Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27601) lvnt válasza Djuree (#27598) üzenetére


lvnt
őstag

Guide gomb -> settings fül -> profile -> auto sign-in

(#27602) 30z.Samu válasza Djuree (#27598) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem tudom, de nálam be van állítva és valamikor úgy kell bejelentkezni. Nem mint ha leesne a karikagyűrű az ujjamról... :DDD

Sic Parvis Magna

(#27603) Djuree válasza lvnt (#27601) üzenetére


Djuree
félisten

:R

30z.Samu: fogadjunk nincs is karikagyűrűd :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27604) ToBeY válasza Xirtam (#27600) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor nem tudom hol lehet a missio vége mert már egy nagy pókot megöltem.Ott untam meg,hogy egy kardal a falat kellet kibontani.

(#27606) bwoay válasza ,,no name" (#27605) üzenetére


bwoay
nagyúr

persze, mert ps2-re már évekkel ezelőtt kijött,
annak a remake-je a box meg a wii verzió

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#27607) Xirtam válasza ToBeY (#27604) üzenetére


Xirtam
veterán

Egy pálya minimum 50-60 perces nem rövidek a pályák! :K Ne add fel! :P

(#27608) 30z.Samu válasza Djuree (#27603) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nincs hát... :DD

,,no name": 1 hete még a GTA miatt akartál venni boxot... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#27609) burgatshow


burgatshow
veterán

Mindjárt szétverem a Fable 2-vel együtt a boxot.

Valami olyan bugba futottam bele, hogy akárhány Gargoyle-t lövök le, egyszerűen nem számolja a játék. Elég idegesítő, főleg, hogy kábé 20 után jöttem rá, hogy valami nem stimmel.

Kiléptem a játékból, beléptem a játékba, konzolt újraindítottam. Nem csatlakoztam a live-hoz csatlakoztam a live-hoz, eredménytelenül.

Széttúrtam a netet hátha valaki másnak is volt-e ilyen, de persze custom error...

:((( :((( :(((

(#27610) 30z.Samu válasza burgatshow (#27609) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Mindjárt szétverem a Fable 2-vel együtt a boxot."

Inkább csak a játékot verd szét! :DDD

Sic Parvis Magna

(#27611) Quiksilver válasza 30z.Samu (#27608) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Gyorsan változik a véleménye ;]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27612) 30z.Samu válasza Quiksilver (#27611) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig ha kezébe nyomnánk egy Forza 2-t, azzal is el lenne egy jó darabig... :DD Sőt, az kötelező darab az Xboxhoz. :))

Sic Parvis Magna

(#27613) burgatshow válasza 30z.Samu (#27610) üzenetére


burgatshow
veterán

De komolyan idegesítő és nem tudom hogy mi a gyík...

(#27614) _ak_ válasza burgatshow (#27613) üzenetére


_ak_
addikt

Ez amúgy nagyon érdekes.

Én SW: Force unleashdel jártam így. 2 haver végig vitte probléma nélkül, nálam meg olyan bugok jöttek elő, h ha az én lemezem lett volna az tuti ripityára töröm és fel gyújtom. Idejét nem tudom, h mikor idegesített fel akármi is annyira mint az.
Persze mondanom sem kell, h egyikőjük sem találkozott olyan hibákkal. :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#27615) burgatshow


burgatshow
veterán

Na most ment el a kedvem ettől a fostól. Majd egyszer előveszem.

(#27616) 30z.Samu válasza burgatshow (#27613) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elhiszem. Én még nem találkoztam egyik játékkal sem olyan hibával, ami egyéni, általában másnál is megvolt az a hiba! :D

Sic Parvis Magna

(#27617) _ak_ válasza burgatshow (#27615) üzenetére


_ak_
addikt

[link] hátha neked ez mond vmit.

Let's begin, de gozaimasu!

(#27618) Mr.Grincs válasza burgatshow (#27609) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Érdekes, nekem nem volt semmi ilyesmi, csak egyszer volt hogy beszorultam valahova és sehogy nem tudtam kijönni, ugráltam forogtam, meg varázsoltam, de semmi. Újraindítottam a gépet és utánna minden jó lett. Fel szokott dobni frissítést néha arra azért érdemes rányomni.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27619) burgatshow válasza _ak_ (#27617) üzenetére


burgatshow
veterán

Igen én is olvastam már, de nem igazán klappol. Meg konkrét megoldás nincs benne.

Majd előveszem a másik hősöm is és megnézem azzal, de az még azért messze van.

(#27620) sch_a válasza p_milan (#27578) üzenetére


sch_a
addikt

Most is árul 6-t 8k-ért :)

(#27621) Xirtam


Xirtam
veterán

Srácok fehérvárral a tököm kivan! Media Markt-ba se Vga kábel mondom ok , elmentem nagy tesco-ba ott sincs Auchan-ba ott se ! :W :W :W :W

(#27622) At4


At4
tag

srácok, a mai nappal beléptem az Xbox 360 tulajok klubjába, egy piros RE5 edition géppel :)
tiv igazad volt, nem is olyan broáff ez... tök jól néz ki:D
és köszi a többieknek a tippeket, asszem megbarátkozom ezzel a "szoci edisön" színnel :D

[ Szerkesztve ]

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#27623) Mr.Grincs válasza At4 (#27622) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Sok sikert hozzá:) Ha meg házat akarnál cserélni szerintem jópáran benne lennének a buliba:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27624) At4 válasza Mr.Grincs (#27623) üzenetére


At4
tag

sok sikerre szükség lesz, ugyanis nem tudja olvasni a hozzá adott RE5 lemezt :D első benyomás kiváló

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#27625) Mr.Grincs válasza At4 (#27624) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

És azt meg hogy? Mit ír ki? Vidd vissza azonnal ahol vetted és ha 3 napon belül van akkor kicserélik minden szájtépés nélkül.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27626) At4 válasza Mr.Grincs (#27625) üzenetére


At4
tag

aszongya töröljem le a lemezt stb (pedig csillog villog), hétfőn megpróbálom másik game val is, azt ha emjó akk visszaviszem ... :(

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#27627) Mr.Grincs válasza At4 (#27626) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem inkább még ma vidd vissza, ahol vetted mert drive a ratyi. Meg ha zsír újonnan vetted akkor nem leht semmi sem mocskos koszos, poros.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27628) 30z.Samu válasza At4 (#27624) üzenetére


30z.Samu
félisten

Üdv a klubban! :C

Sic Parvis Magna

(#27629) GuB3Ra


GuB3Ra
aktív tag

Helló
Megdöglött a 360-am :( :O
Új volt a gép kijátszottam a cod w@w-t + 10-20 óra multi és megdöglött a gép ma. :W
Ez nem húzta sokáig

Daark minimalism

(#27631) GuB3Ra


GuB3Ra
aktív tag

Újra itt:)
Nem döglött meg a gép :C
Idáig bekapcsoltam a gépet semi hangja nem volt,csak világított zölden a jel + villogott a 3 led.
Most vettem észre, hogy a táp ledje is pirosan villog. Kihútam majd bedugtam s műxik a gép.
Ez mi lehetett?

Daark minimalism

(#27632) Kasza08 válasza GuB3Ra (#27631) üzenetére


Kasza08
őstag

Néha csinál ilyet, lehet áram ingadozás volt.

no name: a 2 sokkal jobb.

(#27633) GuB3Ra válasza Kasza08 (#27632) üzenetére


GuB3Ra
aktív tag

Matattam a gép háta mögött a kábelekkel lehet akkor ez történt :)
De azért beszartam 1 kicsit :DDD

Daark minimalism

(#27634) At4 válasza Mr.Grincs (#27627) üzenetére


At4
tag

ma már nem tudom visszavinni, leghamarabb hétfőn... :(
100% h ratyi a drive? más játékkal sajnos nem tudom kipróbálni. :(
ill. ha vissza is viszem nem tudom tudják e cserélni mert nem biztos h van náluk készleten. (egri 576)
és még1, a gépet részletre vettem, így is él a 3napos csere?

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#27635) 30z.Samu válasza At4 (#27634) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, hogy él! Ha pedig nem akarnak a rendelkezésedre állni kellőképpen, akkor ki kell mondani a kulcsszót: Fogyasztóvédelem! ;] :))

Sic Parvis Magna

(#27636) lvnt válasza At4 (#27634) üzenetére


lvnt
őstag

Lehet, hogy a lemezzel van a baj. Nekem az NHL 08 csinálta ezt, amikor először raktam be. Az összes többi jó. Három napod belül vittem vissza, ahhoz képest a CD galaxis már vagy 2 hete mérlegeli a hibát, miután írni kellett egy hibabejelentő lapot... :((( :(
Samu: Lehet, hogy Hétfőn felhívom őket és bevetem a varázsszót, még, ha csak szaros 3.5k-ról is van szó ;]

[ Szerkesztve ]

(#27637) 30z.Samu válasza lvnt (#27636) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tök mindegy mekkora összegről van szó, fizettél érte.

Sic Parvis Magna

(#27638) Peat;)


Peat;)
veterán

A múlt hét közepén elment a boxom szervizbe, a szám alapján megnéztem és elvileg tegnap már meg is javították és küldik vissza. Az lenne a kérdésem, hogy visszafele hogyan tudom követni a dolgot, mert nem kaptam mailt hogy kész, így nincs pl szállítási számom ami alapján érdeklődni tudnék a ups szállítóknál. Mivel ups sem szeret telefonálni (elvitelnél sem tették meg hogy itt vagyunk/jövünk) egyszer csak beállítanak majd? Vagy kapok majd mailt? Köszi

Megvan bocsi, ott volt magán az xbox oldalon a szám.

[B]Új info ugyanezen hivatalos oldalon:

"Míg az Xbox 360 tulajdonosok többsége továbbra is nagyszerű élményekkel gazdagodik, tudomásunkra jutott, hogy ügyfeleink egy nagyon kis százaléka a képernyőn megjelenő “E74”-es hibaüzenetet jelentette. Miután kivizsgáltuk az esetet, megállapítottuk, hogy az E74 hibaüzenet általános hardware hibát jelezhet, mely kapcsolatban áll a három vörös villogó fény hibakóddal. Következésképpen úgy döntöttünk, hogy az E74 hibakóddal kapcsolatos javítási költségeket mi álljuk, azon a három éves garancia programon belül, melyet 2007 júliusában jelenttettünk be bizonyos általános hardware hibákra. A konzolon már végeztünk fejlesztéseket, melyek csökkentik a jelenség előfordulásának valószínűségét. Részletes információ az Xbox 360 garanciájáról, illetve segítségnyújtás azoknak, akiknek szervízre van szüksége, a következő oldalon található: www.xbox.com/support (www.xbox.com/support) ."[/B]

Szóval 3 ledet felváltja az E74 :) nekem is ez volt. Korrekt hogy ezt is elismerik és aki Microsoftnál pénzért javíttatott E74-et az automatán kapja vissza a pénzét. Remélem következő konzoljukban is félreterveznek valamit :D

[ Szerkesztve ]

(#27639) srph25


srph25
tag

Sziasztok!

Ha minden igaz holnap csatlakozok az X360 userek táborába :) ! Megrögzött PC-s voltam sokáig, mert "egérrel jobban lehet célozni" + "jobb a grafika". Hát sajnos nagyon kiábrándultam a PC-s gamelésből, elsősorban azért, mert ha mindig szeretne az ember új játékokat is kipróbálni, fejlesztés is dukál hozzá, ehhez pedig már nincsenek idegeim többé. Bele sem merek gondolni mennyi pénzt pazaroltam el pc hardverre. Szégyellem magam...
A másik fő ok, h gyakorlatilag minden gamet konzolra fejlesztenek, egyszerűen halott a pc játékipar, M$ még próbálja nyomatni a Games for Fingdózt, de én nem is használok win-t egy ideje. Ubuntu-s vagyok, játékra egyelőre nem kiforrott a linux, de mostmár nem is szükséges, h az legyen - sztem egy alacsony fogyasztású pc & ubuntu + xbox tökéletes kombót jelent. :C
Szerintetek meddig lesznek gamek x360-ra? 2015 reális dátum lehet? :)

Üdv!

(#27640) sch_a válasza srph25 (#27639) üzenetére


sch_a
addikt

Szia!
Üdv a hajón :))
Szerintem az új gép megjelenése után kb. egy évig tuti adnak majd még ki játékokat rá, :K
Ha úgy számoljuk h még 2 év biztosan kell az új xbox megjelenéséhez, akkor 3 évig még biztosan adnak ki rá játékokat ;) a 2015 szerintem kicsit optimista, de hát vannak itt nálam okosabbak is, majd azok eligazítanak ;]

(#27641) srph25 válasza sch_a (#27640) üzenetére


srph25
tag

Köszi a kellemes fogadtatást :)! Úgy számoltam, hogy a PS2 9 éves életciklusa után az Xbox360 is simán kibírhat ennyit.... De ha 2015 előtt is jön az utód, már most annyi játék van hőn szeretett konzolunkra (amit nem próbáltam), hogy sztem 2020-ig is simán el leszek velük :D

(#27642) 30z.Samu válasza srph25 (#27639) üzenetére


30z.Samu
félisten

Üdv neked is! :C

Sic Parvis Magna

(#27643) Xirtam válasza srph25 (#27641) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát azért a PS2 életciklusa és már maga a játékok és az üzleti részén máshogy alakultak a dolgok, ezt azért ne feledjük azért is volt nagyrészt 9 éven át mondjuk úgy vezető konzul!

Azért ez az Xbox esetében máshogy van ma már nem 1-2-3 konzol van a piacon és állandó viaskodás megy a gyárak/kiadok között!

De "okos" emberek 2012 ig jósolják meg az Xbox360™ élettartalmát! Szóval még ha jövőre is neveznél be egyre is megéri! ;) És üdv. a klubban fotókat majd kérünk! :P :C :C

főleg ha a Sega megint beszáll a konzul piacra akkor mi lesz itt :U

[ Szerkesztve ]

(#27645) Mr.Grincs válasza At4 (#27634) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Vidd vissza hétfőn. De tényleg vidd vissza mert utánna csak töcskölés van. Akkor viszont csak MS gariba megy a dolog ha drive a szar és nem cserélteted ki velük 3 napon belül.
Ha nagyon habzik a szájuk akkor a vásárlók könyve és a fogyasztóvédelem szót kell mondogatni, de nem lesz para mert 3 napon belül van hétfőig. Ott ha minden igaz ki tudják próbálni másik játékkal is. És ha a játék a ratyi akkor kell adniuk helyette másikat, mivel úgy vetted. És számoljanak el vele úgy ahogy akarnak.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27646) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#27645) üzenetére


30z.Samu
félisten

A hétvége nem számít bele, csak a munkanap, tehát kedden is visszavihetné. :) De természetesen jobb a hétfő.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#27647) Xirtam válasza ,,no name" (#27644) üzenetére


Xirtam
veterán

értelmezd újra az írásom az életciklusát nem az élettartalmára gondoltam ;) Hanem megjelenéstől gyártási sorok leállításáig! ;)

(#27648) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#27646) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A nagyobb plázákban ma is nyitva vannak az 576 boltok :F

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27650) At4


At4
tag

nem tudom mi lesz, valszeg holnap megpróbálok kölcsönkérni vkitől 1 játékot és megnézem azzal, ha azzal is ratyi akkor viszem vissz a 'csába, de lehet ezt kihagyom és rögtön viszem, nemtudom... :(
mindenesetre sajnálom, már hónapok óta vártam rá erre megveszem és szar :W

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.