Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27701) Mr.Grincs válasza hdman (#27690) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én itt hirdettem egy párat de még ingyen sem kellett senkinek sem, de még megvannak:D

Nagy_Matessz: Olvasd el az első hozzászolóást, abból minden ki fog derülni számodra, ha nem akkor kérdezz bátran.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27702) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Pendrivera másoltam 1 avi-t, de a feliratot nem nyitja meg a Box.
Nevük megegyezik, srt kiterjesztés.
Mi lehet a gond? :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27703) Djuree válasza Silent77 (#27702) üzenetére


Djuree
félisten

feliratot nem kezel a box.
égesd rá a filmre.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27704) Djuree válasza Nagy_Matessz (#27699) üzenetére


Djuree
félisten

50k :F :Y
45 a zsír új jasperes arcade.
40-et talán megér :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27705) Silent77 válasza Djuree (#27703) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, akkor az lesz.
Azért gondoltam, mert van olyan, hogy open subtitle, vagy vmi hasonló. :B
:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27706) Mr.Grincs válasza Nagy_Matessz (#27699) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az írott játékk nem érnek egy nagy kalap sz@rt sem, max a nyersanyag miatt kerülne 50 be, de annyit meg nem ér.
Djuree kolléga is leírta, hogy kb 40K amit ér:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27707) hdman válasza Nagy_Matessz (#27699) üzenetére


hdman
őstag

Hát ez így nagyon sok. :Y 40 ért veszel Arcade-ot (zsír újan, és persze jaspert), vagy rádobsz 10 et és veszel egy szintén zsír új 60GB Pro packot.

Nembeszélve arról,hogy egy éves a cucc, ki tudja mikor jön érte a kaszás :)

Sopron city :)

(#27708) tiv83us válasza Xirtam (#27695) üzenetére


tiv83us
veterán

Te igy vedekezel?

Lattam mar par modszert, de hogy valaki whisky-vel es ennyi kotonnal vedekezzen a 3LED ellen, az kiveteles :)

hdman: thx :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27709) Def26 válasza Xirtam (#27695) üzenetére


Def26
félisten

Téged a boltban kiszolgáltak alkohollal? :B :DDD

Mégnagyobb off: Massára most ráfér... :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27710) Kasza08 válasza Xirtam (#27695) üzenetére


Kasza08
őstag

Szerintem a Durex gyárban úgy tudják, hogy a termékük másfajta védekezésre való:DDD

Def: A többiekre meg a siker:)

tiv: boldogat:):R Kint nem ünnepelnek téged?

[ Szerkesztve ]

(#27711) tiv83us válasza Kasza08 (#27710) üzenetére


tiv83us
veterán

Engem minden nap unnepelnek ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27712) Xirtam válasza tiv83us (#27711) üzenetére


Xirtam
veterán

Boldog névnapot!!!!!!!! :C :C :C :C

Amúgy az a dobozok egy töredéke, de nem nem az ellen védekezek a Durex-es dobozokkal! :B :DD

(#27713) tiv83us : Természetesen, de csak miután a 2 éves kapcsolatomban lévő hölggyel elhasználtam! ezek után jól hozzávágom a barátaimhoz! :DDD :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#27713) tiv83us


tiv83us
veterán

Koszonom, koszonom mindenkinek, really :K

Tudjuk-tudjuk, vizzel toltod meg oket a pajtasaiddal, hogy utana megdobaljatok vele az artatlan jarokeloket :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27714) Mr.Grincs válasza tiv83us (#27713) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem felejtettelek el én sem, úgyhogy BOLDOG NÉVNAPOT És remélem nem én vagyok az utolsó aki kíván:) (mármint BOLDOG NÉVNAPOT)

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27715) Quiksilver válasza Mr.Grincs (#27714) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Hát nem! :P Bár nem ismerjük egymást de én is szeretnék Boldog Névnapot kívánni neki! :C

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27716) Kasza08 válasza tiv83us (#27713) üzenetére


Kasza08
őstag

:C ez ment aranyköpésbe:R :DD

Xirtam: Nyugtass meg, ugye nem a használtakat vágod hozzá a barátaidhoz?:D ;]

[ Szerkesztve ]

(#27717) Xirtam válasza Kasza08 (#27716) üzenetére


Xirtam
veterán

De de :K :K :K :K :K Legjobb miről beszéltek? :DDD :DD

(#27718) tiv83us válasza Xirtam (#27717) üzenetére


tiv83us
veterán

Meg ket ora es kinyitom a Szex Topic-ot, de addig is hadd adjak egy tanacsot. Ne hasznalj Durex-et, foleg ne pirosat. : :N

ps: A legjobb, ha nem hasznalsz semmit, foleg 2 ev utan, de ez mar a te es a baratnod dolga, de az X360 koztudottan nem szereti a Durex-et, a scotch-al viszont semmi baja, mindennap kap belole egy lottyintest :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27719) spammer válasza hdman (#27696) üzenetére


spammer
veterán

Jó cuccok, csak az a kurva sok kábel.. :DD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27720) do3om válasza hdman (#27690) üzenetére


do3om
addikt

Elmondaná valaki mire jó az a GS pont?

Na végigértem a Far Cry 2-őn. Ennek nem több befejezési lehetősége van?

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#27721) spammer válasza hdman (#27690) üzenetére


spammer
veterán

Ezeket az 576 újságokat minden bolt szórja ennyiért vagy egyedi akció volt ott? Neten meg lehet ezt rendelni? Mert én hiába nézem az oldalukat, nem találok erről infot. Ennyi pénzért jó lenne.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27722) Djuree


Djuree
félisten

skacok ez a resi5 qrta jóóóó!!!
aki nem próbálta az pótolja be gyorsan :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27723) srph25 válasza spammer (#27721) üzenetére


srph25
tag

Ez engem is érdekelne :)

(#27724) 30z.Samu válasza Djuree (#27722) üzenetére


30z.Samu
félisten

Add oda és bepótolom. :DDD

Sic Parvis Magna

(#27725) burgatshow


burgatshow
veterán

Egy délután alatt végigtoltam a Fable 2-őt. Megint. Megyek végre Gargoyle-okat vadászni... :D

(#27726) szaba19 válasza Djuree (#27722) üzenetére


szaba19
tag

Nekem most a Godfather 2 tetszik nagyon ma délután végig azzal játszottam:D

[ Szerkesztve ]

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#27727) Skynet258


Skynet258
veterán

Srácok van pár eladó játékom, vihetnétek belőle valamit :D

https://geekpulse.hu

(#27728) bexinho23 válasza do3om (#27720) üzenetére


bexinho23
őstag

De, 2 fajta befejezési módja van, én úgy tudom.

(#27729) burgatshow


burgatshow
veterán

Reggelt!

Nem tudom van-e itt a fórumon valaki, aki nekiállt-e már a Fable 2-ben a Hero Dollok összegyűjtésének.

Esetleg ha van akkor csatlakozhatnék? :F

Vagy valami, mert jó lenne megszerezni az achievementet... :)

(#27730) hdman


hdman
őstag

Spammer: Hát igen, elég sok a tyúkbél, még nem volt pénzem vezetéknélküli megoldásra :D Állítólag már van ilyen is!

Spammer 2: Én speciel a győri boltjukban vettem, de szerintem minden 576 boltban meg lehet venni. Én is egy deus ex machina által vettem észre :) Leesett egy 100 forintos, hajolok le érte, és pont ott voltak a pult alatt kirakva kb a térdszintnél :) Alapból ki a rák veszi ott észre???

Amúgy visszamenőleg az összes évfolyamot meg lehet venni, talán 1-2 fogyott ki a '97-es kezdés óta.

Most azon agyalok,hogy megveszem a 2007-es évfolyamot is a BioShock cikk miatt :)

BioShock állapotjelentés: még kb 2 pálya, acsik: 40/50, GS: 410/1000. (Azért az komoly, hogy ennyit megcsináltam és ilyen kevés pontot kaptam :) nem baj majd a végén ontja magából )

Ha valaki postán akarja megrendelni, ahhoz még hozzájön 1000 Ft postaköltség. (de ez nem biztos, lehet rosszul emléxem)

t|-|om!: egy délután? vaze! :D

u.i. én tuti nekiállok, de a Bioshock után HL2, aztán utána jön Fable2. Ez még kb. 1 hónap.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#27731) burgatshow válasza hdman (#27730) üzenetére


burgatshow
veterán

A Bioshock-ról nem tudok nyilatkozni, de a HL2 + EP1-2 összesen nem több két hétvégénél. :)

[ Szerkesztve ]

(#27732) hdman válasza burgatshow (#27731) üzenetére


hdman
őstag

Bioshock elég hosszú, átlagos játékosnak kb 20 óra, én már kb 25nél vagyok és még kb 2 pálya van hátra. Én viszont elég alaposan játszom, mindent megnézek,elolvasok,összegyűjtök, próbálom a lehető legtöbb acsit kiszedni.

Egy szó mint száz, kifacsarom az utolsó bit-ig :D

Sopron city :)

(#27733) p_milan válasza burgatshow (#27731) üzenetére


p_milan
aktív tag

Én most nyomom az Orange Boxot. Nem mondanám, hogy gyorsan végig lehet rajta szaladni, az a 99acsi elég sok. :) Bár, ha a két hétvégére úgy gondoltál, ogy 2*48óra, akkor lehet, hogy összejön. Acsik nélkül simán.

A Fabel 2 nekem is egy hónap múlva esedékes, úgyhogy mehet majd. :DD

(..(.)..)

(#27734) hdman válasza p_milan (#27733) üzenetére


hdman
őstag

Ahogy elnézem HL: OB-ben elég összetett acsik vannak :D

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#27735) p_milan válasza hdman (#27734) üzenetére


p_milan
aktív tag

Fenéket! :) Csak mielőtt nekiáll az ember el kell olvasni az acsikat, hogy ne "kelljen" 2szer végig vinni a gamet. Bár szerintem ez mindegyik játéknál így van.

Ennek ellenére megveszem a játékot és nekiesek egyből, aztán szívok vele... :)

(..(.)..)

(#27736) hdman válasza p_milan (#27735) üzenetére


hdman
őstag

Én most Bioshockból akarok mindent kiszedni egy végigjátszással. Azért tart ilyen sokáig. Az első pályán lehet nem szedtem össze mindent, mert akkor még új volt a szisztéma, de szerencsére a metróval vissza lehet menni a legtöbb helyre! :) Sok a gyűjtögetnivaló, meg hardon azért nem piskóták a slicerek.

Ki szoktam nyomtatni az acsilistát, és céltudatosan megyek,hogy ne kelljen újra kivinni a játékot, pláne ilyen hosszút :)

Sopron city :)

(#27737) p_milan válasza hdman (#27736) üzenetére


p_milan
aktív tag

Azt hittem csak én vagyok ilyen hülye, aki ceruzával, és egy köteg A4es papírral az ölébe játszik, és pipálgat. (Mármint a lapon :DDD :DDD )

(..(.)..)

(#27738) burgatshow válasza p_milan (#27737) üzenetére


burgatshow
veterán

Szintén. :D

Half-Life 2 olyan 12 óra játék, EP1-2 6-6. És elég sokmindent összeszedtem.

Itt a HL2 termésem.

Kábé 2 hét volt úgy, hogy közben melóba és suliba jártam.

(#27739) zsocy válasza p_milan (#27737) üzenetére


zsocy
őstag

A GTA4-ben a hülye galambokat máshogy nem is lehetne, csak papíron pipálva.
Sőt, nekem rá van kötve a PC is a tv-re, benn van a netes leírás, youtube, minden, és ha elakadok csak átváltom a source-t,fotelből elolvasom, megyek tovább :)

(#27740) breetai


breetai
aktív tag

Hi!
Miként kötötted össze az XBOX-od a Logitech cuccoddal!??? Nekem is ilyen 7.1-esem van azt nagyon mozgat.
THX!

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#27741) hdman válasza p_milan (#27737) üzenetére


hdman
őstag

Mindenki ezt csinálja, csak többiek nem merik bevallani :P

Sopron city :)

(#27742) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy még nem regeltem az xbox live-ra, de ma elgondolkodtam, h azért jó lenne legalább a patchek miatt a silvert aktiválni. Csináltam UK-s mailcímet, de mielőtt létrehoznám az online profilt lenne pár kérdésem!

1: elvileg a boxomhoz jár ingyen 30 napos gold előfizu, ami majd nagyon jó lesz nyárra, mikor lesz időm esetleg multizni, de jelen pillanatban nem akarom felhasználni. A kérdés, hogy mikor aktiválom az accomat akkor be tudom most 1-2 hónapra állítani a silvert és majdan átállítom goldra és felhasználom az ingyenes kupont?
2: a mostani offline profilom statjai mind átvándorolnak az onlinera? (maximum más nick alatt lesz, hha éppen a jelenlegim már foglalt online)
3: csakhogy biztosra menjek: a silver membershippel az ingyenes patcheket, kiegészítéseket megkapom (pl. burnout paradise-hoz, fable 2-höz, stb), a gold membershippel pedig tudok multizni, fizetős dlc-ket töltögetni, demokat vadászni, tulajdonképpen az ms pontjaimat elkölteni.

Xbox GT: nozsolt

(#27743) -kdM- válasza p_milan (#27737) üzenetére


-kdM-
senior tag

fallout 3-at en notebookkal az olemben toltam vegig :D

kabalthenbk: amikor beregelsz live-ra automatuksan kapod a gold-ot, de ossz haromszor ezt eljatszhatod

gold annyival tobb mint a silver hogy par nappal hamarabb letoltheted az uj demokat es jatszhatsz lice-on

[ Szerkesztve ]

(#27744) p_milan válasza nofi (#27742) üzenetére


p_milan
aktív tag

Hali!

1. Én is így csináltam. Az 1 hónap gold a regisztrációtól ketyeg, legalábbis múlthéten ezt az infot kaptam, mert nem tudtam érvényesíteni a goldom. Ha valaki mégis tudná hogy kell utólag, az szóljon nekem is. :DDD

2. Ne álmodozz. Az offline profilos dolgaidat nem fogja átrakni az új profilba. :))

3. Kb igen, tölteni demókat is fogsz tudni silverrel, csak várnod kell egy pár napot.

(..(.)..)

(#27745) Skynet258 válasza p_milan (#27737) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha itt regelve vagytok, akkor még papír sem kell, lehet pipálni oldalon belül a kész acsikat. Mellettem is itt a laptop, aztán pipálgatom ami kész van :D Ha meg nagyon keveset sikerül magamtól összeszedni, akkor átnézem, mi az amit még meg lehetne csinálni.
Akárki akármit mond, szerintem ez az acsi dolog tök jó arra, hogy kissé kitolja egy-egy cucc játékidejét :K
A Lego Indy is kész volt rég, de csak valami 50%-ot írt a stat. Na nekiálltam, már csak két acsi van hátra, és a 100% is megvan. Acsi nélkül valószínűleg nem toltam volna tovább.

https://geekpulse.hu

(#27746) Skynet258 válasza Skynet258 (#27745) üzenetére


Skynet258
veterán

Mondjuk barom vagyok, az lemaradt, hogy erre az oldalra gondoltam írásom elején :D

https://geekpulse.hu

(#27747) nofi válasza p_milan (#27744) üzenetére


nofi
őstag

Najó akkor nem fogok itt spórolni, meg halogatni a goldot. Ha tudom, hogy most a gtaIV, meg GoW2-es acsik tulajdonképpen kárbavesznek akkor már vétel napján regeltem volna :((( No mindegy, saját hülyeségem :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#27748) p_milan válasza Skynet258 (#27746) üzenetére


p_milan
aktív tag

:D Így érthetőbb egy kicsit. Regelve vagyok én is, csak ha az asztali gépet az ölembe veszem nem kényelmes. :) De pipálgatom én is nagy erővel ott is, de a papír kényelmesebb. :))

kabalthenbk : Én is ezzel szívtam, úgyhogy amikor megvettem a boxot gyorsan netre raktam, aztán létrehoztam az OnLine profilt, és azzal játszottam Offlineba, mert netem az nem volt a Box közelébe. Az az egy hónap gold meg nem egy nagy összeg, nem is bánom, hogy buktam. :U

(..(.)..)

(#27749) OddMan


OddMan
őstag

Call of Duty 3 Xbox360 demo letölthető valahonnan? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#27750) Djuree válasza OddMan (#27749) üzenetére


Djuree
félisten

torrent? :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.