Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) WhiteWalker válasza GeGexx (#22950) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem akarok trollkodni , de a ps3 és a box szép lassan hattyúhalálához közeleg...nem lesz itt semmilyen támogatás játéktéren...úgy jár(nak) ez(ek) is mint anno a ps2 / classic xbox...Feledés homályába merülnek..Felesleges az ámítás...még talán 1-2 cím érkezik , aztán bezárul a kör...
Ezennel itt van a jelenlegi generáció vége. A live még lesz gondolom továbbra is , de a fókusz már a két új nagy testvéren lesz ,mind az M$ és Sony részről...látszódik a BF4 és a Ghost ,Fifa játékokon...
Normális folyamat része...

[ Szerkesztve ]

(#22952) GeGexx válasza WhiteWalker (#22951) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Így van, megette a kenyerét. :) De nincs okunk panaszra, ez a 7-8-9 éves ciklus teljesen oké. Én azért vagyok konzol párti mert nincs kedvem PC-re költeni, hogy mindig fusson normálisan a játék. Bár most nem tudom hogy alakulnak a vga árak de szerintem most is valahogy egy felső kategóriás videókártya árából kijön az X1, mint anno az X360 2005 körül. Szóljatok ha tévedek.

szerk.: most beugrott, hogy akkoriban egy 8800GTX árából vettem az első x360-omat, persze vinyót még hírből se ismerte az a gép. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22953) raziel01 válasza WhiteWalker (#22951) üzenetére


raziel01
veterán

Hülye gamestar azt irta, hogy 2016!!-ig lesz 360-ra exkluzív játék. Nevetségesek.

(#22954) Prof01 válasza WhiteWalker (#22951) üzenetére


Prof01
veterán

Amíg nem adnak el eleget a nextgenekből, addig biztosan lesznek a jelenlegiekre. 80-80 millió eladott (X360-PS3) gép sokat számít (ami valószínűleg 100-100 milliót még simán el fogja érni). A PS2-höz még 2009-ben is több, mint 50 játék jött, sőt még idén is néhány, mint pl. a Fifa 14.
Xbox Classicra viszont 2006 vége óta egyáltalán semmi. Ennek egyszerű oka, hogy a PS2 minden idők legkelendőbb otthoni konzolja 155 millió eladott darabbal, míg az Xbox Classic-ból csak mindössze 24 millió fogyott.
Én úgy saccolom, hogy a nagyobb multiplatform játékok, mint a Cod, AC, NFS jönni fognak 2-3 évig biztosan, aztán szép lassan elfogynak rá, 2017-18-ra teljesen.

Számok: [link]

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22955) Napfénysüti válasza raziel01 (#22953) üzenetére

Gamestar, nem is csodálkozom. Még anno mikor PC-X néven indultak szinte az első számtól kezdve előfizetőjük voltam jódarabig még a Gamestaros időben is de a színvonaluk annyira lecsökkent hogy hagytam őket már pár éve a fenébe...

Més que un club!

(#22956) WhiteWalker válasza GeGexx (#22952) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Egyet értek. Még pár éve vettem Vapor X 5870-t , aszem használtan 70K-t...aztán ezt eladtam mert beleuntam a pc-be ,ilyen olyan okokból és ezt a kártyát el tudtam még adni ugyan ennyiért , amiből lett a box :) Játék terén nincs , nekem is annyi van itthon amiket bespájzoltam , hogy akár évekig el lennék..mondhatom nincs is szükségem az új konzolokra :DDD

Prof01: Igen , a ps2-re jöttek a sablon játékok, de azok annyira már nem voltak minőségiek. Leginkább jrpg és sport játékok érkeztek. Itt ugye a pénzes live támogatás miatt nem fogják veszni hagyni ezt a bázis , de értelmes AAA kategóriás játék nem hiszem hogy érkezik.

(#22957) nyikszi válasza BullKoxa (#22947) üzenetére


nyikszi
őstag

Auchan, MM 60k-ért megy a 250 gigás, Tesco-ban pedig 40k-ért a 4 gigás. De lehet több boltban, főleg szakosodott konzol boltokban ennyiért venni. A garancia meg, ahogy írták az MS -hez szól.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#22958) diablo1984 válasza MasterMark (#22945) üzenetére


diablo1984
veterán

(#22959) MasterMark válasza diablo1984 (#22958) üzenetére


MasterMark
titán

Ezek nem jól működnek. Laggol, és egyáltalán nem lesz olyan mint egy egér. Pénzkidobás.

Mi a baj a kontrollerrel?

Switch Tax

(#22960) diablo1984 válasza MasterMark (#22959) üzenetére


diablo1984
veterán

kissé még új vagyok benne, de FPS-ekben célozni az istenért sem tudok pontosan, kapkodós vagyok vele! ergo ha valami szembe jön, lelövöm az eget és a földet körülötte, nem tudom megszokni, annyira az egérre áll a kezem! :O

(#22961) MasterMark válasza diablo1984 (#22960) üzenetére


MasterMark
titán

Simán meg lehet szokni. Mindenki így kezdi. :D

Switch Tax

(#22962) dunc válasza MasterMark (#22961) üzenetére


dunc
nagyúr

Én a mai napig nem tudtam megszokni!

Más : a Pécsi 576 ba árulnak 180 ért One Forza 5 packot! (nem tudom kinect van e benne! )

[ Szerkesztve ]

(#22963) MatulaAvB válasza dunc (#22962) üzenetére


MatulaAvB
csendes tag

Kinect jár hozzá! :)

(#22964) woodbear válasza dunc (#22962) üzenetére


woodbear
addikt

Csak kinectel együtt árulják....még

Oldalam: www.swsfoto.de

(#22965) MasterMark válasza dunc (#22962) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor nem játszottál eleget.

Switch Tax

(#22966) dunc válasza MasterMark (#22965) üzenetére


dunc
nagyúr

Vagy egyszerűen béna vagyok! Pl codba a közeli ellenfelet szinte soha nem tudom lelőni! Pont tegnap mondta a párom, hogy napi 40 perceket játszok! Valahogy már nem is szeretek annyira játszani, már 36 múltam amúgy. De azért a F5 érdekel! (de ha annyira rá lennék állva, akkor hoztam volna a packot :) )

(#22967) MasterMark válasza dunc (#22966) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, ez is lehet. :D

Switch Tax

(#22968) Csilla83


Csilla83
újonc

Sziasztok!

Gondolom mar nagyon jartasak vagytok a temaban, ezert kerek egy kis segitsget, teljes xbox amatorkent.
Szoval XBOX 360 es az uj TVnken (sima LCD) fekete-feher a kep.
Mi lenne a teendo?
Nagyon köszönöm a sgeitseget:
Csilla

(#22969) diablo1984 válasza Csilla83 (#22968) üzenetére


diablo1984
veterán

ntsc?

(#22970) dilipok válasza Csilla83 (#22968) üzenetére


dilipok
veterán

hogy van rakotve? Resetelni probaltad a display beallitasokat a boxon? Ugyanazon az inputon mas eszkozzel jo kepet ad a tv?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22971) pelenka35 válasza zzola (#22920) üzenetére


pelenka35
őstag

Most érte el nálam a Dice , hogy a premiumot 50% -os akcióban fogom megvenni ....
+
A köv BF tuti nem lesz első napos vétel egy rakás sz@r amit csináltak/nak..........

Gamertag:Rob3rt75

(#22972) dilipok válasza pelenka35 (#22971) üzenetére


dilipok
veterán

hidd el, hogy eleg jo az a bf egy normalis pc-n, meg gondolom a nextgen gepeken... Nem erre lett az mar kitalalva, igazabol orulhetunk, hogy egyaltalan kijott. Mar igy is nagyon tavol all a nextgen/pc verziotol.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22973) pelenka35 válasza dilipok (#22972) üzenetére


pelenka35
őstag

Lehet neked van igazad de a BF4 fórumot olvasva a pc.-s játékosok "is" csak panaszkodnak...

Gamertag:Rob3rt75

(#22974) Csilla83 válasza diablo1984 (#22969) üzenetére


Csilla83
újonc

igen.

(#22975) Csilla83 válasza dilipok (#22970) üzenetére


Csilla83
újonc

az XBOX Display beallitasival mar probalkoztam (persze nem vagyok zseni :( ) de az nemhozott semmit.
a korabbi sima kepcsoves TVn jol ment az XBOX, nem volt gond a szinekkel.
Most meg minden fekete fehere. HDMI kbelcsere segithet? vagy teljesen rossz az irany. Vagy az XBOX mehetett tönkre, nem valoszinu nem?

(#22976) dilipok válasza Csilla83 (#22975) üzenetére


dilipok
veterán

display settings resetet probaltad? (manualban benne van a modja)

pelenka35: nem tunt meg fel, hogy mindig csak panaszkodnak, kozben meg 1000+ orakat tolnak bele abba a "szarba" ;) ugyanez ment a bf3-nal is. Mindenki sirt ossze-vissza, majd elsonek rohantak megvenni a bf4-et, annak ellenere, hogy a beta alatt mind leirta, hogy o ezzel a fossal nem jatszik mar tovabb :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22977) MasterMark válasza Csilla83 (#22975) üzenetére


MasterMark
titán

HDMI-vel fekete fehér??? Az nagyon nem normális.

Switch Tax

(#22978) Csilla83 válasza dilipok (#22976) üzenetére


Csilla83
újonc

nem probaltam.
megnezem hogy megvan-e a leiras. köszi a tippet.

szoval a HDMI kabeles dolog az nem lehet megoldas? olvastam valamelyik forumon csak azert.

(#22979) Csilla83 válasza MasterMark (#22977) üzenetére


Csilla83
újonc

nem.

most fekete-feher.

Es azert kerdeztem hogy a HDMI megoldhatja-e a problemat.

(#22980) joysefke válasza WhiteWalker (#22951) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

így, hogy az X1 akár még bukás is lehet a PS4 ellenében szerintem megvan az esélye, hogy a MS még jódarabig tólni fogja a 360 szekerét, hogy az alulról fogja ki a szelet a PS4 vitorlájából. Nekik egy Live felhasználó egy Live felhasználó attól függetlenül, hogy a gépe 360 vagy 1...
PS2 is sokáig jobb eladásokat produkált mint a PS3 és a 360 eggyütt.

A multiplattform címek pedig az első 1-2 de lehet hogy 3 évben is megérkeznek szerintem 360-ra is, 80+ millió eladott gépet nem fognak a kiadók figyelmen kívül hagyni, ráadásul itt lesz egy nagy előnye a 360 nak a PS3 hoz képest:
A next gen multiplattform címeket nyilván next genre fogják fejleszteni és utánna butítják le 360-ra illetve PS3-ra. A 360 PC közeli architektúrája pedig szerintem lényegesen könnyebbé fogja tenni a next gen -> current gen portolást...

J.

(#22981) MasterMark válasza Csilla83 (#22979) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ez inkább HDCP lehet, vagy valami a TV-ben.

Switch Tax

(#22982) woodbear válasza Csilla83 (#22978) üzenetére


woodbear
addikt

To reset the display settings of the Xbox 360 console to the default settings, follow these steps:

-Remove any discs from the disc tray.

-Turn the console off.

-Turn the console on. Note If you are using an Xbox 360 Wireless Controller, turn the console on by using the Xbox Guide button on the controller. Make sure that you use the player 1 controller when you do this. The player 1 controller will have the upper-left quadrant light illuminated.

-As the console starts, press and hold the Y button, and then pull the right trigger at the same time.

The Xbox Dashboard resets the display settings to the default settings, and then automatically restarts the console.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#22983) Csilla83 válasza woodbear (#22982) üzenetére


Csilla83
újonc

Köszönöm!!
Meg ma este kiprobalom.

(#22984) hrvp válasza WhiteWalker (#22951) üzenetére


hrvp
aktív tag

Fifa meg idén is jött ps2-re. Miért? Mert van rá igény, ameddig veszik a játékokat, addig fognak kiadni erre a generációra is. Még ha csak az előző évben kijött játék ráncfelvarrott verzióját is.

(#22985) WhiteWalker válasza joysefke (#22980) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Miért is lenne bukás az X1?? Ugyanúgy meglesz a két konzol egymás mellett mint a ps3 és 360 volt..mindegyiknek megvan a bázisa...mindegyiknek van előnye és hátránya a másikhiz képest. A multi címek jönnek még egy darabig, ezt mondom én is. De ezek szerintem minőségben már nem hoznak változást..., persze ezekre is ki kell adni egy ideig , de hiú ábránd minőségről beszélni.. , sőt , ami kimondottan next genre készül , szerinted milyen silány portja lesz?
Mint írtam exkluzív cím sem lesz, mint ahogy AAA címek sem...jönnek majd a sufni stúdiók gagyi játékai , vagy az arcade indie játékok...
Nyilván a live működni fog , anyagiak miatt . De be kell ismerni , húzni egy vonalat. Itt a vége.
Viszont iszonyat nagy mennyiségű játékból lehet válogatni ezekre a konzolokra.Amik jó ideig eltartják még a tulajokat. Nekem is van a polcon amikhez hozzá sem nyúltam...Next gen meg csak jövő karácsonyra esedékes számomra, bárhogy kacérkodom a gondolattal...egy Forza 5 vagy Dead Rising 3 nem hoz lázba egyenlőre...nem érzem bennük az innovációt. Kicsit mintha a jelenlegi generáció HD verziói lennének...

(#22986) negyven2


negyven2
veterán

Egy új Bioshock Infinite Premium Edition megér 9990 ft-t?

dilipok: pont ez az, hogy a legtöbb helyen jóval drágább, nekem megérné, itt az a kérdés, inkább hogy csak szerintem jó ez az ár érte vagy más szerint is. :)

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#22987) MasterMark válasza negyven2 (#22986) üzenetére


MasterMark
titán

Na? :D

Switch Tax

(#22988) dilipok válasza negyven2 (#22986) üzenetére


dilipok
veterán

mit akarsz vele csinalni? Ha jatszani, akkor neked meger annyit? Ha tovabbadni, akkor nezd meg, hogy milyen aron mennek a piacon/mennyibe kerul mashol. De azt, hogy neked meger-e annyit, azt nem tudja senki, csak te :D

MasterMark: latod, milyen visszafogott voltam? :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22989) dilipok válasza negyven2 (#22986) üzenetére


dilipok
veterán

ha a legtobb helyen joval dragabb, akkor megis mit kellene mondani ra? :F eskuszom nem ertem... :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22990) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Hol tudom megsasólni , hogy meddig garis a boxom?
Már brutálisan lötyög a bal felső joy (5-6mm ) mit kéne nekik be adni , hogy vigyék és szereljék? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22991) MasterMark válasza Micsurin (#22990) üzenetére


MasterMark
titán

A szerviz oldalon.

Switch Tax

(#22992) negyven2 válasza dilipok (#22989) üzenetére


negyven2
veterán

Semmit, csak érdeklödtem, hogy ár/érték arányban szerintetek megéri-e, vagyis hogy Ti (pontosabban az akit érdekel ez a játék), megvenni-e ezért az árért. Ennyi, nem kell ezt túlmisztifikálni, meg semmi ilyet. Az esetek többségében azért írják be a hasonló (kretén) kérdéseket, mert érdeklik őket mások véleménye is, illetve ha valakit érdekel akkor így felhívja rá másoknak a figyelmét erre. Tehát a lényeg ezzel a késedelemmel az volt, hogy aki már játszott ezzel a játékkal azok szerint, most jó ez az ár érte, megéri-e a plusz dolgok azt a + 1-2k Ft-t (természetesen igen), vagy nem éri meg és várjak vele amíg Game for Gold-hoz adják majd.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#22993) Micsurin válasza MasterMark (#22991) üzenetére


Micsurin
nagyúr

az meg hun van? mert nem találok még csak szerviz cimkét se :DDD

Miért adott be egy ilyen szútykott?

Purchase and Content UsageKorlátozott

Érintett platformok:

Xbox One

Xbox 360

Érintett szolgáltatások:

Letölthető elemek vásárlása

2013.12.03. 21:39:39 CET:

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22994) dilipok válasza negyven2 (#22992) üzenetére


dilipok
veterán

ez akkor is lonemiszerv kerdes... ha meg akarsz venni valamit es nincs olcsobb ar annal, amit talalsz, akkor mi ertelme van megkerdezni? Ha most azt mondom nem eri meg, akkor nem veszed meg? Az is milyen mar? Plusz dolgok meg aztan vegkepp egy szubjektiv kategoria... Aki CE verziot vesz az tuti, hogy nem kozombos a jatek irant (nem negativ iranyban).

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22995) WhiteWalker válasza negyven2 (#22986) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem :DDD

(#22996) negyven2 válasza WhiteWalker (#22995) üzenetére


negyven2
veterán

Akkor veszek helyette My Little Poni vs. Mortal Kombat limited Edition-t ajándék Korda Gyuri karakterrel -t :DDD.

Amúgy, hogy ON legyek:

Xbox Live service alert - store purchases, Battlefield 4 DLC affected

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#22997) raziel01 válasza raziel01 (#22938) üzenetére


raziel01
veterán

Megjött a paypal email meg a GAME email is.
Persze a 3 font postát nem adták vissza. :D
Mindegy, ennek is örülök. Legalább a játékok árát megkaptam.

(#22998) joysefke válasza WhiteWalker (#22985) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nem azt mondtam, hogy bukás lesz, hanem, hogy benne van a plakliban, hogy bukás is lehet.

(#22999) dilipok válasza raziel01 (#22997) üzenetére


dilipok
veterán

mondtam, h csak ido :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23000) Thome


Thome
addikt

Hali!

Most gondoltam Xbox 360-at venni, egy bundle csomagot Tomb Raider + Halo 4 + Skyrimmel, de csalódottan látom hogy ami 1,5 hete még volt, már csak Tomb Raider és Halo 4-gyel van, már pedig ez a hármas kombó nagyon jó lett volna nekem. Igaz csak Token kód, de teljesen lényegtelen hogy lemezen is megvan, vagy csak online letölthető verzióban.

Esetleg tudnátok mondani olyan helyet, ahol olcsón megkapható külön a Skyrim, vagy egy olyan helyet ahol bundle pakkban a Skyrim benne van?
A Tomb Raider és Halo 4 annyira nem is lényeges, csak ár-érték arányt tekintve így volt az igazi.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.