Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) MasterMark válasza Steven88 (#23250) üzenetére


MasterMark
titán

Pár évig még biztosan jönnek a nagy eladásos címek...

Switch Tax

(#23252) Steven88 válasza MasterMark (#23251) üzenetére


Steven88
tag

Köszönöm. Bocs a láma kérdésekért de nem vagyok otthon a konzolokban.

(#23253) dilipok válasza gtamate2 (#23249) üzenetére


dilipok
veterán

[link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23254) diablo1984


diablo1984
veterán

a 250gb-os vinyós gépeknél ha cimbimnek vannak eredeti játékai, akkor vinyóra telepíthetem, utána cimbinek visszaadom és mindketten játszhatunk a gémmel? vagy vinyáról indítva is kéri a cd-t?(dvd-t)

(#23255) MasterMark válasza diablo1984 (#23254) üzenetére


MasterMark
titán

Nem...

Switch Tax

(#23256) diablo1984 válasza MasterMark (#23255) üzenetére


diablo1984
veterán

igen, nem, vagy nem, nem?

(#23257) raziel01 válasza diablo1984 (#23256) üzenetére


raziel01
veterán

Szerinted ha lehetne ilyet csinálni akkor nem ezt csinálná a fél világ? Már rég tönkrement volna a cég is.
Minimálisan kéne gondolkozni.

(#23258) Blaise válasza diablo1984 (#23256) üzenetére


Blaise
veterán

Telepítheted, de utána minden indításnál rápörget a lemezre, meg néha játék közben is, úgyhogy ha visszaadtad, akkor nem fog elindulni.

(#23259) diablo1984 válasza raziel01 (#23257) üzenetére


diablo1984
veterán

akkor mi értelme a 18k-s vinyónak? mert ha dvd is kell hozzá, akkor az optikát sem kíméli, ha csak gyorsabban tölt be, akkor kapják már be! ennyire azért feláras a gyorsaság.... :U

de? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23260) MasterMark válasza diablo1984 (#23259) üzenetére


MasterMark
titán

Csak az elején ellenőrzi az eredetiséget...

Nem gondoltad komolyan, hogy ilyet lehet ugye?

Switch Tax

(#23261) fireproof


fireproof
őstag

Szerintetek olyankor mi a teendő ha az xbox bekapcsolás és bejelentkezés után feldobja hogy erősítsem meg hogy az email címemre megérkezett e a biztonsági kódot tartalmazó e-mail de nem érkezett meg. Az emailcím JÓ! Százszor átolvastam és jó emailcím van megadva. Viszont amikor az xbox weblapján kérte hogy erősítsem meg hogy jó az email címem akkor elküldte a mailt és kaptam is biztonsági kódot és minden rendben volt...

(#23262) HagaNRG válasza raziel01 (#23218) üzenetére


HagaNRG
őstag

Igazatok van, én is ezt tapasztaltam már nem csak a Zavvinál, más cégeknél is, hogy szeretnek óriási akció keretein belül eladni olyan terméket, ami egyébként is annyiba kerül.

De azért van 1-2 jó dolog, pl. a Prometheus to Alien BD díszdobozt már Black Friday napon berendeltem. Aztán rájöttem, hogy semmi magyar vonatkozása nincs, ergo nem biztos, hogy itthon könnyen tovább tudnám adni. Aztán másnap megint ugyanannyi volt, harmadik nap is, talán most is.
Közben meg egyre jobban agyalok, hogy 6k FT körüli áron mégis kellene, ha másnak nem, polcdísznek jó lesz:)

Azért, hogy ontopic is legyek: az NFS Rivals pl. 30 euroért volt ma, de sajna, valamiért csak PS3-ra. Ennyiért megérte volna- még akkor is, ha állítólag csak egy egyhetes játék, annyira unalmas és semmilyen lett. (hiába, a premiercímek valamiért mindig jobban vonzottak)

(#23263) raziel01 válasza HagaNRG (#23262) üzenetére


raziel01
veterán

(#23264) HagaNRG válasza raziel01 (#23263) üzenetére


HagaNRG
őstag

:R :Y
Már csak az a kérdés, vajon mostanában mennyi idő alatt fut be egy UK- Hun csomag? (mert lehet, hogy jobban járok, azaz gyorsabban, ha veszek egyet ugyanennyiért innen a PH-ról... ) :W

[ Szerkesztve ]

(#23265) woodbear válasza HagaNRG (#23264) üzenetére


woodbear
addikt

nem találsz :) már lett volna 3db is csak mindet elvitték előlem.... azóta minden nap nézem, és semmi....jatekaimon sem. én megrendeltem most zavviról.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#23266) nyikszi válasza gtamate2 (#23249) üzenetére


nyikszi
őstag

Milyen routered van?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#23267) Thome


Thome
addikt

Ha valakinek volna jó áron eladó Forza 3 és Borderlands játéka, akkor privátban megkereshet! :)
Egyébként kérdés, hogy ezekhez a játékokhoz is tartozik aktiválókód (online játékhoz), vagy csak behelyezem a lemezt és játszom?

(#23268) HagaNRG


HagaNRG
őstag

A pár napja már említett pixelesedés komolyan nagyon zavar a Ghosts-ban.
Ez biztos normális így?
Más COD játékokban nem rémlik, hogy láttam volna ilyet, és az, hogy minden árnyék full pixelhalmazként jelenikmeg, néha nagyon be tud zavarni a nyugalmamba. Ez olyan dolog, amit nem illik a nem next-gen hardverre fogni...

(#23269) molnarpeter válasza Thome (#23267) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

F3-nál biztosan nincs, viszont 1-2 kontentről tudok, ami kódos (tesztpálya pl.).

(#23270) mephi666


mephi666
nagyúr

hát ez a gears insane-en feladta a leckét... act1-2-3 pörgött, néhány checkpointnál pár restart, de haladt... act4 már húzósabb volt, főleg a fenix rezidencia, amikor védeni kell és masírozik be boomer, néhány íjász meg több tucat sorkatona... (itt szívtam vagy 1.5 órát) ...majd a végén raam, akiről gondoltam, hogy nem lesz egyszerű: próbáltam skillből elverni... 11löket van az íjban, meg se kottyan neki hogy felváltva osztottam messziről ezzel meg a fullos sniperrel... aztán néztem a glitch-et, amivel párszor sikerült beakasztani: ilyenkor 4gránát ment alá meg felváltva 8-10 lövés az íjból meg a puskából (fedezékből "blindfire", de 100% hittel) ...túllőttek a célon ezzel a bossal... irgalmatlan mennyiségű hp-je van, a varjai leeszik a fejemet 1 pillanat alatt, a minigunból néhány lövés és végem... ha pedig testközelbe ér, instant halál... a reaver-ről akkor nem is beszéltem, ami a "glitches fedezékben" megbújva is el-eltalál...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23271) WhiteWalker válasza mephi666 (#23270) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

problem? :DDD

(#23272) mephi666 válasza WhiteWalker (#23271) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ja, van: hogy az a varjas b*zi nem akar kifeküdni :DDD tippeket elfogadok hozzá, ki milyen taktikával tudta hidegre tenni insane solo-ban (nem szeretek félbehagyni játékot... főleg nem így a végén)

olvastam neten pár dolgot, de egyik se jött be

ui: úgy érzem csak próbálgatással fog menni... :( de frusztráló, hogy már majdnem minden fegyvert beleürítek és még mindig nem akar eldőlni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23273) kovsol


kovsol
titán

Csak, hogy ne unatkozzak így a téli időszakban: [link] És még van több játék ami nincs teljesen kijátszva.
Ez az utolsó nagy "projectem" erre a generációra. Pénteken jön a PS4 -em majd. Azon még csak a Killzone, BF4, NBA 2k14 lesz meg kezdésre, így jut idő még az xbox360 -as címeket befejezni.

May the Force be with you!

(#23274) dobobazsy


dobobazsy
őstag

korábban kérdeztem itt, hogy miért mászik el 1-2 naponta a pendrive xboxos tartalma.
azt válaszolta valaki, hogy valószínűleg a pendrive hibás. lefuttattam számítógépről egy tesztet, és hibátlannak véli. most akkor mi a baj? tegnap telepítettem újra a GTA-t, ma már megint újra kellett volna. nagyon felidegesít :W egyelőre nem tudok vinyót venni a boxba, szóval csak ez az alternatíva áll rendelkezésre. :( valaki segítsen :O

(#23275) Nescafé válasza dobobazsy (#23274) üzenetére


Nescafé
őstag

Esetleg ha van másik pendrive azzal kipróbálni...

 iPhone 15 Pro

(#23276) dobobazsy válasza Nescafé (#23275) üzenetére


dobobazsy
őstag

nincs sajnos, de megpróbálok szerezni. lehet csak nem szereti? egy mezei Kingmax 16 GB-os pendrive-ot használok. hibátlanul megy róla a játék, aztán egyszer gondol egyet, és már nem látja a tartalmát, újra kell konfigurálni majd újratelepíteni a játékot. egyébként normál esetben is eltávolítás után már nem használható a tartalma? csak amíg csatlakoztatva van?

(#23277) MasterMark válasza dobobazsy (#23276) üzenetére


MasterMark
titán

Hátra vagy előre van dugva? Próbáld meg a másik helyen is.

Switch Tax

(#23278) Nescafé válasza dobobazsy (#23276) üzenetére


Nescafé
őstag

Az is lehet hogy nem szereti ezt a fajta pendrive-ot..

 iPhone 15 Pro

(#23279) G@ß! válasza Thome (#23267) üzenetére


G@ß!
őstag

Nekem F3 ultimate edition van. A hozzá kapott kódot (top gear pack) nem tudom aktiválni, mert már nem elérhető az xbox live-on...

(#23280) MasterMark válasza G@ß! (#23279) üzenetére


MasterMark
titán

Nem lehet, hogy csak magyar profillal nem elérhető? Nem szoktak semmit törölni.

Switch Tax

(#23281) dobobazsy válasza MasterMark (#23277) üzenetére


dobobazsy
őstag

hátul van. elől is megpróbáljam, vagy hátul másik portba?

(#23282) MasterMark válasza dobobazsy (#23281) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem próbáld meg elől is.

Switch Tax

(#23283) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Sziasztok!

Van egy BF4 China rising DLC-m. Mivel az apróban a kutya nem írt, ezért úgy döntöttem elajándékozom. Tanulva az utóbbi idők ninjázásaiból, akit érdekel írjon privátban. Ha többen is jelentkeztek akkor kisorsolom :)

PSN ID: RemiFungus

(#23284) Tv


Tv
senior tag

Sziasztok

Lehet együgyű kérdés, de azért felteszem. Ha veszek egy eredeti játékot használtan, akkor az teljes értékűen játszható lesz (úgy értem online is), ha azzal már másik gépen is játszottak online? A teljesség kedvéért: nálam csak kölcsönben van most egy xbox, próbálgatni, de az flashelt, de magamnak újat akarok venni és nem akarom módosítani, eredti játékokkal akarom használni. Nyilván az lenne a lényeg, hogy használtan is vennék hozzá játékokat, mert olcsóbb.

(#23285) MasterMark válasza Tv (#23284) üzenetére


MasterMark
titán

A legtöbb igen. De van olyan amiben az online részhez egyszer használható kód van. Ha te másodikként akarod használni az online részét, akkor külön kell venned egy olyan kódot. (Ezeket akkor már érdemes alapból újként beszerezni.)

Switch Tax

(#23286) Ronam


Ronam
addikt

A héten vennék 1-2 új játékot, de nem tudok dönteni: GTA V vagy COD Ghosts? GTA-hoz kell online pass?

[ Szerkesztve ]

(#23287) Nescafé válasza Ronam (#23286) üzenetére


Nescafé
őstag

Nem kell csak gold legyen..

 iPhone 15 Pro

(#23288) bobooo válasza Ronam (#23286) üzenetére


bobooo
addikt

GTA V... Ghosts nagyon rossz még(?)

(#23289) WhiteWalker válasza kovsol (#23273) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem még mindig nem jött meg a nov. 14. és 15. rendelésem....más már megkapta....kezdek aggódni... :O

(#23272) mephi666: ha van kedved beszállok segiteni...mondjuk ma este felé ráérsz? :B

(#23290) mephi666 válasza WhiteWalker (#23289) üzenetére


mephi666
nagyúr

...thx, de ma nem is igazán jó meg szólóban akarom legyalulni a fejét :DDD pár tipp viszont jó lenne, mert aszerint próbálkozok, amit olvastam, de hátha másnak más módszer jött be... olyan érzésem van, hogy lesz itt még pár tucat próba, mire összejön...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23291) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok

ez megbízható bolt?
[link]

(#23292) dilipok válasza izomhod (#23291) üzenetére


dilipok
veterán

kereso? :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23293) WhiteWalker válasza mephi666 (#23290) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem sincs meg insane-be...ezért is segitenék :DDD , egyedül szerinten lehetetlen...

(#23294) izomhod válasza dilipok (#23292) üzenetére


izomhod
senior tag

hamarabb írtam, mint kerestem, szkuzi!

(#23295) mephi666 válasza WhiteWalker (#23293) üzenetére


mephi666
nagyúr

castlevania is (szinte) lehetetlen volt 100 %-ra (paladin fokozat+minden trial), mégis összejött és örülhettem :DDD gears1 hasonló szisztéma... teszek pár kört, ahogy időm adja, de ez a hét összevissza lesz nagyon, nem hinném, hogy sikerül... (mindenesetre ez a boss bekerül a "kedvenceim" közé, az már biztos :D ritka egy ocsmány jószág... és nem a kinézetével van a bajom)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23296) WhiteWalker válasza mephi666 (#23295) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sok szerencsét hozzá és nyugtatót :DDD , ez a Raam tábornok kihívás ....

[ Szerkesztve ]

(#23297) mephi666 válasza WhiteWalker (#23296) üzenetére


mephi666
nagyúr

pár tippet találtam, amit már tegnap is néztem:

"I found easiest on insane with a full torque bow and 9-10 perfect reloads, he's done before he ever even gets to the cement blocks, you just have to make sure you can perfect reload and hit him 10 times in a row haha"

...haha, 11 lövést ereszthetek a bow-val, úgy áll a mentés... tegnap egyik körben nagyja perfect reload lett és felváltva nyomtam sniperből... 8-10lövés mindkettőből és még élt... (mondjuk nem kimondottan fejre ment)

"Glitches are for noobs. Beat it on insane solo with no problem. Torque him then snipe his head and repeat. Dead in minutes."

...szívesen megnéznék egy ilyet élőben, mert szép ez a recept, csak kivitelezze úgy, hogy közben oldalbalövi párszor a reaver, vagy raam és izeg-mozog a célkereszt (tényleg baromi rövid ideje van az embernek kidugni a fejét a fedezékből és célozni, mert insane-en pár lövés és kampó)

...így tényleg csak akkor lesz meg, ha egy körben összejönnek szépen a fejlövések, meg minden talál elsőre, közben pedig nem is darálnak le... :K de ez meg sok-sok próba

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23298) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok!

Live-ról letöltésnél mindig a belső memó/hdd az alapértelmezett, vagy lehet állítani (mondjuk külső HDD-re)?
Másik kérdés, ezt már kérdezték, de választ nem találtam rá: használt HDD-t mennyire éri meg venni? Ha veszek, hogyan tudom leellenőrizni hogy milyen állapotban van?
A konzolok szervize nevű cégnél a tartozékok között van egy 1 TB-s sata3-as hdd?! Ezt hogyan tudom használni? Azt hittem csak a gyári MS hdd (kerettel) a jó, illetve egy-kettő buherált.

Üdv!

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#23299) MasterMark válasza EAndrew (#23298) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem azt sehogy.
Ellenőrizni nem nagyon tudod.

Switch Tax

(#23300) Mister_X válasza mephi666 (#23295) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én csak a második részt toltam ki Insane-en, ott csak a fénylő Brumakkal voltak afférjaim. Mindig hamarabb nyelte le a helit, mintsem szétszedhettem volna Hajnalpöröllyel. Aztán végre az utolsó utáni pillanatban (már megint nyelt volna le) jött az ending cinemation - egyetlen acsinak sem örültem annyira, mint akkor, utólag örülök, hogy nem látott senki :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.