Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37401) Fishor válasza crok (#37400) üzenetére


Fishor
senior tag

Köszönöm! Valójában nekem az alkalmazások számítanak, de úgy emlékszem azt annak idején valahogy felrakta magától, de nem biztos. Képek memória kártyán vannak, kivéve az msnes bár azt nem tudok, higy a face nem szinkronizálja e valahova, az jó lenne. Névjegyben googlet használok, az megint szinkronizálva van. Híváslista meg nem érdekel.

Üdv: Fishor

(#37402) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Nem tartozik a témához a kérdésem , de remélem nem baj.
A Google Hitelesítőben lehetőség van az összes fiókot exportálni egy QR kód segítségével. A kérdésem az lenne, hogyha lementem ezt a QR kódot, akkor szükség esetén (telefon elvesztése, meghibásodása), akár hónapokkal később is lehetséges importálni belőle a fiókokat? Nincs valami lejárati ideje az export/import folyamatnak?

(#37403) crok válasza FLATRONW (#37402) üzenetére


crok
Topikgazda

Lehet, igen, de en atallnek valami ertelmesebbre.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37404) FLATRONW válasza crok (#37403) üzenetére


FLATRONW
őstag

Például?

(#37405) crok válasza FLATRONW (#37404) üzenetére


crok
Topikgazda

Még a Microsoft Authenticator is jobb.. de pl. ott van a Twilio Authy vagy ami mégjobb az az Aegis mert exportálni is tud, open source is és kifejezetten jó. Az MS Auth-al lehet felhőbe sync-elni ha adsz meg fiókot és onnan vissza is tudsz állni ha pl ellopták / elromlott egy készüléked.. az Authy-val szintén.. az Aegis meg akár időzített exportot is tud amit utána bárhova felhőbe sync-elhetsz: én pl. Syncthing-el szoktam viszont mivel én eleve használok Keepass file-t munkára is így én KeepassXC (linux+win) + KeepassDX (Android) jelszókezelőt használok (amiben van 2FA, bármi amit Google Authenticator-al lehet használni azt lehet Keepass-al is) és Syncthing-el tartom őket egyben.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37406) FLATRONW válasza crok (#37405) üzenetére


FLATRONW
őstag

Köszönöm.

(#37407) crok


crok
Topikgazda

TWRP 3.6.2 frissítés
Közös changelog
Eszközspecifikus changelog persze megint nincs..
Letölthető innen (vagy a szokásos mega.nz tárhelyről):
twrp-3.6.2_9-0-mido.img

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37408) kj50


kj50
csendes tag

Tiszteletem:
Szeretném kérdezni a nagyérdeműt van egy kis gondom, a legújabb lineage frissítés után nem tudok kapcsolódni a szgp.-hez hiába van az usb hibakeresés bekapcsolva.
Mi lehet az oka? Már mindent próbáltam a beállításokban. Aki tud segítsen.

(#37409) kj50 válasza kj50 (#37408) üzenetére


kj50
csendes tag

Köszönöm megoldódott.

(#37410) crok válasza kj50 (#37409) üzenetére


crok
Topikgazda

..de oszd mar azert meg hogy hogy :DD

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37411) kj50


kj50
csendes tag

Bocsánat, elnézést ez tényleg lemaradt, hát kikapcsoltam a készüléket és amikor elindítottam
már működött. Tehát frissítés után egyszer új indítás.

(#37412) FLATRONW


FLATRONW
őstag

(#37413) kelly416


kelly416
veterán

Sziasztok!

Elég rég nem voltam erre. Kivettük a telót a fiókból úgy nagyjából 1 év pihi után és meglróbáltam beüzemelni. Sajnos nem megy. Fura üzenetet dob, hogy készülékkeresési tárhely sérült. Ha megpróbálok belépni micloudba, azt mondja, várjak 1-2 percet.
BL nyitva, de sosem volt piszkálva a rendszer, gyári miui 11 global stable van rajta. 11.0.2.1 NCFMIXM
Elméletileg a régi miui fiókból a készékkeresésből kitörölte a telót a feleségem. Kolléganőnek adtuk volna oda, de így szégyenbe maradtam és haza hoztam a telót, hátha életet tudok lehelni bele.
Ja? És a wifi-t sem tudom bekapcsolni. Fura.

Tudnátok segíteni, hogy a kolléganőnek lehessen egy használható telója?
Tegyek rá egy főzött romot esetleg? Olyan rég nem csináltam, félnék belekezdeni, főleg így.

Szerk.:
Hogy zárhatim a bl-t? Vagy attól ne reméljek megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#37414) crok válasza kelly416 (#37413) üzenetére


crok
Topikgazda

Nyitott a bootloader és sérült a /persist partíció (valszeg eldobta az időt és invalidálhatott pár cert-et pl. ami rántott magával pár dolgot). Ezen van tárolva a Mi fiók is meg szenzorkalibrációs adatok pl. de a WLAN és a BT is tárol itt adatokat.. Az a vicces hogy a fastboot ROM-ban benne van viszont a MiFlash nem flash-eli mert a script-ek nem tartalmazzák csak a meglétének és a hash-ének az ellenőrzését.....

Kéne rá egy OrangeFox vagy esetleg egy friss TWRP aztán:
- Csinálj egy backup-ot a persist és EFS partíciókról
- gyári ROM-ból kiszeded a persist.img és tedd fel OrangeFox-al a /persist-re vagy csinálhatod fastboot flash persist persist.img parancs kiadásával is PC-vel..
- ugyanezt csináld meg a cust.img-vel is a /cust partícióra
- flash-eld a gyári ROM-ból derivált firmware zip-et
- format data

Ha ettől meggyógyul akkor MiFlash, és teljes törlés megint.. és esetleg vissza is zárhatod ha akarod. Ha most csak simán zárod a bootloader-t akkor teljesen biztos hogy téglázod vagy minimum használhatatlan lesz egy csomó dolog (WLAN MAC / BT MAC szinte tuti nincs, Mi fiók belépés tuti nem fog menni, etc.) viszont megoldani csak nyitott bootloader mellett lehet - amit ha visszanyitni nem fogsz tudni mert nem indul vagy nincs net és nem tudod Mi fiókhoz kötni a nyitási kérelemhez akkor 22-es csapdája (és mivel már nem Android 8 Marshmallow van rajta így a testpoint-os MiFlash + fastboot ROM se lesz triviális megoldás).

De biztos egy Android 7 / Nougat ROM-al akarod odaadni? Egy jó Pixel Experience Plus (még az is csak fél éves), akár unofficial A12 vagy akár az official utolsó A11? De egy PixysOS A12.1 GApps is jó lenne, egy AICP unofficial MindTheGApps-el A12.1, de egy akármelyik Lineage is ott lenne (A9 - A12.. LOS16, 17, 18, 19..) meg azért van még miből válogatni.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37415) kelly416 válasza crok (#37414) üzenetére


kelly416
veterán

Az első bekezdésedet lenyegében megértettem, de csak lényegében.

A másodiktól kezdve csak annyit ertettem, hogy "kéne rá egy...", a többi kínai. :DDD

(#37416) TZ1


TZ1
csendes tag

Sziasztok!
A következő gondom lenne. Telekom és digi sim van. A digit veszi fő kártyának akár melyik foglalatban van. A telekomost meg időnként nem érzékeli így hívni sem tudnak akármelyik foglalatba teszem. Valamint a telekomos csak 2g-n van. Mit nem csinálok jól? Szeretném ha a telekomos kártya jól működne. A tcomos is 4g-s és évek óta megvan ugyanezzel a telóval. Köszönöm!

(#37417) crok válasza TZ1 (#37416) üzenetére


crok
Topikgazda

Cseréltesd a T-s kártyát, szerintem túl régi lesz már.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37418) dethroner


dethroner
veterán

Hello!
Biztosan dedós kérdés, de hogy lehet beállítani, hogy ha wifi hálózatot talál, csatlakozik a telefon, akkor azt hangosan jelezze? Legutolsó global rom van rajta.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#37419) crok válasza dethroner (#37418) üzenetére


crok
Topikgazda

Ilyenre nem is emlekszem hogy lett volna.. automatizaloval esetleg.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37420) dethroner válasza crok (#37419) üzenetére


dethroner
veterán

Sok a sör és meleg van, félre írtam :Y
Szval hangosan jelez ha wifit talál. Pont a hangjelzést akarom kikapcsolni, ha lehet.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#37421) crok válasza dethroner (#37420) üzenetére


crok
Topikgazda

Ilyenre nem emlekszem. Az tuti, hogy en ugy csinaltam, hogy az alapertelmezett ertesites hangra beallitottam egy masodperc csendet es az alkalmazasoknak egyenkent allitottam egyenit (mar aminek akartam). Igy nem volt sok hulye felesleges ertesites.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37422) Gez02


Gez02
tag

Sziasztok!
Rég jártam itt, mert nem volt semmi problémám :)
Most viszont van egy pici, segítsetek ha tudtok.
Új autót kaptam, tudja a wireless android autót, de a telefonom nem akarja az igazságot, csak vezetékesen működik. (másik telefonnal megy)
RR 8.6.5 ROM van fent (10-es), és gapps-ból tettem fel az AA-t
Köszi, ha van ötlet

(#37423) crok válasza Gez02 (#37422) üzenetére


crok
Topikgazda

A MindTheGApps-el ment mason is. De az lehet nalad reinstall lesz.. [link] meg az elozmenyet olvasd esetleg at.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37424) dethroner válasza crok (#37421) üzenetére


dethroner
veterán

Na oké, de azt hol lehet beállítani, hogy a wifi megtalálás és csatlakozás milyen örömódát játszon? Mert ez nem app, amihez rendelhetnék.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#37425) crok válasza dethroner (#37424) üzenetére


crok
Topikgazda

En ilyenre nem emlekszem hogy valaha lett volna ilyen menupont kulon.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37426) dethroner válasza crok (#37425) üzenetére


dethroner
veterán

Akkor mit lehet csinálni, ne ricsajozzon minden tescoban, plázában, okos buszmegállóban? :DDD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#37427) crok válasza dethroner (#37426) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát nem tudom most lehet én nem értem akkor a kérdésed de én soha az életben ilyet nem hallottam mert [ezt] csináltam. Életemben mióta MIUI-t valaha használtam soha olyat nem hallottam hogy a telefon csilingelt vagy bármi értesítést adott volna attól hogy egy Tesco-ban, plázában vagy bárhol új WLAN-t látott volna (de mondom, nálam az alapértelmezett értesítés mindenre (rendszerre is) 1sec csend és minden aminek hangot akarok adni annak külün app szinten állítok be értesítést..). Egészen biztos vagy abban hogy nem BT-n kapsz értesítést BT announcer-től?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37428) FLATRONW válasza dethroner (#37426) üzenetére


FLATRONW
őstag

A hangjelzés mellé nem kapsz írásos értesítést is az értesítési sávba?
Ha igen, akkor van rá megoldás.
Nálam a mobilhálózat jelzett, amikor elment a jel. Ilyenkor kaptam értesítést is. Hosszan meg kellett érinteni az üzenetet, és a megjelenő részben ki lehetett választani a némítást.

(#37429) dethroner válasza FLATRONW (#37428) üzenetére


dethroner
veterán

Azt gondolom ez lesz a megoldás, köszönöm :C
Viszont üvegfólia ügyben is kérnék ötletet. Most csak a fekete szélű, középen csillogós fólia volt itthon, az került rá, de már veszem is le és dobom el jó messzire. Borzasztó, kinti fényben semmit nem lehet látni vele. Idehaza lehet venni normál üvegfóliát, ami teljes felületen feltapad?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#37430) crok válasza dethroner (#37429) üzenetére


crok
Topikgazda

Az a fura hogy életemben ilyet hogy megjelenik egy random WLAN SSID és én erről értesítést kapjak bármilyen formában még soha nem láttam. Fogalmam nincs mi lehet ez nálad de ha most itthon az industrial AP-kon megjelenítek 10+ SSID-t akkor se történik semmi, pedig van itthon Xiaomi számolatlanul.. :S

Szerintem már nincs se fólia se hasonlók a készülékhez, max. megmaradt egy-egy zugGSM-ben. Debrecenben a Malomparkban láttam egy jó éve..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37431) dethroner válasza crok (#37430) üzenetére


dethroner
veterán

Nálam minden alkalommal ha pl belépek egy bevásárló kp-ba, vagy nyilvános wifi hatókörébe, jön a hangjelzés, ami ugyanaz, ami az üzeneteknél is hallható. Ilyenkor az értesítési sávban írja hogy új wifi hálózat érhető el. Ha csatlakozok, akkor ismét felhangzik ez a hang. De ha ismerősökhöz megyek, akiknél már meg van jegyezve a jelszó és automatikusan csatlakozik, ott nincs semmiféle értesítés. Csak nyilvános wifiknél.

Fólia meg jajj, eddig karcmentesen meg tudtam vigyázni :O És nincs semmi, ami megfelelne a mai kínálatból.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#37432) crok válasza dethroner (#37431) üzenetére


crok
Topikgazda

"nyilvános wifi hatókörébe" gyááááá most értettem meg mi ez... ezek nem jelszóval védett, open WLAN-ok.. így már ééééértem! :D A WLAN beállításokban volt egy erre vonatkozó menüpont hogy nyílt Wifi-kre értesítsen, mivel már ezer és egy éve nincs gyári ROM a készüléken így most megnézni nem tudom (max este ha újrarakom azzal..) de ott lesz a WLAN beállításoknál valamelyik kis menüben.. jobb felül a fogaskeréknél talán?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37433) dethroner válasza crok (#37432) üzenetére


dethroner
veterán

Nincs semmi ilyen :( Sőt, régebben mintha láttam volna olyan menüpontot, hogy "mindig keressen elérhető wifi hálózatot" és ezt ki lehetett kapcsolni, nos, már ezt se találom sehol.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#37434) FLATRONW válasza crok (#37432) üzenetére


FLATRONW
őstag

crDroid-ban még benne van.

(#37435) crok válasza FLATRONW (#37434) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez MIUI nyavaja, a készüléken már boot-olt az utolsó gyári MIUI csak nincs időm most belefolyni (majd este, születésnapom van és megy a szervezkedés, munka, stb.. )

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37436) FLATRONW válasza crok (#37435) üzenetére


FLATRONW
őstag

Isten éltessen. :)

(#37437) kelly416 válasza crok (#37435) üzenetére


kelly416
veterán

Boldog szülinapot!

(#37438) crok


crok
Topikgazda

Ahh köszi :B Kicsúszott..

@dethroner: hát én nagyon hozzászokhattam a nem-MIUI ROM-okhoz.. ezt a lehetőséget úgy látszik egyszerűen kivették a MIUI-ból és nem találok rá overlay-t sem a gyári ROM-okban (végigmentem innen kis túlzással mindegyiken, Marshmallow-n is) amit visszakapcsolni lehetne vagy egy prop-ot amit meg lehetne billenteni.. úgyhogy marad az hogy értesítés kikapcsolás.. :\ De feltettem az utolsó Xiaomi.EU-t meg MIUIHU-t is, egyikben se volt benne.. AOSP alapon kb. mindenben.. :\ Bocsi, meggyőződésem volt hogy volt a gyáriban erre egy menüpont ugyanúgy..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37439) janakbacsi


janakbacsi
őstag

android 7 miui 11 van a készüléken, szeretném lecserélni erre:
[link]
sanjos twrp-ben nem működnek a wipe-ok. mi lehet a hiba oka?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#37440) crok válasza janakbacsi (#37439) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt leirnad pontosabban mi tortenik? Recovery log-ot is adj. Meg amugy is data format fog kelleni, nem wipe.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37441) janakbacsi válasza crok (#37440) üzenetére


janakbacsi
őstag

igen, azt írja, hogy "you may need to format data". valószínűleg ez a hiba.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#37442) Thrawn válasza janakbacsi (#37441) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez melyik TWRP verzió? Azért kérdezem, mert Android 7 alatt a 3.3.1-0 ami még normálisan működik.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37443) janakbacsi válasza Thrawn (#37442) üzenetére


janakbacsi
őstag

Legújabb. Akkor tegyem vissza a régebbit?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#37444) crok válasza janakbacsi (#37443) üzenetére


crok
Topikgazda

Visszatehetsz regebbit de akkor meg az install lesz majd gond. Format data ugyis kell, nem wipe data hanem format.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37445) janakbacsi válasza crok (#37444) üzenetére


janakbacsi
őstag

rom telepítés után is kell format data?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#37446) crok válasza janakbacsi (#37445) üzenetére


crok
Topikgazda

Elotte vagy utana, gyak. most itt neked mindegy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37447) janakbacsi válasza crok (#37446) üzenetére


janakbacsi
őstag

aicp-t feltettem, plusz ezt a gapps-t, de valami nem jó. tudnál egy linket adni, hogy melyik gapps-t kell hozzá letöltenem? köszönöm.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#37448) crok válasza janakbacsi (#37447) üzenetére


crok
Topikgazda

Az elobb meg a Scarletet akartad.. ez most milyen AICP most?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37449) janakbacsi válasza crok (#37448) üzenetére


janakbacsi
őstag

az nagyon lassú volt, ez az aicp gördülékenyebb.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#37450) crok válasza janakbacsi (#37449) üzenetére


crok
Topikgazda

Es akkor kell meg valami vagy akkor most minden okay?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.