Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23951) mephi666 válasza laracroft (#23950) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát milyen fan vagy te, hogy letöltőkódosban veszed meg a tr-t? :DDD minimum egy ilyen dukálna

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23952) dilipok válasza laracroft (#23950) üzenetére


dilipok
veterán

amugy ti hogy mertek elore utalni akarkinek egy fillert is? :F Engem nehez lenne ilyen mutatvanyra ravenni :DDD Mondjuk azokat sem ertem, akik igy utalnak csont nelkul, de a kartyajuk adatait nem adjak meg a kotsog sony/microsoftnak mert biztos az majd lopni fog rola :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23953) mephi666 válasza dilipok (#23952) üzenetére


mephi666
nagyúr

én mondjuk úgy, hogy fordított esetben is elvárom, hogy "én adok el, utaljanak előre" :K ha vásárolok, akkor meg megbízható(nak tűnő) eladót keresek

vaterán van vagy 70 pozitívam, nem is volt szerencsére eddig problémám (főleg csak eladtam)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23954) dilipok válasza mephi666 (#23953) üzenetére


dilipok
veterán

ertem en, nincs is ebbol gond, en ettol fuggetlenul nem ertem, hogy hogyan merik emberek ezt megcsinalni. De hat biztos bennem van a hiba ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23955) MasterMark válasza dilipok (#23952) üzenetére


MasterMark
titán

Szerinted miből ilyen gazdagok? :D

Switch Tax

(#23956) laracroft válasza dilipok (#23954) üzenetére


laracroft
aktív tag

A jatekaim.hu-n már 50-60 adás/vételem volt, egyetlen egy problémával! Ez a mostani.
Igyekeztem olyan eladót találni, akinek van elég pozitívja, hogy bízzak benne és előre utaltam mindig! A 8 szerintem pont határeset volt a 0 negatív meg átlendített a hezitáláson. Eladáskor én is elvárom az előre utalást, de a 35 pozitívom nem szokta eltántorítani a vásárlóimat! Szóval ilyen eset is van na!

(#23957) dobobazsy válasza MasterMark (#23949) üzenetére


dobobazsy
őstag

de azon belül? a free trialok/demok-ra gondolsz? vagy ilyen kisebb teljes értékű játékok is vannak ingyen?

(#23958) laracroft válasza mephi666 (#23951) üzenetére


laracroft
aktív tag

Én olyan fan vagyok, hogy ezzel is beérem :)
Ahogy ismerem magam, végigjátszás után eladtam volna a dobozost! :DD

Ez legalább "örökre" a winyómon ragadt :)

Egyébként vettem egy survival edition-t a game-ről de 97%-nál lehalt az install, úgyhogy visszaküldtem és gyorsan kellett egy kód, hogy folytathassam!

[ Szerkesztve ]

(#23959) MasterMark válasza dobobazsy (#23957) üzenetére


MasterMark
titán

Igen vannak. Az Arcade szekcióban nézelődj.

Switch Tax

(#23960) laracroft


laracroft
aktív tag

A GTA-ra visszatérve, csak engem akasztott ki Trevor?
Lassan eljutottam odáig, hogy gyűlöltem vele játszani!
Nagyon jó game meg minden, az előzőket is végignyomtam mindig, de ez nagyon zavart!
Bár lehet csak én vagyok ilyen madárlelkű, de ezt még egy játéknál sem éreztem.

Persze Mike és Franklin sem jófiú, de mégis ők nem akasztották ki bennem az "erkölcsi" mutatót.
Tudom, hogy csak játék, de még játékban sem tudom elviselni az efajta taplóságokat...
Na ezzel biztosan egyedül leszek :DD

(#23961) dilipok válasza laracroft (#23960) üzenetére


dilipok
veterán

az baj, ha egy jatek ennyire ki tud akasztani :) En csak jokat mosolyogtam a megmozdulasain :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23962) oriic válasza dilipok (#23952) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudni kell normálisan üzletelni. Több száz üzletem volt, mindnél előreutaltam, vagy előreutaltak nekem.

Live-Die-Respawn

(#23963) dilipok válasza oriic (#23962) üzenetére


dilipok
veterán

engem nem zavar, en csak csodalkozok, hogy a mai vilagban ilyet meg mernek tenni emberek. Mint emlietettem, en egy fillert sem utalnek elore. Ez tuti! Igy nincs csalodas :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23964) #59816064 válasza dilipok (#23963) üzenetére


#59816064
törölt tag

Az utánvéttel is úgyan úgy átverhetnek, sőt még egyszerűbb is. Személyesen elmenni meg nem mindig éri meg, az utazási költség sokszor annyi mint a termék ára.

(#23965) dilipok válasza #59816064 (#23964) üzenetére


dilipok
veterán

ezert vasarolok csak boltban :B nekem megeri az extra koltsegeket. Cserebe egy percig sem izgulok azon, hogy atvernek ;) Ne ertsetek felre, egy masodpercig nem zavar, ki, hogyan vasarol, csak mindig racsodalkozok erre

Jegesmaci81: ugy (szerintem, mert mint mondtam, nincs tul nagy gyakrolatom), hogy a postas elvileg nem koteles megvarni, hogy te szepen atnezegesd a csomag tartalmat (ertelem szeruen nem egy telefontokra gondolok, amit megnezel, jo, orulsz, hanem tobb termek/tobb reszbol allo termekekre)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23966) Jegesmaci81 válasza #59816064 (#23964) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Ezt sosem értettem. Utánvéttel hogy tudnak ugyanúgy átverni??? Én csak utánvéttel vásárolok még cégektől is ha tehetem. Sokkal biztonságosabb. Max a postaköltség ugrik más nem.

(#23967) Napfénysüti válasza dilipok (#23963) üzenetére

Szerencsére vannak még normális emberek hazánkban is.

Més que un club!

(#23968) mephi666 válasza Jegesmaci81 (#23966) üzenetére


mephi666
nagyúr

...kapsz egy gondosan becsomagolt féltéglát, aztán a postás már 7 határon túl van, mire kibontod? :) ha megvan a kölcsönös bizalom, sokkal jobb szvsz az utalás...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23969) DonMedve válasza laracroft (#23960) üzenetére


DonMedve
addikt

Őrült, rendkívül ellenszenves,bunkó,lehetne még ragozni,de szerintem épp ezért a legnagyobb arc az egész játékban. Jókat mosolygok rajt néha. A nagyobbik baj az, hogy a való életben is vannak ilyenek.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23970) laracroft válasza DonMedve (#23969) üzenetére


laracroft
aktív tag

Jaja valszeg' öregszem :)

(#23971) Jegesmaci81 válasza mephi666 (#23968) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Az tény, hogy nem érkezés után 3 héttel kell kibontani! :-) Mindig belenézek a csomagba mielőtt aláírom az átvételi elismervényt vagy mielőtt kifizetem ha idegentől, vagy idegen cégtől rendelek.
Az ellen nem lehet tenni ha mondjuk egy eredeti játék helyett kiderül hogy az eredeti dobozban csak egy hamisított korong van. Mindegy hogy utánvét vagy utalás.
Az utánvétnek viszont nagy előnye hogy mindkét félnek sürgős. Az egyiknek a termék, a másiknak a pénz. Utalásnál sajnos (amikor nem volt más opció) volt hogy átutaltam majd 1 hét múlva adták postára a terméket. Volt izgalom hogy feladták-e egyáltalán.

(#23972) MasterMark válasza Jegesmaci81 (#23971) üzenetére


MasterMark
titán

És azt megvárja a postás amíg ott bontogatod?

Switch Tax

(#23973) oriic válasza MasterMark (#23972) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak megsúgom, nem kötelezhető arra, hogy megvárd a kicsomagolást. Sőt legtöbbször direkt meg sem várják. ( futárcégeknél dettó, bár ott olyan is van hogy ha kibontod akkor nem viszi vissza, ki kell fizetned)

Live-Die-Respawn

(#23974) air válasza Jegesmaci81 (#23971) üzenetére


air
nagyúr

"Mindig belenézek a csomagba mielőtt aláírom az átvételi elismervényt vagy mielőtt kifizetem ha idegentől, vagy idegen cégtől rendelek."

Hát persze. Sőt. Ha nem az van benne, amit rendeltél ott helyben kártalanít a postás, ugye?? :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#23975) Jegesmaci81 válasza MasterMark (#23972) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Nem az Ikea bútorra gondolok, hogy össze is rakom! :-) Azt azért nem nehéz kideríteni hogy egy üres dobozt kapok vagy a terméket vagy a terméknek látszó tárgyat :-) Nem mondom hogy nem lehet csalni de én kicsit biztonságosabbnak tartom az utánvétet. Persze lehet hogy ez csak egy általam vélt biztonság.

(#23976) dunc válasza Jegesmaci81 (#23971) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem bonthatod ki.

(#23977) MasterMark válasza oriic (#23973) üzenetére


MasterMark
titán

Na ezaz, utána akkor is ki kell fizetni.

Szóval detto ugyan ott vagyunk.
Utalással ezért olcsóbb, nem kelm utánvétet fizetni, mert az nagyon drága.

20 kg-ig meg megvan 1190-ből.

Switch Tax

(#23978) Jegesmaci81 válasza air (#23974) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

"Hát persze. Sőt. Ha nem az van benne, amit rendeltél ott helyben kártalanít a postás, ugye?? :W"

Nyugodtan verd a fejed a falba mert nem kell kártalanítania, pusztán nem fizetem ki és megy vissza a feladóhoz aki viszont elbukja a postaköltséget!

(#23979) oriic válasza MasterMark (#23977) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó tény, hogy vadidegennek nem utalunk előre. :D

Live-Die-Respawn

(#23980) Rx válasza Jegesmaci81 (#23971) üzenetére


Rx
aktív tag

Benne van a pakliban, hogy azonnal nem tudja feladni az eladó a csomagot.

Nekem előre szoktak utalni, legkésőbb szombaton személyesen, vagy ismerősöket keresek akik hétköznap fel tudják adni.
Minden csomagot ajánlottan adok fel, a feladás napján küldök egy üzenetet, hogy fel lett adva, majd egy fényképet csatolok, amin a feladóvény látható.
Eddig senki se panaszkodott! ;)

Batman Arkham City-t próbálta valaki 3D-t bekapcsolva hagyományos tv/monitoron szemüveggel?
Tudom, volt már ez a kérdése, de hátha... :)

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#23981) MasterMark válasza Jegesmaci81 (#23978) üzenetére


MasterMark
titán

Na az meg a másik, ha postára mész érte, oda se adják amíg ki nem fizetted.

orichalcos: Értékeléstől függ nálam.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#23982) Jegesmaci81 válasza dunc (#23976) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Nem mondom hogy sokat vásárolok vaterán de amikor nem eladtam hanem vettem, mindig belenéztem. Az is tény hogy nem nagy dolgokat vásároltam. Postás sose szólt lehet mert az emberek többsége a saját postását 5-10 éve ismeri. Na mindegy nem akarom tovább szemetelni a topicot.

(#23983) dobobazsy válasza MasterMark (#23959) üzenetére


dobobazsy
őstag

Te ismersz ilyet? mert én csak free trialokat találok az arcade részen. ha tudsz írhatnál 1-2 nevet :B

(#23984) air válasza Jegesmaci81 (#23978) üzenetére


air
nagyúr

Az eszed tokja!
Ki sem bonthatod, amíg nem fizetted ki!
Ha reklamációd van, jegyzőkönyvet vetethetsz fel a kézbesítővel, legyen az futár vagy postás.
De olyan, hogy kibontod, de nem fizeted ki, olyan NINCS!
Ne nézz már hülyének senkit!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#23985) MasterMark válasza dobobazsy (#23983) üzenetére


MasterMark
titán

Keress már rá Googlén. :D

Harms Way
Crash Course
Happy Wars
Ascend: Hand of Kul
Aegis Wings

Meg a Kinect Fun Lab-os játékok.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#23986) dobobazsy válasza MasterMark (#23985) üzenetére


dobobazsy
őstag

köszönöm :R
bocsi, csak olyat keresek ami jó is :B
2,5 hete van xboxom, megvettem hozzá a gta 5-öt, de már ki is vittem, és még 1-2 hétig biztosan nem veszek játékot. addig meg kipróbálom amiket ajánlottál :R

(#23987) nanus


nanus
senior tag

Sziasztok!

Van egy NETGEAR WNR2000 router wifit a box látja de nem tud kapcsolódni netre nincs live ...
.(pc,lapos,megy wifin van net rendesen ) ha vezetékkel kötöm össze a boxot ugyan ezen routerrel akkor minden oké.
Már 2-3 órája ezen szüttyögök ....tud segíteni valaki,mit hogyan kell beállitanom ?

(#23988) MasterMark válasza dobobazsy (#23986) üzenetére


MasterMark
titán

Most akkor ingyenes GTA szintű játékokat akarsz?

nanus: Hol akad el?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#23989) dilipok válasza nanus (#23987) üzenetére


dilipok
veterán

egyertelmuen a router wifi beallitasainal lesz gond. Mit ir kapcsolat tesztelesenel ha wifin vagy?

dobobazsy: gta v-hoz kepest eleg szegenyesek lesznek ezek a jatekok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23990) dobobazsy válasza MasterMark (#23988) üzenetére


dobobazsy
őstag

neem. gondoltam, hogy ezek kis egyszerűbb játékok, nem GTA szinten vannak. értelemszerű, hogy azok pénzbe kerülnek :K

(#23991) mephi666 válasza air (#23984) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez az... futárcégnél is :K pl ott van 2db delirium tremens-es pohár, amit nagyon szerettem volna, de csak az egyik piás webshopban volt... megrendeltem futárral, hívtak a webshopból, hogy a sörök biztonságát tudják garantálni, viszont a poharakét nem... becsomagolják természetesen gondosan, ha megrendelem azokat is, de ha a futár dobálja, összetörhet... (volt már rá példa) ebben az esetben pedig nem tudják kicserélni... mondtam, hogy vállalom a rizikót, küldjék... :K (szerencsére óvatos volt a futár és egyben megjöttek)

én kényelmetlennek találom nagyon az utánvétet: drága is és napokat kell várni a pénzre... ha pedig sürgős a vevőnek: utal, 4órán belül megvan a pénz, a csomag meg 1 napon belül már a postán lesz :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23992) MasterMark válasza dobobazsy (#23990) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor jó. :)

Switch Tax

(#23993) nanus válasza dilipok (#23989) üzenetére


nanus
senior tag

IP Adress Error.. röviden

(#23994) dilipok válasza nanus (#23993) üzenetére


dilipok
veterán

es hosszan? Mert ez nem mond semmit :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23995) air válasza mephi666 (#23991) üzenetére


air
nagyúr

Mondjuk ha egy csomagra ráírják, hogy törékeny vagy óvatosan kezelendő, esetleg plusz költséget is felszámolnak ilyen esetben, akkor nem fordulhat elő, hogy szállítás közben megsérül. Ha mégis, a futár cég köteles kártalanítani.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#23996) Napfénysüti válasza air (#23995) üzenetére

Fateromék mikor egy ilyet hoztak Mauríciuszról repülővel akkor volt ám izgalom pedig rá volt írva a csomagra hogy extra törékeny: HMS Victory :)
De szerencsére megúszta azóta is a nappali egyik dísze.

Més que un club!

(#23997) dwyane32


dwyane32
csendes tag

Sziasztok!

A tegnapi nap folyamán vettem egy Play and charge kit-et a kontrollerhez, csatlakoztattam is hozzá, eddig rendben. Viszont nem tudtam eltávolítani róla, nem mertem feszegetni. Meg tudná vki mondani, hogy mi a töltő eltávolításának rendje-módja?

(#23998) nanus válasza dilipok (#23994) üzenetére


nanus
senior tag

hosszan :U
És ahogy látom ez másnál sem zökkenőmentes :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23999) #59816064 válasza air (#23984) üzenetére


#59816064
törölt tag

Így van. Semmivel sem biztonságsobb az utánvét, ez csak egy hamis biztonságérzetet ad.
Sajnos a törékeny opció csak annyit jelent hogy a csomag nem továbbítható gépi feldolgozásra, úgyan úgy dobálják a csomagokat, elég ha megnézitek hogyan rakodják meg az autót.

(#24000) mephi666 válasza air (#23995) üzenetére


mephi666
nagyúr

mondta a nő, hogy természetesen körberagasztja, hogy törékeny meg minden, de ez sem garancia :K

ui: na, game refundolta a rossz q4 árát :B (plusz ma rendeltem 13fontért egy remélhetőleg jó példányt, egy fear-t meg egy gears3-at ismerősnek... ezek szvsz január közepéig fognak megérkezni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.