Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) MasterMark válasza DaveN (#22049) üzenetére


MasterMark
titán

Azért nem rakéta tudomány. :D

Szerintem nem lehet nehéz cserélni.
Én stick-et cseréltem.

Switch Tax

(#22052) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Lehet, hogy hülye kérdés, de igazából ez az egyik legfontosabb mégis. Szóval én egész életemben csak kizárólag pc-n játszottam...egér+billentyűzet. Nehéz megszokni a kontroller-t? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#22053) pelenka35 válasza V.Stryker (#22052) üzenetére


pelenka35
őstag

Szerintem nem...

Gamertag:Rob3rt75

(#22054) MasterMark válasza V.Stryker (#22052) üzenetére


MasterMark
titán

1 hét alatt megszokod. (Tudod melyik gomb melyik, és hol van.)
2 hét után profi vagy. (Tudsz úgy célozni is, ahogy akarsz.)

szerk.: Ugye ha naponta játszol intenzíven természetessen.

Ja és ez ugye FPS TPS-ekre vonatkozik, ahol konkrétan célozni kell.

Autósba szerintem hamarabb bele lehet jönni, és a többi játékstílusba is.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#22055) dilipok válasza V.Stryker (#22052) üzenetére


dilipok
veterán

furcsa lesz az elejen, de par alkalom utan nagy javulast fogsz erzekelni. Miutan megtanultad, h melyik gomb hol van es mi a neve, mar csak gyakrolas kerdese. De azt fogod tapasztalni, hogy az fps-en kivul (bar itt ugye mindenki kontrollerrel megy ellened) meg jobb is ez a nyamvadt kontroller ;) (en manapsag mar szinte minden pc-s jateknal is inkabb bedugom a kontrollert, persze fps/strategia/mmo kivetelevel)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22056) Algotis válasza V.Stryker (#22052) üzenetére


Algotis
addikt

FPS játékok lehet hogy jobban PC-n de 2 hét után rohadtul ráállt a kezem a kontrollerre is :D

A többi játék pl. Assasins Creed szerintem sokkal jobb kontrollerrel, de idő míg megszokod. Azt mondom míg minden játékban elsajátítod a gombokat, a megfelelő erősséget stb. kb. 1 hónap de utána már nem fogsz bosszankodni ;)

Androidos Outlookból küldve

(#22057) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Köszi. Egyöntetű válaszok voltak ezek.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#22058) fireproof válasza MasterMark (#22054) üzenetére


fireproof
őstag

Azért Forzában is sok gyakorlás kell míg valaki rendesen beleszokik szerintem. Én egyébként FPS-eknél is jobban szeretem a kontrollert pedig sokat játszottam PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#22059) MasterMark válasza fireproof (#22058) üzenetére


MasterMark
titán

Persze de sokkal hamarabb ráállsz az alapszintű irányításra.

FPS-nél sokan úgy kezdik, hogy az eget vagy a földet nézik és úgy próbálnak szenvedni valamit. :D

F1-ben pedig nagymamám is elvezette a ferrárit elsőre. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#22060) dilipok válasza MasterMark (#22059) üzenetére


dilipok
veterán

igen, tapasztalataim szerint akik eloszor probalnak fps-ezni kontrollerrel, vagy csak mozogni, vagy csak nezelodni tudnak, de egyszerre mar nem megy :D Eleg jol szoktam szorakozni :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22061) fireproof válasza MasterMark (#22059) üzenetére


fireproof
őstag

Ne is mond... tegnap nővéremék ki akarták próbálni a BF4-et. (soha nem konzoloztak még). Beraktam őket multiba.... hát az ember előre hátra jobbra balra menetelése nem igazán jött össze csak a össze vissza néztek és nem értették hogy most mivan... :DDD

dilipok: Egyre gondoltunk... :D

[ Szerkesztve ]

(#22062) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Hogy sikerült a Diablo III XBOX 360-as portja? Milyen az irányítása? Internet nélkül lehet játszani vele?

[ Szerkesztve ]

(#22063) Napfénysüti válasza dilipok (#22060) üzenetére

Na én ezért inkább nem is játszom FPS-t. :DDD

Més que un club!

(#22064) kovsol válasza Goldwin (#22062) üzenetére


kovsol
titán

Van Demo, szedd le és meglátom. Amúgy offline is lehet játszani vele úgy tudom.

(#22063) Napfénysüti: tessék kipróbálni, most hogy odaadtam a Reachet meg a BF3 -t. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22065) Napfénysüti válasza kovsol (#22064) üzenetére

Holnap feldobom a Halo-t és kipróbálom már mert tényleg érdekel milyen egy konzolos FPS. :K

Més que un club!

(#22066) woodbear válasza kovsol (#22064) üzenetére


woodbear
addikt

"Van Demo, szedd le és meglátom." ezen az elíráson de jót nevettem :DDD :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#22067) WhiteWalker válasza Goldwin (#22062) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sokkal jobb lett mint a pc-s ;] [link]

(#22068) kovsol válasza woodbear (#22066) üzenetére


kovsol
titán

észre se vettem a rontást

May the Force be with you!

(#22069) MasterMark


MasterMark
titán

Jó volt a mai kis Reach multi. Köszi whitezo88. :R

Holnap is lehet jönni, jó lenne, ha összejönne egy 4v4. :)

Switch Tax

(#22070) raziel01 válasza MasterMark (#22069) üzenetére


raziel01
veterán

Valameddig én is voltam. :D
whitezo88 meg IdnaMark-ot láttam SWAT módban. :C
Bár nekem nem nyerte el annyira a tetszésemet. Meg gyanúsan sok headshot-ot kapok. Már már csalásra gondolnék. :O
MW3 vagy Gears 3 sokkal pörgősebb multiban szvsz.

(#22071) MasterMark válasza raziel01 (#22070) üzenetére


MasterMark
titán

Már a kis leírásban is benne van a sok headshot. Ez erről szól.

“No shields, no sensors. Just you, your BR, and a lot of headshots.”

Ott többen vannak gondolom.

szerk.: Partinkba meg nem jöttél, úgyhogy rólad meg nem tudtunk. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#22072) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Quick charge kit-ről mi a véleményetek? Egy töltéssel mennyit bír az akku? Vagy inkább megéri tölthető elemeket használni? Azokból mekkorát szabad használni?

(#22073) MasterMark válasza Gabesz1019 (#22072) üzenetére


MasterMark
titán

Hát én inkább két pár Eneloop-ot mondanék, de nincs tapasztalatom a Play & Charge kit-tel.

más: Jó hogy mondod, nekem is tölteni kell. :DDD

Switch Tax

(#22074) Algotis válasza Gabesz1019 (#22072) üzenetére


Algotis
addikt

Én meg vagyok vele elégedve, nekem egy töltéssel kb. 6-8 órát bír, de jó mert játék közbe is lehet tölteni :)

Androidos Outlookból küldve

(#22075) DaveN válasza MasterMark (#22059) üzenetére


DaveN
tag

Azért engem az új F1 gyakran megizzaszt, főleg, hogy 5 kör alatt úgy elfékezem a gumikat, hogy nem tudok menni! :D

(#22076) MasterMark válasza DaveN (#22075) üzenetére


MasterMark
titán

Nyilván nem profi szinten, de kanyarodni, meg gázt adni nem volt probléma elsőre sem.

Nem úgy mint általában FPS-eknél.

Switch Tax

(#22077) raziel01 válasza Algotis (#22074) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem jobban jár az ember egy normális töltő plusz aksi kombóval.
Nekem 2400 MhA-es és 35 órát mindig bír pedig már 2 éves.

(#22078) kovsol válasza Gabesz1019 (#22072) üzenetére


kovsol
titán

"Azokból mekkorát szabad használni?"
Nem értem a kérdést. Minél nagyobb annál ritkábban kell tölteni. Nincs limit. Nekem van 4db 2450 -es tölthető elemem és azokat cserélgetem benne. Nagyon sokáig bírja vele.

May the Force be with you!

(#22079) zolesz78 válasza HagaNRG (#22015) üzenetére


zolesz78
csendes tag

Sziasztok!

Nem akarom tovább folytatni ezt témát, konzol vs kisgyerek, de azért ezt a cikket érdemes mindenkinek elolvasnia (nem pont ezt a cikket szerettem volna, de hirtelen ezt találtam és ez hasonló azzal amit a napokban olvastam:

A televízió szerepe a gyermek fejlődésében - érvek és ellenérvek

Főleg ezt emelném ki:
"• Egy kiskorú gyermek nem tud különbséget tenni a valóság és a tévében látott jelenetek között. Ő úgy éli meg a tévében nézett mesét, mintha az valóban megtörtént volna. Sok gyerek él abban a tudatban, hogy kedvenc mesehőse a tévékészülékben lakik. Ez összezavarhatja a gyereket, nem érti meg az élet működését, téves eszméket kerget, téves világképet ismer meg. Labilissá válhat, s ha mindennek tudatára ébresztik, magába fordulhat."

Zoli

(#22080) raziel01


raziel01
veterán

A GAME-ről rendelt használt Metro Last Light-ban nem volt felhasználva a DLC kód szóval így megkaptam a játékhoz a Ranger DLC-t plusz egy új fegyvert. :C
4500-at megért szvsz.

KÉP

(#22081) HagaNRG válasza raziel01 (#22080) üzenetére


HagaNRG
őstag

Bizony meg, gratula hozzá!

Miféle játék ez a Metro? Amolyan földalatti horror- fps?
Akkor kihagyom, a nyomasztó gammák nem jönnek be...
(én meg egész nap a zavvi despatched üzenetét vártam a kormány miatt, de továbbra sem adták föl sajnos. Azt hiszem ezen a héten már nem lesz meg)

(#22082) bobooo


bobooo
addikt

A következő helyzet állt elő:

Postára lementem megkérdezni, hogy nincs-e ott az okt. 30.-án megrendelt Kinectem (game), de nov. 4.ig visszakeresve nem vett át a posta semmit a game-től a nevemre és futár vagy értesítő se jött... Game oldalán persze az van írva, hogy "shipped"..

Ilyenkor is megkell várni a 45napot (nem kapta meg se a posta se semmi) vagy lehet menni reklamálni?

(#22083) raziel01 válasza HagaNRG (#22081) üzenetére


raziel01
veterán

Ezen a héten ígyse úgyse lett volna meg.
Szerintem holnap feladják és megkapod jövőhét szerdára.

BoboDJ: ez semmivel nem különbözik az összes többi lehetőségtől.
Simán nem jött meg a csomag azaz 45 nap után reklamálhatsz.
Írhatsz nekik de azt fogják írni, mint nekem, hogy nem tudnak foglalkozni a nemzetközi küldeményekkel csak ha eltelik 45 nap.

[ Szerkesztve ]

(#22084) kovsol válasza HagaNRG (#22081) üzenetére


kovsol
titán

Olyan apokalipszis utáni fps game.

Nekem tegnap feladták gameről rendelt játékomat, remélem a héten megjön. Aztán tolom is az AC -t. Most meg épp a GoW2 -t telepítem a gépre. :)

(#22082) BoboDJ kérdezz rá a boltnál. Hátha nekik a csomag száma alapján sikerül kideríteni merre jár.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22085) bobooo válasza raziel01 (#22083) üzenetére


bobooo
addikt

Azért ez így elég vicces :U na mindegy..

(#22086) raziel01 válasza kovsol (#22084) üzenetére


raziel01
veterán

Kizárt dolog neked is, hogy megjön a héten.

A csomagszám olyan, hogy csak országhatárig követődik.
Azt látják majd, hogy átjött a magyar határon és ennyi. Nem látják, hogy itthon hol tűnt el.

BoboDJ: Szerintem is gáz, mert a hülye is látja, hogy max 2 hét alatt megjön minden. Ha ezentúl se jön meg valami akkor tuti eltűnt. Úgyhogy jogosabb lenne ha mondjuk 3 vagy 4 hét után már lehetne reklamálni.

[ Szerkesztve ]

(#22087) kovsol válasza raziel01 (#22086) üzenetére


kovsol
titán

Múltkori rendelésem 4 nap alatt jött meg. Annyira azért nem kizárt. Zavviról is nem egy játékom megjött már 4-5 nap alatt. Kb 30x rendeltem már én is Angliából, nem csak te vagy ám itt a nagy expert aki játékokat rendel, csak más nem írja be minden alkalommal a fórumra. :U

(#22088) raziel01 a rekordom a csütörtökön megrendelt laptop aksi amit Szingapúrból adtak fel a következő hét keddjén a kezemben volt. Na erre varjál gombot :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22088) raziel01 válasza kovsol (#22087) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem Zavvi+GAME-ről 70 rendelésem volt(ruha is nem csak játék) de sose jött meg semmi Zavviról 8 napnál korábban. GAME-ről meg talán 3-szor volt még nyáron, hogy 5-6 nap alatt megjött. Úgyhogy akkor mákos az akinek megjön hamar. :)

[ Szerkesztve ]

(#22089) killerjohn válasza zolesz78 (#22079) üzenetére


killerjohn
addikt

Szerintem valami nagyon csúnyán el van cseszve egy 4 évesben ha elhiszi, hogy amit a tévében lát, az valóság... A fiam döbbent csenddel reagált arra, amikor közöltem vele, hogy a dinoszauruszok bizony léteztek. Nem úgy ám mint a sárkányok - mert azt tudta, hogy nem. Szanaszét volt a döbbenettől. Ja, és persze eljátssza hogy ben 10 omnitrix van a kezén és átalakul... pontosan tudja hogy mi a mese, a valóság, és a fantázia, amivel magát szórakoztatja. Idén erős problémával kellett szembenéznünk: a gyerek kerek perec hülyének nézett, hogy létezik a mikulás. Mi az hogy a csávókám repül? Elmagyarázta NEKEM, hogy a mesében persze hogy van mikulás meg jézuska, de miért mondom azt, hogy eljön hozzá? Na akkor időt kellett kérnem, hogy a létező összes ismerősömmel megvitassam (ateista vagyok ugyanis), hogy elmondjam-e az igazat, vagy sem. Pszichológusok szerint (!!!) fent kell tartani a gyerekben a fantáziát, a vágyakozást, a "csodák" mítoszát (szerintem bullshit, de szót fogadtam és a szemébe hazudtam hogy de bizony ezek léteznek és majd jönnek...).

Nincs erre offtopic? :DDD

(#22090) MasterMark válasza bobooo (#22085) üzenetére


MasterMark
titán

Az hogy egy csomag elveszik, néha megesik.

Switch Tax

(#22091) zolesz78 válasza killerjohn (#22089) üzenetére


zolesz78
csendes tag

Mivel nem vagyok pszichológus, fogalmam sincs, hogy mi játszódik le egy ilyen kis gyerek fejében. Ezért próbálok utána olvasni ezeknek a dolgoknak.

Hasonló cikk: Gyerekek és az erőszakos tv műsorok

(#22092) raziel01 válasza zolesz78 (#22091) üzenetére


raziel01
veterán

A pszichológusok marhára nem értenek semmihez, mert nincs gyerekük. Hiába magolják be a sok könyvet ha hiányzik a tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#22093) dilipok válasza raziel01 (#22092) üzenetére


dilipok
veterán

azert ez igy eros tulzas... neked vannak ilyen teveszmeid :) emlekszem a multkor a vamrol irtad, hogy azt random donti el a vamos :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22094) mephi666 válasza dilipok (#22093) üzenetére


mephi666
nagyúr

ennyi erővel tiltsuk be a meséket is, mert biztos a hasfelmetsző jack is a piroska és a farkasból vette az ötletet :DDD de ide vehetjük akár a jancsi és juliskát meg a grimm mesék nagy részét is... és mesék esetében szerintem még durvább a helyzet, mert a gyereknek a fantáziáját kell használnia, hogy megelevedjen a történet... egy tv-műsornál meg készen kap mindent, amit lehet hogy 10perc múlva már el is felejt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22095) KBear válasza killerjohn (#22089) üzenetére


KBear
tag

Szerintem meg az a legfontosabb, hogy lehetőség szerint semmilyen körülmények között ne lódíts a gyereknek, inkább a Mikulásban vesszen el a hite, mint benned!

Tegnapi vitát most sikerült átfutnom. 38.-t taposó, két gyerekes apaként én is erősnek érzem kicsit a Black Ops-os történetet, annak ellenére is, hogy azért vannak olyan címek szerintem is, amik kifejezetten előnyös, készségfejlesztő hatással lehetnek a srácokra, de persze a lényeg itt is a mértéken van.

Az 5 éves gyereknek forza miatt kétségbeesetten boxot kunyeráló szülő esete meg - túl azon, hogy minimum gyanús - nem tűnik a legjobb iránynak a gyereknevelésben. Mondom ezt úgy, hogy az enyémek is játszhatnak néha, de ha azt látom, hogy túlságosan rápörögtek, akkor pihentetjük a dolgot, mert egyrészt nem kell, hogy ez határozza meg az életüket, másrészt tudniuk kell uralkodni magukon, mert ha most nem megy, később sem fog...

[ Szerkesztve ]

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#22096) raziel01 válasza dilipok (#22093) üzenetére


raziel01
veterán

Lehet, hogy túlzás de a gyereknevelés nem úgy van, mint a könyvekben. Teljesen hülyeségeket állítanak sokszor.

Aki azt állítja, hogy a gyerek szerint a TV-ben élnek a szörnyek azok még nem láttak gyereket.
Nővérem 3 és 4 éves gyerekei nagyon értelmesek, tudják, hogy amit a TV-ben látnak mesét az nem a valóság.

De mondhatnám a védőnőt is példának. Nővérem 2. gyerekének születése után is osztotta az észt és állítom, hogy sokkal több fogalma volt nővéremnek arról, hogy hogyan kell egy gyereket nevelni, mint ennek a nőnek akinek sose volt gyereke csak olvasott róla.

Ismerjük a mondást. Aki tudja csinálja, aki nem tudja tanítja. :D

(#22097) zolesz78 válasza mephi666 (#22094) üzenetére


zolesz78
csendes tag

Nem kell betiltatni semmit sem, csak a gyerekeknek a koruknak megfelelő mesét olvasni. Nem véletlen, hogy az óvodában sem viszik el a kicsiket a Piroska és Farkasra!

(#22098) mephi666 válasza zolesz78 (#22097) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nekem a kedvenceim a vitéz jános és hollófernyiges, fehérlófia meg hasonlók voltak :DDD és ezek ilyen darabolós-feltámadós-tököslegényes mesék voltak, ahol a főhős elrakta a gonoszakat, majd vitte a királylányt/félkirályságot a legvégén :D jó rendező nagyon tuti akció-horrort tudna ezekből csinálni kis romantikával megfűszerezve

kíváncsi vagyok, hányan nevelkedtünk hasonlókon és valószínűleg most egyikünk sem épp a csillagból fórumozik :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22099) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Sziasztok.

Van egy ismerősömnek egy full dobozos, hibátlan állapotú Xbox 360 250GB konzolja, 2012 nyarán lett gyártva, szétszedve bütykölve soha sem volt.

Ha van rá gyártói garancia, akkor az meddig érvényes (gyártástól számítva), illetve mik a feltételei és hová kell vinni esetleges meghibásodás esetén?

Előre is köszi a válaszokat.

üdv :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#22100) raziel01


raziel01
veterán

Érdekesség(wtf)

Múlt hét csütörtökön 11 órakor jött egy email, hogy feladták a játékokat. (GAME)
Fight Night Round 4, Dead Space, Ass Creed: Brotherhood

A héten várom a csomagot péntekre(talán).

Most pedig jött egy email:

"Dear Customer,
Thank you for returning the following product(s):
Dead Space (Xbox 360)
Your refund of £3.33 has now been processed."

Na most hogy ha feladták akkor hogy mehetett hozzájuk vissza ez az 1 darab játék? Mert ha az egész csomag lenne akkor megérteném. Amúgy meg gáz, mert direkt a Dead Space miatt rendeltem.

Emailt nem írok, mert arra úgyis talán csütörtök, pénteken kapnék választ, addig meg talán megjön a csomag is és úgy is látom ha nem lesz benne a Dead Space.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.