Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) dilipok válasza EAndrew (#23097) üzenetére


dilipok
veterán

igen, upgrade-et mindig csinald meg.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23102) Napfénysüti

Nekem tényleg nem való fps boxon, egész egyszerűen nem tudom megszokni a kontrolleres irányítást. :N

Més que un club!

(#23103) zzola válasza Napfénysüti (#23102) üzenetére


zzola
félisten

Én így voltam PC-vel, egér-billentyű kombóval. Aztán 2 hónap után váltottam xbox-ra, akkor meg az ment nehezen. Ez csak megszokás kérdése, nyilván egyik platformot a másik után nehéz megszokni...

(#23104) Napfénysüti válasza zzola (#23103) üzenetére

Próbálkozom Halo Reachben de nem igazán megy. Szerencsére nem az fps-ek érdekelnek igazán.

Més que un club!

(#23105) Ronam válasza Ybron (#23100) üzenetére


Ronam
addikt

Itt találsz használtat és újat egyaránt.

(#23106) MasterMark válasza whitezo88 (#23083) üzenetére


MasterMark
titán

Én nem érzem nehéznek. Mondjuk nem emlékszem, hogy lehetett-e nehézséget választani. Inkább az zavar nagyon, hogy semmi nincs elmagyarázva.

Na meg, hogy sikerült ügyesen bebugoltatni, úgyhogy kezdhetek új karaktert. :DDD

Switch Tax

(#23107) whitezo88 válasza MasterMark (#23106) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nincs nehézség, és tényleg nincs semmit nagyon magyarázva, kb magadra vagy utalva. azért nehéz, mert elég könynen meg lehet halni és akkor az xp elveszik (max visszamehetsz érte) és minden mob újraéled.

MaximusBlack 72 részes, egyenként átlag 35 perces gameplay (ragethtrough) játszotta végég, szóval nem 5 órás játék :D

[ Szerkesztve ]

(#23108) Romeo619 válasza Ybron (#23100) üzenetére


Romeo619
senior tag

BF4t nàlam xD

(#23109) MasterMark válasza whitezo88 (#23107) üzenetére


MasterMark
titán

Még ez sem zavar hogy újraélednek. De az, hogy semmit nem mond el, az baromira idegesít. Van itt ez az ember forma, meg a hollow vagy mi, de minek? Fogalmam sincs. Lehet itt integetni, meg meghajolni, de minek? Ezt sem tudom. A sok ilyen-olyan soul-ról nem is beszélve amit szintén nem tudom mégis mire jó.

Ja az meg hagyján, hogy még a küldetés sincs leírva sehova. Csak kiteszi a képernyőre 2 mp-re, értelmezni nem tudom, és tessék menjél.

Switch Tax

(#23110) whitezo88 válasza MasterMark (#23109) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nagyon küldetés sincs :D érdemes DS wikit olvasgatni.nem tudod mikor érdemes továbbmenni mikor vagy olyan erős, max ha nekimész vagy meghalsz vagy nem.

(#23111) air


air
nagyúr

Egy gyors kérdésem lenne.
Van egy Wireless Speed Wheel-em.
Alapvetően a kontrollerrel irányítom a boxot. Egy elindított játék közben hogyan tudom áttenni az irányítást a kormányra?
Ha a kormány és a kontroller is be van kapcsolva, akkor a kontrolleren az egyes negyed világít, a kormányon a kettes. Mégsem tudom a kormánnyal irányítani se a játékot, se az NXE-t.
Hogyan kell ezt csinálni?
Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#23112) dilipok válasza air (#23111) üzenetére


dilipok
veterán

mert annak kell lennie az elsodlegesnek. Ne kapcsold be a kontrollert, csak a kormanyt a konzol bekapcsolasa utan es ugy inditsd el a jatekot. Valtogatni csak ugy tudsz, hogy kormany kikapcs, kontroller be. Majd visszavaltas ugyanigy, csak forditott sorrendben. (ha egyszerre vannak bekapcsolva, az egyik lesz az egyes, a masik a kettes, egy "portot" nem tudnak egyszerre hasznalni)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23113) MasterMark válasza air (#23111) üzenetére


MasterMark
titán

A kormánnyal indítsd a játékot.

És azon jelentkezz be a saját profiloddal. (Nagy gomb, sing-in.)

Switch Tax

(#23114) Thome


Thome
addikt

Érdeklődnék hogy a 2011.07 hóban gyártott konzoloknak van-e valami gyerekbetegségük-e még, vagy a slim konzolokkal semmi gond sincs? Hallottam valami kék ledes hibáról.

(#23115) air válasza dilipok (#23112) üzenetére


air
nagyúr

És azért van egyes meg kettes, mert lehet osztott képernyőn, egymás ellen, egyszerre ketten játszani?
Pl. Forza, NFS?
Vagy milyen autós játékokat lehet osztott képernyőn, egymás ellen játszani?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#23116) MasterMark válasza air (#23115) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, két külön kontrollernek számít.

Switch Tax

(#23117) whitezo88 válasza Thome (#23114) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Slim gépek már megbízhatóak, nem kostrukciós hibásak. Nekem is az van 11 eleje óta és nyúzom rendesen, semmi baja.

(#23118) dilipok válasza air (#23115) üzenetére


dilipok
veterán

4 kontrollert kezel egyszerre a box, ennyit mindig lehet csatlakoztatni, jatektol fuggetlenul. Ez azonban nem jelenti azt, hogy minden jatekot lehet 4en jatszani.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23119) MasterMark válasza MasterMark (#23106) üzenetére


MasterMark
titán

Áháhá! Sikerült belökni a szakadékba, nem kell új karaktert csinálnom. :D Je.
Azért remélem a történet szempontjából nem volt fontos szegény. :)

Switch Tax

(#23120) Buster17


Buster17
addikt

Egy kis miniteszt

Aliens: Colonial Marines Collectors' Edition
Powerloader és a Xenomorph harca eléggé jól meg lett csinálva. Ezen látszik, fog foglalkoztak, nem úgy mint a játékkal.
Illetve volt még mellékelve egy Classified feliratú boríték is ami le van ragasztva. Nem próbálkozok kinyitni mielőtt értéket veszítene.

Far Cry 3 Insane Edition
Hula Girl avagy Hula Vaas elég jól mutat. Jól áll rajta a szoknya. Ezen kívül tud bólogatni, de olyan merev benne a rugó, hogy nem érdemes bólongatni.
Gyűröd hatású túlélési kézikönyv és vadászati útmutató is kaptunk és ezt mind szépen belelehet rakni a tároló tasakba. Mintha tényleg egy túlélő lennék vele.

Fallout 3 Collector's Edition
Elég jó kis fém uzsonnás dobozba van a csomag, benne GOTY játék, Artbook, hogyan készült lemez és végül a bólogatós Bobblehead. Ez már szebben, "kocsonyásabban" bólogat mint a Hula "girl" Vaas.

Aliens vs Predator Hunter Edition
Ebből a kiadásból csak a Facehugger van meg ami egy kicsit bugos, mert a saját lábán nem áll meg. Hátán fektetve meg nem néz ki jól, ezért visszaraktam a műanyag tartójába és úgy raktam ki a polcra. Jól is mutat így és legalább a lényeg is látszik.
3D-s kártya meg pólóra varható jelvény is volt a csomagban. Jól mutatna, de nincs mire felvarrni.

Duke Nukem Forever Balls of Steel Edition
Remek kis összeállítás, raktak bele mindent amit lehetett viszont a játék alsó osztályú, 5 éve még jól nézhetettett ki, de most...
Ezen kívül van vaskos Artbook, műanyag kockák meg zsetonok és kártyapakli. Néhány fotó a csávóról és egy Duke Nukem Forrever szerű matrica, képregény, kis füzet amiből Minecraft szerű figurákat lehet kivágni és végül a Carpe Nukem feliratú, kő hatásó szobor.
Lényegében mindent beleraktak abba a kis dobozba.

Bioshock 2 Special Edition
Szép nagy dobozban érkezett sziszen a Bakelit lemez nagy helyet foglalt. Nagyon eltalálták ezt a kiadást, szép, igényes és csodálatosan néz ki.
Csillogó és kissé dombornyomott borítású lemeztartó nagyon jól mutat. Ezen kívül van 3 plakátot is kaptunk ami UV-fény hatására történik valami.
Szokatlanul nagy és tartalmas könyvet is adtak. A bakelit lemez meg egyszerűen nagyon ötletes lett amin 15 zeneszám található, de akinek nincsen ilyen lejátszója az nem fog szomorkodni, mert normál méretű, már ma már szabvány lemezt is mellékeltek mellé.
A filling kedvéért majd beszerzek egy bakelit lemez lejátszót.

FarCry 2 Collector's Edition
Szép fadobozban van egy artbook, térkép, hogyan készült lemez, póló és maga a játék. Utóbbi kettő az hiányzik nekem, de fadoboz az így is jól mutat a polcon.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Prestige Edition
Ugyan csak a bontatlan volt a NVG, de semmi más nem volt hozzá. Így is megérte az árát.
Magától az éjjellátótól ne vájunk csodát. Műanyag játék, gombokkal és van 1-2 ami csak dísz rajta. Fő kamera részen van egy led sor illetve a bal szem résznél is van egy kisebb led sor. 6 db AA elem kell bele.
Most az imént sikerült kipróbálnom, így nappal kicsit nehéz kihívás lenne, de segítségül hívtam a sötét padlást.
Pozitívan csalódtam benne. Szépen lehet benne látni. Zöld és szürke látómezőt lehet választani mint funkció. Ha nagyon sötét lenne akkor fő led sort fel lehet kapcsolni ami pirosan világít és több fény jut el a szemhez. Élességet is lehet állítani és kb ennyit tud. Célnak megfelel.
Viszont a távolságot még nem érzem benne, mert egyben távolítja meg nagyítja is a tárgyakat. Lehet megszokás kérdése.
Illetve a hozzá kapott műanyag fejre felszerelve nagyon jól néz ki. Brutális!


Bocs a minőségi képért.

[ Szerkesztve ]

(#23121) Thome válasza whitezo88 (#23117) üzenetére


Thome
addikt

Köszi, vettem is egy konzolt. :DDD :R

(#23122) Thome


Thome
addikt

Újabb kérdés. Van nálam egy BF3 játék, ha új profilt hozok létre akkor betudom rajta aktiválni, ha már egyszer egy másik profilban ez megtörtént?
Vagy valamilyen módja van ennek?

Itt van a gép, 2 profil van rajta de én leszeretném gyalulni teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#23123) MasterMark válasza Thome (#23122) üzenetére


MasterMark
titán

Egy kódot csak egyszer lehet használni.

Switch Tax

(#23124) Romeo619 válasza Buster17 (#23120) üzenetére


Romeo619
senior tag

Nekem is ez a bioschock van meg a borító valami eszméletlen ezzel a csillogó 3d-s hatással.

(#23125) Thome válasza MasterMark (#23123) üzenetére


Thome
addikt

Értem, és gamertaget (az azzal levő játékokkal) a saját email címemre (windowslive.com-os) átlehet vinni? Mert a játék ugyebár nálam van, viszont az account már nem kell a srácnak. Email, jelszó megvan ahhoz is.

(#23126) whitezo88 válasza MasterMark (#23119) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja még az zavar engem hogy nincs pause. még az X gomb megnyomávásal sem szünetel a játék. tehát ha el kell menni géptől nem lehet akármikor...

(#23127) MasterMark válasza whitezo88 (#23126) üzenetére


MasterMark
titán

Jah a pause nem lenne rossz.

Most kicsit tovább jutottam, és tényleg baromi idegesítő, hogy visszatermelődnek. Az nem baj ha előttem, de utánam is. :(

Jah ezek a nagy pajzsos zombik, baromi erősek.

Amúgy mit indítottál? Én lány tolvajt. :D

Thome: Azt hiszem át lehet vinni MS Accountok között, de hogy ilyenkor ezekkel mi lesz, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#23128) whitezo88 válasza MasterMark (#23127) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én sima nagydarab lovagot.

(#23129) Thome válasza MasterMark (#23127) üzenetére


Thome
addikt

Azt hiszem az előző gamertagem törölni kell, de sokminden nem volt rajta csak egy 235 forintos fruit ninja (WP), mert akkor átviszem aztán majd átnevezem a gamertaget valamennyi MS ponttal.

Szóval ha gamertaget viszek át "A" email címről "B" email címre, akkor a játékok is migrálódnak?

(#23130) MasterMark válasza Thome (#23129) üzenetére


MasterMark
titán

Ez az amit nem tudok.

Switch Tax

(#23131) whitezo88 válasza MasterMark (#23127) üzenetére


whitezo88
nagyúr

amúgy ahogy nézem lehet multiban is játszani együtt, meghívni a másik játékába... ki kéne majd próbálni.

(#23132) raziel01 válasza Thome (#23129) üzenetére


raziel01
veterán

Persze. Az account ugyan az marad. Email cím csak megváltozik.

(#23133) fireproof


fireproof
őstag

Durva cucc ez a GTA V.... 1 hete kb ki se vettem a DVD-t a gépből... :DDD

(#23134) wertigo1984 válasza fireproof (#23133) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem is tetszik, olyan Midnight Club L. A. feelingje van.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#23135) negyven2 válasza fireproof (#23133) üzenetére


negyven2
veterán

Én megjelenés óta szinte ki se vettem (max ha 1,5-2 órát volt bent más, és az is csak azért mert ismerősömnek mutattam a RDR-t) :DD

(#23136) Már kétszer is... Egyszer 81%-ra másodjára meg 100%-ra. azóta (október közepe) Online-ozok vele. De most majd 15-n lejár a goldom így marad a bepótolni való (sajnos Bio Inift mégse tudtam megvenni mert közbejött egy két dolog), pl a TR,

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#23136) fireproof


fireproof
őstag

És ti végigtoltátok már? Én még csak 12%-nál tartok :DDD

(#23137) Thome válasza raziel01 (#23132) üzenetére


Thome
addikt

Igen, időközben rájöttem. Akkor majd áthúzom a gamertaget, a névváltoztatás hány MS pontot igényel? Mert szerencsére az pénzbe kerül...

Sajna még nem tartok ott jelszó híján, addig is szeretnék informálódni hogy mibe is fog ez nekem kerülni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23138) adalbert1 válasza Buster17 (#23120) üzenetére


adalbert1
veterán

Fallout 3 CE-t hol sikerült beszerezni?

(#23139) benki95


benki95
csendes tag

Sziasztok.
Szeretnék venni az xboxhoz egy full hd monitort.
Az lenne a kérdésem, hogy honnan lehet tudni, hogy az adott monitor amit venni akarok, támogatja e a pal 60 at, tehát a 60hz-t? Mert ugye vannak játékok amik csak így indulnak el.

(#23140) Buster17 válasza adalbert1 (#23138) üzenetére


Buster17
addikt

Fórum.

(#23141) MasterMark válasza benki95 (#23139) üzenetére


MasterMark
titán

A specifikációból.

Switch Tax

(#23142) raziel01 válasza benki95 (#23139) üzenetére


raziel01
veterán

Minden LCD monitor 60 Hz-es ma már.
Ez a Hz hülyeség a CRT TV-ken volt fontos. Ott szórakozott mindig ezzel, hogy 60 Hz nem támogatott.

(#23143) zzola válasza raziel01 (#23142) üzenetére


zzola
félisten

Nagyon tévedsz! Most is fontos...
Ha valaki a legjobb teljesítményt szeretné, az 120 vagy 200 Hz-es monitort használ! Persze ez csak PC játékokra igaz, attól nem kell félni, hogy manapság konzolon 120 képkockával fog játszani az ember.

(#23144) raziel01 válasza zzola (#23143) üzenetére


raziel01
veterán

Gyakorlatilag nem ezt kérdezte a kérdező. Egy mai LCD monitorra kötve nem lesz gond.

A 120 Hz meg az emberiség talán 2%-ának fontos. Max a nagyon PC gamerek vesznek olyat. Próbáltam már és számomra abszolút semmilyen előnyt nem jelent.
60 Hz-es monitor abszolút tökéletes, főleg Xbox-hoz.
Ráadásul normális képminőségű monitorban nem találsz 120 Hz-est. Fos TN panelt meg vegyen a halál.
Jó nekem a Dell U2312 ami tudja a 72 Hz-et FullHD-ban, filmekhez jól jön.

(#23145) Def26 válasza raziel01 (#23142) üzenetére


Def26
félisten

Sokkal "smoothabb" a 120hz. :) Én is vennék, csak nem tudom van e értelme xbox one -on.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23146) Buster17


Buster17
addikt

500mhz-s palzmák? :F

MasterMark
Mert az nem az?

60mhz monitorból csak 60fps-t látunk. De ha 500mhz es ez akkor 500at látunk? Persze ha tudja a masina.

[ Szerkesztve ]

(#23147) MasterMark válasza Buster17 (#23146) üzenetére


MasterMark
titán

Az más.

És itt most a fogadott jelről van szó.

szerk.: Egyrészt nem mega hz, csak sima hz.

A plazmáknál a sub pixel frissítés van megadva, az más.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#23148) DonMedve válasza Def26 (#23145) üzenetére


DonMedve
addikt

Úgy tudom fix 60 fps-t tudja a One. Magyarán felesleges neki a 120Hz.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23149) Thome


Thome
addikt

Kérdésem volna, hogy a Diablo 3 split screen (vagyis offline coop) van-e mint anno a Diablo a PS1-en volt?

(#23150) MasterMark válasza Thome (#23149) üzenetére


MasterMark
titán

Nem split-screen, de lehet offline co-op-ozni, és nagyon jó!

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.