Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27151) keIdor válasza Djuree (#27135) üzenetére


keIdor
titán

Én 35k-ért vettem 1 hónapja Premium 60GB-ost.:) Falcon, 0 km-es. Csak annyi, hogy nincs rá Magyarországi garancia, de mind1, mert meg lett bontva meghajtó csere miatt.
2008. augusztusban gyártották.

Szerintetek érdemes ezen megcsináltatni a hűtésmódot, meg az overcool-t? Ha jönne a 3 led, ramhiba, HANA vagy bármi más hiba, akkor úgyis megy majd a Console Corner-ba javításra, de ezekkel a módokkal lehet késleltetni az RRoD-t, vagy nem érdemes vele törődni?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27152) p_milan válasza keIdor (#27151) üzenetére


p_milan
aktív tag

Ahogy mondod, nem érdemes vele foglalkozni. Esetleg, ha szereted a zajos kütyüket akkor jól jöhet a hűtésmod. :))

(..(.)..)

(#27153) keIdor válasza p_milan (#27152) üzenetére


keIdor
titán

Hát már így is hangosabb, mint a PC meg a PS3, szóval marad 8V-on. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27154) Sanya válasza keIdor (#27153) üzenetére


Sanya
nagyúr

8V+ késleltetés, + minden nap 1 ima ált segít.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#27155) Djuree válasza tiv83us (#27146) üzenetére


Djuree
félisten

nem gond.
igen küldtem hangüzit mindenkinek, de még live-em nincs, ill. van de csak silver, üzit lehet így is küldeni :D
amúgy visszahallgatva a hangüzit nagyon torzít, mint a régi mobiltelefonok, hang alapján nem lehetett megállapítani kivel beszélek :DDD

Keldor papa: 35-ért premiumot? :Y az nagyon jó ár. hol vettél ennyiért?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27156) karakpecze21 válasza keIdor (#27151) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Szerintem ártani azért nem árt a hűtésmódosítás.
De szerintem főleg a késleltetés ami hasznos.

(#27157) breetai


breetai
aktív tag

Hi ALL!

Adott egy FullHD TV(1080i)+X360 HDMI-vel (1.3). Kérdésem az lenne, hogy a BOX-ot 1080i-re vagy 1080p-re kéne állítani? Mert ugye az i és a p között a p javára a PANSCAN a különbség. Én nem tudom mi is valójában a PANS. ... :B
De ha szebb lesz tölle a kép akkor én átállítom!? :K
Please HELP!

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#27158) Sanya válasza breetai (#27157) üzenetére


Sanya
nagyúr

mivel a full hd tv-d 1080i-t bír, 1080i-re kell állítani szerintem

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#27159) p_milan válasza Sanya (#27158) üzenetére


p_milan
aktív tag

Szerintem a FULL HD tv 1080pt bír, az a magasabb. A 1080i az a HD Ready. Csak akkor a kollegánál nem stimmel valami, hogy FULLHD(1080i).

De egyébként szerintem is 1080ibe kellene használni. Addig nyújtózkodj... :DD

(..(.)..)

(#27160) breetai


breetai
aktív tag

Igazatok van az én bűnöm/hibám 1080p-t bír a TV nem tudom miért emlékeztem i-re. Ill. ,hogy miért hittem, hogy az i az újabb ...

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#27161) p_milan válasza breetai (#27160) üzenetére


p_milan
aktív tag

Na akkor viszont 1080p-re állítsd, illetve nekem automatice magától arra állt be.

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#27162) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nem tudom, de szerintem 720p-nél nagyobbra nem érdemes állítani, alig van játék, ami támogatná.

Sic Parvis Magna

(#27163) p_milan válasza 30z.Samu (#27162) üzenetére


p_milan
aktív tag

Viszont, ha a TVnek a natív felbontása 1080p akkor mi értelme lenne 720p-re rakni? 1080pt mindegyik támogatja, csak nem natívba. :DDD Nem hiszem, hogy bárminek is jobb lenne, ha 720ban használnám. (Alul felül nem lenne egyébként egy-egy fekete csík?)

(..(.)..)

(#27164) 30z.Samu válasza p_milan (#27163) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amikor rákötöttem bratyón LCD monitorára nem volt semmilyen csík.

Sic Parvis Magna

(#27165) p_milan válasza 30z.Samu (#27164) üzenetére


p_milan
aktív tag

És mennyibe használtad? 720? 640*480? :) Nem érdemes erről többet beszélni, 1080p aztán csókolom. :N

(..(.)..)

(#27166) _ak_ válasza p_milan (#27165) üzenetére


_ak_
addikt

Anno, ha jól emlékszem a PGR3-nál láthatóan rosszabb volt a grafika 1080p-be, mint 720p-be. Persze ez már sok-sok évvel azelőtt volt, úgy h lehet, h mára teljesen mindegy.

Let's begin, de gozaimasu!

(#27167) keIdor válasza Djuree (#27155) üzenetére


keIdor
titán

Egy jó barátom kedvéért egy lepottyant a kamionról. :) De a többi nem ide való...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27168) zsocy válasza _ak_ (#27166) üzenetére


zsocy
őstag

Mindig a natív felbontás a lényeg. Ha a TV-d 720p natív, akkor arra állítsd, ha 1080p akkor meg arra. Ettől rosszabb nem lesz a grafika szerintem.

(#27169) spammer válasza breetai (#27157) üzenetére


spammer
veterán

p = progresszív = teljes képkockát rajzol ki minden másodpercben
i = váltottsoros (interlaced) = egyszer a páros, egyszer a páratlan sorokat rajzolja ki és azokat "mossa össze".

Ha tudja az 1080p-t, akkor azt kell beállítani.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27170) Mr.Grincs válasza Xirtam (#27149) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem tűnnek el a mentések.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27171) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Story: Elvittem a Forza 2 Viva pinatat a Joeystation játékkereskedésbe a nyugatihoz a héten, kíváncsi voltam mit adnak a játékért. Ott vettem 3K ért újba. Nem kellett és el akartam adni, itt a phn is hirdettem, gamer 365-n is. A hapsi azt mondja 1DB kemény ropogós ezrest adnak érte...(hatásszünet) ahhhmondom akkor majd benézek holnap. Nah csőőőő.....Enyiért em adtam oda. Végül elvitték a gameren 3K ért és meg is kaptam a pénzt a számlámra. Ennyit a boltról. Mellesleg van ami jóáron van náluk de az a bunkó kiszolgálás valahogy nem fekszik nekem. Gondolkoztam hogy veszek náluk egy használt undercovert 7K ért de nem akarom tömni a zsebüket. Újonnan meg 9K ért van NFS Undercover.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27173) 30z.Samu válasza p_milan (#27165) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem 640X480! Ennyire madárnak ne nézzél! ;] :D

Sic Parvis Magna

(#27174) Xirtam


Xirtam
veterán

Star Wars Force Unleashed
Colin Mcrae D.I.R.T

Ezt a két remek csemegét megvettem ma! Az előző boxommal toltam az SW-t de utolsó előtti pályán elakadtam! Remélem most máshogy alakul! :C :C


(#27173) 30z.Samu
Azta egy beszélő madár, aki méghozzá elismert PH tag! :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#27175) jokerone


jokerone
tag

Sziasztok!

Ezzel az eszközzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Egér&billentyűzet nem menne ezzel a kütyüvel? Fontos lenne!

Köszi szépen előre is! :R

Üdv!

(#27176) bexinho23 válasza Mr.Grincs (#27171) üzenetére


bexinho23
őstag

Sok konzol boltban ilyenek. Mármint olyan "közvetlenek" :D
Jó hogy nem adtad el 1 db ezresért! Inkább fogta volna tovább a port :)
Én anno viva pinataval együtt cseréltem el ráfizetéssel bioshockra.Na az megérte :D

(#27177) sch_a


sch_a
addikt

Nem kell senkinek Forza2, Indiana Jones + Kung Fu Panda vagy UEFA EURO 2008? :)
Darabja 2000-2500, egybe 6 ezer :)

(#27178) -kdM- válasza jokerone (#27175) üzenetére


-kdM-
senior tag

ez nem a regi box csatibol csinal usb-t?

(#27179) jokerone válasza -kdM- (#27178) üzenetére


jokerone
tag

Igazából fogalmam sincs :F Egyik barátomnak szerettem volna születésnapjára nézni valamit a boxhoz, és akkor gondoltam bill&egér átalakítóra.. csak hát ez az XFPS nem annyira jó megoldás ahogy néztem (árban meg főleg :((( ), és akkor láttam meg ezt a kütyüt. Gondoltam hátha ez is orvosolná a problémám, + talán látott már valaki ilyet. Kugli nem sokat segített, de ezek szerint ez nem fog egeret varázsolni a box-hoz, ugye?

(#27180) breetai válasza jokerone (#27179) üzenetére


breetai
aktív tag

Hi! Te vagy persze bárki más itt tud ilyen XFPS-t valahól!? Ill. mennyi egy ilyen cucc? Mi is a baj vele? ...
THX a segítségért.

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#27181) Def26


Def26
félisten

Xbox live -on még mindig meg van határozva, hogy hány ismerősöd lehet? (barátlista)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27182) jokerone válasza breetai (#27180) üzenetére


jokerone
tag

Pl itt, de ha rákuglizol biztos találsz több helyen is. Én azt olvastam róla, hogy az egér nem egészen úgy viselkedik, mint pc-n, de személyesen nem próbáltam még! (+ nekem a 24ezres ára sem tettszik :D )

(#27183) Sanya válasza 30z.Samu (#27173) üzenetére


Sanya
nagyúr

320*200?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#27184) 30z.Samu válasza Xirtam (#27174) üzenetére


30z.Samu
félisten

:P

1280x720

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#27185) breetai válasza jokerone (#27182) üzenetére


breetai
aktív tag

THX! Mondjuk találtam 1 cikket róla ott is azt írják, hogy nem AZ igazi ... De azért ha kb. jó lenne a cucc nekem pl. 12-18.000 körűl még elgondolkodtató lenne.

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#27186) jokerone válasza breetai (#27185) üzenetére


jokerone
tag

Igen, ha olcsóbb lenne még én is elgondolkoznék rajta, de így hagyom inkább :((

(#27187) Mr.Grincs válasza bexinho23 (#27176) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

De különben annyiért is számolta volna be. Hát öcsém mondom.....Karcmentes állapotban volt. Amúgy ő meg tutti befóliázta volna és 3K ért simán továbbadta volna újba. Kinézem belőlük.

PÜ ment!!!

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27189) Djuree válasza sch_a (#27177) üzenetére


Djuree
félisten

ment pü :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27190) breetai válasza jokerone (#27186) üzenetére


breetai
aktív tag

"Nem is annyira az ára nállam a gond." Csak ha tényleg nem az a tökéletes cucc ... akkor legalább lenne ócsó. Pl. ha 12 lenne az nem olcsó de azért akkor szerintem többen beszereznék. Mert én nem tudom egyszerűen megyszokni az FPS/TPS irányítását 10 év PC után. NG2, DMC4 ... arra zsír a controler meg NFS ..
Minden esetre én asszem figyelem, hogy alakúl ennek a pályafutása hátha lesz ez a cucc értelmesebb áron is. Mert félek, hogy nem lesz igazam, hogy a Halo3 majd a Win7-tel jön PC-re is. Na akkor nem lesz más hátra csak ez vagy heveny @nyzás a controlerrel azt akkor XBOX-on Halo3. Ettöl nagyon félek. :O

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#27191) Djuree válasza breetai (#27190) üzenetére


Djuree
félisten

én egy fél év alatt már nem is érzem hogy egérrel vagy kontrollerrel nyomom :D már ugyanúgy megy mint egérrel.

sztem nem éri meg az a cucc, nagyon drága és rossz véleményeket hallottam róla. jobban jársz ha megszokod a kontrollert. vagy próbáld ki kormánnyal a halo3-at :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27192) breetai válasza Djuree (#27191) üzenetére


breetai
aktív tag

Félre ne érts kérlek! Nem a controler rossz ÉN vagyok a BÉNA. :O
Egyébként gyakorlok csak nem igazán akar összejönni.

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#27193) Mr.Grincs válasza Djuree (#27191) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Amúgy akkor minek vesz konzolt valaki ha billentyűzettel akarja nyomni?:D De kormánnyal biztos oltás lehet:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27194) jokerone válasza Mr.Grincs (#27193) üzenetére


jokerone
tag

Ahogy láttam ezt mindig megkérdezte valaki, mikor előjött ez a téma.. de szerintem Te sem azért vettél konzolt, hogy kotrollerrel játszhass.. :) akkor vehettél volna pc-hez és olcsóbb is lett volna. :)
+ én amúgy is csak ajándékba szántam

(#27195) Mr.Grincs válasza jokerone (#27194) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én azért vettem konzolt mert ennyiért nem rakok össze játékgépet ami elég 5 évig kb.
A Joy az ráadás és vele jár. Én adtam lehetőséget a használata megtanulására és nagyon örülök neki hogy megtanultam. És más azért nem akar venni konzolt mert nem akar a joyyal kínlódni, pedig sokkal élvezetesebb. Persze nem azt jelenti hogy a billentyűzettel és egérrel rosz játszni konzolon, csak az olyan furcsa:) Már majdnem egy fél pc oprendszer nélkül.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27196) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#27195) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én először az autós játéknál lestem, hogy minden kézre esik. :)

Sic Parvis Magna

(#27197) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#27196) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát igen. Carbon demójával játszottam és ott a váltó is tök érdekesen volt megoldva, hogy a jobb oldali gombát kellett előre hátra nyomni ha föl vagy le akartam kapcsolni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27198) sch_a


sch_a
addikt

Srácok, játszik valaki a Race Pro-val? Sokan azt mondják h egy rakás szar.. Remélem csak nem szimulátorhot vannak szokva :) PC-n játszottam a WTCC 07-el, meg a GTR-el, azok tetszettek. :) :)

(#27199) p_milan válasza Mr.Grincs (#27197) üzenetére


p_milan
aktív tag

Mr. Grincs

Te nagymester vagy ebben az Airborneba. Megcsináltam normal fokozaton, de a többin is végigszaladnék. Kb 4fegyón kívül az összes fullra van fejlesztve. Ha kezdek egy új kampányt, akkor újra kell kezdeni a fegyófejlesztést is? :))

Köszi.

(..(.)..)

(#27200) Mr.Grincs válasza p_milan (#27199) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen újra kell kezdeni. De én azt tanácsolom. Hogy tudod ki lehet választani a pályákat. Mivel most normalon toltad végig ezért csak normal fokoaztban tudsz a pályákra lépni. És a za a lényeg hogy amelyik 4 pályán van az a 4 fegyver arra kell menned. Természetesen egyszerre nemhiszem hogy mgelesz mind a 4, mert egy pályán én csak egy fegyvert tudtam megcsinálni teljesen kb és utánna elölrőp, kezdtem mindig egy pályát. Akkor a gránátokkal is ez a helyzet azokat is fel kell fejleszteni. Gondolom a rakétavető meg a másik raktéavető meg a BAR talán még a M1 grande vagy a sörétes ami még nincs kész neked.

TEhát nem a NEW ba kell menni hanem a Select Campaign.És ott választod ki a pályákat. Nekem a kedvencem a Market Garden:) A del lakturmnál van a német rakétavető azt úgy csináltam meg hogy lementem azaljáig ejtőernyővel és ott rögtön találni egy rakétavetőt és ott írtottam a népet azzal és hamar meglett a teljes felszerelése és azt hiszem ott kaptam meg a Weapon Master 75G-t.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.