Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) Simi37 válasza Enzolord (#16593) üzenetére


Simi37
őstag

Nem fogják odaadni...kapsz helyette egy másik 10est. Kb 2 héttel ezelőtt volt téma és akkor meg lett vitatva h nem adják oda. De ki is írták vmi hivatalos helyre... :))

Na megvan mi lesz az angol heavy és med helyett! [link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#16602) Simi37 válasza Simi37 (#16601) üzenetére


Simi37
őstag

Szerkidő lejárt.

Legalábbis amikor téma volt akkor még ez volt (nem 100%os de valószínű) kilátásban azóta nem tudom, h változtattak-e a döntésükön.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#16603) Enzolord válasza Simi37 (#16601) üzenetére


Enzolord
addikt

It is not decided yet whether it will be given for free.
Ergo vagy ingyen lesz, vagy nem, még ninc s eldöntve.. Szó nincs konstans tagadásról... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16604) Antonius1978 válasza Enzolord (#16595) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor majd egyszer mikor jatszani tamad kedvem a Maussal rad irok :DD

(#16605) Enzolord válasza Antonius1978 (#16604) üzenetére


Enzolord
addikt

Okok.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16606) sith7 válasza Timyyy (#16600) üzenetére


sith7
nagyúr

bizony :K

(#16607) scyllarus válasza Patrick76496 (#16570) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is most fejlesztettem ki az ISU-t,
De a SU-152 ágyúja szuperpontos :C

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16608) Simi37


Simi37
őstag

Kezd elkapni az agyf@sz!

IS3 majdnem max dmget küldött aztán megint jóval átlag fölött...Én meg alatta lőttem vagy át sem ment -.-

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#16609) skopy


skopy
tag

Valaki használ ilyen kütyüt, vagy ehhez hasonlót ?
Szeretnék beszerezni egyet, csak kíváncsi vagyok hogy mennyire lehet hasznos.
Más játékkal nem igazán játszom, tehát csak a wot -ra kellene.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#16610) csapee válasza skopy (#16609) üzenetére


csapee
senior tag

Hat ide en ereztem meg szukseget, eleg keves gombbal lehet iranyitani...

Csapee

(#16611) Flayer


Flayer
senior tag

Bemutatom az új német titkos fegyvert a mobil ballisztikus rakéta indító járműt! :))
Valaki látott már ilyet?! :U

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#16612) bigobert válasza Flayer (#16611) üzenetére


bigobert
tag

Igen.

(#16613) Dr_Syrex válasza Flayer (#16611) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Hát igen, a kenyérpirítónak van ám löveg emelkedése :) Mondjuk a képen látható román terminátor az ellenfél helyett biztos csak a madarakat próbálta meglőni. Igazi haszontalan paradicsom :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16614) Dr_Syrex válasza Simi37 (#16608) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az ott alaptorony rajta, ha jól látom (szinte minden átlövi). Az közelharcban szinte semmit sem ér, bár én nem váltottam ki free xp-ből, mert gyorsan összejött a fejlesztett változat.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16615) macipajti válasza skopy (#16609) üzenetére


macipajti
tag

Szia!

Szeged környéke adok-veszek-en abridabri
pont egy ilyen árul :C
[link]

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#16616) cscsali válasza skopy (#16609) üzenetére


cscsali
tag

Persze. Alap. Nélküle már nem is megy :D
Bár nálam egy Logitech G13 figyel 3-4 éve.
Előtte is volt egy kezdetleges verzió vmi más gyártótól. 5-6 évet kihúzott az is.
Ez kellemesen kézreálló darab, szeretem.
Ráadásul hasznos, hogy látom ts-en ki beszél éppen a kijelzőjén. Cw gyakorlóban jól jön :)

[ Szerkesztve ]

(#16617) skopy válasza macipajti (#16615) üzenetére


skopy
tag

Igen, köszönöm, de szinte új áron árulja, bár már engedett belőle :R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#16618) bullseye


bullseye
addikt

Szülinapi hétvége
dupla xp győzelemért, még dupla a legényeknek, és -15% T8-T10 minden nem prémiumra
A top of the tree meg a 215b, azaz az angol nehéztankok

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16620) Dr_Syrex válasza bullseye (#16618) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A 15% nem hangzik rosszul, bár épp hogy csak elkezdtem gyűjtögetni megint a kreditet a Maus - RHM - ST-I megvétele után. :)
De az igazi probléma az, hogy napok óta kifogytam az akciós kis javítóból és a -3000-ek befigyelnek majd minden csata végén :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16621) bullseye válasza Dr_Syrex (#16620) üzenetére


bullseye
addikt

Természetesen az is lesz -50%-on, ha jól emlékszem.
Meg a képzésből is valamelyik, álca, garázshely, ilyesmi szokásos...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16622) AMD Power


AMD Power
titán

Csak nekem tűnik úgy ,hogy jóval gyorsabb lett a játék?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16623) Enzolord válasza AMD Power (#16622) üzenetére


Enzolord
addikt

Asszony biztos kicserélte a gépet egy sokkal jobbra, míg aludtál.... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16624) NÉMÓ510 válasza AMD Power (#16622) üzenetére


NÉMÓ510
tag

Kb 30% a gyorsulás nálam.(fps mérő szerint)

Gundel Takács Gábor: Nem lehet könnyű sors ideges edző szájában rágóguminak lenni

(#16625) AMD Power válasza NÉMÓ510 (#16624) üzenetére


AMD Power
titán

Igen nagyjából nálam is reális ez a növekedés.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16626) Patrick76496


Patrick76496
őstag

(#16571) bullseye, (#16607) scyllarus: Néha tényleg beadja 600 m-ről is, de az esetek nagy részében még 300-ról is mellélő. Mondjuk KV-2-vel sokkal könnyebb dolga van az embernek, mert azzal könnyű kifordulni a sarkon, lőni és már menni is. Ezt a SU-152-vel és az ISU-val nem ilyen könnyű kivitelezni. Plusz a KV-2-nek gondolom kisebb a szórása toronyfogatás közben, mint a TD-knek forgás után. Utóbbiakkal nagyon lassan megy a célpontok bemérése.

Én az IS-7-et hívom dedikált sniper tanknak, 90% vele a találati arányom. :D

(#16573) sith7: Elhiszem, már nagyon várom, csak sajnos hosszú az út odafelé. :(
- - - - - - - - - -
- Team Battle hazánk fiai ellen
- "A light-ok élete nem csak játék és mese" avagy stronk T10 leosztás
- ZWACK VS KAZNA 15-5

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#16627) Dr_Syrex válasza bullseye (#16621) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Csak a felszerelések vannak akcióban, a fogyóeszközök sajnos most nem. A következő event-ben biztos lesz majd, addig csak elleszek valahogy :)

(#16626) patrikgtaivs
A magyar társaság nehezen viselte az eredményt? :D

Szépen elvertétek a kaznásokat, grat. Látom, már aktívan toljatok a stronghold módot :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16629) mefistofeles

érdekes.....
Már tegnap óta fent volt a 9.2 egy alap hangárral, aztán feldobtam a full fekete hangárt. Szépen meg is jelent aztán ma kb. az 5. csatám után megint bejött egy ilyen tipikus wg-s flitteres csicsamicsa hangár. Gondolom ez megint levakarhatatlan egy ideig......

más...
Lehet röhögni de életem egyik legjobb csatáját nyomtam egy T28-al! Low tieresként 1400 HP damage (+300 scout) és négy kill!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16631) mefistofeles válasza #40993792 (#16630) üzenetére

A tank ász (persze jól esik) de nálam sem a játék egyedüli célja. Mostanában inkább arra megyek, hogy a sebbzésem megfelelő legyen. Én úgy szoktam viszonyítani, hogy ha 2x (a saját HP-m hez képest) az elmegy a 3x vagy több az rendben van.
A röhejest azt a tierre értettem, sokan nem nagyon becsülik ha nem T8-10 ben érsz el valamit.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16632) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Gondolkodóba estem, hogy visszatérek, látva az akciókat le is töltöttem a pöccst, aztán gondoltam veszek egy 9-est, ha már le van akciózva. Eladtam pár tankot, meg cuccot, úgyhogy van egy kis zsém (3,2 misi). A kérdés: 50-120 vagy ST-1? Nagy a dilemma. Asszondják az 50-120 szar, az ST-1 istenkirály. Mindkettővel toltam sokat teszten, 50-120 nagypuskával nem vészes, csak a semmi kitéríthetőséget felfelé szokni kell. ST-1 meg tényleg istenkirálycsászár. Na viszont, az IS-4 engem abszolút nem érdekel, az 50B viszont annál inkább... Nos? :DDD

Más: Ha már itt vagyok... Lusta disznó vagyok utánakeresni. :B Mi változik (lényegesebb dolgok) a 9.2-ben ezen a bunkeres szaron kívül?

[ Szerkesztve ]

(#16633) Stigma.HC válasza Tomi0703 (#16632) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

50B fele menj. Jó az, én is már a BDR-nél tartok pár csatával :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16634) emre


emre
veterán

ezzel be is fejezem mára :DD

ha valaki kíváncsi lenne rá replay

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16635) Timyyy válasza emre (#16634) üzenetére


Timyyy
őstag

Nick csere? :)

(#16636) emre válasza Timyyy (#16635) üzenetére


emre
veterán

Ja, meguntam lekoptatni a törököket.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16637) Timyyy


Timyyy
őstag

Most, hogy akciósak a 8-9-10-es szintű tankok, ha el akarok adni egy 9-est, kevesebbet kapok érte?

(#16639) Timyyy válasza #40993792 (#16638) üzenetére


Timyyy
őstag

Ajj, pedig jó lenne az ára a 10-es tankba. :U

(#16641) virkir


virkir
veterán

Most látom megint volt egy update.
Modokkal hogy állunk? Mennyire cseszték szét megint?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16643) Timyyy válasza virkir (#16641) üzenetére


Timyyy
őstag

WotHungary-n már fent van szinte minden mod, 7-et használok, mind jó.

(#16644) mrszitya válasza virkir (#16641) üzenetére


mrszitya
senior tag

A zoom és/vagy célzó modokkal lehet probléma, ha nem friss verziót teszel fel. Aztán a hangárt prém változatra átkapcsoló script mod 9.1-es verziója sem volt jó az új patch-hez.
Az (Aslain) XVM első kiadása pedig csúnya FPS-zuhanást hozott nálam. Legalábbis feltételezem, hogy ő volt az oka, mivel a legfrissebb verzióval stabilizálódott a helyzet.

Esetemben az előző patch kevésbé volt problémás, ott kb. mind a nagyjából 15 modom működött copy & paste-val. :)

(#16645) AMD Power


AMD Power
titán

Végre egy jó csata! :) :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16646) Timyyy válasza mrszitya (#16644) üzenetére


Timyyy
őstag

Ezeket használom 9.2-re, mind jó:

(#16647) virkir válasza mrszitya (#16644) üzenetére


virkir
veterán

köszi, köszi
Az előtted szólóknak.
Zoom-ra megvan a link akkor azt cserélem és lényegében az xvm-en kívül már mást nem is nagyon használok.
Ahhoz a 3 körhöz amit manapság játszok havonta minek is kéne más :)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16648) emre


emre
veterán

Jó lesz ez az angol szutyok. replay
Kár hogy még nem fullos, (középső löveg, fejlesztett lánc, és torony, stock motor).

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16649) bullseye


bullseye
addikt

Arra lehetetlen rávenni valahogy a játékot, hogy a prémium tankomban az átképzendő (azaz 90%-on álló), de 2 skilles legénységi tag kapja az extra XP-t, és ne a saját 100%-os, de még az első skillt gyúró legény?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16650) lnk


lnk
aktív tag

Hála Istennek nem sokszor maradok 5 Ht-val szemben egyedül :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.