Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) trialboj


trialboj
őstag

Kérhetnék valakitől egy gyors választ?

A kiválaszott kiegészítő szett, sajnos nincs raktáron, ezért újat kellett keressek.

EZT találtam, viszont itt 2x is megkérdezik hogy az M3-as ragasztó beletartozik-e a csomagba, és azt mondják hogy nem?!

Ez milyen hülyeség? Nem az a piros cucc a kétoldalú ragasztó? Mi értelme van azoknak ha nem adnak hozzá ragadós cuccot?

Tovább fokozódott az inkompetenciájuk (gearbest), képtelenek megoldani a legkisebb problémát is. 1 termék nincs raktáron, akkor nem küldenek semmit

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1702) Daywalker válasza trialboj (#1701) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha nincs akkor nincs, de úgy semmi értelme. Keress másikat.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1703) trialboj válasza Daywalker (#1702) üzenetére


trialboj
őstag

Csak abban nem voltam biztos, hogy jól tudom, hogy az-e a ragaszó rész. Nem értem miért rakják rá a képre, ha nem tartalmazza a csomag? Félrevezetik az embereket, nyernek némi pénzt, aztán mikor rájönnek hogy át lettek verve, széjjeloltják az oldalt, és mindenhol rossz hírét keltik.... Ez nem elfogadható üzletstratégia 2015-ben. 10 másik online bolt van, ahol ugyanezt meg lehet kapni, szóval csak óvatosan.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1704) #16729600


#16729600
törölt tag

Nekem ma jöttek meg a kiegészítők ( bizonyára rengeteg felesleges dologgal ), maga a cam. meg a vízálló tok természetesen a fasorban sincsenek még. :) Biztosan kérdezek még, hogy mi mire használható,mert ránézésre sok cuccról lövésem sincs mire való. :B

[ Szerkesztve ]

(#1705) Daywalker válasza trialboj (#1703) üzenetére


Daywalker
addikt

Jól tudod, az a ragasztó, anélkül semmit sem ér. Rafkósak ezek a kínaiak. Én külön vettem meg amik kellettek...kicsit több időt igényel, de úgy biztosan azt kapod amit kinézel.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1706) ArsenalF válasza #16729600 (#1704) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Én a Pandawill-ről rendeltem a tokot 11-én, erre az már tegnap megjött. Ellenben a kamera a Banggoodról amit 8-án még sehol sincs. Fordítva jobban örültem volna, egy üres tokkal nem igazán tud játszani az ember :)

(#1707) #16729600 válasza ArsenalF (#1706) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nálam a kamera Amazonos, de Angliai cím ( Ubegood-EU ), a vízálló tok az ebay ( valami német cím ),a kiegészítők meg megjöttek 2 nap alatt ( Amazon ),csak éppen a lényeg nálam is hiányzik. :) :K

[ Szerkesztve ]

(#1708) vadkörte válasza ArsenalF (#1706) üzenetére


vadkörte
addikt

A Banggood-ról rendeltem a kamerát én is. 37 nap volt az út. Úgyhogy csak türelem. :)

Üdv. V. Körte

(#1709) Freezee


Freezee
senior tag

Sziasztok,

Van Xiaomi kamerám meg egyéb cuccaim és annak megtaláltam a forumait viszont nem találok forumot a Xiaomi Mi Wi-Fi Mini Router -nek. Nem tudtok valami helyet ahol leírást, magyar vagy angol firmware-t illetve hasznos tanácsokat kaphatok hozzá?

Köszi a segítséget

(#1710) Freezee válasza Freezee (#1709) üzenetére


Freezee
senior tag

Nah közben kijött egy frissítés az Apphoz és azóta összeomlik minden indításnál a YiCam app... csodás. Valakinek erre is valami tipp?

(#1711) glugi


glugi
aktív tag

Addig teszteljétek a tokot üresen, vízállóság, stb.
Kiegészítők kapcsán szerintem is érdemesebb külön megvenni azokat először, amit tuti használsz hozzá, utána lehet tovább keresgélni, vagy készíteni sajátokat. Nyilván ki mire használja, erre sok válasz lehetséges. A linkelt szettben lévő selfie bottal óvatosan, könnyen hajlik...
Még nálam sincs sehol a kamera +tok, de a töltő szett már az országban van. Plusz úton a bt shutter és monopod.

(#1712) Mclarenöcsi válasza Freezee (#1710) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Szia!Én is lefrisítettem az app ot de nekem tökéletesen megy nem fagy le.

(#1713) ArsenalF válasza vadkörte (#1708) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Ez mikor történt?

(#1714) scream válasza vadkörte (#1708) üzenetére


scream
veterán

Nekem 35 nap alatt érkezett meg kb 3 hete.

(#1715) Freezee válasza Mclarenöcsi (#1712) üzenetére


Freezee
senior tag

Eddig nekem is tökéletesen ment. De most el sem indul küldjek jelentést stb.... csodás...

(#1716) vadkörte


vadkörte
addikt

Óvatosan a YiCamera app frissítésével!

Frissítettem és már az indulásakor FC-ol. Szerencsére egy másik telefonomon is fentvan a program, azon nem frissítettem. Ha kell valakinek, a hiba kijavításáig feltehetem az egyik tárhelyemre.

(#1713) ArsenalF:
Június végén rendeltem, július végén kaptam meg.

Üdv. V. Körte

(#1717) Freezee válasza vadkörte (#1716) üzenetére


Freezee
senior tag

Szia, elküldenéd nekem a régebbi Appot Privátba. Mert így nem tudom feltenni.

Köszönöm

(#1718) Daywalker válasza vadkörte (#1716) üzenetére


Daywalker
addikt

Szerencsére olyan fontos frissítés nincs, ami miatt muszáj lenne azonnal feltenni.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1719) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Én délelőtt frissítettem, persze nekem is force close lett belőle, de már javították is. Frissítsen, akinek nem indult el.

(#1720) glugi válasza glugi (#1711) üzenetére


glugi
aktív tag

No, megérkeztek. Ha valakinek fontos lenne akkor így rendeltem: 2 csomag, az elsőben tok és kamera, a másikban monopod és bt shutter. Az elsőt pontosan 2 hete, a másodikat pontosan 1 hete rendeltem, egyszerre jöttek, svéd posta, banggood uk raktár.
Kamera töltődik, firmware frissítést követően majd tesztelem. Az app azonnal megtalálta (andorid, Lenovo K910). A tok elsőre elég normálisnak tűnik, egyelőre víz nem ment bele, a héten bedobom 1 tóba azért. A shutter picike, kis gumis borításból kivehető, de kézre áll. A monopod....hát, a fogása nem az igazi és lehetne picit hosszabb, ugyanakkor masszív anyaga van.
Ha van kérdésetek, csak bátran.

(#1721) #16729600


#16729600
törölt tag

Amazon, nem csalódtam benne ( most se ). 3. napra érkezett a szépségem. :K Hogy ez a ketyere milyen kicsi a való életben, meglepődtem. :K Már csak a vízálló toknak kell befutnia. Ma próba bringán meg a verdába, remélem olyan jó amilyennek írjátok.

(#1722) szel.balazs


szel.balazs
csendes tag

Sziasztok, valakinek volt olyan problémája a kamerával, hogy nem kapcsol be a kamera csak a 3 kis led világít, semmi csippanás, semmi villogás, csak a 3 kis led folyamatosan világít és semmire nem reagál??? Esetleg erre valami megoldás, próbálkoztam az unbrick-el, de semmi bármit raktam a kártyára meg se szólalt.
Előre is köszi!!

(#1723) PpenoO válasza szel.balazs (#1722) üzenetére


PpenoO
őstag

Appról frissítettél firmwaret? Remélem ezzel a procival feltudod éleszteni.

(#1724) #16729600


#16729600
törölt tag

A galaxy S4 em kábelével ,amit hálózatra dugok gyorsabban tölt fel, mint a pc USB jéről? Egyáltalán hálózati töltéshez van preferált madzag fajta, vagy tök mindegy mivel delejezi az együgyű felhasználó ? :)

(#1725) GoldhandRent válasza #16729600 (#1724) üzenetére


GoldhandRent
őstag

persze, hogy gyorsabb.. 12V 2A a hálózati, 5V a PC.
Xiaomi zsinórt és töltőt nyilván jobban szereti :3 , de tökmindegy neki, csak etessed ;)

-

(#1726) Daywalker válasza GoldhandRent (#1725) üzenetére


Daywalker
addikt

12 volt? :Y Mivel?! Az S4 töltője is 5 voltot ad ki, csak 2 ampert...de nem biztos, hogy a Yi fel is veszi.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1727) #16729600 válasza GoldhandRent (#1725) üzenetére


#16729600
törölt tag

Köszi : :R A következő tudatlan kérdésem meg az lenne, hogy a kiegészítő csomagomhoz, amivel elvileg még MIR űrállomáshoz is lehetne kapcsolódni, nem járna valami univerzális felfogató, ami a kamera aljára való? :Y Vagy ahhoz kell egy tok, amin van? Vagy mi a f@sz van, kenhetem a hajamra a 'százezerazegyben tartozék pakkomat tok nélkül? :D

(#1728) szel.balazs válasza PpenoO (#1723) üzenetére


szel.balazs
csendes tag

Köszi a segítséget, de sajnos nekem folyamatosan ezt dobja be akárhogy csinálom: Found 0 YDXJ device!
Mennék nyaralni és nem kapcsol be a kamerám, nem hiszem el!!!!!! :W :W :W

(#1729) vasi89 válasza #16729600 (#1727) üzenetére


vasi89
addikt

Van ilyen vacak amit bele lehet csavarni a kamerába tok nélkül is. De ez nem jár sajna a tartozékokhoz, max olyan tartozékot tudsz venni ami direktbe belecsavarozható a kamerába. Nekem az autós tartó olyan meg azt hiszem a monopod is.

A kamerába ilyet tudsz belecsavarni. Lényegében lesz rajta egy olyan sín mint a tokon. Vagy ami nekem is van h ilyen az autós tartó. Direktbe is bele lehet tekerni a kamerát.

(#1730) #16729600 válasza vasi89 (#1729) üzenetére


#16729600
törölt tag

Találtam a csomagban egy ilyet, gondolom ez a befutó cucc, ellenben csavar nem volt hozzá, most vágtam egyet flex-el.Azért bekaphatnák igazán...Más....., nekem az android app-nál ( legújabb, fw szintén ) nincs egyáltalán akku töltöttség kijelzés.Mit kell baszkurálni, hogy legyen?

(#1731) vasi89 válasza #16729600 (#1730) üzenetére


vasi89
addikt

Jah de ezt ha a kamera aljába csavarod ez nem lesz jó mert a tartozékokon van ilyen csatlakozás. a tokon csak 2 ilyen sín van ami ebbe megy bele.

(#1732) #16729600 válasza vasi89 (#1731) üzenetére


#16729600
törölt tag

Rájöttem,igazad van sajnos, ha a másik oldalán lenne a lezáró anya, akkor simán lehetne használni, mondjuk lehet kiszerválom belőlük és egy anyával megfogatom.Vagy megvárom a tokot és nem sufni tuningolom szét az egész hóbelebancot :) Android app.ra,hogy miért nincs akku kijelzés, nincs valami tipped? :)

(#1733) vasi89 válasza #16729600 (#1732) üzenetére


vasi89
addikt

Sajna nincs mert az Én kamerám havernál van vagy 2 hete és azóta jött frissítés az apphoz, előtte nálam volt kijelzés azóta viszont nem tudom :(

(#1734) martin555 válasza vasi89 (#1733) üzenetére


martin555
aktív tag

http://www.quadcopterflyers.com/2015/08/xiaomi-yi-camera-supports-2k-recording.html

http://www.banggood.com/Original-XiaoYi-Ambarella-A7LS-BSI-CMOS-WIFI-Sports-Action-Camera-p-969228.html?p=DC2020990230201412MO

[ Szerkesztve ]

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1735) martin555 válasza martin555 (#1734) üzenetére


martin555
aktív tag

2K sample xiaomi yi https://www.youtube.com/watch?v=lStE8wKlwW0&feature=youtu.be
[link]

[ Szerkesztve ]

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1736) GoldhandRent válasza Daywalker (#1726) üzenetére


GoldhandRent
őstag

A feszkót elnagyoltam :DD , viszont tény, hogy PC USB 2.0 0,7A, 3.0 0,9A-t tol, ami nem sok. Ha hálózatról nyomod 100%, hogy hamarabb feltölt, mert ha nem is vesz fel 2A-t, 0,7A (0,9A)-nál biztos bír többet is.
Viszont létezik egy Urban Legend miszerint kisebb árammal (ugyebár lassabban tölti) tovább bírja a masinád. :)

Ki kell próbálni :D Én viszont nem használom annyit, hogy ezzel tudjak tesztelődni :P ;]

-

(#1737) Daywalker válasza GoldhandRent (#1736) üzenetére


Daywalker
addikt

Szerintem nem igen vesz fel többet, mint amit a 2.0 tud. Ezt abból sejtem, hogy ha USB 3.0-ról töltöm a kamerán át, akkor nem gyorsabb, mintha a Kingma dupla akkus töltővel töltök kettőt egy 1A-s külső töltővel. De nagyon nem méregettem, majd legközelebb.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1738) #16729600


#16729600
törölt tag

Barkács a négyzeten, nem szaroztam, a lezáróanyás láb lefűrészelésre került ( :Y ), immár teljesen használható az autós és a bringás tartó is így.Ügyes vagyok, vagy nagyon ügyes? :D

(#1739) scream válasza #16729600 (#1730) üzenetére


scream
veterán

Érdekes, nálam legújabb app+fw van és megy az akku jelző.

(#1740) #16729600 válasza scream (#1739) üzenetére


#16729600
törölt tag

Asszony Xperia-ján is van kijelzés, nekem valamiért nincs a Galaxy-n, lehet valami alkalmazás bekavar.Valamint lehet, hogy amnéziás vagyok, de eddig a pc nem ismerte fel külső meghajtónak a mem.kártyát, most viszont, ahogy bedugtam igen és mennek a lemezműveletek is. ( win 10 )

[ Szerkesztve ]

(#1741) glugi


glugi
aktív tag

Z22-es modellt kaptam egyébként. Néhány képpel tesztelve nem tapasztaltam fókusz problémát, de még próbálgatom. A mikrofon szörnyű, tokban is, túlvezérelt. A tokban 10 perc motorozás után párásodik a lencse szélein, ekkor 1080@60 módban videóztam, átlagos képminőség, amolyan 'semmi extra'. A wifi 'zaj' kemény :)
Töltőn rettentően melegszik (2A). Egyelőre mégis úgy gondolom, az árát megérte. Komolyabb tesztek majd később.
Töltöttség kijelzés nálam is van.

[ Szerkesztve ]

(#1742) Daywalker válasza glugi (#1741) üzenetére


Daywalker
addikt

Szintén Z22, sajnos a hang nem jó. De nálam gyári tokban 0 párásodás motoron.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1743) PpenoO válasza glugi (#1741) üzenetére


PpenoO
őstag

Örülj, hogy z22est kaptál, abban legalább normális filter van, az meg külön áldás, hogy nincs fókusz problémád. Gondolom már volt linkelve de a videón találsz gyógyírt wifire, hangra. Nekem a wifi megoldás bevált.

[ Szerkesztve ]

(#1744) glugi válasza Daywalker (#1742) üzenetére


glugi
aktív tag

Az a bizonyos piros tok 10 perc után....
Már a Contour-nál is játszottam mindenféle apró szivacsokkal, hogy tompítsam a zajt, pedig ott még lehet is állítani a mikrofon érzékenységét - és jól is sikerült mondjuk a plexi mögött nagyon szépen szólt. Ide is jó lenne egy ilyen opció, vagy valami script, mert tokban sem az igazi.
Van ugye ez a wifi-fókusz-mikrofon fail szentháromság, lehet majd hozzáfogok hétvégén 'farigcsálni' tesztek után. Még a videó felbontásokat sem próbáltam végig.
Eredeti Sandisk class 10-es, 32 gigás kártyát szépen írja, olyan ~25000 kb/s a videó, íme:
General
Complete name : E:\DCIM\100MEDIA\YDXJ1043.mp4
Format : MPEG-4
Format profile : JVT
Codec ID : avc1
File size : 1.66 GiB
Duration : 9mn 28s
Overall bit rate mode : Variable
Overall bit rate : 25.1 Mbps
Encoded date : UTC 2015-08-26 10:35:50
Tagged date : UTC 2015-08-26 10:35:50
AMBA : 

[B]Video[/B]
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Main@L4.2
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 1 frame
Format settings, GOP : M=1, N=8
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 9mn 28s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 25.0 Mbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 59.940 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.201
Stream size : 1.65 GiB (99%)
Title : XiaoYi AVC
Language : English
Encoded date : UTC 2015-08-26 10:35:50
Tagged date : UTC 2015-08-26 10:35:50
Color range : Full

[B]Audio[/B]
ID : 2
Format : AAC
Format/Info : Advanced Audio Codec
Format profile : LC
Codec ID : 40
Duration : 9mn 28s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 128 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : Front: L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Compression mode : Lossy
Stream size : 8.68 MiB (1%)
Title : XiaoYi AAC
Language : English
Encoded date : UTC 2015-08-26 10:35:50
Tagged date : UTC 2015-08-26 10:35:50

Köszi PpenoO, már néztem múltkor a videót, elég sima ügy. A fókuszt azért még szemügyre veszem full napfénynél :))

[ Szerkesztve ]

(#1745) Joe Swanson válasza martin555 (#1735) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Milyen drónnal vetted fel a vidit? :D

(#1746) vadkörte


vadkörte
addikt

(#1740):
Huawei Ascend Y300-zal és G700-zal a legutolsó - az összeomlós utáni - app és a legfrissebb fw kombóval tökéletesen működik. Eddig is jó volt. Akkuvisszajelzés mindegyikkel volt.
Win 7Pro, 8.1Pro és 10Pro eddig tökéletesen kezelte külső tárhelyként bármelyik fw-rel...

(#1741) glugi:
Enyém Z23L. Fókusz problémát videó módban nem érzek, fotó módban talán egy leheletnyit. Lehet majd foglalkozok vele, de még nem erőltetem.
A túlzott zajszűrés miatti vízfesték effekt jobban zavar.
A mikrofon tokban minden szart felvesz, nagyon érzékeny, előbb utóbb foglalkoznom kell vele.
Tölthetem én akármivel - PC, 0,5-2A-es töltő - ez nem melegszik semmit, ellenben használat közben eléggé.
A képminőség, ha figyelek rá - pl. nem erőltetem a nappal szembeni használatot - elfogadható. Nem valami 3CCD-s pro handycam, de nem is fájt annyiba. :)
A piros gyűrűs tokom van nekem is, ebben eddig egy esetben, magas párataltalmú erdőben párásodott. Azóta párásodást nem tapasztaltam, de súrlófénynél flare-t annál inkább... :(

(#1744) glugi:
Én Class10-es Integral-lal etetem, semmi probléma nics vele.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1747) Daywalker válasza vadkörte (#1746) üzenetére


Daywalker
addikt

"A mikrofon tokban minden szart felvesz, nagyon érzékeny, előbb utóbb foglalkoznom kell vele."

Sajnos nem csak a tokban. Tényleg jó lenne valamit kitalálni. Én múltkor tettem a lyukra valami keményebb szövetet és ment a tokjába, de úgy is túlvezérelt volt :( Szóval megoldás még mindig nincs. Szerintem ezzel szoftveresen kéne foglalkozniuk odaát...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1748) vadkörte válasza Daywalker (#1747) üzenetére


vadkörte
addikt

Eddig csak tokban tudtam használni, a Banggod-ról és a Gearbest-ről rendelt kiegészítőim még minig nem jöttek meg. :( Így a bringás tartó is csak kölcsönben van nálam...
Ha minden kötél szakad leforrasztom/levágom a mikrofont... :D

Van egy tök jó telnet-es cucc hozzá, de sajnos azzal sem lehet a mikrofon jelszintjét lejjebb venni.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#1749) Daywalker válasza vadkörte (#1748) üzenetére


Daywalker
addikt

Hát levágni nincs értelme, mert akkor tuti jön hozzá holnap egy javítás, ami megoldja :D Amúgy meg le kell lőni konvertálásnál, az egyszerűbb :D
Btw, tok nélkül még szarabb a helyzet, szóval ne várd a megváltást.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1750) #16729600


#16729600
törölt tag

Srácok ez a vízálló tok, mennyire használható a vizes környezeten túlmutatóan? Értem ez alatt,hogy verdában vagy bringán nem hátrány egy ilyen teljesen zárt tokot használni? Jah a töltöttség kijelzés bejavult,volt a telón kismillió ilyen app, miután letöröltem őket megy rendesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.