Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) Stigma.HC válasza emre (#16398) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pedig mostanság a tomatokra jobban lehet számítani ha minden igaz :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16404) emre


emre
veterán

ez vajon milyen acc?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16405) sith7 válasza #40993792 (#16403) üzenetére


sith7
nagyúr

Az a helyzet, hogy a fél életét lefaragtam már, ... már csak ki kellett volna lőni ... szerinted mikor lőtt ?
A frag kellett neki :((

(#16406) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Egyre jobban tetszik ez a SU152. Nyolc Su152 csata átlaga ez lett:

Szépen húzza ez is a statot, de persze csak úgy hogy tier9 csatákban töltöm az aranyat. Tier7-8-ban mehet a HE, persze ha nem felejtem el átváltani csata elején. A legszebb amikor az indian panzer tornya kapott egy 940-es sebzést. Még a hangárban is küldött két üzenetet... :))

Ja és most játszottam egy Himmersdorfot MrScheff-el. Ment tigrissel mint egy meszes. Alig értem utol a Su-val.
Bocs hogy leszorítottalak Scheff...

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#16407) TESCO-Zsömle válasza mefistofeles (#16392) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha élvezettel játssza a játékot, akkor feltétlenül, hisz erre találták ki.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16409) ng0ofy válasza #40993792 (#16408) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Az lassabb volt, konyebb eltalalni :D

Egy nekem is van, szerintem a kamikaze utan a legjobb medal :)

(#16411) bigobert


bigobert
tag

Elég sokat lehetett itt mostanában olvasni a T49-ről, így részben hogy egy barátomnak legyen társa a camp... td-zésben, részben hogy kielégítsem az érdeklődésemet, én is kipróbáltam.

Kimaxolva elég OP. replay Egyedül a lassú toronyforgása, ami feltűnt, illetve hogy kevés a lőszer. Tényleg csak így lehet lefojtani a teljesítményét?

Ezt nem akarták nerfelni?

(#16412) #43783936


#43783936
törölt tag

Közvélemény kutatás:
Vajon kötsög dolog az ellen két fullgolddal nyomuló, (mindkettő 5 killes) utolsó túlélő heavyjét kamu pozíciókkal etetni a saját egylövéses csapattársam helyzetéről, aki mellesleg utolsó túlélőként a bázis mellett rettegve várja a véget, csak hogy döntetlen legyen a csata? ;]

Szegények annyira hajtottak a TopGun plecsnire, hogy még az órára se figyeltek, és négy percig nyargalásztak a pályán az instrukcióim szerint. :P

(#16414) #43783936 válasza #40993792 (#16413) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én a chaten is harcolok. :)
Ma megkérdeztem az ellen Churchill3-át hogy milyen a tank, mire befejezte a válasz megírását, lebontottam a saját churchill3-ammal.
A válasz megírása közben nem jutott ideje holmi lövöldözésre. ;]

(#16415) Departed válasza #43783936 (#16414) üzenetére


Departed
őstag

Az 5-5 killes dolog attól függ, hogy pro játékosként alacsonyabb tier-ben aláztak, vagy T10-es csata, esetleg jól teljesítő nem túl jó játékosok. Ha az első, akkor hajrá, vezesd csak félre őket. :D

A Churchill-es fazon meg nagy észlény lehetett ha olyan helyen válaszolgat ahol szét tudod lőni. :P

(#16417) #43783936 válasza Departed (#16415) üzenetére


#43783936
törölt tag

30000 csata fölöttiek voltak.
Egy kv-1 és egy vk volt.
Természetesen mindkettő hátulról csipegette az ellent golddal. :U

(#16418) Departed válasza #43783936 (#16417) üzenetére


Departed
őstag

Akkor ügyesen elbántál velük, szép volt. :C

(#16419) Magany válasza #43783936 (#16414) üzenetére


Magany
tag

He he ez jóóóóóó :C

(#16420) #43783936 válasza Magany (#16419) üzenetére


#43783936
törölt tag

Van aki a killért, van aki a statért, játszik, de az én fő célom az ellen szivatása és ehhez minden aljas trükköt bevetek. ;]

(#16421) Flayer válasza #43783936 (#16420) üzenetére


Flayer
senior tag

Én néha még lélekzetet sem veszek 1 vs 1 csatánál nemhogy leálljak chetelni!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#16422) #43783936 válasza Flayer (#16421) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tudtam hogy merre van, csak arra vártam hogy felvillanjon, már előre beírtam a kérdést is. :D

(#16423) Patrick76496 válasza emre (#16308) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kedv az van hozzá, csak túl kéne valahogy jutni a 132-n. :O Amúgy szvsz jobb a T-54-nél.

(#16321) unravel: Tökéletes csapat... ha a kiserdőbe rakja az embert. ;)
- - - - - - - - - - - - - -
- Keresd a hibát. Kicsit sem beteg a srác.
- Ezt meg csak mert szeretjük az antiZWACK-os embereket
- Az ilyen meccsek meg imádni valóak. Nem elég, hogy ott volt az a 3 buzi az ellenségnél, még a T-54-ünk is 900 team dmg-vel kezdte a kört.
- Type 59 4500+1000 dmg. A sok kihagyás után már kezdtem megutálni ezt a tankot, nem hittem volna, hogy lesz még vele ilyen köröm. Lekopogom tegnap erősen mellettem volt az RNG, mondjuk az az előtt lévő 2 napban pont az ellentétét tapasztaltam (pl az 50 120 egy tárból csak 1500-akat sebzet...).

Vereségekből viszont egyáltalán nem volt hiány a héten, az utóbbi 3 napban alig sikerült 55% felé vinni a win rate-et. Itt a VK3001H-t szerettem volna 3x-ezni. Már rég leálltam volna vele, ha véletlenül nem képeztem volna rá a Panther 2-m legénységét, szóval valamennyire fel kéne húzni.

Ettől függetlenül nagyon jó ez a gép, fényévekkel jobb a Pz IV-nél (ahelyett vettem meg). Nagyon erős az a löveg ilyen átütéssel és pontossággal.

Hasonlóan járt a még mindig stock löveges Leo PT A, itt 3800 sebzéses kört vesztettünk el. Szép az a 20%-os napi win rate 2500-as átlagsebzés mellett.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#16424) TESCO-Zsömle válasza Patrick76496 (#16423) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Beteg srác ügyében ajánlom őt a figyelmedbe.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16425) bigobert válasza TESCO-Zsömle (#16424) üzenetére


bigobert
tag

Azért Tazilon se kutya. Személyes hősöm :D

(#16426) KaLeun válasza Patrick76496 (#16423) üzenetére


KaLeun
senior tag

Pedig jó a 132, sőt a te statoddal sokat is kellene sebezned vele. Csak ne jöjjön szembe egy autoloaderes, vagy gyorstüzelő scouttal...

Cila

(#16427) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Stronk kör tőlem :DDD Van ez így, néha előfordul :D
1 lövésem volt, az is pattant

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16428) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#16427) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem, nem, nem és nem... Cvakkos ember nem sebezhet NULLÁT. :U ;] Gondolom a "károNkodó klán" tagjaként végig osztottál mindenkit te kis piszok. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16429) Bingisz válasza Stigma.HC (#16427) üzenetére


Bingisz
addikt

Esziken! :DDD :C

Szerk.: Egy igazi unicum sebzés nélkül is meg tudja nyerni a csatát. :))

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16430) KaLeun válasza KaLeun (#16426) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mondjuk a mai nap után erősen gondolkodóba estem, hogy érdemes-e spottolni vele. Az összes igazi jó felderítős pályán világítottak az ellenfelek, de senki le se... Kampinovkán egész végig spottoltam basecamper ellenfélet és medeket középen, 1,5k spot sebzés...

Persze mindig megnyertem egy medet aki átjött értem pl. Fisherman's Bay-en, lejött El Hallufon és vissza is ment...

Cila

(#16431) dfsz34 válasza KaLeun (#16430) üzenetére


dfsz34
őstag

spotra nagyon nem adja az xp-t. Amx-el spotoltam tegnap majdnem 10e-t és adott rá egy másodosztályt, ha lövök 800-900-t, ami amúgy nem nehéz vele, akkor is megkapom ezt. A wn8-ról ne is beszéljünk.

Ráadásul egy kivételesen jó spot kör volt, általában az a menetrend, amit te is írsz, hogy 1,5-2e spot után kiszednek.

Sajnos, spotolni most már csak úri huncutság, csak kalandvágyóknak.

(#16432) Enzolord válasza Stigma.HC (#16427) üzenetére


Enzolord
addikt

Hééééjjjjj.. Visszaélsz a személyiségi jogaimmal, hogy így kiírod a nevem.. De az is igaz, hogy én legalább sebeztem..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16433) csapee válasza Stigma.HC (#16427) üzenetére


csapee
senior tag

Tolts be He-t, a tomato Tiger is azzal lodoz T7-ben:))

Csapee

(#16434) bigobert válasza dfsz34 (#16431) üzenetére


bigobert
tag

Feltehetően nem mondok újat, de csak spottal nehéz ászt szerezni. 1375 esetében is kell ahhoz a damage annak ellenére, hogy spotter. Fordított példa erre, hogy T49cel kb 500dmg-re és 4,5k spotra adott 1. Osztályt. Spot nélkül mi lenne az? Még 3. Oszt. se szvsz. Meg ugye a spot dmgre szerzett xp felét a spotter, felét a DD kapja.

[ Szerkesztve ]

(#16435) myckey válasza Enzolord (#16432) üzenetére


myckey
veterán

de azé mégiscsak én vótam a toppon :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16436) Enzolord válasza myckey (#16435) üzenetére


Enzolord
addikt

Minden noob eléd tolatott Te kemper.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16437) unravel


unravel
őstag

Fú, egész hónapban nem lőttem annyi pattanást mint ma :D S amíg a lepattanókat lőttem nem győztem figyelni mennyire húz el az ellenség az eredményjelzőtáblán. Gyűltek a vereségek és egyre flusztráltabb lettem. Akármilyen statisztikájú játékosok voltak az oldalakon, MINDEN meccs bukó lett.
Elértem a holtpontot mikor az artyt se tutdtam sebezni. :F
Aztán már végleg nagyon koncentráltam a győzelmekre. Nem is értem, hogyan sikerült visszahozni 50re a napi győzelmi százalékértéket.

¯\_(ツ)_/¯

(#16438) myckey válasza Enzolord (#16436) üzenetére


myckey
veterán

téged meg minden noob széjjel lűtt :(

:DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16439) #43783936


#43783936
törölt tag

A mai felhozatal is minőségi, főleg ha a kiosztott sebzést nézzük :C :C

(#16440) #43783936


#43783936
törölt tag

20536 csata után végre meglett a Tank mester plecsni!!! :DD
Ebből kb 6000 csata kellett, mire az utolsó tankot, a Pz4A-t sikerült kilőni.
Ha mást nem is, de azt mindig kiszedték előlem.

(#16441) KaLeun válasza KaLeun (#16430) üzenetére


KaLeun
senior tag

Éppen most voltam Siegfrid Line-on, 30 alatt másodperc után a csapat bűnbakja, hogy nem mentem suicide scoutolni.

Kezdte a BC 155 58, folytatta az IS-7, BC és JgPz, megdöbbentő, hogy néhányuk közel 2k wn8 környékén volt...

Cila

(#16442) bigobert válasza KaLeun (#16441) üzenetére


bigobert
tag

Én pontosan az ilyen szituáció miatt kapcsolom ki a chatet, amikor felderítek. Tisztában vagyok vele, hogy aki ilyet ír, az buta, de mégis zavar.

(#16443) csapee válasza KaLeun (#16441) üzenetére


csapee
senior tag

Tegnap ket lovessel szedett ki egy sajat Is3, mert az Amx-el tudattam neki (korbelottem a foldet korulotte) hogy nem az artyk segget kellene fedezni. Igazabol nem volt kedvem hulldownba verekedni az ellen M103-val. Amugy szerintem csendben visszaraktak az elozo tk rendszert mert csak bekekult tole de siman ment tovabb.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#16444) KaLeun válasza csapee (#16443) üzenetére


KaLeun
senior tag

Igen érdekes a tk rendszer, múltkor vagy 6-7 alkalommal lőtt egy saját scoutunk, mikor felvettem, hogy esetleg örvendenék ha 4. alkalommal nem blokkolna. Nem kékült be, az ellen lőtte ki.

Szerintem a nem sebző lövéseket ill. leláncolásokat lazábban kezeli a rendszer, de 2. sebző lövésnél már kék vagy.

Cila

(#16445) scyllarus válasza KaLeun (#16444) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tudom, valamelyik nap már a 2. hülyénél elszakadt a cérna. ARL-lel ki a fedezékből, célzom a Chi-to-t, célzom, célzom, célzom (3,4 lenne 100-as srácokkal, de még nem azok!) pont amikor lőnék, bumm hátulról belémrohan a saját T-34. Persze mellé, az ellen talál, tolatnék vissza, ugye a kis japó gyorsan tölt, de ez az idióta csak tolna kifelé. Szerencsére nehezebb voltam, vissza bírtam tolni, de nyomott. Ráfordítottam a csövet úgy nyomtam vissza, hátha sniper nézetben is leesik neki, hogy nem kőnek feszül, de semmi. Kapott egyet a tornyába, 60% hp-ja oda, remélem elment 1-2 sráca is (212 pen nem viccel fél méterről), de sem kékülés, sem semmi retorzió nem volt, utána is játszottam, ma sem voltam letiltva.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16447) Stigma.HC válasza #40993792 (#16446) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tegnapi napon egy omnis csapatba futottunk bele, hármas szakasz + berakta negyediknek melléjük az egyik klántársukat :DDD T10 medben mindegyik. Az ellenfélnek volt annyi esze, hogy követték őket, szépen ledarálták az egész csapatunkat. Mieink mentek a szélrózsa minden irányába.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16448) scyllarus válasza #40993792 (#16446) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez a téli UI? Megy 9.1-en is? Tudsz hozzá linket? Nagyon szerettem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16450) Bingisz


Bingisz
addikt

Ilyen emberek hol találják meg a CVAKK-ot? :F

Már a 4. srác aki ilyen stattal akar jelentkezni. Ráadásul az egyiknek 11k csata után volt 180 WN8-a.

Amúgy azt kell mondjam, hogy napokon belül elfoglalják a klán utolsó helyét is. ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.