Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28301) dunc válasza Mr.Grincs (#28298) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem okositasd meg,és hajtsd szét akkor legalább olcsóbb lesz rá a játék. :K

[ Szerkesztve ]

(#28302) Mr.Grincs válasza dunc (#28301) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem akarom kiherélni, meg nem vagyok híve a tiltott gyüminek:) Nem azzal van a bajom, hanem elite gépet akartam, de mindegy, majd ha kihajtottama belét is akkor veszek egy újat.
Köszönöm az upokat. Majd ha vinyómat felteszem akkor oda kérek upot:) :DDD Az szerintem hamarabb el fog menni:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#28303) dunc válasza Mr.Grincs (#28302) üzenetére


dunc
nagyúr

Hihetetlen mennyire nincs pénze az emberekenk,most szinte lehetetlen eladni bármit is ,tényleg érzödik a váltság sajnos.... :(

[ Szerkesztve ]

(#28304) Boyfish


Boyfish
senior tag

Szasztok

Ha valaki játszott már gears of war 2-vel könyörgöm segítsen, mert széttöröm mindjárt a gépet:(
a királynő testőrét nem tudom kinyírni...

[ Szerkesztve ]

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#28305) Mr.Grincs válasza dunc (#28303) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akinek meg van az szarrágóskodik. Egy pár madár jelentkezett,hogy elvinné 20ért azonnal, mert javítva volt..De a birka nem olvasta vagy nem értelmezte hogy teljesen új belsőt kapott a gép:D GARANCIÁBA és szinte új a gép. Meg hogyha nagyon kell a pénz akkor annyiért odaadom, meg 30ért:D Hát mondom ennyiért nem adom oda bocs. 37K ért sem adtam oda. Mondtam hogy 40 alatt semmiképp sem adom el. Azt rámvágták a telefont:D A kultúra sugárzott az értelmiségből. :DDD
Tényleg válság van, úgyhogy inkább megtartom. Kenyeret nemkér és közben még játszok is vele.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#28306) eddie17 válasza Boyfish (#28304) üzenetére


eddie17
addikt

Melyik rész? Amikor először csaptok össze vagy már a "ride"-olós?
Ha az első akkor amikor odamegy és fűrészelni akar, akkor te is nyomogasd a B-t. Ezt párszor eljátszod, azt vége. Ha a második, ott csápvadászatot kell csinálni(azért írom így, mert nem akarok sok spoilert, és nem tudom melyik harc nem megy neked.)

(#28307) Boyfish válasza eddie17 (#28306) üzenetére


Boyfish
senior tag

köszi!!!
én ostoba voltam és folyamatosan nyomtam a b-t meg az előrét és mindig legyakott..

.

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#28308) p_milan válasza Mr.Grincs (#28305) üzenetére


p_milan
aktív tag

Személy szerint tuti nem adnék érte 40et, sőt... A 30on is gondolkoznék egy kicsit. Se HDMI, garancia egy fél éves. Javítva volt, stb... Úgyhogy szerintem nem csak a válság miatt nem vették meg a gépet. ;] ;] ;]

(..(.)..)

(#28309) hdman válasza Mr.Grincs (#28305) üzenetére


hdman
őstag

Szerintem is tartsd meg. Én a helyedben a hirdetést viszont hagynám, hátha valaki rámozdul.

Ha nem: használod tovább,amíg meg nem hal.
Ha igen: eladod, és veszel egy zsír új elite-t.

Sopron city :)

(#28310) p_milan válasza hdman (#28309) üzenetére


p_milan
aktív tag

Jobb volt az előző avatarod. :)

Ez a MOHA : Airborne mekkora fos multiba te jó ég. :) Valaki nem akarje elcserélni Pesten valamire? Szinte mindegy mire. :)

(..(.)..)

(#28311) Tomazoe válasza Mr.Grincs (#28305) üzenetére


Tomazoe
tag

Grincs koma én sem adtam volna 20 rongynál többet a gépedért! Gondolj már bele 43 rongyért már zsír új Arcade gépet vesz HDMI-vel meg jasper alaplappal! Te meg 40-ért árulod a használt szarodat amin ráadásul HDMI sincs meg javítva is volt! Szerintem inkább csökkentsd az árát vagy ne is add el mert 40-ért tuti nem fogja megvenni senki, esetleg valami palimadár aki off-on van a témához! :DD

(#28312) hdman válasza p_milan (#28310) üzenetére


hdman
őstag

Tényleg elég furcsa az új :D Lehet visszateszem a régit...

Azzal a sárga fejjel elég jól kitűntem :D

Sopron city :)

(#28313) Mr.Grincs válasza Tomazoe (#28311) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nagy arc lehetsz az 1db szakmai hozzászólásodal, hogy így osztod a szöveget.
43K ért lehet, hogy kapsz egy arcade packot de az vinyó és HD av kábel nélkül van, amúgy meg ha megveszed és azt kiheréled akkor ugyanmindegy hogy van rá gari vagy nincs. Igaz nincs HMDI port de arra ott HD kábel ami bármely HD tvhez jó és képzeld még az enyémhez is jó és ha lenne hdmi boxom akkor is a HD kábelt használnám, független attól hogy van a tvmen 2db HDMI port:D Az enyém tiszta és gari is van rá. Látom te is ugyanolyan birka vagy és te sem jutsz túl azon hogy javítva volt. Igen garanciába minden kicseréltek benne, ami letérdelt azon a használt szaron. 3led miatt a lap és egy zsír új Lite On meghajtót kapott. De ez már mellékes.

hdman: Megtartom és akkor inkább megveszem egybe a másikat ha eljött az idő ezt meg legfeljebb elajándékozom vagy még nemtudom mi lesz a sorsa. elképzelésem van rengeteg, ám az is lehet hogy most veszek egy 120as hdd-t lejár a gari veszek egy arcade packot és lefestetem Imivel az airbrushos cimborámmal feketére vagy gyöngyházfehérre vagy bétasárgára vagy valami szép színűre.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#28314) Tomazoe válasza Mr.Grincs (#28313) üzenetére


Tomazoe
tag

Nem tudom mit vered itt a nyálad! Többen is írták hogy sok érte a 40 főleg hogy még nem is mai gép! Én csak megírtam a véleményem te "birka"! Szóval maradjunk már a normális hangnemben jó, én sem estem neked meg nem is veszekedni jöttem! Szóval szerintem felejtsük ami történt vagy ha nem tudsz túl jutni rajta akkor folytathatjuk!

(#28315) Mr.Grincs válasza Tomazoe (#28314) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az a baj, hogy itt piac diktál sajna. A piaci értéke lehet, hogy már nem ér 40et, de el lehetne adni 40ért, ha olyan vevőt találok és most úgy néz ki akad egy házon kívül. De már nem kínlódok vele. Megvárom míg letérdel aztán jöhet az új vas.
Nem mindenki vágja föl az ereit a HDMI port miatt. No mindegy. PÍÍÍSSZZZZZ :))

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#28316) Tomazoe válasza Mr.Grincs (#28315) üzenetére


Tomazoe
tag

Szerintem a használt gépeket valamelyik ismerősnél lehetne eladni mert az emberek nem nagyon bíznak az idegenektől vett cuccokban! Inkább ez személyes tapasztalat, de én se vásárolnék használtan csak ha olyantól venném akit ismerek! Amúgy szerintem is jobban jársz ha veszel hozzá egy 120gb-os vinyót főleg ha kicseréltek benne mindent akkor azok biztos nem fogn már elromlani!

[ Szerkesztve ]

(#28317) Tomazoe


Tomazoe
tag

Vagy árulj mellé játékot is!

(#28318) bexinho23 válasza Mr.Grincs (#28313) üzenetére


bexinho23
őstag

Nekem se hdmi-s, erre az esetre találták ki a VGA kábelt! :)

[ Szerkesztve ]

(#28319) HaroWerks válasza p_milan (#28310) üzenetére


HaroWerks
senior tag

küldtem privit :)

[ Szerkesztve ]

(#28320) Mr.Grincs válasza Tomazoe (#28316) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Persze, hogy nem romlik el. Meg ha most 3ledes lesz megint mert ugye még garis, akkor lehet új gépet adnak teljesen, aminek nagyon örülnék.
120as vincsivételre hajlok én is. Ismerősnek lenne eladva amúgy. De vele meg az a baj hogy heréltet akar venni inkább.

bexinho23: Nah igen arra van a VGA kábel.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#28321) hdman válasza Mr.Grincs (#28320) üzenetére


hdman
őstag

Herélni/tetni könnyen lehet :) 5 perc kb.

Garanciával kapcsolatban: Ha gáz van, szerintem Pesten -egy meg nem nevezett helyen - jobban megjavítják mint az M$ tenné.

Pl: 3LED után:

[L:/dl/upc/2009-05/08/104704_m0q4n12hcjokyxe0_rohs.jpg][IMG:/dl/upc/2009-05/08/104704_m0q4n12hcjokyxe0_rohs.thumb.jpg][/IMG][/L]

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#28322) hdman


hdman
őstag

Hopsz,picit gáz lett a kép, na mind1, legalább működik :)

Sopron city :)

(#28323) Tomazoe válasza Mr.Grincs (#28320) üzenetére


Tomazoe
tag

Magyarázd el havernak a heréltetésnek nem sok értelme van! Szinte negyedévente kell flasheltetni mert mindig jön ki vmi újabb fw amivel a régi játékok nem futnak vagy mit tom én egy a lényeg nem érdemes! Meg a Live a legnagyobb királyság az egészben! Halo 3 multiban eszméletlen!

(#28324) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Megoldódott a (#28145) hsz-ban leírt dolog.
Megjött a monitorom a szervizből, most, hogy működnek rajta a gombok tudtam állítgatni, az "AV Mode" be volt kapcsolva és emiatt lett rusnya a kép, úgy nézett ki vele mint ha nem natívban ment volna, kicsit be is zoom-olt a képbe, és a színeket is teljesen elrontotta.
Most nagyon szép éles a kép 20 centiről nézve is, így már szuper ez a konzol :D

Most viszont a controller kezdi megadni magát, a LS kattog, a RS meg az egyik irányba mindig beragad, egy FPS-ben nagyon idegesítő, elfordul magától jobbra az emberem :)

(#28325) Mr.Grincs válasza Tomazoe (#28323) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hiába magyározm nekik, de nem értik meg. Meg hogy én miért nem flashelem ki és akkor csomó játékot letöltök ingyé. Csak azt szajkózzák, hogy olcsóbban játszok mint te. Hát öcsém de én nyugodtabban alszom:D

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#28326) eddie17 válasza Boyfish (#28307) üzenetére


eddie17
addikt

Örülök, hogy segíthettem.

(#28327) Djuree válasza hdman (#28321) üzenetére


Djuree
félisten

de az ólom káros az egészségre :P :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#28328) eddie17 válasza Djuree (#28327) üzenetére


eddie17
addikt

Nem kell nyalogatni a boxot, nem mondták még? :DD

(#28329) Xirtam válasza HaroWerks (#28324) üzenetére


Xirtam
veterán

Máris megadta magát?? Nem játszol pöppet agresszívan? :U :U Szerintem itt aki a legtöbbet nyúzza a boxát az én vagyok, de én még ilyennel nem találkoztam! :U :U

(#28330) Lamair


Lamair
aktív tag

erre valaki valamit? :B

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#28331) 30z.Samu válasza Xirtam (#28329) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Szerintem itt aki a legtöbbet nyúzza a boxát az én vagyok"

Mennyi az az annyi? :DD

Sic Parvis Magna

(#28332) Xirtam válasza 30z.Samu (#28331) üzenetére


Xirtam
veterán

Ha naponta 8 óra nincs meg akkor tünetei vannak hétvégén 0/48 a minimum! ;) ;)

(#28334) 30z.Samu válasza Xirtam (#28332) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem jársz sehova vagy mi? :D

Sic Parvis Magna

(#28335) Xirtam válasza 30z.Samu (#28334) üzenetére


Xirtam
veterán

Mostanában nem igazán! Most költöztem SZFV-re aztán még se haverok se semmi tudom, nekem kellene nyitnom, de lusta vok most! :U

(#28336) 30z.Samu válasza Xirtam (#28335) üzenetére


30z.Samu
félisten

:DDD

De nem is melózol?

Sic Parvis Magna

(#28337) Xirtam válasza 30z.Samu (#28336) üzenetére


Xirtam
veterán

Még tanulok! Most leszek végzős! :)

(#28338) 30z.Samu válasza Xirtam (#28337) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor tudsz élni! :D

Sic Parvis Magna

(#28339) Doki16


Doki16
addikt

Sziasztok!

Tudom, hogy ez nem a Fable 2 topicja, de ami van az igencsak kihalt. Olvastam, hogy egy páran játszanak illetve játszottak vele, nekik szólnának a kérdéseim.

A Hősök céhében abban a teremben a ládát hogyan kell kinyitni? Tudom hogy írja, hogy a fable2.com-on megtalálom, de valahogy mégse.

Még valami. A fény templomában, mikor van az a misztikus óra amikor egy nagy összeget kell adományozni?

Köszi.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#28340) Xirtam válasza Doki16 (#28339) üzenetére


Xirtam
veterán

Az akkor működik mármint a ládika ha az előző hősöd Fable 1 es mentése megvan ! Elméletileg , de lehet ám hogy van más megoldás is! :U

(#28341) Sanya válasza Tomazoe (#28311) üzenetére


Sanya
nagyúr

árkád packkal mi a picsára mégy?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#28342) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok!

Egy hagyományos TV-n is lehet szép az Xbox képe? Gondolok itt pl egy 100Hz-s TV-re.

Sic Parvis Magna

(#28343) Xirtam válasza 30z.Samu (#28342) üzenetére


Xirtam
veterán

Persze, de persze akkor csak SD ben fog menni a drágaszág! ;] Ettől még mindig szebb mint egy PS2, de a szövegek feliratok kevésbé lesznek olvashatóak! :K

(#28344) Doki16 válasza Xirtam (#28340) üzenetére


Doki16
addikt

Az nem túl jó, mert az egyet PC-n vittem végig.

Alig pár napja van egyébként boxom, ezek a G pontok mire lesznek jók?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#28345) 30z.Samu válasza Xirtam (#28343) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oksa!

LCD TV az eredeti terv, de lehet, hogy nem fog összejönni. TV pedig mindenképpen kell, mert TV tuneren nem az igazi TV-zni, kicsi képernyő stb. :)

Sic Parvis Magna

(#28346) hdman válasza Djuree (#28327) üzenetére


hdman
őstag

A 3LED méginkább :DDD :DDD

Sopron city :)

(#28347) Xirtam válasza Doki16 (#28344) üzenetére


Xirtam
veterán

G pontok? Plusz egy dolog ami leköt a játékban, amikért kaphatsz, ez csak arra jó, hogy kimutassa mekkora X lettél mióta megvan az Xbox-od!

Mellesleg a 3LED-ről az a véleményem, hogy ez csak Microsoft marketing fogása! Máskülönben nem tettek volna félre 1 milliárd $ csak a 3LED javíttatására hanem megoldották volna a felszakadás problémáját! De ők is tisztában vannak vele , hogy kényelmességi szempontból bizonyos ember (kör/csoport) - nem tudom, hogy mondjam :) - inkább vesz még egyet! Szóval Szerintem Ezt Hívják F...ságnak! ;)

[ Szerkesztve ]

(#28348) sch_a válasza Doki16 (#28344) üzenetére


sch_a
addikt

Errefelé csak kockaméternek hívják :DDD

(#28349) hdman válasza sch_a (#28348) üzenetére


hdman
őstag

Jó reggelt!

Miért kocka az, aki maximálisan ki akar tolni egy játékot? A G inkább motíváció,hajtóerő. Az én szememben az a kocka, akinek nincs élete, és egész nap a box előtt döglik, nem az, aki a "tökéletességre" hajt.

Sopron city :)

(#28350) sch_a válasza hdman (#28349) üzenetére


sch_a
addikt

Én nem akartam aztán senkit se megsérteni... :B Abban azért egyetérthetsz, h minél több van valakinek, az valószínűleg annál többet játszik :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.