Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29201) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Szeretném megkérdezni, hogy mi történt a WoT-tal?

Miért nincsenek csaták? Mentem pár kört, hol az egyik, hogy a másik csapat egyszerűen bedarálta az ellenfelet 3-4 perc alatt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29202) fradi81 válasza TESCO-Zsömle (#29201) üzenetére


fradi81
veterán

Szerencsés ember, nálunk legalább fél éve ilyen :)

moto g72, Ninebot d28e

(#29203) TESCO-Zsömle válasza fradi81 (#29202) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Elmúlt időben inkább Witcher meg GTA V volt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29204) zozyk


zozyk
addikt

Ha mostanában szakaszba hívtok és nem megyek,annak nem az az oka ,hogy már nem akarok veletek játszani,csak most össze kell kukáznom kb 12M kreditet ... :B
Jtg 8.8 + T54 mod1. párossal tolom,amíg nincs meg a 2db T10,ami ki van fejlesztve... :K

(#29205) KisApám válasza diegho (#29168) üzenetére


KisApám
addikt

Én várom azt a stream-et.
Kíííváncsi volnék rá.

Amúgy a twitch-en a World of Tanks játékkal kapcsolatban pl. őket is szoktam nézni (ki mikor van fent...):
Circonflex-et, QB-t, SirFoch-t, Mr Linkin-t, rudii1991-et,Orzanel-t, JaquelineX-et, kajzoo-t, TimGot-ot, selaWOT-ot, Kirilloid-ot, EmbryonicJourney-t, Nolan1243-at stb stb...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#29206) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az mekkora bug, hogy az SP-vel belementem a vízbe és nem forgott a tornya :D direkt néztem nem volt modul sérülésem...

(#29207) Stigma.HC válasza h1mpi (#29206) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Vízben nem fordulnak a tornyok ha a visszaszámlálás megkezdődik.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#29208) h1mpi válasza Stigma.HC (#29207) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Komolyan? Eddig fel se tűnt soha... ez mindig így volt?

(#29209) fradi81


fradi81
veterán

Ez majdnem jó kör lett csak hát pattant a repesz az artiról az meg kilőtt, spórolni akartam az ap-val mert már alig volt.

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#29210) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Most bugosak a kuldetesek vagy en ertelmezek felre valamit? El van inditva a T55-A HT 2 kuldetes:

Mar masodjara teljesitem es nem adja meg. 100 meteren belul lottem ki 3-at kozelharcban. Elozoleg ugyanez volt, de akkor M6-al mentem es az egyik kilott tank tier 5 volt, akkor arra gyanakodtam, hogy legalabb 6-os szintut kell kiloni is, de itt most ez a hibalehetoseg sem allt fent.

(#29211) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#29210) üzenetére


Dobi 562
addikt

Semmi... Visszaneztem a replayt, a Panther II 108 meterre volt, ezt beneztem.

Ugyanitt: alig hasznalt, mindennel felszerelt Chi-Ri-t cserelnek rafizetessel STA-1-re! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29212) jr1994 válasza Dobi 562 (#29211) üzenetére


jr1994
addikt

Ha kihúzod nekem a Borsigot, kihúzom neked az STA-t ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#29213) Telda válasza Dobi 562 (#29210) üzenetére


Telda
addikt

Az utolsó képen az a név...
Biztos 1-8-ig már foglalt volt :DDD

(#29214) jano_77 válasza zozyk (#29204) üzenetére


jano_77
nagyúr

GRAT hozzá! Mi a másik?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#29216) jano_77 válasza h1mpi (#29191) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem kell a tanyavilágban lakni, mert sajnos fővárosunk egyes kerületeiben sem érhető el a Digi! :(
Én is azt szerettem volna, mert korábban a 14.-ben laktunk és az volt, nagyon szerettem: nagy sávszélesség, alacsony áron és még megbízható is volt! Most nálunk egyedül a T-otthon érhető el, így nem nagyon tudunk válogatni. :-( Azért nem panaszkodom, mert viszonylag jó a net, csak a Digi-hez képest K drága! :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#29217) Veatta válasza h1mpi (#29208) üzenetére


Veatta
aktív tag

Sőt, lőni sem tudsz!

(#29218) zozyk válasza jano_77 (#29214) üzenetére


zozyk
addikt

G.W. E100

(#29219) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Kitették az új CW tank adatait .:IS5

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#29220) Drenadar


Drenadar
veterán

Játszanék a indiepz-vel erre nincs áram valami karbantartás miatt... hurrá! :)

(#29221) Telda válasza #40993792 (#29215) üzenetére


Telda
addikt

Tiéd az alapnick? ;] :DDD

(#29222) Drenadar válasza #40993792 (#29215) üzenetére


Drenadar
veterán

Szia, téged mikor "fokoztak" le moderátorból VIP-re? vagy ez előrelépés? :)

Valld be már túl sok volt a wot topic :D

(#29223) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#29222) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az nem lefokozás, hanem a lemondás utáni "végkielégítés". :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29224) jozefgucci1 válasza TESCO-Zsömle (#29223) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Akkor te valami nagy bűnt követtél el ha így odaégettek a máglyán :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#29228) h1mpi válasza Veatta (#29217) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Meglepő, mintha régebben ez nem így lett volna, bár sokszor nem jártam eddig vízben a 6K csata alatt, de tegnap láma módon beletolattam az SP-vel és persze ott fulladtam meg, mert az nmy rámállt

(#29229) Drenadar válasza h1mpi (#29228) üzenetére


Drenadar
veterán

2 patch óta így van, ha jól tudom... régen lőni nem lehetett vízből, most már a torony se forog.... nem sokára az lesz hogy a tank se forog, utána nem is mozog... :D

Nem voltak kétéltű tankok? vagyis voltak, de csak nagyon az APC- személyszállítás témakörében?

(#29230) h1mpi válasza Drenadar (#29229) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja értem, így már logikus, mert 9.6-al nem játszottam semmit, a 9.7-el pedig csak pár napot, mert jött a 9.8 :K

(#29231) jozefgucci1 válasza #40993792 (#29226) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A napszemcsit viszont meghagyták látom :)

Amúgy mint volt modi , szerkesztésgomb ?

Lehet érdekes képeket lőni az FB csoportban is .:

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#29232) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Tudom, hogy a youtube tele van oktató videókkal és szinte mindenre találni megoldást, mégis megkérdezem, hogy van-e olyan leírás ahol az egyes pályákon lévő spotter helyeket gyűjtik egybe?

Nekem a light tankokkal megy legkevésbé a játék (mondjuk ezekkel játszottam eddig a legkevesebbet), így sokszor van, hogy az egyes pályákon még ma is csak keresem a helyem, hogy hol is tudnék leginkább a csapat javára lenni egy jó kis spotolással. Hiába van pl. a Chaffee-ban csigaszem, meg felderítő skill és álcaháló, az ellenség mindig kiszúr a bokor alján ülve is. Egyszerűen nem tudom összehozni a "spotolj 500-at és maradj észrevétlen" küldit, mert még mindig nem tudom, hogy az egyes pályákon melyik a legideálisabb rejtőzködési pont. Aktív felderítésben elégedett vagyok magammal, de akkor ugye nehéz megoldani az észrevétlenséget. Passzív felderítésnél meg mindig kiszúrnak mire a csapat elkezdi őket lőni...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#29233) zsolthee válasza diegho (#29168) üzenetére


zsolthee
senior tag

Jól hangzik! Drukkolok, hogy sikerüljön összehozni.
+1 néző! ;)

(#29234) jr1994 válasza lacibacsi (#29232) üzenetére


jr1994
addikt

Nem kell olyan pályán erőltetni amin esélytelen. Malinovka, Prokhorovka, Sztyeppe, ilyesmin érdemes próbálkozni. Illetve nekem pl Siegfried Line normál csatában lett meg a 6000 spot a mezőn, meglepődtem rendesen. Ott is lehet passzív spotolni.

All: most lett elegem! E 50 3 lövésből 3 modul sérülést kap. Ammorack, motor, üzemanyag (még jó hogy nem gyulladtam). Két csatával később: arty elvisz egyszerre 2 legényt, utána még egyet, közben is szinte minden találat visz valamit :W

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#29235) Atti777 válasza lacibacsi (#29232) üzenetére


Atti777
senior tag

Nem árt ha van álca skilljük az embereknek + festés, bár az minimális hatású.
Így volt már olyan, hogy Prokhorovkán álltam egy bokorban, a Chaffee hátulja kilógott, mégsem vettek észre kb 150 méterről.

Путин, иди нахуй!

(#29236) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Aztaqrta ez a T43 mekkora egy hulladék tank.
Lassú, az ágyúja fos. Egyetlen jó benne hogy hébe-hóba pattint.
És persze (bár ez csak "véletlen") 5-ből 4-szer full low-tier-ben tanyázok vele.
Komolyan gondolkodok rajta, hogy dobom azt az ágat :(

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#29237) sith7 válasza mcwolf79 (#29236) üzenetére


sith7
nagyúr

Nehogy :Y

A T-34-85 után én is majdnem megőrültem , de a végére egész megszoktam :K
Ne add fel, 1-2 napig hanyagold, az utána jövő tankok már nagyon jók - szerintem.

(#29238) MinionFlasH válasza mcwolf79 (#29236) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én csak szorzózom, szerintem se hagyd abba! Sőt már a t34-85-nél csak 10k xp kell a KV13-hoz arról is elég vegyes véleményeket hallottam. Én úgy állok hozzá a T43-nál rosszabb nem lehet! :DDD

(#29239) h1mpi

Küldöm a xanaxot!! :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

(#29239) h1mpi válasza mcwolf79 (#29236) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó hír nemsokára meglesz :DDD Már a T34-85 is egy kalap Nekem, akkor mi lesz ez? :U

(#29240) Departed válasza h1mpi (#29239) üzenetére


Departed
őstag

Én sokkal jobban élveztem anno a játékot a T-43-mal valamiért..Nomeg 34-85-tel volt 40% WR-em, 43-mal meg 58%. :) Ezek miatt sem értem a T-43 hater-eket, én inkább a 175mm pen-nel folyton T10-be kerülő T-44-emet nem szerettem. :N
Amúgymeg annyira nem rossz tankok hogy bárkinek eszébe jusson a játék legjobb tankjai közé tartozó T-54-hez és Object 140-hez nem eljutni. :K

Xiaomi Poco F6 12/512GB Black

(#29241) h1mpi válasza Departed (#29240) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a T34-85-el a statom nem rossz (68% WR és 2010-es WN8), csak nem szeretek vele játszani. A 175 pen az egy kis szerencsével elég sok mindenre az SP-vel is belövök sok tankot gold nélkül is.

(#29238) MinionFlasH: a St. Emilt semmi nem veri :DDD Ahhoz képest a KV4 is egy nyugis délutáni pecázás feeiling :P

[ Szerkesztve ]

(#29242) diegho


diegho
nagyúr

Nos volt itt az emberke. Azt mondta semmi akadálya, olyan sebességű netet tud adni, amilyent akarok. Most jöhet az alkudozás egy 10/8 körüli netre, szerintem az elég lesz. Valaki streamelt már?

(#29243) grizlisandor válasza diegho (#29242) üzenetére


grizlisandor
addikt

Saját tapasztalatból nem tudom, de az egyik általam követett streamernél volt egy oldal, a streameléssel kapcsolatos dolgokkal foglalkozik. Az meg tudom osztani, ki is kerestem neked(katt).

(#29244) diegho válasza diegho (#29242) üzenetére


diegho
nagyúr

Olvasgattam kicsit. Azt mondják 3 mbit-et is be lehet lőni nézhető minőségre, de 5-el már tökéletesen mennie kellene. A legjobb az egészben az, hogy van 24/5-ös csomag 6000-ért havonta. Elég lehet ez nekem?

grizlisandor köszi. Én is hasonlót olvasok, csak angol oldalakon. Tehát a 24/5 már jó. A másik kérdés pedig az, hogy az 1680x1050-es játékból, ami 16:10, hogyan lesz 720p, ami 16:9. Nekem is ekkorába kell játszanom, vagy van lehetőség a konvertálásra? Úgy gondolom egy 720p high quality már elég lenne. Ha ez így mehet, akkor lesz streamelés, még az is lehet, hogy 3-4 nyelven, majd meglátjuk mekkora potenciál van ebben.

[ Szerkesztve ]

(#29245) Simi37 válasza diegho (#29244) üzenetére


Simi37
őstag

Oké de nem mindegy h HD vagy FHD...látom a tied a 2 között van :D. Én azért letesztelném a helyedben.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#29246) diegho válasza Simi37 (#29245) üzenetére


diegho
nagyúr

Semmibe nem telik iderakni egy HD felbontású panel-t, ha nem megoldható a konvertálás, de tuti megoldható. Youtube-ra is úgy tettem fel őket, simán konvertáltam, csak alul-felül volt egy kis fekete csík, de amúgy a TV-t is tudom használni erre, az 16:9-es és le tudom butítani HD-ra.

Írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy garantált 5Mbit feltöltést, 10Mbit letöltés mellett mennyiért tudnak biztosítani. Meglátjuk mit írnak. Kamera biztosan nem lesz, arra ne is számítson senki, mert éppen házátalakítás előtt vagyunk (várjuk az új szocpol-t, mint a messiást, mert kicsit el lett cseszve a hát belső elrendezése és kellene még szoba) és a gép kicsit hülye helyen van. Mindenesetre van remény arra, hogy lesz valami a streamelésből.

[ Szerkesztve ]

(#29247) Gyuri27 válasza diegho (#29246) üzenetére


Gyuri27
félisten

De nem csak játszol, hanem mondod mit miért?

Amd - Radeon - Ryzen

(#29248) szallasi007 válasza diegho (#29246) üzenetére


szallasi007
őstag

Azt nem tudom tudod e de a streamerek meg nem full screenbe streamelnek hanem ablak módban tehát úgy neked is mehetne 16:9-be viszont a sok troll miatt ajánlott két monitor vagy három. Egyikén játszol, a másikon nézed mondjuk a streamet így látod mit lát a néző a harmadikon meg magát az adminisztratív oldalt kezeled, már ha megoldható ;)

Ön topikban keresd meg rudit ő streamel két naponta, szerintem segít ha van kérdésed a hogyan működikkel kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

(#29249) diegho válasza Gyuri27 (#29247) üzenetére


diegho
nagyúr

Anélkül semmi értelme nem lenne. Természetesen mindent mondani fogok, ha összejön. Azt, hogy miért oda megyek, miért arra lövök, miért rontottam el, miért rontotta el más, mindent.

szallasi007 a több monitor nem gond, igaz csak egy van most, de nem tétel, meg van laptop, amin mehet a stream.

[ Szerkesztve ]

(#29250) Gyuri27 válasza diegho (#29249) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az jó. Más lilák is játszanak, de nemigen vagy nem mondják mit miért.

Azt lehet tudni kb milyen tankokkal (valami tematika lesz benne)?

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.