Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) joysefke válasza dilipok (#22900) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Hát pl a PH-n is, illetve összehasonlító videókból, cikkekből.

J.

[ Szerkesztve ]

(#22902) MasterMark válasza dilipok (#22900) üzenetére


MasterMark
titán

Ejnye na, hát te nem tudod, hogy az xbox jobb?

Switch Tax

(#22903) Ybron válasza joysefke (#22899) üzenetére


Ybron
senior tag

Köszönöm az infót.

Nekem meg van PC-re BF4, bár el ne, tudom képzelni hogy lehet FPS játékokat konzolon játszani. Azt tudom hogy lehet egeret is meg billentyűt is venni hozzá, de magán a kontrolleren irányítani, de gondolom hozzá lehet szokni.

szerk: MasterMark : tudom, én is így voltam vele.

[ Szerkesztve ]

(#22904) MasterMark válasza Ybron (#22903) üzenetére


MasterMark
titán

Régen az egérrel voltak ugyanígy.

Switch Tax

(#22905) zzola válasza Ybron (#22903) üzenetére


zzola
félisten

Csak megszokás kérdése, ki hol kezdte el a játékot...

(#22906) dilipok válasza joysefke (#22901) üzenetére


dilipok
veterán

mutasd... de elore szolok, hogy az nem szamit, ha valaki olyan mondja, akinek nincs is masik konzolja... :U ne hireszteljunk mar hulyeseget (mielott meg valaki nekem ugrana, hogy egyik v masik konzolt vedem, ugyanezt szoktak kapni hasonlo dolgokert a ps topicban is :B )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22907) joysefke válasza dilipok (#22906) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Skyrim:
http://www.youtube.com/watch?v=7B65WVvrPYk

GTA IV Just Cause, Skryrim:
http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=2264160

stb stb

számolatlanul botlik az ember ilyenbe és bizony észre is veszi, ha nem tartja csukva a szemét. Nem értem miért nem lehet kimondani és elismerni, hogy bizony bizony sok multicím grafikája (framerate-jitter-felbontás-textúrarészletesség-élsimítás) a PS3-on elmarad a X360 verzióhoz képest. A különbség régebben nagyobb volt, de némely játéknál még ma is létezik.

Arra pedig, hogy nincsen PS3-am: nem kell szarba lépjek ahhoz, hogy tudjam büdös lesz utánna a lábam. Ha sok megbízható forrás állítja, hogy bizony belaggzik a PS3-as port, akkor azt én elhiszem.

J.

(#22908) dilipok válasza joysefke (#22907) üzenetére


dilipok
veterán

skyrim: [link], GTA kb ugyanugy megy mint a boxos (probaltam, nem a levegobe beszelek, mind a ketto lagol sok helyen), stb, stb, stb...

A multira meg mindig nem hoztal peldat/forrast, csak azt, hogy te tudod, hogy szar... En meg nem tapasztalom :U Akar be is fejezhetjuk, mert amig te midnenfele videokat linkelgetsz, meg elmeseled, hogy mit hallottal/olvastal, addig nyugodtan elhiheted azoknak, akiknek van ps-uk, hogy nem olyan katasztrofalis a helyzet. Mint mar szazszor elmondtuk, hol az egyik, hol a masik jobb. Nem kell fanboykondni egyik oldal mellett sem, mert felesleges...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22909) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Itt is, a nagyobb nevek közül nem egy el van maradva felbontásban PS3 on az X-es verzióhoz képest (és felbontást ugye akkor csökkentenek, amikor már nagyon kevés lenne az FPS)

http://beyond3d.com/showthread.php?p=1113344

(#22910) dilipok válasza joysefke (#22909) üzenetére


dilipok
veterán

na most mar akkor mutassal egy peldat pls, mert en osszehasonlitottam a boxos reszen levo jatekokat a ps oldalon levokkel es centire ugyanaz mindketto... Ha megmutatnad, hogy pontosan melyik jatekokra is gondoltal, akkor azt szivesen vennem :R A multira meg mindig nem hallottam egy real life peldat sem... Bocs de eddig csak ketsegkivul hangzatos, de ures erveket puffogtattal... :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22911) WhiteWalker válasza dilipok (#22910) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mintha magamat hallanám stílusba :DDD , brother :DDD

(#22912) joysefke válasza dilipok (#22910) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Parancsára :U

PS3
Bioshock = 680p (no AA, blur filter pre-patch) - Loss
Bioshock 2 = 1280x720 (no AA) - Loss
Bioshock Infinite = 1152x640 (FXAA) - Loss

Xbox
Bioshock = 1280x720 (no AA) - win
Bioshock 2 = 1280x720 (edge blur filter) - win
Bioshock Infinite = 1152x720 (FXAA) - win

Xbox - PS3 3:0

AC
az újabb AC részek nincsenek listázva

PS3
Assassin's Creed = 1280x720 (QAA) - loss
Assassin's Creed 2 = 1280x720 (QAA), 960x720 (QAA) -> 1080 mode. -loss
Assassin's Creed 2: Bromance = 1280x720 (QAA) - loss
Assassin's Creed 2: Revelations = 1280x720 (post-AA) - X

Xbox
Assassin's Creed = 1280x720 (2xAA) - win
Assassin's Creed 2 = 1280x720 (2xAA) - win
Assassin's Creed 2: Bromance = 1280x720 (2xAA) -win
Assassin's Creed 2: Revelations = 1280x720 (post-AA) x

Xbox PS3 3,5:0,5

Batman
PS3
Batman: Arkham Asylum = 1280x720 (no AA) - loss
Batman: Arkham City = 1280x720 (no AA) - X

Xbox
Batman: Arkham Asylum = 1280x720 (2xAA) - Win
Batman: Arkham City = 1280x720 (no AA) - X

Xbox PS3 1,5:0,5

Crysis
PS3
Crysis = 1024x720 (TAA + edge post-process) - loss
Crysis 2 = 1024x720 (TAA + edge post-process) - loss
Crysis 3 = 1024x720 (SMAA T2X) - loss

Xbox
Crysis = 1152x720 (TAA + edge post-process) - win
Crysis 2 = 1152x720 (TAA + edge post-process) - win
Crysis 3 = 1152x720 (SMAA T2X) - win

Xbox PS3: 3:0

Kell még vagy elég lesz?

El kéne fogadni, hogy az Xbox360-ban van az erősebb GPU (és erősebb általános célokra használható CPU) illetve jobb memóriaszervezés. Ezen pedig az sem fog változtatni, hogy jó exkluzívok vannak PS3-ra, illetve, hogy Te meg vagy elégedve a géppel.

A játékkészítők nem véletlen butitgatják a felbontást a PS3-nál, hanem azért, hogy hozni tudjanak egy emészthető frame ratet, bár ez nem mindig sikerül. Mostanában nyilván jobban sikerül a PS3-ra butítás, de korábban jóval gyakoribbak voltak a szaggatások PS3-on.

J.

(#22913) dilipok válasza joysefke (#22912) üzenetére


dilipok
veterán

eleg lesz, mert veletlenul ketszer masoltam be ugyanazt az adatot. Az en hibam :R

Mint mondtam, hol az egyik, hol a masik konzol jobb. Valoban igazad a van a fent emlitett jatekokkal. Viszont a kep kozel sem teljes a rendering felbontassal es kulonbozo post processek felsorolasaval. Te pl mi alapjan dontod el, hogy melyik platformra veszed a jatekot? Mert en pl aszerint, hogy melyiken megy jobban illetve lathatoak-e a kulonbsegek a ket platform kozott, majd megnezem az arat (van hogy tobb ezer forint van koztuk) vegul pedig a sajat kenyelmi szempontomat: kell-e a boxos verzioban lemezt cserelgetni. De biztos vagyok benne, hogy szamtalam mas preferencia is van, ami most nem jut eszembe.

A multira meg mindig nem igazan tudtal peldat hozni, illetve eleg sok mas elonyerol is elfelejtkezel a masik oldalnak, de lassan mar nem csodalkozom rajta.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22914) joysefke válasza dilipok (#22913) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ezt még kimásoltam, most már nem hagyom veszni :)

COD

PS3
Call of Duty 3 (screenshot) ~1088x624 (2xAA) Win?
Call of Duty: Black Ops = 960x544 (2xAA) - Loss
Call of Duty: Black Ops 2 = 880x720 (dynamic? Instances of 832x624..., post-AA) - loss
Call of Duty: Modern Warfare = 1024x600 (2xAA) - X
Call of Duty: Modern Warfare 2 = 1024x600 (2xAA) - X
Call of Duty: Modern Warfare 3 = 1024x600 (2xAA) - X
Call of Duty: World at War = 1024x600 (2x AA) - X

xbox
Call of Duty 3 = 1040x624 (2xAA) - Loss
Call of Duty: Black Ops = 1040x608 (2xAA) - Win
Call of Duty: Black Ops 2 = 880x720 (2xAA) - Win
Call of Duty: Modern Warfare = 1024x600 (2xAA) - X
Call of Duty: Modern Warfare 2 = 1024x600 (2xAA) - X
Call of Duty: Modern Warfare 3 = 1024x600 (2xAA) - X
Call of Duty: World at War = 1024x600 (2x AA) - X

itt egálnak tűnik

FC:
PS3
Far Cry 2 = 1274x692 (QAA, black borders) - loss
Far Cry 3 = 1274x702 (post-AA, black borders) - loss

XBOX
Far Cry 2 = 1280x696 (2xAA, black borders) -Win
Far Cry 3 = 1280x704 (post-AA, black border on bottom) - Win

Xbox PS3: 2:0

[ Szerkesztve ]

(#22915) WhiteWalker válasza dilipok (#22913) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hm...nekem pl a box jelenleg az elsődleges konzol...még pedig az exkluzív címek miatt..és erre vannak meg a multiplatform cimek is..ennyi..pedig mindig ps-m volt...ps3-at pedig a saját exkluzív címei miatt vettem utólag..nem kell ezt túl misztifikázni..leszarom, már bics , hogy multiban melyik jobb..nem foglalkoztam vele , meg annyira kevés az eltérés , hogy nem érdekel.
Kommentem nem ellened van, mert a véleményünk szinte egyezik másban , csak mint röpke gondolatként közbeszóltam :)

[ Szerkesztve ]

(#22916) joysefke válasza dilipok (#22913) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Persze, nem teljes a kép, csupán azt szeretném elérni, ha egyértelmű lenne, hogy az Xbox egy picit erősebb, mint a PS3, ami ugye néhány játéknál a felbontásban néhány játékban az effekteken és néhány játékban a frameraten mutatkozik meg (ellentettjére is van példa, de kevesebb).

Manapság persze az a leggyakoribb, hogy nincsen látható különbség, ebben igazad van, de ugye ha az aktuális játék éppen laggzik, akkor ez nem fog vígasztalni.

Van másik fél tucat legalább ennyire fontos vagy fontosabb szempont ebben igazad van, de én most nem arról vitatkoztam, hogy a PS-re több exkluzív van, illetve, hogy ha valaki nem akar a multira költeni, de akar multizni, akkor a PS-t venni több évre tervezve olcsóbb, vagyhogy a PSN+ on jó játékok vannak viszonylag olcsón és ez a konstrukció így nem létezik Live-on.
Ezeken nem vitatkozom, mert nincs értelme, ezek tények.

Egyszerűen azon problémázom, hogy nagyon sokszor össze van mosva a PS3 meg az Xbox grafikai teljesítménye, mintha a PS3 pontosan ugyanarra lenne képes mint az Xbox, pedig ez nem igaz. Van aki számára nem fontos, hogy a konzolja hangyafasznyival erősebb legyen mint a konkurens termék, van aki számára igen. Én mindkettőt megértem, de a tényeket ne ferdítsük már el.

Onlinra példát most nem tudok mondani, keresgélnem kellene, inkább megyek játszani. Online:)
J

[ Szerkesztve ]

(#22917) dilipok válasza joysefke (#22914) üzenetére


dilipok
veterán

amugy no offense, de nem egeszen masfel honapja van boxod, mig sokunknak 5+ eve, ami alatt lehet, hogy tobb jatekot lattunk mint te, ezert nem gyozom ismetelni, hogy en nem youtube videokra, leirasokra, kepekre alapozom a velemenyem, hanem a tapasztalatra. Mint emlitettem parszor, hol az egyik, hol a masik konzol jobb kulonbozo dolgokban. Tobb jatekot kiprobaltam mindket platformon ugy, hogy egymas melle raktuk a tv-ket. Hidd el, csak akkor latszottak aprosagok, amikor egymas mellett voltak a tv-k, ha egymas utan probaltuk ugyanazon a tv-n, akkor semmi vagy csak nagyon minimalis kulonbseget tudtunk felfedezni. Ha valaki soha nem is latta a masikon a jatekot, az tuti el sem tudja kepzelni, hogy milyen lehet azon. Tobb mint 100 jatek sorakozik a polcon a ket platformra, tehat van szoras rendesen

A ps "ereje" leginkabb az exkluziv cimekben mutatkozik meg. Nezz csak meg egy gow-ot vagy unchartedet esetleg heavy rain/beyond jatekokat. De mivel ezt nem lehet osszhasonlitani a boxos jatekokkal, ezert a kep ugyanugy nem teljes.

De tudod mit? Erosebb a box. Amugy kb telibe lesz*rom, de hat ettol neked jobban megy a jatek, akkor igy van ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22918) joysefke válasza dilipok (#22917) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Lépek, részemről lezártnak tekintem a vitát, elismerem, hogy a legtöbb játékban, ha egyáltalán van képminőségbeli különbség, az nem lesz nagy az X360 részére.

Tisztában vagyok vele, hogy kb 1,5 hónapja van boxom, ezért sem állok le szubjektív dolgokról vitatkozni, de ugye a képminőség az olyan dolog, amit lehet _nagyjából_ objektíven, számokkal alátámasztva mérni, ezért vettem itt fel egyáltalán a kesztyűt. Ahhoz pedig, hogy eldöntsem, az 1280x720 vagy az 1024x720 a nagyobb nem kell 5 év konzoltapasztalat.

Peace!

J.

(#22919) W1 válasza raziel01 (#22877) üzenetére


W1
senior tag

Újrapasztáztam, ventit felkötöttrm 12V-ra, és kifagy..

(#22920) zzola


zzola
félisten

Battlefield 4 China Rising DLC integrálás szánalmas! Ilyen sz@rt még nem láttam! A szerverekkel elveszik a kapcsolat, sem a régi sem az új pályák nem töltenek be. És ez megy egész délután! :W :W :W

(#22921) Prof01 válasza br4adam (#22866) üzenetére


Prof01
veterán

Mindegyiket érdemes kipróbálni. Nálam ez a sorrend:

1. COD 4: MW
2. COD 2
3. COD 6: MW2
4. COD 5: WW
5. COD 9: BO2
6. COD 10: Ghosts
7. COD 1
8. COD 7: BO
9. COD 8: MW3
10. COD 3

A kedvencemről, a COD 4-ről annyit, amiért az első helyre került: fantasztikus single player, azóta se készült jobb. A multiplayer mérföldfő volt, (pl. perk-ek) azóta minden COD rész erre épült, lett tovább fejlesztve.

Pont a napokban láttam egy TOP 10 COD videót az IGN-től, ami abból az alkalomból készült, hogy a Ghosts már a 10. része a sorozatnak. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22922) raziel01


raziel01
veterán

USA acc-al 2 dollár a Perfect Dark 2010-es hd remake.
9/10-re értékelték sok helyen.
Nem összekeverendő a gagyi perfect dark zero-val.
Én megvettem. Vpn se kell hozzá.

(#22923) Prof01 válasza raziel01 (#22922) üzenetére


Prof01
veterán

Nálam 10$-t ír. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22924) wertigo1984 válasza Prof01 (#22921) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ezt akartam mar kerdezni, hogy CoD-bol melyiket erdemes venni, de latom hogy szinte mindet. :R
Medal of Honor megvan meg? Valamikor tolhatjuk.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22925) raziel01 válasza Prof01 (#22923) üzenetére


raziel01
veterán

Mondjuk írta, hogy limitált ideig. :D
Amúgy boxon nézted? Nekem ott írta a 2 dollárt.
Az biztos, hogy pontosan 25 perce vettem meg és email:

Description Unit price Qty Amount
Perfect Dark
$1.99 USD 1 $1.99 USD
Subtotal $1.99 USD
Total $1.99 USD
Payment $1.99 USD
Charge will appear on your credit card statement as "PAYPAL *MICROSOFTCO"

Boxon a games fülön van egy hirdetés, arra katt.

[ Szerkesztve ]

(#22926) V.Stryker válasza Ybron (#22893) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát majd valami sporthoz. Még egyenlőre a saját kinect adventures van meg csak, de már dolgozom a többin. :) Engem az győzött meg,hogy még a fejbólintásomat is érzékeli. :C

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#22927) Prof01 válasza raziel01 (#22925) üzenetére


Prof01
veterán

xbox.com-on néztem, de box-on tényleg annyi! Be is zsebeltem, köszi! :R

wertigo1984: Megvan, tolhatjuk, bármelyik nap este 9 után jó nekem.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22928) wertigo1984 válasza Prof01 (#22927) üzenetére


wertigo1984
őstag

Rendben, jelzek ha jo lesz nekem. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22929) barbi020


barbi020
csendes tag

Sziasztok!
vettem egy xbx 360-ot 4gb belső memóriájú és az a baj hogy NFS Rivals le akar tölteni vagy átmásolni egy 1.6gb-os hd comfigot. És hiába van 2.8gb helyem a belső memórián nem engedi hiába választom ki. Azt írja hogy, Device Not Allowed. The game only permits installing hd content on the Xbox 360 hard drive.
Gondoltam kéne neki egy hdd ezért rákötöttem az én külsőmet csinált is magának egy partíciót,de így sem tudtam elindítani a játékot.A külső hdd-n van több partíció is.
Az xbox nem lett meg piszkálva a játék eredeti.
Az a kérdésem hogy tudnék játszani vele úgy hogy ne keljen egy belső hdd-t vennem az xbo-hoz?

Köszönöm előre is a válaszokat.

(#22930) Prof01 válasza barbi020 (#22929) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

Csakis belső HDD-re fogod tudni rámásolni. Anélkül nem fog működni.
Ezért is nem ajánljuk senkinek a HDD nélküli X360 vásárlását. :(

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22931) zzola válasza barbi020 (#22929) üzenetére


zzola
félisten

Így van! Napok óta megy a témázgatás, hogy hiába olcsó a Teszkóban a konzol, 4 GB semmire sem elég. Sajnos így jár az, aki nem jár utána a dolgoknak...

(#22932) Romeo619 válasza zzola (#22931) üzenetére


Romeo619
senior tag

Kb jah hiána olcsó mire megveszed hozzá a 250-320st több mint a medias 60ért :)

(#22933) WhiteWalker válasza Prof01 (#22930) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem is értem minek árul azeMe$ 4GB-os verziót... :U

(#22934) raziel01 válasza WhiteWalker (#22933) üzenetére


raziel01
veterán

Mert azt hiszik az emberek, hogy hú milyen olcsó és rácuppannak.
Aztán később jön a szopás, hogy kevés a 4GB.
Akkor pedig úgyis mindenki HDD-t vesz MS-től ahelyett hogy eladná a konzolt.
Szóval MS jár jól ígyis úgyis.

Próbáltam a Warhammer 40k: Space Marine-t.
Elég jó. Hosszú távon akár repetitív is lehet de elég nagy fun a darálás benne. :D
Grafika pedig az Unreal Engine 3 miatt meglepően szép és nem akad.
Tuti végigviszem. 4 fontot megért.

(#22935) Prof01


Prof01
veterán

Crysis 2 multihoz lenne kedve valakinek?
Egyik kedvenc FPS-em, de sajnos már nagyon kevesen játsszák. :(

Giinos: ezt én sem értem. :F

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22936) raziel01


raziel01
veterán

GAME annyire nevetséges.
Még múlt hét szerdán írta az ügyintéző, hogy:
"I can confirm I have sent a refund request as this is what you have requested."
Nos azóta se jött semmilyen paypal/GAME email. Se pénz.
Pénteken írtam nekik, hogy mégis mennyi időbe telik a refund?
Semmi válasz azóta se.
Ha holnap se jön válasz akkor írok nekik facebook-on is, mert ez vicc, hogy elvileg istant megkellett volna kapnom a refundot és mégse így történt. 250 fontot elvertem már náluk, most meg 20 fonttal szopok.

(#22937) dilipok válasza raziel01 (#22936) üzenetére


dilipok
veterán

ne irjal facebookon, csak a hivatalos rendszerukon keresztul. Van naluk is quality kontroll, ezert az a leghatasosabb. A refund request az lenyegeben csak a process eleje, tobb approvalon is at kell mennie a dolognak. Bankkartyaval fizettel? (az a 250 font nem egy nagy osszeg amugy, mielott meg ezt valahol is felhoznad :B )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22938) raziel01 válasza dilipok (#22937) üzenetére


raziel01
veterán

Jól van, hogy nem egy nagy összeg csak arra akartam utalni, hogy nem valami átverős magyar vagyok aki 1-2 csomagot rendelt csak és már refundot akar.
KB 20-25 csomag jött már tőlük.
Paypal-al fizettem amúgy. Azért is írtam, hogy nem jött email tőlük se.
(persze nekik nem hoztam fel a 250 fontot meg a csomagok számát se, úgyis látják ha akarják. :D )

[ Szerkesztve ]

(#22939) dilipok válasza raziel01 (#22938) üzenetére


dilipok
veterán

a paypalnal nem tudom, hogy mukodik a refund, lehet azert par nap az atfutas. Azt tudom, hogy a bankszamlara 1-2 nap alatt visszaer az osszeg (a request elinditasa utan)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22940) diablo1984


diablo1984
veterán

következő hülye kérdésem:
billentyűzet-egér páros köthető rá usb-n keresztül? van a pc-mhez egy jól bevállt vezeték nélküli bill+vezeték nélküli egerem, jó volna ha tudnám az xbox 360-hoz használni.... :U

(#22941) MasterMark válasza diablo1984 (#22940) üzenetére


MasterMark
titán

A billt fogod tudni használni csak.
Vezeték nélküli csak akkor megy, ha nem kell neki külön driver, sima USB-sként működik.

Switch Tax

(#22942) raziel01 válasza diablo1984 (#22940) üzenetére


raziel01
veterán

Rádugni rálehet...

(#22943) diablo1984 válasza MasterMark (#22941) üzenetére


diablo1984
veterán

egeret nem? még a simát sem?

(#22944) lnorba


lnorba
csendes tag

Sziasztok, van itt esetleg aki nem hdmi, hanem vga kábelt használ? Arra lennék kíváncsi, hogy full hd monitoron milyen lenne a képminőség sima vga kábellel (nem hd). :F

lifetime slave living in a suburban grave

(#22945) MasterMark válasza diablo1984 (#22943) üzenetére


MasterMark
titán

Nem használható semmire. A bill sem játékban használható!

lnorba: Olyan nincs, hogy nem HD VGA kábel. Egyfajta van, abból is az MS ajánlott. Szinte HDMI minőségű, akár még jobb is lehet egyébként.

Switch Tax

(#22946) lnorba


lnorba
csendes tag

MasterMark : Köszi, ezt eddig nem tudtam. Vga kábelből eredeti ms van, csak eddig egy elég régi lcd monitoron használtam, azért is voltam bizonytalan. :D

lifetime slave living in a suburban grave

(#22947) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Kérdezni szeretném mely boltokat ajánljátok ha Xbox 360 Slimet Kinectel szeretnék venni. Olcsóság és garancia miatt kérdezném ezt a dolgot! Válaszokat előre is köszönöm!

(#22948) MasterMark válasza BullKoxa (#22947) üzenetére


MasterMark
titán

Garanciát az MS intézi gyáriszám alapján. Lényegében mindegy hol veszed.

Switch Tax

(#22949) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Első 2-3 pálya után enyhe csalódás a Ghosts.

Nektek is van olyan, hogy közelről pixelesek a textúrák?
Nem kcisit, nagyon! ÉS fogalmam sincs, én látok valamit máshogy, mint eddig, vagy mi, de eddig ilyet egy COD résznél sem tapasztaltam az elmúlt hetekben...
PEdig nyilván itt nincs grafikai részletesség állítás, hogy véletlenül le legyen véve valami.

Ha nem lesz javulás a pályák hangulatában, akkor óriási csalódás lesz számomra az év legjobban várt játéka és megpróbálkozom a Battlefield 4-gyel.
A kutyás részek a legnagyobb bukfencek, totál fölösleges volt kitalálni is...

(#22950) GeGexx válasza HagaNRG (#22949) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Az x360 egy 8 éves konfig, sajnos egyre jobban kijön az új játékokon ez. Főleg, hogy itt a nextgen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.