Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27901) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Hihetetlen, hogy senki nem akarja elvinni a boxomat:( Pedig jó áron van....
Köszönöm az UP! okat..

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27902) burgatshow válasza Mr.Grincs (#27901) üzenetére


burgatshow
veterán

Aki itt van ebben a topikban, annak majdhogynem mind van. :)

(#27904) 30z.Samu válasza ,,no name" (#27903) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az újabbakon igen. De szerintem nem mérvadó a HDMI a compozithoz képest.

Mr.Grincs: Kitartás! :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#27906) 30z.Samu válasza ,,no name" (#27905) üzenetére


30z.Samu
félisten

Véletlenül nézelődtem erre. ;)

Sic Parvis Magna

(#27907) sch_a válasza 30z.Samu (#27904) üzenetére


sch_a
addikt

Nem komponenst akartál? :B

(#27908) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Azt szeretném megkérdezni,hogy régebbi Xbox-os játékokat viszi-e a 360?
Medal Of Honor sorozat érdekelne csak.

(#27909) spammer válasza ToBeY (#27908) üzenetére


spammer
veterán

FAQ

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27910) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#27904) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi!
Amúgy akinek nincs lcd tvje annak szinte mindegy hogy van e vagy nincs hdmi port vagy sem. Nekem 82 centis LCD-m van és van rajta hdmi csati kettő is de a boxon nincs, és valószínű hogy a következő boxommat is kompozit kábelel fogom odakötni a tvhez:)
Mert sokat olvastam hogy jobb a kompozit, mint a hdmi. Azt hogy ebből mi igaz azt nem tudom de lehet benne valami.

Akinek van mindekettő az elárulhatná a titkot:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27911) alibaba78 válasza 30z.Samu (#27900) üzenetére


alibaba78
őstag

Vissza is. :)

(#27913) Mr.Grincs válasza ,,no name" (#27912) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Annyi a különbség hogy szinte semmi, csak az egyik vékonyabb az a hdmi és azon megy egyszerre a hang is meg a kép is. A kompozit az a zöld kék sárga és szintén hd be nyomja át a hd tvre a képi anyagot + a két hangkábelt is be kell dugni a piros fehéret.
Ugye utóbbi a hd/av kábelen van + egy sárga a videó. De az már csak a scarthoz kell akinek nincs lcd tvje.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27915) Mr.Grincs válasza ,,no name" (#27914) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Milyen tv-n játszanál?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27916) Def26 válasza ,,no name" (#27912) üzenetére


Def26
félisten

Az egyik analóg a másik (hdmi) digitális jelet küld. Észrevenni egyenlőre nem nagyon fogod a különbséget. (Ha rosszul tudom kövezzetek)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27918) heihachi válasza ,,no name" (#27917) üzenetére


heihachi
addikt

Nextgennek nextgen, az igaz, de full HD-vel hadilábon állnak a játékok, csak a box miatt nem érdemes fullHD tv-t venni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#27919) srph25 válasza ,,no name" (#27917) üzenetére


srph25
tag

Én rákötöttem a gépemet a sima tv-re is és ott is jól mutat. Persze Full-HD jobb, de nem feltétlenül követelmény.

(#27920) hdman


hdman
őstag

Na azért ne vicceljünk,hogy a kompozit jobb mint a HDMI....

Sopron city :)

(#27921) spammer válasza Mr.Grincs (#27913) üzenetére


spammer
veterán

Nana, ne keverd a dolgokat!

Te a komponensről beszélsz, a kompozit a sárga piros fehér kábel..

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27922) 30z.Samu válasza sch_a (#27907) üzenetére


30z.Samu
félisten

De igen! :)

hdman: Ki "mondta", hogy jobb a kompozit, mint a HDMI?

Sic Parvis Magna

(#27923) spammer válasza hdman (#27920) üzenetére


spammer
veterán

HDMI-n talán egy hangyányit szebb a 2233BW-men, de tényleg csak minimális.. Viszont fekete kontúr figyelhető meg a kirajzolt cuccok körül, pl. Fallout 3-ban a fegyverek, Autós játékokban az autók körül, vagy a SF4-ben a karakterek körül is megfigyelhető. Ez viszont nem szép, nem is kellene ott lennie.

Anno volt is erről kép, talán még van is egy kijelző FAQ-ban, kinagyított képekkel..

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27924) hdman válasza 30z.Samu (#27922) üzenetére


hdman
őstag

#27910

Sopron city :)

(#27925) 30z.Samu válasza hdman (#27924) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sorry, elkerülte a figyelmem... :B Este van már. :DDD

Sic Parvis Magna

(#27926) hdman válasza spammer (#27923) üzenetére


hdman
őstag

Erre gondolsz? [link]

30z.Samu: No problem :)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#27927) spammer válasza hdman (#27926) üzenetére


spammer
veterán

:K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27928) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

JÓÓÓ REGGELT TOPICLAKÓK! :DDD

Ritka az ilyen, amikor éjjel nem ír egyikünk sem! :DD

Sic Parvis Magna

(#27929) Scotty válasza Mr.Grincs (#27913) üzenetére


Scotty
tag

Váááááááááááá :O
Könyörgöm! Ne keverjük már a kompozitot és a komponenst. Ezt korábban már tiv esetében tisztáztuk. Amit leírtál, az a komponens jel :)

(#27931) Xirtam


Xirtam
veterán

Reggelt drágáim! :P :DDD

Kellemes Vasárnapot :C Délután F1 :DD
Mindenkit kerüljön el ma is a 3LED gonosz szeme ahogy eddig is tette! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27932) 30z.Samu válasza Xirtam (#27931) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát ajánlom neki, hogy elkerüljön! :DDD

Sic Parvis Magna

(#27933) heihachi válasza 30z.Samu (#27928) üzenetére


heihachi
addikt

Mindenki játszott este :D
Kivéve engem én megfulladtam a szénanáthától.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#27934) Djuree válasza Xirtam (#27931) üzenetére


Djuree
félisten

hát ez az F1 mostanában egy kalap szar :(
hol vannak már a régi izgalmas futamok? itt mostmár minden a gumiválasztástól függ, semmi mástól. meg ezek az idióta szabályok is csak rosszat tettek :U
nem is nézem már, elment a kedvem az egésztől, ahogy sok más F1 szerető embernek is...

heihachi: én piáltam az este :DDD nem szabad mindig csak játszódni :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27935) bwoay válasza heihachi (#27933) üzenetére


bwoay
nagyúr

jó kalcium, Claritin

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#27936) Xirtam válasza Djuree (#27934) üzenetére


Xirtam
veterán

Djuree tisztelt fórum társam és barátom! Pont , hogy most vannak a legizgalmasabb futamok, nem 1,2 él csapatról szól a Formula One a költségcsökkentések végett..hanem állandóan minden csapat esélyes a győzelemre...csak nézd meg a mai futamot és rájösz! 13:00 Bahrein RTL KLUB! ;)

(#27937) Djuree válasza Xirtam (#27936) üzenetére


Djuree
félisten

én nem így látom sajnos :(
az azért érdekes hogy a legjobb csapatok nincsenek sehol nem? vajon miért? ők költik a legtöbb pénzt, nekik vannak a legjobb pilótáik és a legjobb autóik. hogy nyomja le őket egy kis csapat akik sehol sincsenek az említett 3 szempont alapján? magyarázd már el légyszíves :U
szerencse kérdése az egész, ahogy már sok futamon láthattuk. egy szerencsés gumicsere mindent eldönthet, pedig nem ennek kéne döntenie, el van ez baszva sajnos. nem tudom olvasol-e külföldi F1 fórumokat, ott is azért sír mindenki hogy változtassanak már szabályokat, mert ez az F1 nem az az F1 aminek lennie kéne...
nem érnek semmit a helyezések sem, mert 1 pillanat alatt elsőből az utolsó lehet. felesleges is előzgetni meg versenyezni, majd a végén jól cserélsz gumit és úgyis első leszel :U
ha ez neked normális akkor gratulálok, élvezd az F1-et...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27938) sch_a válasza Xirtam (#27936) üzenetére


sch_a
addikt

Hát nekem nagyon nem jön be, h gyakorlatilag minden a pályán kívül dől el. Kizárások, hátrasorolások... :O A szabályokat is sikerült elbaltázniuk (diffúzor, KERS, gumik.. stb.). Kicsit esik az eső, azt már safety car mögül rajtolnak stb.. :U Amúgy 14:00-kor kezdődik ;)

(#27939) heihachi válasza sch_a (#27938) üzenetére


heihachi
addikt

Persze, sokkal jobb volt eddig, amikor a futam előtt le lehetett borítékolni, hogy ki az első 3, mint most, amikor akárki megnyerhet egy futamot, olyanok is, akiknek eddig esélyük sem volt. :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#27940) Mr.Grincs válasza Scotty (#27929) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor az...Elsőnek azt akartam írni pedig, hogy komponens:)

,,no name": Hát akkor van lóvé bőven új boxra bőven:D

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27942) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valóban igaz hogy a régebbi xbox-os játkokat csak úgy lehet futatni hogy felmásolom vinyóra?És akinek Arcade pack-je van az bebukta? :U

(#27943) Djuree válasza heihachi (#27939) üzenetére


Djuree
félisten

a forma1 sosem arról szólt hogy bárki megnyerheti a versenyt ;]

ToBeY: nem igaz. nem kell felmásolni őket...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27944) Peat;)


Peat;)
veterán

Már egy ideje visszajött a boxom javításból, hát minden oké, megkaptam az új csili vili software-t (persze karakterkészítő nélkül, de így is fura hogy rakták rá, mert ugye memkártya nálam volt és úgy tudom a csupasz változat is foglal pár megát) ami nekem sem jön be, a régi ízlésesebb, olyan xboxos felépítésű és logikusabb is volt. A box hangja is megmaradt, sajnos muszáj lesz venni hdd-t.

Beszereztem Dead Space-t, jó játék, meg Dark Sectort...nos ezt a ps3 video alapján vettem meg, illetve anno cikkeztek róla, hogy nem lesz rossz játék. Nekem egyelőre nem jön át sok hangulat és a grafikával is komoly gondok vannak, köze nincs ahhoz amit láttam anno ps3 bemutatóként... Most vagy a ps3 volt a fő verzió és mi kaptunk butítottat, vagy ps3-osok is ugyanígy megszívták mert ott tudom hogy nem az első eset amikor kategóriákkal gyengébb lesz a grafika mint a bemutatókban, egyszer azért végigviszem majd.

[ Szerkesztve ]

(#27945) Mr.Grincs válasza ,,no name" (#27941) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jobban jársz mint egy nagyon erős asztali géppel az biztos:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27946) sch_a


sch_a
addikt

Nagyon jól jártam ezekkel az energizer aksikkal :) Mióta vannak új játékaim, elég sokat van nyúzva, mégsem kellett már vagy egy hónapja újratöltenem őket :)

(#27947) Djuree válasza Mr.Grincs (#27945) üzenetére


Djuree
félisten

azért ezzel vitatkoznék. 1 pc-vel nem csak játszani lehet :U
viszont ami olyan kvalitásokkal rendelkezik játékügyileg mint egy box, az 150k körül van, egy box meg harmadennyi. ha csak játékra kell akkor jobb a box.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27948) hdman válasza ToBeY (#27942) üzenetére


hdman
őstag

Nem is lehet felmásolni őket, még az NXE sem engedi!

Sopron city :)

(#27949) heihachi válasza Mr.Grincs (#27945) üzenetére


heihachi
addikt

Hát ha csak és kizárólag játszani akar, akkor sem igaz, amit írsz. Egy "nagyon erős asztali gép" köröket ver mind grafikailag (vannak kivételek, de ezt most hagyjuk, mert ritkák), mind multimédia téren a boxra, meg úgy egyébként is, ezer másra lehet használni ellentétben a boxszal. Az ár már más kérdés, de az ár/érték arányban már megint nem a box jönne ki jól.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#27950) Mr.Grincs válasza Djuree (#27947) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát én hirtelen a játék szekciójára gondoltam, hogy ha csak arra kell akkor árban tudásban minőségben és szavatosságban verhetetlen a box.

heihachi: Egy gépet sokmindenre lehet használni valóban de, ha valakinek nincs egybe 150K ja egy faja gépre akkor az nem fog játszani.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.