Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23451) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

üdv
kb 3 éve vettem egy xbox-ot, de nem játszottam vele túl sokat (kb másfél éve semmit) mert nem tudtam normálisan használni a kontrollert. elsősorban a "gyilkolós" játékokat szerettem pl battlefiled, far cry stb viszont egér nélkül a célzás pontossága drasztikusan gyengébb volt
anno vette a médiamarktban egy kis konvertert, amibe bele lehetett dugni az usb-s egeret és billentyűzetet, és elvileg működnie kellett volna de a valóságban meg egyből lefagyott tőle a gép

azóta létezhet belőle már normálisabb kivitel, vagy találkozott vki ilyesmivel?
mert játszanék néha, de kínlódni nem biztos hogy érdemes, így maradna a foci ill hasonló játékok

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#23452) krokk válasza BÁ Nutrition (#23451) üzenetére


krokk
senior tag

nekem nincs de állítólag nem lesz jó egyikkel sem.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#23453) dilipok válasza BÁ Nutrition (#23451) üzenetére


dilipok
veterán

felejtsd el. Egyik sem mukodik megfeleloen.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23454) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Csak én érzem így, vagy a Matrix rabjai lettünk, vagy nem tudom, de kb. két hónapja vagyok napi vendég ebben a topicban és folyamatosan azt érzem, mintha 2-3 naponta ugyanaz a 3-4 kérdés ismétlődne és kerülne kitárgyalásra.
Ezek sorrendben:
1. Mi a különbség az E és a Slim között?
2. Megéri-e a tescos 39 ezres X360 az árát, vagy lesz-e még olcsóbb is?
3. Tudok-e játszani LIVE-on/offline külföldi/használt játékokkal?
4. Ha 10 perc próbálgatás után nem bírok az FPS-ekkel kontrollerrel, akkor lehet-e venni egeret/átalakítót a boxhoz?
5. Milyen kábellel tudok HD képet varázsolni a lapostévére, ha ilyen/olyan/amolyan kiementes X360-am van?

Ennyi. Olvassatok vissza próbaképp bármelyik oldalra, tutira eme 5 téma valamelyike van porondon....

Amivel nincs is baj, de azért valamennyire olvassunk már vissza ezek után! (ezt üzenem minden új belépőnek- én is így kezdtem- de azért ennyire talán mégsem. Tehát ne kérdezzétek meg századszorra, hogy miért nem tudtok kontrollerrel FPS-ezni, mert mindenki így kezdte. A kisfiamnak is megy az autó össze-vissza a Forzában most még, de ő csak két éves. Mégsem mondom neki, hogy kérdezze már meg a fórumozókat, hogy mi a baj. Majd megtanulja és kész, ő is tudja.
Ha a GHOSTS és a Battlefield 4 a hónap top játéka konzolokon, akkor nagy eséllyel meg lehet tanulni irányítani ezeket nem is gyengén....

(#23455) Ronam válasza HagaNRG (#23454) üzenetére


Ronam
addikt

Ez nem újdonság szerintem, és elég sok topicban ez megy :).

(#23456) MasterMark válasza HagaNRG (#23454) üzenetére


MasterMark
titán

Ez már évek óta így megy. :)

Hogy kell kiírni játékot?
Csak villog a kontroller mit kell csinálni?
Jó-e bármilyen HDD bele?
stb.

Igazából az a baj, hogy a legtöbb kérdésre ott lenne a válasz a leírásban, a többire pedig az xbox.com-on.

Switch Tax

(#23457) dilipok válasza MasterMark (#23456) üzenetére


dilipok
veterán

aztan utana meg en vagyok a paraszt, ha el merem kuldeni a hivatalos oldalra vagy netalan javaslom a gugli hasznaltat :U de mar szerintem hozzaszoktunk, vagy nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23458) bLaCkDoGoNe válasza dilipok (#23457) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Vagy nem. :N

Főleg akkor fájó pont ez, ha nem egy két hozzászólásos újonc az elkövető, hanem egy sok éve itt fórumozó.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#23459) Rage47 válasza BÁ Nutrition (#23451) üzenetére


Rage47
veterán

Én is úgy gondoltam, hogy nem fog menni a kontrollerrel való célzás, de a Halo 3 végigjátszása után már megszoktam és jöhet bármi :p

(#23460) Romeo619 válasza HagaNRG (#23454) üzenetére


Romeo619
senior tag

azt is írd ide hogy zavviról és gameről linkelgetünk játékokat. Amúgy ma is jött játék zavviról xD naponta egy kettő :D MA a metal gear rising jött meggggg úristen micsoda zenék!!!

(#23461) lajbi101


lajbi101
tag

Sziasztok.

Valaki itt kérdezte hogy megvan-e a halo 4 játékomhoz az online kód....
Amit én kaptam az egy bundle játék .géphez volt és nem találom sehol benne az kódot. Kell benne lennie valahol?

(#23462) MasterMark Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#23462) MasterMark válasza lajbi101 (#23461) üzenetére


MasterMark
titán

Halo-khoz én nem emlékszem, hogy kód kéne.

Switch Tax

(#23463) raziel01 válasza MasterMark (#23462) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem se kell.
---------
GAME-ről most rendeltem:

10 font: Forza Horizon
5 font: Max Payne 3

Postával 16,7 font lett mivel volt reward pontom.
Jövőhét péntekre úgysem ér már ide de mindegy. :D

(#23464) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

A kérdésem az lenne, hogy a 4GB-os X360-ast lehet-e utólag HDD-vel bővíteni?
Ha igen, akkor ez milyen hatással van a garira?
És milyen HDD-t tudok beletenni?

Köszi a válaszokat!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#23465) oriic válasza lajbi101 (#23461) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NIncs hozzá online kód. Csak extra cuccok meg season pass.

Live-Die-Respawn

(#23466) MasterMark válasza AxBattler (#23464) üzenetére


MasterMark
titán

Gyári HDD jó, bele. Nem kell szétszedni a gépet, csak simán becsúsztatni. Gari megmarad...

dilipok: :C

Switch Tax

(#23467) AxBattler válasza MasterMark (#23466) üzenetére


AxBattler
félisten

Ezt mennyiért (és hol) vesztegetik?
Én úgy tudtam, hogy szétszerelve bármilyen vinyó belepattintható...

Egyébként emiatt az MM-es akció miatt kérdeztem.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#23468) lajbi101


lajbi101
tag

Ha jól látom 6070 forintért van livon a Ac: Black Flag

(#23469) MasterMark válasza AxBattler (#23467) üzenetére


MasterMark
titán

Belepattinthatónak belepattintható, csak működi nem fog...

Konzolbotlokban lehet venni. Vagy használtan.

Switch Tax

(#23470) Chereiose


Chereiose
addikt

Nem tudja valaki, hogy Budapesten van-e olyan bolt, ahol árulnak még ilyen kábelt?
Haveromnak kéne, ahol én vettem ott már nincs, s kb. sehol, amelyikek közül keresgéltem.

(#23471) MasterMark válasza Chereiose (#23470) üzenetére


MasterMark
titán

Audio adapter. Szerintem már csak használtan fogsz találni. Újonnan amúgy is drága.

Switch Tax

(#23472) Chereiose válasza MasterMark (#23471) üzenetére


Chereiose
addikt

Ó, kár, azért köszi... Már csak találnom kéne egyet használtan :U

(#23473) raziel01


raziel01
veterán

Megjött ma Zavviról a Tekken Tag Tournament 2 és a Prototype 2.
Mind a kettő kiváló állapotban. (még jó. :D)

(#23474) Thome válasza Chereiose (#23472) üzenetére


Thome
addikt

Ebayen nézted? Vagy sürgős vétel lenne?

(#23475) Chereiose válasza Thome (#23474) üzenetére


Chereiose
addikt

Annyira nem sürgős, Ebay-ről annyira nem akarok venni, inkább itthon.

(#23476) Thome


Thome
addikt

Kérdés: Slim gépnél számít az ha fektetve vagy ha állítva használom a gépet? Fatnál még számított, arra emlékszem, hogy állítva nagyobb eséllyel döglöttek be.

(#23475) Chereiose: Ha félsz az ebaytől, megértem de ne aggódj nem veszélyes dolog, nyilatkozom ezt 20+ vásárlás és 1-2 galibás ügy után. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23477) mephi666 válasza Thome (#23476) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is eddig minden megjött, szintén 20-30 rendelés után... most pl kínából rendeltem kocsiba menetrögzítő kamerát 4ezerért alig 1 hónapja és ma jött meg :K ...zürichből :DDD

...viszont szintén 1hónapja rendelt, nov24én feladott gears3ce+bf3 pakk nem akar megjönni game.co-ról :( ...2.5hét telt el feladás óta és ennyi idő nem szokott kelleni általában (gondolom meg fog jönni, csak késik kicsit előtte)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23478) Chereiose válasza Thome (#23476) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát jó :) És ez hogy megy, át kell utalni a pénzt vagy ők vonják le a kártyáról? :) ( a posta ide az plusz költség nem? )

[ Szerkesztve ]

(#23479) MasterMark válasza Thome (#23476) üzenetére


MasterMark
titán

Fektetve jobb.

Switch Tax

(#23480) WhiteWalker válasza mephi666 (#23477) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én mit mondjak a 2 eltűnt csomagomra, ami november közepén lett rendelve a game.co.uk-ról... :W :((

(#23481) AxBattler válasza MasterMark (#23469) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#23482) RunTimeError


RunTimeError
tag

Üdv!

Szerintetek melyik éri meg jobban:
- Xbox 360 E 4GB + mellette külső HDD/pendrive - 40eFt
- Xbox 360 E 250GB - 56eFt

Illetve azoktól kérdezném akik külső HDD/pendrive kombót használnak, hogy van-e valamiféle hátránya ennek?

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#23483) bobooo válasza RunTimeError (#23482) üzenetére


bobooo
addikt

1.: kereső :U

2.: 32 gigát érzékel külső pedrive/HDD-ből. Rendes MS vinyót kell bele venni...

3.: a 250 gigás éri meg jobban

[ Szerkesztve ]

(#23484) Thome válasza Chereiose (#23478) üzenetére


Thome
addikt

Röviden, tömören: Beregisztrálsz ebay-re, beregisztrálsz paypal-ra, paypalon beregisztrálod és beaktiválod a bankkártyád (netes fizetésre alkalmas kártya kell hogy legyen, 400ft legyen a számlán legalább), bejelentkezel ebayre, leütöd a megvenni kívánt cuccot, beírod a lakcímed, innen átirányítódsz a paypal-ra automatikusan, itt is bejelentkezel, ráklikkelsz a fizetésre, várod a cuccot. :DDD

Kis segítség, klikk ide

(#23485) woodbear válasza raziel01 (#23473) üzenetére


woodbear
addikt

Én is reménykedek, hogy tudják tartani a legkésőbb dec18-ra kiírt NFS-emet :) Hátha megúszom még a karácsonyi őrületet...

Oldalam: www.swsfoto.de

(#23486) Chereiose válasza Thome (#23484) üzenetére


Chereiose
addikt

:R

(#23487) Buster17


Buster17
addikt

Two Worlds II vagy Gothic 4 Arcania?
Amúgy ezek a játékok mit tudnak? Sosem hallottam róluk....

(#23488) dilipok
Hát vásárolnék csak nem akarok lónemiszervt vásárolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#23488) dilipok válasza Buster17 (#23487) üzenetére


dilipok
veterán

akkor meg nem mindegy? :F ismet egy jo nagy lonemiszerv kerdes :U Nektek van valami vasarlasi es/vagy kozleskenyszeretek? Tenyleg kezdek elgondolkozni ezen. (igen, tudom, paraszt vagyok, de ez mar nevetseges mennyisegben fordul elo mostanaban)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23489) HagaNRG


HagaNRG
őstag

-10% off van ma este 10-ig a Zavvin.
Az azt jelenti, hogy kerek 8 ezer Ft-ra jön ki az NFS Rivals.
Basszus, nagy a kísértés. (még szerencse, hogy csak egy órám van eldönteni. De kinézem a Zavviból, hogy karácsonyig lesz még ettől jobb ajánlatuk is, ahogy közeleg a szenteste)
Végülis a lényeg, hogy kötve hiszem, hogy most már bármi is ideérne január 4 előtt... így elvileg fölösleges elsietni.
És akkor még ott van az a lehetőség is, hogy karácsony után meggyarapodnak a használt, "kéretlen" ajándékok a prohardveren, lenyomva kicsit az árakat. A Fifa 14 sem véletlenül van már 6500-ért is:)

(#23490) woodbear válasza HagaNRG (#23489) üzenetére


woodbear
addikt

Dec 9.-én adták fel nekem, és 18.-ára írták, hogy ide ér legkésőbb....
8-ért szerintem nagyon jó...főleg, hogy nekem 8500-ra jön ki mert 237rewardz pontot beváltottam, de ezek szerint kár volt :D

szerk:
Fifa 14-et láttam 5000-ért is már. :K

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#23491) choco01


choco01
addikt

Sziasztok!
Ez-így-innen jó választás lenne? :DD

Továbbá gondolom AA-s akksival/elemmel megy a kontroller, ehhez milyen márkájú akksit ajánlanátok amivel jól bírja..? :F

Köszi. :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#23492) MasterMark válasza choco01 (#23491) üzenetére


MasterMark
titán

Jó.

Eneloop.

Switch Tax

(#23493) choco01 válasza MasterMark (#23492) üzenetére


choco01
addikt

És akkor ennek az E verziónak nincs semmi hibája esetleg?
Konkrétan ezt néztem akksinak.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#23494) dilipok válasza choco01 (#23491) üzenetére


dilipok
veterán

parancsolj, a kereso csodakra kepes... :U [link], elkestem, az ugyeletes helpdeskes mar valaszolt is ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23495) MasterMark válasza choco01 (#23493) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs. Ez és a Slim is teljesen megbízható.

(Annyi, hogy nincs rajta teljes értékű AV csatlakozó, vagyis Komponens, VGA HD és Advanced Scart csatlakozás nem lehetséges az E-n!)

Eneloop-hoz saját töltő sem ártana.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#23496) choco01 válasza MasterMark (#23495) üzenetére


choco01
addikt

Most energizer töltőm van.. meg hozzá akksik csak azok másba kellenek, de a töltője egyáltalán nem jó hozzá?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#23497) MasterMark válasza choco01 (#23496) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudom. Én csak a saját töltőjével használnám.

Switch Tax

(#23498) nyikszi válasza choco01 (#23496) üzenetére


nyikszi
őstag

Jó lesz az a töltő, nem kell venni hozzá másikat. Ha majd egyszer látsz akciósan, egyben töltővel, akkor megveszed.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#23499) choco01


choco01
addikt

Köszi szépen a segítséget!
Még annyi hogy az számít hogy melyik boltból veszem a játékokat, vagy a nagy rész megbízható?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#23500) MasterMark válasza choco01 (#23499) üzenetére


MasterMark
titán

Hát játékoknál nem nagyon van ami rossz lehet.

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.