Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) sith7 válasza bullseye (#16100) üzenetére


sith7
nagyúr

ez igaz, de azt is elmondta már többször is, hogy unja már ugyanazt 1000x leírni, elmagyarázni ... ergo vagy nincs válasz, vagy rövid , de velős :)

egy időben pl. téma volt a "Melyik jobb ? A Ferdinand, vagy a Jagdpanther 2 ?" ... na, amikor már X. alkalommal lett megkérdezve ugyanez, az már nekem is sok volt ... gondolom ő ugyanígy van más kérdésekkel.

(#16102) Stigma.HC válasza Patrick76496 (#16007) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Látod? Van aki nem unja meg 1500 csata után a Type59-et :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16103) bullseye válasza sith7 (#16101) üzenetére


bullseye
addikt

Eeeegen. No én olyankor pl. nem válaszolok. :) Ha rosszabb napom van, akkor elküldöm keresőzni, de még akkor sem úgy, hogy utána 2 napig az legyen a téma, hogy ki hogyan fogalmaz (persze azért van aki eléggé rustleezi a jimmymet, de igyekszem ignorálni). Elég kontraproduktív ilyen szempontból tömören ám bunkón írni, csak mert siet/ideges az ember...

Szóval Diegho ilyen. Meg lehet szokni és kész. Néha úgy tűnik, hogy ő kifejezetten élvezi a konfliktusokat amiket ezzel okoz, hát akkor miért ne legyenek. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16104) sith7 válasza bullseye (#16103) üzenetére


sith7
nagyúr

Néha úgy tűnik, hogy ő kifejezetten élvezi a konfliktusokat amiket ezzel okoz

hát azért ezt nem hiszem ... :U

(#16105) scyllarus válasza Stigma.HC (#16102) üzenetére


scyllarus
veterán

Pedig Isten tudja, mit élvezhet rajta, mert szemlátomást nem tudja (azt sem) használni...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16106) Patrick76496 válasza sith7 (#16008) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ha jól emlékszem a WZ-n kívül minden másra azzal lőttem, de utóbbit biztos AP-val.

(#16017) Enzolord: Hehe. Emlékszem régen én is írogattam ilyeneket, amikor még anno zöld voltam. Ha kicsit jobban felbasztam az agyam, akkor olyanokat is, hogy nolife unicums, stb. :DDD

Amúgy Spin Tires-ben a ZIL kisteherautóról mindig a commanderetek neve jut eszembe. :)

(#16102) Stigma.HC: Reakcióm képekben kifejezve: [KÉP1] [KÉP2]

Basszus az rengeteg azzal a szarral, annyit még olyan tankkal sem mennék, amit szeretek. Amúgy az első szám gondolom az átlag tiert jelöli a playerspanel-en, az utolsóra nem bírtam rájönni. Az mi lenne? Egyébként látom te sem spórolsz újabban modokkal (de nem baj, jól teszed :) ).
- - - - - - - - - - - - - -
- Szomorú, hogy T10-ben a csapat 2/3-a a felét sem tudja lesebezni annak, amit én csinálok light tankkal.
- 50 120 stronk. Cucuska tudja bizonyítani, hogy mennyire jó ez a tank sidescraperre, legalábbis tanúja volt, hogyan pattintom le magamról így a T10-es lövegeket. ;]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#16107) Cucuska2 válasza Patrick76496 (#16106) üzenetére


Cucuska2
őstag

Jaaaajjjj, jó is volt, a végére már 'megbabonáztam' az E75-öt. De fúúúúj a stock T54. :DDD

Amúgy igen, én is várom az 50 120-at, nagyon jónak tűnik.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16108) szalai56 válasza bullseye (#16100) üzenetére


szalai56
senior tag

Nem mondasz igazat, mert az előző hosszászólásodban 15000-t írtál itt meg 15400 felett van. :O

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#16109) dfsz34 válasza Stigma.HC (#16102) üzenetére


dfsz34
őstag

A legelvetemültebb egy orosz, akinek 43e csatája van/volt IS7-el. Szép fejlett legénysége lehet.

(#16110) Bingisz


Bingisz
addikt

Eközben Ukrajnában

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16111) unravel


unravel
őstag

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#16112) Szepi1979 válasza Bingisz (#16110) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Elmentek lemosni a céges gépet. Van ez így.

“ nem kell mindig nyerni “

(#16113) wrett


wrett
csendes tag

Hali!
Tudna valaki segíteni? Az általam okozott sebzés kimutatása (balra fent) valamint a felspotolt tankok csillaggal való jelölése modok külön megtalálhatóak valahol? Vagy ha jól sejtem ezek csak az XVM mod részeiként érhetőek el?
Üdv!

(#16114) Stigma.HC válasza Patrick76496 (#16106) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Megtaláltam egy ideje a tökéletes mod összeállítást a játékban, azóta szinte csak azt használom. Amúgy én már a beta játék alatt is utáltam a gyári felületet.

(#16105) scyllarus Valamit biztos ha ennyire szereti, legalább élvezi vele a játékot, ami igen fontos dolog.

(#16109) dfsz34 Hát nekem összesen nem tudom mikor lesz annyi csatám, nem hogy egy tankkal. Három év alatt csináltam 14.000 csatát :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16115) emre válasza Patrick76496 (#16106) üzenetére


emre
veterán

Bocs, hogy nem mentem szakaszban de Scheff-el húztuk az STA-a-t, nem akartam kihagyni, meg steam-elt is.
Most még egy pár napig ezt az ágat tolom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16117) wrett válasza #40993792 (#16116) üzenetére


wrett
csendes tag

Köszi a választ Zsolt!

(#16118) bullseye


bullseye
addikt

Emlékszik valaki esetleg, hogy a mod pack által magyarra változtatott nyelvet hogyan lehet visszavarázsolni?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16119) emre válasza bullseye (#16118) üzenetére


emre
veterán

Csak tippjeim vannak. Vagy a lancserben állítsd vissza angolra, és / vagy ezután a res/text mappából az angol fájlokat pakold át a resmods-ba.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16120) mefistofeles

Húzódoztam mindig a medium tankoktól mint ördög a szenteltvíztől de ez a T28 egy istencsászár, hihetetlen jó közepes harckocsi! Minden csatában megállja a helyét, elég mozgékony is és bár kicsit durrant de MINDENT átüt! (az 57 mm-es ZIS-4 van fent) Legalább is én még nem nagyon találkoztam olyan ellenféllel akit nem sebzett. Sok nagyhírű TD pattan a komolyabb vasakról de ez a mitugrász mindent gyaláz.
Tudnátok ajánlani még jó, mozgékony mediumokat? (olyan T 4-5 egyenlőre) Vagy véletlenül belenyúltam a legjobba?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16121) #43783936 válasza mefistofeles (#16120) üzenetére


#43783936
törölt tag

Cromwell kötelező darab, bár az már hatos. :)

(#16122) mefistofeles válasza #43783936 (#16121) üzenetére

Köszi! :R Hallottam már róla jókat....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16123) bullseye válasza emre (#16119) üzenetére


bullseye
addikt

Köszi, az átmásolás simán megoldotta. Szép lassan rendben lesz a mod pack, mondjuk 1 nappal a 9.2 előttre. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16124) unravel


unravel
őstag

Hatos tankkal sikerült egyedül kicsipegetnem egy keményfejű T29-t, úgy hogy csak 1x talált el. :K

¯\_(ツ)_/¯

(#16125) csapee válasza unravel (#16124) üzenetére


csapee
senior tag

Replay van?

Csapee

(#16126) emre válasza csapee (#16125) üzenetére


emre
veterán

Nos igen, igazából az az érdekes hogy hogyan csinálja valaki, mert abból lehet tanulni, bár engem mem érdekel túlságosan. Azért talán nem árulok el titkot, több játékost is ismerek akinek nem okoz különösebb gondot az eggyel magasabb tier elleni küzdelem. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16127) unravel válasza csapee (#16125) üzenetére


unravel
őstag

Van.

¯\_(ツ)_/¯

(#16128) csapee válasza unravel (#16127) üzenetére


csapee
senior tag

Ha nem publikus akkor ugyse hiszem el;]

Csapee

(#16129) unravel válasza csapee (#16128) üzenetére


unravel
őstag

Az legyen a te dolgod. Abba azért gondolj bele, hogy mi okom lenne nem igazat írni?
Egyébként én is alig hittem el, nem volt sok ilyen eddig nekem, pláne T29-el.

¯\_(ツ)_/¯

(#16130) emre válasza unravel (#16129) üzenetére


emre
veterán

Az nem titkos milyen tankkal sikerült elintézni azt a feltételezem nem afk T29-est?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16131) #43783936 válasza unravel (#16129) üzenetére


#43783936
törölt tag

A T29 könnyű célpont hatos meddel, ha egyedül van, és van elég hely manőverezni, vagy ha nem rád figyel.
Bemész mellé vagy mögé és ledarálod.
Hatos meddel kv-4 , szerintem az a teljesítmény. :)

(#16132) Midway


Midway
senior tag

De utálom az ilyen e-penisz noobokat.
Csak golddal lő. (gondolom a többivel is)
Azt hiszi pénzért minden van... :(((

(#16133) scyllarus válasza mefistofeles (#16120) üzenetére


scyllarus
veterán

És most képzeld el milyen volt, amíg a KV-1 ágyúja volt rajta... Az első Top Gunomat azzal szereztem, csak a nerf után adtam el, a KV-1 kifejlesztése után is sokat játszottam vele.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16134) Bingisz válasza Midway (#16132) üzenetére


Bingisz
addikt

MI ezen az e-pénisz noob?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16135) mefistofeles válasza scyllarus (#16133) üzenetére

Az az érdekes, hogy ha a kis sebzést leszámítjuk akkor (nekem legalább is) sokkal hatékonyabb mint a KV. Gyakorlatilag ha kapásból rálövök egy V,VI-os vasra akkor is átüti (persze gold nélkül) Egyetlen tankommal sem tudok annyira hatékonyan sebezni (itt most nem a puszta HP mennyiségre gondolok) mint ezzel. Nálam ez a jó "sebzési képesség" simán kompenzálja a nagyobb sebzés hiányát. Mondjuk minden tankomon a gyorsabb, nagyobb átütésű, kisseb sebzésű lövegeket preferálom!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16136) dfsz34 válasza unravel (#16124) üzenetére


dfsz34
őstag

T49-el is kicsipegettem már T29-t kb 70% hp-ját, de akár az egészet is le tudtam volna szedni. Erlenberg encounter módban, amikor egy zászló van a városban. Kijött a város szélére, az oldalát mutatta én meg adtam neki, kétszer a láncát is leszedtem. Nem spotolt közben egyszer sem.

Szóval igazából az, hogy kiszedsz egy nagy tankot még kb nulla információ. Nem is értem, ezen miért kell meglepődni vagy mi ennek az információ tartalma? Komolyan mondom. Napjában ez nagyon sokszor előfordul.

Ha csináltál valami nagyon trükköset vagy okosat, akkor meg jöhet replay vagy legalább magyarázd el.

A tornyán a gyenge pontot csipegetted vagy mi volt ebben a nagy dolog?

(#16137) mcwolf79 válasza dfsz34 (#16136) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én sem értem,miért nagy szám,hogy kilőtt egyedül egy egyel magasabb tier tankot :U

Ha valami nagy trükk vagy csalafintaság lenne a dologban megérteném, de ugye replay nincs róla (pontosabban nem láttuk),hogy ellessük és megcsodáljuk a dolgot :U Még azt sem tudni, mivel vitte véghez.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16138) unravel válasza dfsz34 (#16136) üzenetére


unravel
őstag

"Napjában ez nagyon sokszor előfordul."
lol. Bocs, hogy örültem magamnak egy kicsit.:) Sokszor fordul elő hogy magasabb tierű nehéztankot aminek kemény a páncélja egyedül semmisítesz meg? Nagyotmondásból jeles.
Már azért se adok visszajátszást mert álszentek vagytok, hogy "engem nem érdekel" "mi abban a nagy dolog?", mégis a fél wot topik reagált rá. Megtartom magamnak. Úgyse nagy szám. lol.

¯\_(ツ)_/¯

(#16139) dfsz34 válasza unravel (#16138) üzenetére


dfsz34
őstag

Mindent értek, kösz :)

(#16140) Stigma.HC válasza unravel (#16138) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

A másik fele meg tesz rá magasról :DDD És gyakran meg is értem.

Ejj, közben zárolták a fiókom egy órára.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16141) unravel válasza dfsz34 (#16139) üzenetére


unravel
őstag

Ezt már szeretem.

¯\_(ツ)_/¯

(#16142) emre válasza unravel (#16138) üzenetére


emre
veterán

Milyen fél topik? Ugyan már. :N Tudod itt többen vannak olyan véleményen (én is) hogy jobbtól nem szégyen tanulni. Nekem egy ilyen kép is elég lenne, meg már kérdeztem milyen tankkal voltál, de mivel arra sem kaptam választ így számomra (is) sajnos teljesen hiteltelen vagy. Nem is értem mi a francnak írogatsz ide.

A kép egyébként egy baromian unalmas STA-1 replay-ből volt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16143) zozyk


zozyk
addikt

Szeretek nyerni,de nem így...15:0

(#16144) zozyk


zozyk
addikt

Soha nem leszek jó játékos,annyira ingadozó a játékteljesítményem... :(
Az is csoda,hogy bezöldültem... :(

[ Szerkesztve ]

(#16145) bullseye válasza zozyk (#16144) üzenetére


bullseye
addikt

Mi ad ilyen szép listát?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16146) zozyk válasza bullseye (#16145) üzenetére


zozyk
addikt

vbaddict.net Active Dossier Uploader

[ Szerkesztve ]

(#16147) unravel válasza zozyk (#16144) üzenetére


unravel
őstag

No para. Enyém is ilyen.

¯\_(ツ)_/¯

(#16148) emre válasza unravel (#16147) üzenetére


emre
veterán

vagy nem

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.