Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) scyllarus válasza mefistofeles (#16500) üzenetére


scyllarus
veterán

Van. Pontosan nem tudom, mert nem csinálok ilyet, de úgy tudom, levonnak rendesen.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16502) mefistofeles válasza scyllarus (#16501) üzenetére

Még én sem csináltam, csak épp az előbb volt egy olyan szitu, amikor már eldőlt a meccs (asszem 14-8 ra mentünk) egy szem arty maradt aki fel volt spotolva és vagy öt társunk már bőszen ment kivégezni, én pedig olyan messze voltam, hogy esélyem sem volt lekapni őt. Na akkor merült fel bennem a dolog de nem léptem ki......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16504) Departed válasza #40993792 (#16503) üzenetére


Departed
őstag

Kharkov nagyon tud laggolni. :K De legalább jó a zenéje, meg emlékezetes volt az ÁSZ-om 110-zel is rajta. :D

(#16506) #43783936 válasza mefistofeles (#16500) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egyszer volverinenal sand riveren 5 killel és 1500 körüli sebzéssel kiléptem, mert már az utolsó ellent hajszolta a csapat.
120 xp-t kaptam prémmel. :W

(#16507) scyllarus válasza #40993792 (#16503) üzenetére


scyllarus
veterán

Az avast egyszercsak úgy döntött ma, hogy kell a procim 85 %-a neki.T9-es csatában a Jagdpantherrel 3. lettem sebzésben 1500 körüli értékkel úgy, hogy 11 fps-em és 90-es pingem volt végig. Én értem vissza bázist védeni, kilőni a foglaló Tigert, úgy, hogy 25 fokonként fordultam. A többiek vajon mi a rákot csináltak?

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16508) Patrick76496 válasza Bingisz (#16472) üzenetére


Patrick76496
őstag

1. A Futurama (a Simpson család alkotójának egy másik műve) egyik szereplője.
2. Első T10-es TD-nek bőven jó, kellett már egy nagy alfájú tank, eddig az IS-7 rendelkezett a legtöbbel a garázsban lévők között. A 113 is használható. De más véleményére magasról szarni kell, mert neki kevesebb a WN8-a 60-70-nel és csak ez a lényeg. :R

(#16475) Zsolt_72: Ha már így írod, üdv a klubban. Én is 196 centi magas vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#16509) nemeth989 válasza mefistofeles (#16500) üzenetére


nemeth989
senior tag

Pontosan, hogy most van-e azt nem tudom, de ha jól rémlik a wg befog vezetni egy rendszert, ami figyeli az ilyet, a csata vége előtti kilépést, és xp megvonását fog hozni, meg talán kredit büntetést. Mert ugye vannak olyan playerek, akik előszeretettel használják ezt a módszert, mikor a vég elkerülhetetlen számukra.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#16510) Bingisz válasza Patrick76496 (#16508) üzenetére


Bingisz
addikt

Áhh, értem, szóval azért játszottál velük összesen 20 kört, mert jók. OK. :P :B

Ne válaszolj rá, tudod, hogy csak húzlak. :B

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16511) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

A wotreplays-en hogyan kereshetem meg azokat a csatákat, ahol szerepel a nevem? A múltkor ez valahogy egész könnyen ment, most meg nem találom. :B

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16512) emre válasza Dr_Syrex (#16511) üzenetére


emre
veterán

jobb felső sarokban az ingame nick-ed mellett lehet névre és klánra is keresni

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16513) mefistofeles válasza nemeth989 (#16509) üzenetére

Teljesen egyetértek egyébként azzal, hogy aki kilép az nem kapjon teljes XP-t de én pont akkor tapasztalom a dolgot mikor győztes csapatban vagyok. A butaságukat még az is tetézi, hogy gyakorlatilag 1-2 másodpercet kellene várniuk. Szinte mindig ilyen szituban lép ki egy játékos. Nem hiszem, hogy játszottam olyan napon amikor ne fordult volna elő 3x, 4x!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16514) Dr_Syrex válasza emre (#16512) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Azt néztem is, viszont csak azt a replayt dobja ki, amit én töltöttem fel. Elvileg azt is egvyszerű megnézni, hogy milyen csatákban bukkant fel a nevem, de most ez nem akar összejönni.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16516) mefistofeles válasza #40993792 (#16515) üzenetére

Én nem egy hete, hanem hónapok óta tapasztalom. Pedig tényleg olyan keveset kéne várniuk.... gyakorlatilag a legtöbbször ahogy kiírodik, hogy egy csapattárs feladta a harcot (nyertesként ugye) már vége is a csatának. Nehéz elhinni, hogy ennyire nem veszik észre mennyit buknak 1-2 másodpercen.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16517) sith7 válasza #40993792 (#16515) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha ráérzel az ízére, akkor majd a nehéz tankokkal lesz furcsa menni :K

Az irány pedig tökéletes :)

(#16518) scyllarus válasza #40993792 (#16515) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is látom párszor, de nem értem. Én azért szoktam gyorsan ugrálni (szigorúan csata után!) a következőre, mert farmolom az xp-t/kreditet valamire. Ha bukom az eredmény nagy részét, akkor mi értelme lenne?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16519) diegho válasza scyllarus (#16518) üzenetére


diegho
nagyúr

A végig afk játékosokat a csata vége előtt "kiteszi" a játék, hogy ne lehessen afk farmolni.

(#16520) Enzolord válasza diegho (#16519) üzenetére


Enzolord
addikt

De ezzel azokat szívatja meg, akik benn voltak a csatában, nem?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16521) scyllarus válasza diegho (#16519) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszönöm, így már világos.

Enzolord: nem, a többieket az afk játékos szívatta meg, a csata vége előtt már mindegy, hogy bent van, vagy nincs.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16522) Enzolord válasza scyllarus (#16521) üzenetére


Enzolord
addikt

Ja, ok, tehát afk farmolni, itt afk-ként farmolni nem lehet, nem pedig afkkat farmolni.. Így már tiszta világos.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16523) scyllarus válasza Enzolord (#16522) üzenetére


scyllarus
veterán

Ja, értem, mire gondoltál. Afk-kat farmolni lehet (amíg bent vannak), a múltkor - némi egyébbel megspékelve - tankászt hozott az AMX12t-vel az afk AMX 50 120-ba belevert 1450 sebzés :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16524) bigobert


bigobert
tag

Nem egy nagy teljesítmény, de jött egy érdekes medál :)

[de Langlade's replay]

[ Szerkesztve ]

(#16526) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Elővettem most egy kicsit a másik accontot játszani! :U
Hát rendesen én éreztem magam rosszul annyira könnyű volt nyerni!Ja nem trollágyúval voltam!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#16527) Flayer válasza #40993792 (#16515) üzenetére


Flayer
senior tag

Grt hozzá! :R

Én is ezzel szenvedek meglegyen t 44 de az még fényévekre van!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#16528) sith7 válasza Flayer (#16527) üzenetére


sith7
nagyúr

Meglesz az hamar, a T54 -et, pedig mindenki a garázsába betonozza egy életre :K

(#16529) Enzolord válasza Flayer (#16527) üzenetére


Enzolord
addikt

A t44et sem fogod kedvelni, ha a 43 nem kedves Neked, de a T54 az bitang egy dög lesz, azt én is imádtam...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16531) Flayer válasza Enzolord (#16529) üzenetére


Flayer
senior tag

Azaz igazság eddig leginkább TD-tem és heavy vonalon játszottam leginkább!
Most kezdem tanulgatni még ezt a medes tankozást és így elsőre meglepett kicsit jobban kell mozogni,megkerülni a enemyt ha sebezni akarom! :))
Esteleg akkor ne az orosz medekkel kellett volna kezdenem?! :U

Zsolt_72 !

Nekem sokáig megvolt az IS de egy időben nekem mindenről pattant semmit nem talált el engem persze minden belőtt így eladtam!Visztont a t 29 én is hajtok bár még előtte M6 is meg kell szereznem!
Más!

T49 milyen cuccck és skillek érdemes adni?!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#16532) Enzolord válasza Flayer (#16531) üzenetére


Enzolord
addikt

Igazából nem rosszak az orosz medek, szóval ne add fel, csak a harcmodort kell jól megválasztani..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16533) jozefgucci1 válasza Flayer (#16526) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A minap én is megvettem- visszavettem a kicsikét és mentünk egy kört klántársammal . Ketten 14 -et szedtünk ki az ellenből nagyon adta . Nagyon nagy élvezet ezzel menni :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16534) unravel


unravel
őstag

Great European Random No. 13
Zolika_tm (T95) yolo :))

¯\_(ツ)_/¯

(#16535) wrett válasza unravel (#16534) üzenetére


wrett
csendes tag

Király!

(#16536) Patrick76496 válasza Bingisz (#16510) üzenetére


Patrick76496
őstag

Amúgy ismersz, mennyire szeretek T10-ben játszani. Mostanában amúgy sem játszottam sokat, szerencsére volt jobb dolgom.

Orosz medes témához:
Én pár hete elkezdtem vacillálni, hogy visszaveszem a T-44-et és/vagy a T-54-et. Végül a legelső T8-as medemet (ami egyben a legelső T8-as gépem is) vettem vissza. Eleinte nagyon szarul ment vele (állandóan T10-be dobálta), de mostanára már úgy vagyok vele, hogy jó vétel volt. Gyakorlatilag egy buffolt Type 59, a kicsivel gyengébb átütésen és a páncélon kívül szinte mindenben jobb nála.

Legalább ennek van egy kis gun depression-je és a lőszere is jóval olcsóbb, mint a T-54-nek. Plusz mivel 9.2-ben buffolják a ROF-t, így még jobb lesz. De a legjobb tank ezen az ágon még mindig a kis T-34. :))

Egy nap a T-44-gyel:
Egy nap a T-44-gyel

Mostanában lehetetlen nyerni. Ugyanazon nap összesítője.

Más: Csak nálam nem működik a szöveg formázása és a smiley-k beillesztése? Nem jó ez így, hogy kézzel kell írni a "kattintható kódokat".

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#16537) Borote válasza Patrick76496 (#16536) üzenetére


Borote
addikt

Chrome topicban találtam meg rá a megoldást.
AdBlock-ban vedd ki az easylist-et.

(#16538) patrikgtaivs: örömmel ;)

[ Szerkesztve ]

(#16538) Patrick76496 válasza Borote (#16537) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszönöm, most már jól működik! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#16539) wrett


wrett
csendes tag

10 kill, Pool's medal, bár csak 5-ös tier.
PZIV troll gun, ez való nekem! :DD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16540) unravel


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#16541) csapee


csapee
senior tag

Ez mekkora mm már? Az külön vicc hogy a Maus sebzett vmi 2400-at, de még a cap körig sem jutott el:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#16542) mefistofeles

Kezdünk egyre jobban összebarátkozni a Jagdpanzer IV-el! Többen riogattatok a stug III-után (még mindig a kedvencem) de ez is egyre kezesebb! Már jönnek a szép sebbzések, killek ahogy illik. Mondjuk még mindig messze a legrosszabb a winrátám vele de nem érdekel. Szeretek őkelmével küzdeni még úgy is, hogy gyakorlatilag mindig low tieresek a vele játszott csaták. Most már nagyon várom a JPanthert!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16543) mcwolf79 válasza mefistofeles (#16542) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én rühellem :W
Valahogy nekem TD-nél nem bejövős a sok "kicsit" sebző lövés. TD-nél én azt szeretem, mikor egyet durrantok,de azt megérzi az ellenfél (kivétel WTE100 ;) ).
Várom már a JPanther-t, csak az a baj, hogy ezzel a gyökér TD-vel a duplázókat sincs kedvem letolni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16544) mefistofeles válasza mcwolf79 (#16543) üzenetére

Nem a csúcs de használható.... :D
Te is a JPanther előtt vagy éppen?
Mondjuk az tény, hogy a sebzése (főleg amilyen csatákba dob) kis túlzással szúnyogcsípés....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16545) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Nem tudjátok, mikor jön a 9.2 (melyik nap)?

(#16546) Bingisz válasza kicsitrash (#16545) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerda vagy Csütörtök.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16547) kicsitrash válasza Bingisz (#16546) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Köszi. Remélem csütörtök :)

(#16548) xenom0rph válasza kicsitrash (#16547) üzenetére


xenom0rph
őstag

Remélem szerda lesz. ;]

halahala

(#16549) Flayer válasza mefistofeles (#16542) üzenetére


Flayer
senior tag

Nekem megvan a jp,jp2,jagtiger is!
Stug 3 most is ott van a garázsban viszont jagpz 4 amint. lehetett megszabadultam!:)

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#16550) sith7 válasza xenom0rph (#16548) üzenetére


sith7
nagyúr

remélem vagy :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.