Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27052) spammer válasza ,,no name" (#27051) üzenetére


spammer
veterán

Kivéve, ha nem vicc :DDD (Az igazság határtalan :P )

Sorry, csak vicc volt.. Vagy nem? :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27054) Xirtam válasza ,,no name" (#27053) üzenetére


Xirtam
veterán

Mentségedre szóljon a javuló tendenciát mutató gépelésed! ;)

haha csak vicc volt! Térdelj le és szeres! :DDD

(#27055) 30z.Samu válasza Xirtam (#27054) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hehe!! Erről a jó öreg Kuszóbab is énekelt! :DDD

Sic Parvis Magna

(#27057) Xirtam válasza ,,no name" (#27056) üzenetére


Xirtam
veterán

Oks. de most már RILEKSZ

Mellesleg a Play & Charge kit ( rádugom a Box-ra hogy töltődjön = a Box ventilátorai megmozdulnak a tengelyeik körül? ) :R

+ Xbox360™ Univerzális távkapcsolójának értelme és valami kényelmességen kívüli különleges funkciója van? :R

[ Szerkesztve ]

(#27058) heihachi válasza ,,no name" (#27056) üzenetére


heihachi
addikt

Csődbe fogsz menni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#27059) spammer válasza Xirtam (#27057) üzenetére


spammer
veterán

Rádugod, aztán ha csatlakozott (piros led ég), akkor kikapcsolod a boxot, és lám, a ventik forognak tovább, amíg le nem húzod vagy fel nem töltődik.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27060) tiv83us


tiv83us
veterán

Nah, teszt keppen felmentem Metal Ilonaval Live-re egy face-off dob duelre.
Osszefutottam egy hatalmas arcu "dobossal", aki allitolag "gonna fuck me up" az o 5 savos "moddolt" (:F), GH szettjevel.
Mivel nekem ugye csak egy kick pedalom van, a Metallica-hoz meg ketto jar, igy lenezoen direkt felrakta a fokozatot Expert+-ra es kivalasztotta a Master of Puppets cimu nem lassu es nem rovid /cirka 8 perc/ szamot, ami termeszetesen hemzseg a dupla kickekkel. En nyeltem egyet es ez lett a vege: ;]

Na megyek szetnezek, akar-e meg valaki duelezni ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27061) laragirl83


laragirl83
őstag

576-os akci keretében (-50% off) beszereztem Facebreaker-t ! :B Kellemeeees :C

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#27062) laragirl83 válasza tiv83us (#27060) üzenetére


laragirl83
őstag

Riszpekt!
Most nézegettem vaterán, GH LoR origi cucc (gitár, vállpánt, game) 15k... :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#27063) Scotty válasza tiv83us (#27060) üzenetére


Scotty
tag

Ügyes :C
Annyira rákattantam a GH-ra, hogy hétvégén beszereztem ezt (még nebuló vagyok, easyn bohóckodok, de nemsokára felnvövök a nagyokhoz) :D

Apropó: most két gitárom van, valakinek nem kell az egy hónapos X-Plorer vezetékes?

K3NZO!

A Dacing Stage Universe 2-t épp most hétvégén vettem meg asszonynak, szőnyeggel együtt. A zenék nekem nagyon nem jönnek be, ellenben jól lehet vele zsírt égetni. Ha van gyermek is otthon, akkor érdemes megvenni, el lehet bohóckodni vele.

[ Szerkesztve ]

(#27064) tiv83us válasza laragirl83 (#27062) üzenetére


tiv83us
veterán

Ebben egyedul a gitar az ami megeri, a LoR pont az a resz, amit mar nem a Harmonix, hanem a Neversoft vett at es jol megakartak mutatni a konkurencianak, csak epp forditva sult el.
Ha meg konnyebb fokozaton jatszol, akkor oke, de ha hard, vagy expert, akkor annyira nevetsegesen agyon van chartolva /olyan hangokat kell lefogdosni, amik a zeneben a kanyarban sincsenek, csak hogy nehezebbe tegyek a jatekot/.
Viszont a gitar kontroller maig a leg strapabirobb, ezert resteckpa nekik :)

Scotty:

Ha majd belejossz, akkor szerezd be a GH: Metallica-t, mert csak az enged fel Rock Band-es kittel online, a sima GH: World Tour az nem :( /Legalabbis meg januarban nem engedett, mikor probaltam :(/ es akkor eldobolunk egy laza Nothing Else Matters-t :)

Viszont valoban be kell szereznem egy masik bass-kick pedalt, mert igy a vege fele a jatek kezd igazan izzasztani, mar rakentem 5 kilo bangay-t a vadlimra, hogy ne alljon be totalra :D

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27065) No.01


No.01
őstag

Olvasva az itteni HSZ-eket tegnap elhoztam az utolso akcios MOHA-t a Camponas 576-bol.
Igaz meg nem sokat jatszottam, de nem bantam meg! Ennyiert meg foleg megerte! :K

[ Szerkesztve ]

(#27066) p_milan válasza No.01 (#27065) üzenetére


p_milan
aktív tag

Amikor én betettem a gépbe, és elkezdtem vele játszani, majd le estem a székről. Mondom mi ez a szar :Y , kinyírom Grincset. :) De aztán kezdtem megszokni, és tetszettek a jó öreg Cod1es fegyverek. Úgyhogy most már teljesen bejön. Az acsikat meg szórja rendesen. :DD

(..(.)..)

(#27067) No.01 válasza p_milan (#27066) üzenetére


No.01
őstag

Nekem is azonnal a a Cod1 ugrott, be de en ugy alltam neki, h ez egy olyan "retro" jatek szamomra igy elegedett vagyok. Ha az eredeti aron kellett volna megvennem akkor viszont en is adnek egy virtualis barackot Grincsnek :K

(#27068) Scotty válasza tiv83us (#27064) üzenetére


Scotty
tag

Be kell valljam pont a Metallica miatt vettem meg az egész GHWT Bundle-t. Először meg akarom tanulni, aztán jöhet az is. :) Azért hozzá kell tennem soha életemben nem zenéltem, így teljesen kezdő vagyok, de úgy érzem azért van némi ritmusérzékem.
Szívesen nyomnám online, de azért az odébb van :D

(#27069) CosmoBacsika


CosmoBacsika
tag

Látom megy a GH-téma. Vennék gitárt (okat), akinek van jo állapotú eladó, az kérem jelezze. Csere is játszik.

(#27070) Vaporizer


Vaporizer
csendes tag

Sziasztok Keresek egy x-box 360 Átalakitot Irjatok :R :R

Bordoi. Már szinte Hiányzik a Baszogatásod. ""szerkesztés gombot is használd.""

(#27071) _ak_ válasza Vaporizer (#27070) üzenetére


_ak_
addikt

kickban :U nagyon rossz helyen keresed a boxod

Let's begin, de gozaimasu!

(#27072) Def26 válasza CosmoBacsika (#27069) üzenetére


Def26
félisten

Pont az elötted posztoló Scotty -nak van eladó...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27073) CosmoBacsika válasza Def26 (#27072) üzenetére


CosmoBacsika
tag

Igen, vele máregyeztetek. NIncs vkinek egy fölös olyan box kábele, amit az elitehez szoktak adni, hogy amikor hdmi-n viszed a képet, akkor a masik outputbol kihozza csak a hangot?

Köszi

(#27074) Mr.Grincs válasza p_milan (#27066) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nah látom hullanak a barackok a fejemre:D Jó a MOHA ne parázzatok. Elsőnek szokatlan az irányítása főle a COD után , de meg lehet tanul pár perc alatt. Nekem meg a COD 5 tel volt furcsa nagyon játszani a MOHA után. De azt is megszoktam.Tök más a kiosztása a gomboknak. De a grafika sem utolsó szerintem.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27076) p_milan válasza ,,no name" (#27075) üzenetére


p_milan
aktív tag

Csak ott lehet, úgyhogy sok választásod nem lesz. :) A boltba kapható változat egy kártya, amivel ugyanúgy a liveról tudod leszedni. Ha eddig még nem változtott.

Fallout 3ról vélemény? Du-tán megveszem, nem nagyon játszottam még hasonló játékkal. Max revenant, meg diabló, bár az igen csak távoli rokon. :))

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#27077) K3NZO válasza p_milan (#27076) üzenetére


K3NZO
senior tag

Én is most akarom beszerezni de én is attól tartok, hogy nehogy nagy bakot lőjek vele :) mint anno GTA4-el.

"Per aspera ad astra"

(#27078) Def26 válasza K3NZO (#27077) üzenetére


Def26
félisten

GTA IV -el? :U Ennyire nem jött be?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27079) K3NZO válasza Def26 (#27078) üzenetére


K3NZO
senior tag

Hát aki nem ismeri az előző részeket akkor biztos jó. De én GTA-t vártam csupa nagybetűvel. A gta4 viszont csak egy roppant egyszerű lövöldözős játék, amit a mai napig nem értek, hogy mitől kapott olyan jó kritikákat.

"Per aspera ad astra"

(#27080) Mr.Grincs válasza K3NZO (#27079) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor te nagyon nagy kivétel vagy:) Nagyon sok játékos azt a játékot várta, hogy megjelenjen, platformtól függetlenül és végre játszhasson vele. Köztük én is:) Nagyon jól sikerült bár hiányoltam belőle az utasszállíót repülőgép vezetését:D Az még nagyot dobott volna rá. De szerintem a következő rész nevezzük GTA 5 nek már biztosan ennél is durvábban fog kinézni. És szerintem az sincs kizárva, hogy még xbox 360 ra is kijön hamarosan. Úgyértem még ebben a konzolgenerációba.
Hány év is telt el a GTA SA és a GTA 4 megjelenése között?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27081) Def26 válasza Mr.Grincs (#27080) üzenetére


Def26
félisten

Nekem meg a letölthető buherálható autó skinek hiányoznak belőle.
PC -n a SA -t teljesen át lehet formázni, fasza kis lada rendőrautók meg skodák rohangáltak az utakon. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27082) K3NZO válasza Mr.Grincs (#27080) üzenetére


K3NZO
senior tag

Nem a grafikával van bajom, hanem azzal, hogy az egész semmi másról nem szólt mint arról, hogy menj el XYZ helyre öld meg ezt meg azt és kész. Dög unalom az egész.

"Per aspera ad astra"

(#27083) Mr.Grincs válasza K3NZO (#27082) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát a GTA az már csak ilyen és valószínű hogy a kövi részek is ilyenek lesznek.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27084) Djuree válasza K3NZO (#27079) üzenetére


Djuree
félisten

egyetértek :K azért kapott olyan jó kritikákat, mert a sok kis 14-16 éves gyerkőcnek nagyon bejön (ugye a gémerek kb. 75%-át az ő korosztályuk adja ki), mert ők még nemigen játszottak az előző részekkel, max a san andreassal.

de nekünk, akik már az első rész óta nyomjuk, nagyon nem jött be. 10 haveromból 8-nak nem tetszik, mert NUKU hangulat és baromi uncsi...persze vannak kivételek akik már a kezdetek óta nyomják, és mégis bejön nekik, hát egészségükre :D

kíváncsi lennék hány olyan ember van akinek a gta1 tetszett és a gta4 is tetszik. sztem nem sok van :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27085) Mr.Grincs válasza Djuree (#27084) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az akkoriban a GTA 1 nagyon állat játék volt. Aztán jött a 2 amiben már több szín is volt hát maga volt az álom:D Utánna a GTA 3 ami már korszakalkotó a maga kategóriájában, még ma is jó vele játszani. Aztán jöttek a kiegészítő részek is.
Nekm össz visz nagyon bejött az összes. Úgyhogy én kivételnek számítok és nem érzem cikinek pedig 21 éves vagyok:D

Most kezdem el lefvadászni a GTA 4 ben a 200 galambot:D El fogok szarozni vele egy darbig az biztos.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27086) bwoay


bwoay
nagyúr

március 27. - UPS futár elviszi a boxot
április 1. - jön az értesítő mail, miszerint megérkezett a ms service-be
április 7. - UPS futár visszahozza, szervizlapon alaplapcsere szerepel.

egyelőre majdnem maximálisan elégedett vagyok.
azért csak majdnem, mert mi a faszért romlott el eleve :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#27087) bexinho23


bexinho23
őstag

Én az összes GTA résszel játszottam. Az 1 annak idején nagyon jó volt, főleg mikor info óra alatt toltuk haverokkal. A 3, mint 3D-s résszel csak annyi volt a baj, hogy nem volt teljesen meg a PC felszerelésem hozzá, így olykor-olykor havernál toltam PS2őn, amin gyönyörű volt!
Vice-City nekem annyira nem jött be, mivel a stílusa nem fogott meg, de azért végig játszottam( voltak benne kifejezetten jó ötletek ). A San Andreas volt az a GTA, ami szerintem a legjobbra sikeredett, saját magunk tehettük teljesen egyedivé az egész pályát (kerületeket birtokolhattunk, bandázhattunk), karaktert gyúrhattuk, "csinosíthattuk", a történet szintén remekbe szabott... egyszóval úgy az egész tökéletes volt! ÓRIÁSI PÁLYA!
Nos a 4, amit már xboxon viszek/vittem, csakfelülmúlta az eddigi részeket, grafikában, sztoriban, fizikában... Csak sajnos annyira kevés dolgot lehet csinálna a sztory végeztével, hogy az már unalmassá teszi a játékot. Kár h kivettek sok mindent ami a San Andreasban benne volt.
Sosem értettem h ez sorozatos játékoknál miért divat?! LÁSD : FIFA
Ott is a 97-98, sőt még a 2000-ben is voltak olyan dolgok, kiegészítések, amik annyira feltolták a játékélményt, h akkor azt hitte az ember h ez már tényleg milyen valóságos.

(#27088) bexinho23 válasza bwoay (#27086) üzenetére


bexinho23
őstag

Nekem először (1 éven belül volt) driver csere volt, mert haldokolt.
Másodszorra (nemolyan régen) pedig 3LED miatt alaplap csere. Remélem innentől már nem lesz semmi gond. Olvasni nem nagyon olvastam olyan xboxosról, aki egy 3LED után javított gépet küldött volna vissza...
Vagy volt olyan !?... :F

(#27089) Sanya válasza Vaporizer (#27070) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem van xbox átalakítóm, műanyag-fémhulladékká bármikor átalakítom neked!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#27091) bwoay válasza bexinho23 (#27088) üzenetére


bwoay
nagyúr

én meg úgy tudom, hogy a javított gépek 80%-a kerül vissza megint a szervizbe,
így nem fűzök túlzott reményeket a dologhoz, max annyit, hogy a következő meghibásodás is garanciaidőn belül legyen. Illetve találnom kellene valakit,
aki az ősrégi Premium gépemet kifekteti 3LED-re, mert az még kb Xenon alaplapos,
és azt szinte 100%, hogy Falconra cserélik. Vagy Jasperre :D
Van rá még fél év, legrosszabb esetben nyers erővel bírjuk majd jobb belátásra a masinát.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#27092) karakpecze21 válasza bwoay (#27091) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Nyers erővel, mint én. :DDD

(#27093) Mr.Grincs válasza Mr.Grincs (#27085) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ahogy én a galambvadászatot gondoltam.......Némeliket meg sem találam úgy el van dugva pedig térkép is van kinyomtatva hog hol vannak a büdös galambok......De az sem segít nagyon. Van amit elsőre megtalálok van amit még msot sem találok... :W Van aki megcsinálta ezt az acsit?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27094) bexinho23 válasza bwoay (#27091) üzenetére


bexinho23
őstag

Engem nem is nagyon érdekelt h milyen alaplap milyen kiadású xboxban van, de azt tudom h 2007 novemberében vettem a gépemet, s 2006.március.27-ei gyártású gépezet. Nos 2009. február elején volt 3LED miatt szervizben.

(#27095) bexinho23 válasza Mr.Grincs (#27093) üzenetére


bexinho23
őstag

Nekem 199 galambom van, pedig megmernék esküdni rá, h minden egyes video - képrészletet átnyálaztam. Ezért elég nehéz lenne megtalálnom azt az 1 tetves galambot :S:@ Felbax :D De már jegelem a dolgot 1-1,5 hónapja. De azért jó lenne ha meglenne...

(#27096) Mr.Grincs válasza bexinho23 (#27095) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem mondod? Az a baj hogy amikor csináltam a küldtést néháőnyat találtam össze vissza azokat le is puffantottam. De most a videó alapján halaodok. Elölről kezdem. :D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27097) bwoay válasza karakpecze21 (#27092) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát nem épp ilyesmire gondoltam :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#27098) Peat;) válasza Djuree (#27084) üzenetére


Peat;)
veterán

Gta4 kritikával egyetértek és hozzátenném hogy egy ilyen cégnek 30 fps alá bemenő játékot kiadni..gáz..ciki..égő..kéne hogy legyen. No de a kedves újságok 98%-a a közel 100%-os értékeléssel..itt dőlt el hogy soha nem hallgatok írásokra, csak ingamevideok és fórum alapján döntök.

Az életkorban viszont én mást olvastam anno, a next gen konzolokból nagyon sokat a felnőttek birtokolnak és nyüstölnek. A 75% mindenképpen túlzás. Szóval érthetetlen ez az egész gta4.

[ Szerkesztve ]

(#27099) 30z.Samu válasza Djuree (#27084) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is játszottam mindegyikkel. Az első 2 rész nagyobb ott volt, az újabbak közül meg a Vice City és a San Adreas viszi a pálmát! :))

Sic Parvis Magna

(#27100) Scotty válasza Peat;) (#27098) üzenetére


Scotty
tag

Hehe. Én lassan 34 vagyok, korábban soha nem játszottam igazán. Most bepótlok mindent :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.