaomi még így is jobb menü / kezelhetőség szempontjából szerintem! PLUS semmiképpen nem, de mondjuk azért az SJ5000 WiFi elég korrekt darab... és ez is a 120-130$ alatt áll meg... mint a Xiaomi a plusz tartozékokkal, csak ennek van +LCD-je, viszon nincs "magas fps"

Bár én SJ5000 WiFi párti lettem SJ4000 után (az LCD miatt), de ha lassítás és fps számít, akkor csakis Xiaomi! És a 60-120-240 fps nagyon cool, pláne ilyen olcsón... ~nettó 70$-ért ajándék

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#635) XDAnonymus


XDAnonymus
csendes tag

(Szerk.)
Tényleg nem vesz fel hangot 480pben?

[ Szerkesztve ]

(#636) kopidoo válasza kobold81 (#625) üzenetére


kopidoo
senior tag

Hány Mbit/s volt az egyes felbontásoknál?

(#637) ENdruboyy


ENdruboyy
csendes tag

Üdv !

Segítséget szeretnék tőletek kérni. A teloval nem tudok összekapcsolódni wifivel a kamerával. A Default jelszó az 1234567890, ezt be is írom és rögtön azt dobja ki ,hogy nem lehet a hálózathoz csatlakozni. Valami ötlet, hogy mit csináljak ? Yi Camera progival.

(#638) Riverboy válasza hevizms (#629) üzenetére


Riverboy
tag

Feljebb linkeltem videót nézd meg én csak is sisak oldalára ajánlom.
Miért?
mellpántot is használtam azzal az volt a baj, hogy túl lent volt nekem (ez azért motor és ember magasság függő viszont ami a nagyobb hátrány, hogy ha te pl balra nézel mivel ott történik valami baj vagy bármi akkor azt a kamera nem látja, mivel úgymond csak "előre néz"
A sisak tetejére azért nem raktam mivel az túlságosan fent van nem jön át úgy az út illetve a műszerfal szinte 1000%, hogy nem fog látszódni.
Sokan szokták még a kormányra felerősíteni annak előnye az, hogy a szél annyira nem zavar be így normális marad a hang és műszerfal is látszik viszont maga az úttest pl nem látszik csak nagyon távol(szerintem) és persze ez se látja azt ami te nézel.

Így én csak a sisak oldalát ajánlom :)

(#639) adamfriday válasza bolondember (#614) üzenetére


adamfriday
senior tag

Írtam a Banggoodnak, azt válaszolták, hogy előbb megérkeztek az eredeti tokok és azt adták fel nekem is. :)

(#640) Riverboy válasza Captor (#628) üzenetére


Riverboy
tag

Eleve mikor új videót szeretnél új projectnél semmit se állítasz majd mikor be importálod a videót és az idősávra rakod feljön a kérdés, hogy megváltoztatod-e a beállításokat mert észre vette, hogy más milyen a nyers fileod ilyenkor persze változtassa meg. Elvégzed a szerkesztést majd exportálás ott .h264-et választasz.
Felbontásnál a nyersanyagnak megfelelő sima HD 720p 23.976 vagy HD 1080p 23.976.
utána a további beállításokban Frame rate-et(fps) felnyomod 60ra persze ha a nyers file is 60-as.

Lejjebb a "level"-t átállítom 4.1-re így a "Target Bitrate-et" áttudod állítani magasabb értékre (én olyan 20-ra szoktam így kellően nagy file is lesz de jó minőség is)

Bepipálom a:

-Render at maximum depth
-Use maximum Render quality
-Use frame blending

Így nálam egy 60fps-es videó 4 perc körül zenével kb 500-600mb lesz :)
Remélem tudtam segíteni.

(#641) hevizms válasza Riverboy (#638) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm.Esetleg abban is tudnál tippet adni hogy mivel érdemes felrakni,mert ugye ehhez a kamerához nem adnak semmit sem.Lehet hozzá kapni valamit amivel fellehet tenni?

(#642) kobold81 válasza kopidoo (#636) üzenetére


kobold81
csendes tag

Úhh azt sajnos nem tudom megmondani, mert már letöröltem a felvételeket, bocsi.

"Nem a csúcsteljesítmény a lényeg, a vigyor a bukó alatt az a fontos"

(#643) kopidoo válasza kobold81 (#642) üzenetére


kopidoo
senior tag

Csak azért lett volna érdekes, mert nagyon bele tud szólni a bitráta. Ez nélkül nem használható az infó :(

(#644) Riverboy válasza hevizms (#641) üzenetére


Riverboy
tag

Nekem így van megcsinálva:
[link]
[link]

Azaz kell egy hosszabb csatlakozó és egy rövid ami nem hosszít hanem "irányt" vált jobban nem tudom leírni, így teljesen belehet állítani dőlés stbstb :)

(#645) maj-viktor válasza hevizms (#641) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hát a GoPro-s / SJ-s csatlakozók... 3M öntapadós cuccok sisak esetén!

foxoffer / sjcam oldalán kapni csak "tartozékokat" ~20$-os (~5E Ft-os áron)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#646) däniel


däniel
tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy ilyen kamerát és hozzá pár kiegészítőt, de a netes vásárlással még nem vagyok teljesen tisztában. :DDD
Tudnátok olyan oldalt mondani, ami biztonságos, PayPal nélkül (sima netes kártyával) tudok fizetni és viszonylag olcsó.
Eddig a Geekbuying.com-on néztem ezt a verziót. Mi erről az oldalról a véleményetek? Előre is köszönök minden választ. :)

(#647) maj-viktor válasza däniel (#646) üzenetére


maj-viktor
őstag

Geek OK!
PayPal okkal van... azzal fizess! Plusz védelem! (hidd el kell - jól jöhet probléma esetén)

EU-n kívül esetén figyelj a vámra.... +27% ÁFA terhelheti a csomagot.... ezt EU-s forrással kitudod küszöbölni, az egész "vámolási macerát", ha olyan shopból rendelsz, aminek van EU lerakata... ez persze feláras, de még mindig olcsóbb, mint +27% ÁFA és 2E Ft kezelési költséget fizetni... Ha jól emlékszem geek-nek is van EU lerakata... Spain Ware... de pl. banggood vagy itt írták a xiaomiforsale-t is... (bár ott amikor néztem épp "out of stock" volt a termék)

facebook.com/SJ4000HUN-on szoktam írni kuponkódokat... asszem most Xiaomi-ra EU-s banggood-ra is van egy -10$-os valahol a régebbi posztok között...
(ja hülye vagyok, most épp az a főposzt! :D)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#648) lacessz21


lacessz21
újonc

Latom mar eleg sok embernek van xiaomi kameraja. Azt szeretnem kerdezni hogy: Nektek mi a velemeyetek rola ? Megeri beruhazni ra ? Es ha igen honnan rendeljek ?

(#649) maj-viktor válasza lacessz21 (#648) üzenetére


maj-viktor
őstag

Apa kezdődik... asszem itt lesz az ideje itt is egy korrekt összefoglalót írni, mint az SJ4000 esetén, mert ugyanazon kérdések jönnek elő napról-napra...

Hol vegyem!? Mit tud!? Mik a tartozékok... stb.stb.
(van egy sanszom, csak én leszek annyira "lelkes", hogy nekiálljak)

Röviden: még nincs olyan sok komment... 600+ (SJ4000 esetén már 9000+ felett vagyunk), hogy érdemes rászánni az időt és elolvasni az összeset és máris okosabb lesze... sok-sok infót megtudsz és beszerzési helyeket is leírtak sokan - leírtunk... kül/belföld esetén (bár belföldi "hivatalos" még nincs)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#650) däniel válasza maj-viktor (#647) üzenetére


däniel
tag

Igen ezt tudom, de sajnos nincs lehetőségem arra hogy PayPal-lal/-ról fizessek, szóval marad a sima. :(
Jaja, van a Geekbuying-nál is EU stock. Most nagyon erre hajlok de még átnézegetem az oldalakat, tartozékokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.