Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23051) RangerFox válasza Algotis (#23050) üzenetére


RangerFox
veterán

Sajnos nincs több pénzem... :/

(#23052) Szabó0922


Szabó0922
tag

Sziasztok
Vettem egy xbox360 slim gépet és ezt irja ki amikor bekapcsolom

mit csináljak hogy elinduljon :U
Segitségeteket előre is köszönöm :R

(#23053) V.Stryker válasza RangerFox (#23051) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Akkor nézz használtat.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23054) Szabó0922 válasza V.Stryker (#23053) üzenetére


Szabó0922
tag

ezt nem értem már megvettem a gépet de nekem a b*zi p*cs nem mondta hogy ilyet csinál a gép!
megbirom itthon csinálni?

(#23055) Def26 válasza Szabó0922 (#23054) üzenetére


Def26
félisten

Vidd vissza neki.

"xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-C000-0022"

"This error occurs if your console has been tampered with or modified. Your console has been banned from Xbox Live and can no longer connect to Xbox Live, install software updates, or play new games that require a console software update. Learn about Xbox Live console bans.

Physically disconnect your network cable or remove your Xbox 360 Wireless Network Adaptor from the console.

You can use the following steps to turn off the automatic sign-in so that you can play games offline. To turn off auto sign-in:

Restart your console.
Select No if you are prompted to update your console software.
Press the Guide button on your controller.
Go to Settings and then select Profile.
Select Sign-in Preferences.
Set Profile Auto Sign-in to "Off".
Press B on your controller to return to the Xbox Dashboard.
Your console can now play your existing games offline. Any future attempts to sign in to Xbox Live or update your console software will result in an error."

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23056) Szabó0922 válasza Def26 (#23055) üzenetére


Szabó0922
tag

de nem tudom hol lakik :U

(#23057) Szabó0922 válasza Def26 (#23055) üzenetére


Szabó0922
tag

azért nem tudom mert debrecen központjába adta át de felsem vesszi a telefont :U

(#23058) Thome


Thome
addikt

Hali, ha megvásárolok egy használt Xbox 360-at, amelyek merevlemezre van telepítve a játék, s abban az esetben ha készítek egy új profilt, az új profil is tudja futtatni a játékokat? Illetve az új profil elkészítése után az előző profil törölhető, ha igen, akkor a telepített játékok futtathatóak maradnak?

Köszönöm a válaszotok!

(#23059) nyikszi válasza Szabó0922 (#23057) üzenetére


nyikszi
őstag

Kitől vetted, ha nem titok?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#23060) Szabó0922 válasza nyikszi (#23059) üzenetére


Szabó0922
tag

nem itt vettem

(#23061) Algotis válasza Szabó0922 (#23060) üzenetére


Algotis
addikt

Ez a gép bizony le lett bannolva a Live-ról, szerintem erre ment ki a játék hogy eladja olyannak aki nem igazán ért még a dologhoz, gondolom nem kérdezted meg hogy bannolva van-e.

Szemét dolog az eladótól, illett volna feltüntetnie! :(((

Androidos Outlookból küldve

(#23062) Szabó0922 válasza Algotis (#23061) üzenetére


Szabó0922
tag

ezt valahogy megbirom csinálni? :U
segits légyszives :R

(#23063) MasterMark válasza Thome (#23058) üzenetére


MasterMark
titán

Ha azon a gépen vannak a licenszek akkor igen. De ez utána átvihető máshova, ergo ha átviszi az előző profil, akkor már nem fogod tudni.

Szabó0922: Ha ez banolás, akkor ez nem hiba. Nem lehet "megcsinálni".

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#23064) Thome válasza MasterMark (#23063) üzenetére


Thome
addikt

Géphez kötött a licensz vagy profilhoz? Vagy amolyan is-is megoldás? Mert az előző profilt eltávolítanám, arra nem lenne szükségem, saját live accounttal használnám a gépet.

(#23065) MasterMark válasza Thome (#23064) üzenetére


MasterMark
titán

Van egy ilyen is, meg egy olyan is.

A profilé az mindig a profilé, a saját tartalmát a saját profiljával mindig használhatja.

Ami a géphez van azt lehet átvinni, és amelyik gépen van, azon a gépen minden másik profil is használhatja.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#23066) Thome válasza MasterMark (#23065) üzenetére


Thome
addikt

Értem, köszi a választ így már tiszta! :R

(#23067) witheeye58


witheeye58
újonc

Na ezen a héten is sikerült 3 játékot beszereznem, íme a lista:
-burnout paradise
-forza 4 GOTY edition playIT-ről
-Battlefield bad company 2
-Assassins creed 4 deathvessel dlc
:)
remélem nektek is sikerült valami jót beszerezni :)

(#23068) v-man


v-man
őstag

hello,
egy öt éves kislánynak milyen játékot tudnátok ajánlani? Kinect nincs egyelőre.
köszönöm szépen!
megkérdeztem tőle, azt mondta lovacskásat... ha esetleg ilyen tudtok, pláne köszönöm :DD

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#23069) tDr1v3r válasza v-man (#23068) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Viva Pinata, bár kétlem hogy bárhonnét beszerezhető az mostanában.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23070) dilipok válasza witheeye58 (#23067) üzenetére


dilipok
veterán

en csak a gt6-ot zsakolom be holnap :P

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23071) witheeye58 válasza dilipok (#23070) üzenetére


witheeye58
újonc

Én karácsonyra meglepem magam egy live gold-al, aztán csapathatnánk bf3-ba ha gondolod :)

(#23072) szekerszabi


szekerszabi
csendes tag

sziasztok ! Karácsonyra beszereznék magamnak egy 250gb-os E-t.. konzolvilag és társai megbízhatóak? vagy kizárólag boltban vegyek? valamint, ha megvezsem a konzolt, meddig támogatja még előreláthatólag a microsoft? azaz, meddig adnak ki új játékokat? FIFA 14 online bajnokságok vannak,amiken nyeremény is van?? és a Live az nem fog megszűnni igaz? bocsi a sok kérdéssért, de ezeket nem találtam meg a régebbi válaszokban. :))

Nem egy szép gondolattal gazdagítottam volna a világot, ha időközben el nem felejtem őket.

(#23073) MasterMark válasza szekerszabi (#23072) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudni, egy darabig biztos. A Live is jó sokáig még menni fog.

Switch Tax

(#23074) v-man válasza tDr1v3r (#23069) üzenetére


v-man
őstag

köszi, ránézek. :)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#23075) szekerszabi válasza MasterMark (#23073) üzenetére


szekerszabi
csendes tag

köszönöm ! akkor még egy kérdés, megéri venni még 360at? vagy inkább plusz pénzzel one, vagy ps4?

Nem egy szép gondolattal gazdagítottam volna a világot, ha időközben el nem felejtem őket.

(#23076) MasterMark válasza szekerszabi (#23075) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen játékokkal szeretnél játszani?

Switch Tax

(#23077) ImpersonatoR

Ha valakinek eladom az xboxom és az illető csinál egy új live accountot és én arra nyomok egy licensz transzfert akkor fog tudni játszani a játékokkal amiket én live on vettem meg a saját accountommal? (meg akkor is ha mondjuk előtte leformázom a tárhelyet?)

xbox one t tervezek és csak a profilomat akarom megtartani minek menjenek karba a játékok én mar úgysem tudok rajta játszani velük

(#23078) MasterMark válasza ImpersonatoR (#23077) üzenetére


MasterMark
titán

A licensz transzfer az gépre vonatkozik, nem profilra. Csak a te saját profiloddal tudsz licensz transfert csinálni ha bejelentkezel egy gépen.

Switch Tax

(#23079) ImpersonatoR válasza MasterMark (#23078) üzenetére

Ja értem. Kar..
Akkor legalább felhőből lehetne futtatni őket :)
Na mind1 akkor mennek a levesbe sajnos. Mondjuk mar csak két játék maradt.
Forza horizon ha mar a sárga karszalag fele megvan + walking dead 400 days DLC mennyi lehet játékidőben meg kb ?

[ Szerkesztve ]

(#23080) MasterMark válasza ImpersonatoR (#23079) üzenetére


MasterMark
titán

Nem érted. Amit eladsz gépen, ha azon van a licensz akkor tud majd vele játszani.

Switch Tax

(#23081) ImpersonatoR válasza MasterMark (#23080) üzenetére

Igen amit eladok gépet arra vettem őket/azon használtam. Tehát mielőtt eladom nyomok egy format-ot a merevlemezre hogy ne maradjon rajta semmi az én profilomból illetve ne férjen hozza az enyémhez. Majd o belep a sajátjával utána és le fogja tudni tölteni/használni a játékokat amiket én megvettem rá anno.

(#23082) MasterMark válasza ImpersonatoR (#23081) üzenetére


MasterMark
titán

Nem.

Switch Tax

(#23083) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nagy szemét játék ez a dark souls. nem vicces úgy meghalni, hogy a várfal szélén ütök egy luftot, majd a lendülettől lezakózok 100 métert :DDD

arról nem beszélve hogy előre nem lehet látni az ellenség erejét, így gondoltam megtámadok egy átjárót őrző sima lényt aki 2-ből lecsap. vagy átmegyek egy fehér fényen egy területre ahol ledarál egy boss. És ez még csak az eleje :O

checkpoint meg nem annyira gyakori, és ha meghalok, hagyján hogy elveszik az összes "XP", de újratermelődik természetesen az összes mob. akkor is, ha csak healelődni megyek vissza (de aki játszott az vágja)

[ Szerkesztve ]

(#23084) Mister_X válasza whitezo88 (#23083) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De könnyebb, mint a Demon's Souls :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23085) Dave™ válasza witheeye58 (#23067) üzenetére


Dave™
nagyúr

Forza 4-ől van goty? És akkor ebben benne van minden dlc is? Nem is tudtam, hogy létezik, még sehol sem láttam.

(#23086) V.Stryker válasza Szabó0922 (#23062) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én lehet futnék egy kört valakivel itt a pH-n, akik RGH-s gépeket árulnak, hogy ha RGH-zák, akkor legalább úgy működne-e. Nyilván a Live ott is bukó.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23087) G@ß! válasza Dave™ (#23085) üzenetére


G@ß!
őstag

Nem, pár autóval kapsz többet, mint az eredeti 2 dvd-s verzió. Nem éri meg váltani.

(#23088) pzstm


pzstm
titán

frissült az xbox smartglass 360-al kompatibilis verziója.WP8-on és Win 8.1-en is. (1 vagy 2 nappal a ONe-al kompatibilis verzió után)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23089) Napfénysüti válasza pzstm (#23088) üzenetére

Reggel már frissítettem is. :)

Més que un club!

(#23090) benki95


benki95
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem , hogy egy full hd monitor megfelel xboxhoz játszani?
Van külömbség tv és monitor között?

(#23091) Prof01 válasza benki95 (#23090) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

Tökéletesen megfelel, nincs semmi különbség.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23092) zzola válasza benki95 (#23090) üzenetére


zzola
félisten

Az a kérdés, milyen szempontból nézzük? Pl. én nem tudok a TV-n játszani, mert akkora az input lagja, hogy botrány! Monitornál is van ilyen...szóval én ha most venném bármelyiket, tudatosan tenném...

(#23093) Prof01 válasza zzola (#23092) üzenetére


Prof01
veterán

Neked nem szokott beakadni a BF4? Nálam tegnap olyan laggok voltak, hogy csak néztem! :D
4-5 fps-re simán visszaesett pár pillanatra a játék, illetve 3 alkalommal le is fagyott a gép teljesen. :F

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23094) zzola válasza Prof01 (#23093) üzenetére


zzola
félisten

Nálam minden játék indításnál újra be kell állítani a menüben mindent! A Dawnbreaker pálya minden alkalommal lefagy, eddig 1x sikerült végig játszanom a multit rajta...azóta inkább kilépek, amikor az a pálya jön.
FPS lag/akadozás sokszor van, ez a hardver már nem bírja ezt a játékot... :W

(#23095) pzstm válasza Napfénysüti (#23089) üzenetére


pzstm
titán

én meg uninstalláltam is most, hogy frissítettem :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23096) Prof01 válasza zzola (#23094) üzenetére


Prof01
veterán

Hát igen, sajnos nagyon gyenge... Meg a 64-es szerverek is csak a nextgeneken vannak. Azt nagyon szívesen kipróbálnám! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23097) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon új vagyok az xbox témában, így segítségeteket kérném. Tegnap kipróbáltam az NFS hot p.-t, és azt kell hogy mondjam hiányzik nekem a régen pc-n megszokott NFS háttér történet, mint pl az undercover-nél. Tudtok ajánlani hasonló autós játékot vagy NFS részt amit érdemes kipróbálni? Mit szóltok a 2012-es NFS Most wanted-hez?
Más: az volt az elsö indítás után hogy upgrade-t akart csinálni az E a live-ról, ez hasznos lehet, mindig ajánlott az ilyeneket megcsinálni?

[ Szerkesztve ]

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#23098) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Tegnap vegre kiprobaltam a NFS Hot Pursuitot, egesz jo! :K mAz elejen kicsit furcsa az iranyitas, olyan mintha nem nagyok akarna kanyarodni de csusztatni a kanyarban jol lehet. Tetszik mint az Undercoverban, hogy lehet yarddal is lenni, es boyracereket lekapcsolni. :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#23099) zzola válasza Prof01 (#23096) üzenetére


zzola
félisten

Annyira azért ne várd...Én játszottam PC-n BF3, BF4-et. előbbi pl. Zibán botrány volt, meg sem lehetett mozdulni...

(#23100) Ybron


Ybron
senior tag

Sziasztok!

Annyira nem vagyok otthon xbox világában, ezért is kérek segítséget, hogy hol tudok olcsón játékokat vásárolni hozzá, pl battlefield 4.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.