Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22851) dilipok válasza NorDezs (#22850) üzenetére


dilipok
veterán

le van irva minden a honlapjukon

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22852) raziel01 válasza NorDezs (#22850) üzenetére


raziel01
veterán

Írni kell nekik, hogy hibás a játék, nem települ.
Aztán elmondják a további teendőket. De ha azt mondják, hogy küldd vissza(99%) akkor 1500 Ft körül számolhatsz a visszapostára. Elvileg azt visszaadják ha megvan a feladási bizonylat. De ráfog menni 3-4 heted a dologra.

A GOLD-okat meg nem tudod egyszerre aktiválni. Ha lejár az egyik akkor lehet a másikat aktiválni. Csak multizni jó.

(#22853) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Adott egy Fat, Jasperes gép, gondol egyet és lefagy, van, amikor játék közbe, van, amikor a Dashboardon.
Nem fúj meleg levegőt, így ötletem sincs, hogy mitől lehet.
Ötlet?

(#22854) W1 válasza W1 (#22853) üzenetére


W1
senior tag

Az kimaradt, hogy semmi módosítás nincs a gépbe, eredeti játékokkal próbáltam.

(#22855) MasterMark válasza Fl3x (#22844) üzenetére


MasterMark
titán

Az összes játékot bezúzzák, még hozzá is elmennek kikapják a kezéből és azt is elviszik.
Teljesen használhatatlan lesz!!!4!!!!négy!

Switch Tax

(#22856) woodbear válasza wertigo1984 (#22796) üzenetére


woodbear
addikt

fémlemezes? Az elég kemény kiadás lehet :D Körfűrész edition? :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#22857) zsotesz81 válasza Goldwin (#22840) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Nálam King, Lili, Hwoarang a kedvencek, hétvégén kollégámmal nyomtunk pár meccset, látszott, hogy már rég játszottam :D

(#22858) woodbear válasza witheeye58 (#22806) üzenetére


woodbear
addikt

Xbox.com-on nem is tudsz aztal a feltöltő kártyáddal fizetni, ott csak bankkártyával enged.
Az xboxon keresztül tudod csak levásárolni az egyenleged.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#22859) Romeo619


Romeo619
senior tag

Sonic Generations (Classics) Xbox 360 egy 10s zavvin. Micsoda emlékek ;)

(#22860) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ebből úgy néz ki mindenképp LED tv lesz, de találtam egész jót, bár fapados, igaz, nekem nem kell a "sallang", képe kalibrálás után egész jónak ígékezik. [link]
kicsivel 150 felett van újonnan.

ennyiért lenne 3d 50" plazma is... de ez van ha nem gondolkozik az ember. :U

(#22861) HagaNRG válasza whitezo88 (#22769) üzenetére


HagaNRG
őstag

Szia!

Én éppen ma vettem meg a második plazma TV-m!!
Kifejezetten az Xboxhoz! 42-es Panasonic, 50 ezret fizettem érte és csalódásmentes képet tud!
Ezenkívül a nappalimban egy 50"-es Samsung van, azt még újan vettem pár éve 200-ért.

Én hónapok óta futottam a köröket a TV-kkel. Akciók jönnek mennek, de hadd segítsek:
40-42"-es méretben két darab a tuti vétel, tehát csak közülük kell döntened:
Panasonic Panasonic TX-P42X60 plazma, 106 és 120 ezer között van most. Új, persze. Az utolsó igazi jó, elérhető árú plazma. 20k-val több az 50"-es nagyképű verzió, az még jobb vétel 150-ért!!!

A másik lehetőség egy LED TV: A Sony kdl40r47.
Ez 120 és 140 ezer között fut. Kinek melyik jön be. Az egyik feketében jobb, a másik fehérben. Tökéleteset úgysem lehet dönteni, én emiatt és a vak szerencsének köszönhetően botlottam bele ismerős 42-es Panájába.

Ghosting, beégés engem nem félemlít meg, ez a régi, belépő plazmák betegsége volt. Mai átlag felhasználás közben nem könnyű beégetni egy TV-t sem. Nekem legalábbis még nem sikerült:) Rem. tudtam segíteni...

[ Szerkesztve ]

(#22862) oriic válasza raziel01 (#22835) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtommal egyik Halo 4-es dobozban sem volt kézikönyv.

Live-Die-Respawn

(#22863) whitezo88 válasza HagaNRG (#22861) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az első ha jól látom eleve nem FHD, a második jó lenne csak nekem a 42 kicsi. 46-os ebből meg már 180k.

(#22864) RonaIdo


RonaIdo
csendes tag

FIFA 14-hez van valami kod, amivel lehet online jatszani? Vagy ha van gold tagsagod es egy hasznalt gyari lemezed papirok nelkul, akkor is tudsz vele online jatszani?

Ronaldo

(#22865) Romeo619 válasza RonaIdo (#22864) üzenetére


Romeo619
senior tag

nincs kod csak gold kell

(#22866) br4adam


br4adam
aktív tag

Eddig nem igazán játszottam Call Of Dutyval, de múltkor Gameről beszereztem a MW3-t és szeretnék még további részeket is kipróbálni. Nektek melyik a kedvencetek, mivel érdemes folytatni?

(#22867) G@ß! válasza br4adam (#22866) üzenetére


G@ß!
őstag

cod 4 (MW1), cod 5, cod 6-ot játszottam. cod 6 (MW2) tetszett a legjobban.

(#22868) woodbear válasza br4adam (#22866) üzenetére


woodbear
addikt

World at War nálam az első helyezett, a ModernWarfare2 is nagyon jó.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#22869) raziel01 válasza br4adam (#22866) üzenetére


raziel01
veterán

Singleben kérdezed? COD 4 meg az MW2 az előzménye azt érdemes végigvinni. MW2 nagyon jó.
Multiban én MW3-al szoktam játszani illetve Black Ops2 jön jövőhéten. Azt mondják annak nagyon jó a multija.

(#22870) dilipok válasza raziel01 (#22869) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem mindnek ugyanolyan a multija. Egy tucsokp*cs meretu, full statikus palyan rohangalnak az emberek, mint a mergezett eger, aztan neha jon valami helikopter vagy egy raketa valahonnan es mar halott is vagy :) Nekem kb ennyi jott at a multibol, felre is tettem kb orokre. Pedig az bo2 pc-re is megvan, de ott is ugyanez volt az elmenyem :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22871) raziel01 válasza dilipok (#22870) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem a BF-nek meg a nagy pályái nem jönnek be.
Illetve most a Halo 4-et próbáltam reggel, az se jön be.
Nekem a COD favorit.

Kb 1 évet toltam PC-n COD4-el aztán MW2-vel 1 évet boxon és kb fél éve játszogatok az MW3-al.

(#22872) dilipok válasza raziel01 (#22871) üzenetére


dilipok
veterán

en inkabb preferalom a nagy palyakat a bf-bol. Vagy mostanaban a planetside 2-re kattantam ra, na abban aztan vannak terek :DDD (van hogy a 12x-es scope-pal is csak egy kis mutyur embert latok :D)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22873) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ha be van kapcsolva az auto-login akkor a játék elindulása után miért kell újra kiválasztanom a profilomat? Múltkor kikapcsoltam az auto-logint, utána vissza és azóta csinálja ezt.

(#22874) dilipok válasza Minstrel (#22873) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem annak nincs koze hozza. Az csak a bekapcsolasnal jatszik szerepet. Mondjuk azt nem is ertem, hogy miert jelentkezne ki a profilbol egy jatek elinditasanal. Csak az update-eknel szokott kijelentkezni, de miutan befejezte, mar vissza is jelentkezik.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22875) HagaNRG válasza br4adam (#22866) üzenetére


HagaNRG
őstag

Termsézetesen mindegyik magas színvonalon nyomatja a filmszerű, gyors akciókat.
De azért jobb lett volna sorban haladni, mert az egyik mindig jobb a régebbitől.
Ettől függetlenül bátran próbáld ki mindet, mert ha nem is folyamatosan magas színvonalúak a pályák, de az első rész csernobilos sniper pályájának jeleneteire a mai napig úgy emlékszem, mintha magam jártam volna ott, akkor feelingel csinálták meg. (pedig valamikor 2008 körül lehetett).
Természetesen grafikailag is picit mindig gyengébb a régebbi rész, mint az újabb. Az MW2 után én egy héttel játszottam végig az MW3-at, de nagy előrelépést nem éreztem grafikában.
Aztán további egy hét múlva jött a Black Ops 2, mert addigra már őrült nagy MW rajongó lettem és kellett az utánpótlás. A Vietnamos pályák nem jöttek be, de a jövőben játszódó részek fenomenálisak. (pl. mikor repülőből kiugranak a szárnyakkal felszerelt kommandósok és úgy kell lavírozni a rakéták között. Hihetetlen pálya!)

Most pedig végre valahára beszereztem a Ghosts-ot, most azt várom, hogy bele tudjak kezdeni végre! :R

(#22876) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Adott egy Jasperes gép, nem volt szétszedve, se flash, semmi, eredeti játékok. Gondol egyet és kifagy már játékok elején, mi lehet a gondja?

(#22877) raziel01 válasza W1 (#22876) üzenetére


raziel01
veterán

Túlmelegszik talán.
Az biztos, hogy vagy újra kéne pasztázni vagy beadni valami szervizbe.

(#22878) W1 válasza raziel01 (#22877) üzenetére


W1
senior tag

Én is gondoltam rá, most szedtem szét, ahhoz képest, hogy házi eszközökkel csináltam, nem is lett komolyabb nyoma.:D
Amint szerzek T8-as kulcsot, megnézem a CPU+GPU-t.
Amúgy a Jasperesbe már miért nem a rézcsöves hűtő van?
Nagy gondra számítsak, ha szervízbe adom, vagy ez még egy ennyi idős gépnél teljesen "normális"?

(#22879) raziel01


raziel01
veterán

Prototype 2: Radnet Edition (Limited Edition) Xbox 360 £9.99

Radnet Features:

20 Events [Eg. Death Defying Chopper Races, Intense Combat Scenarios, Plus More!]
20 Challenges [Online-Leaderboard Enabled – Compete With And Beat Your Friends’ Scores!]
5 Exclusive Behind The Scenes Videos
5 Exclusive Mutation Abilities
Exclusive Xbox® 360 Avatar Items (Eg: Your Very Own Alex Mercer Avatar Outfit!)

Volt 10%-os kódom így berendeltem 9 fontért. :D Már hónapok óta várok, hogy legyen olcsón. 13 fontért is vettem volna de így még jobb is. :D

(#22880) Romeo619 válasza raziel01 (#22879) üzenetére


Romeo619
senior tag

Add csak meg azt a kódot nekem is :D:D

(#22881) mephi666 válasza raziel01 (#22879) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem rossz játék, de b@szottul repetitív és az első részhez képest rövid is... ez volt az első játék, amit 1000g-re megcsináltam: egy laza végigjátszás normalon, felfejlődsz és utána new game+ hardon :K laza... ugyanez a radnet edition volt nekem is, ellőttem a kódot, ezek a pályák adtak kis pluszt, majd adtam el kb árában... a doboz viszont szép, igényes, dombornyomott-csillogós

ui: ja, aminek viszont örültem és még mindig használom: a kapucnis "alex mercer avatar outfit" :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22882) raziel01 válasza Romeo619 (#22880) üzenetére


raziel01
veterán

Nem mintha sokra mennél vele. Ezek egyszer használatos kódok.
Fel kell iratkozni a hírlevélre és néha küldenek ilyet.

mephi666: Ha rövid akkor kisebb az esély, hogy repetitív legyen. De szerintem a pusztítás meg a szupererők elviszik a hátukon a játékot. :D

[ Szerkesztve ]

(#22883) Buster17 válasza raziel01 (#22879) üzenetére


Buster17
addikt

Ha lenne mellé egy steelbook vagy egy artbook akkor ugranék rá. Ezek a kézzel nemfogható dolgok nem jönnek be. :(

(#22884) Romeo619 válasza raziel01 (#22882) üzenetére


Romeo619
senior tag

A fene ami nekem van kód csak 10 font fölött használható :D:D

(#22885) Romeo619


Romeo619
senior tag

A Zavvin az Awaiting Stock Pick az pontosan mit jelent?

[Batman: Arkham City Game of The Year Edition Unboxing!]

[Prototype 2: Radnet Edition Unboxing]

ezeket 10 fontért ... :C

[ Szerkesztve ]

(#22886) raziel01 válasza Romeo619 (#22885) üzenetére


raziel01
veterán

Arra vár, hogy becsomagolják és feladják kb. :D
Amúgy úgyis 1-2 nap alatt feladják.

(#22887) tDr1v3r válasza br4adam (#22866) üzenetére


tDr1v3r
veterán

MW2, BO és BO2.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22888) Romeo619 válasza raziel01 (#22886) üzenetére


Romeo619
senior tag

most kb ezzel az akciókkal olyan 150-200 fontért rendeltem de hát karácsonykor úgy is itthon leszek ;] :C

Meg amúgy is eddig spórolgattam olyan jó ismét gyereknek lenni :D:D 26 évesen :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22889) Ybron


Ybron
senior tag

Sziasztok!

Öcsém kap karácsonyra egy xbox 360. Mivel még nem értünk annyira hozzá feltennék pár kérdést.
Ez a Xbox Live Gold-os dolog, ha például nem fizetek elő, akkor is tudok játszani a GTA V, BF4, Fifa 14-el, mert ugye ezekbe van single player, vagy mindenképpen elő kell fizetnem?
Ilyen havi díj PS konzoloknál is van?

Egyelőre csak ezt szeretném tudni, aztán majd ha használatba lesz véve, akkor lehet jövök faggatózni még.

(#22890) Romeo619 válasza Ybron (#22889) üzenetére


Romeo619
senior tag

A gold ahhoz kell hogy online tudj játszani multit azokban amiket írtál. Plusz ezzel tudod a havi 2 játékot leszedni.

A PS-nél nincs ilyen.

De iceakos-nál goldolt lehet venni havi 800 ft-ért. Egy doboz cigi 1040 ft...

[ Szerkesztve ]

(#22891) Ybron válasza Romeo619 (#22890) üzenetére


Ybron
senior tag

Ok, köszi :R

Egyébként nem cigizek, meg nem én fogok fizetni ezért havonta, csak érdekelt.
Különben biztos elhangzott már jó párszor, de melyik a jobb PS vagy xbox, ha mindent alapul veszünk?

(#22892) V.Stryker válasza Ybron (#22891) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én épp pár napja vettem és kizárólag a kinect miatt az xbox-ra szavaztam. És megbánni nem bántam meg...ez a kinect dolog nagyon állat. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#22893) Ybron válasza V.Stryker (#22892) üzenetére


Ybron
senior tag

És milyen/melyik játékhoz vetted, ha szabad kérdezni? :)

(#22894) MasterMark válasza Ybron (#22891) üzenetére


MasterMark
titán

Xbox...

Amúgy nem... Egyik sem jobb a másiknál, mindkettő másban jobb.

Switch Tax

(#22895) raziel01 válasza Ybron (#22891) üzenetére


raziel01
veterán

"Különben biztos elhangzott már jó párszor, de melyik a jobb PS vagy xbox, ha mindent alapul veszünk?"

Most erre milyen választ vársz az Xbox topicban? :D
Összességében én jobban szeretem a boxot de PS3-ra több a jó exkluzív és van PSN+ ami eléggé megéri. (havi 2-3 ingyen játék a jobbik fajtából)
Boxnak szvsz jobb a kontrollere és nem kell a letöltött játékokat még telepíteni is meg patch-elni, mint PS-nél.

(#22896) Ybron


Ybron
senior tag

"Most erre milyen választ vársz az Xbox topicban?"
Őszinteséget :D

Tényleg annyira nem vagyok benne a témában, Tegnap derült ki hogy ezt fogja kapni az öcskös, aztán gyorsan beüzemeltem hogy minden rendben van-e vele.
Aztán ma elkezdtem utánanézni a dolgoknak és amiért érdemesebb lett volna befektetni, az az xbox one, vagy PS4, csak ott igen húzós az ár is, de megérte volna talán, mert videók alapján óriási különbségek vannak játékok között, pl xbox 360/ xbox one BF 4 tesztelve. Meg maga a hardver része is ütős lett.

(#22897) MasterMark válasza Ybron (#22896) üzenetére


MasterMark
titán

Jajj ugyanmár a BF4...

Switch Tax

(#22898) Micsurin válasza MasterMark (#22897) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+1

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22899) joysefke válasza Ybron (#22896) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Xbox :)

Tudom, hogy elrettentően hangzik az okosba beszerzett havi 800Ft-os Live Gold előfizetés a PS3 ingyenes multijához képest, de itt nem arról van szó, hogy a MS zsebreteszi a pénzt és nem nyújt cserébe semmit...

Az online része nagyon megvan csinálva az Xbox 360-nak, PS3-am nincs, de onnan nagyon sűrűn hallok negatív kritikákat a multira meg az egész online dologra nézve.

Ha nekem multizni támad kedvem, és éppen szar a rendszer, vagy csak ugy ámblokk nincsen meg egy meccsre való ember akkor nem fog vígasztalni, hogy "dehát ebben a hónapban is megspóroltam nyolcszááááz forintot".

A másik meg, hogy van egy csomó multiplattform cím, ami 360-on jobban fut, fordítva viszont jóval ritkább.

Szvsz a BF4-et nextgen konzolra vagy PC-re vedd meg.

J.

[ Szerkesztve ]

(#22900) dilipok válasza joysefke (#22899) üzenetére


dilipok
veterán

ez a multi dolog netto hulyeseg... honnan szeditek ezeket az "infokat"? Hol lehet ilyeneket rendszeresn hallani? Mert en nem tapasztalaom es/vagy hallok ilyeneket, de ha megmondjatok hol lehet ezeknek utananezni, az erdekelne :U A multiplatform cimekrol is elmondtam mar a velemenyem ezerszer, nem fogom ismetelni, de nem ennyire feket-feher a dolog.

Ha nincs egyeb igeny, akkor exkluzivak alapjan a legjobb donteni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.