Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) Antonius1978 válasza emre (#16850) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos gondolom a T30 a kemeny feje miatt jobb, de elmeletben az E4 is tud pattintani szembol (ha epp szerencses vagy), es ha 3an egyszerre lotok egy veszelyes tankot, elobb utobb kinyirjatok elso lovesre, mondjuk gaz lehet a nagy toltesido, ugyhogy amit elkepzeltem a gyakorlatban nem tudom, hogy hogy mukodne.Az IS-el mukodik, mar volt hogy 7es szinten lerohantuk egy helyen a vedoket - persze mi is kaptunk talalatot, sot ha nagyon sokan voltak, akkor vagy 1, vagy 2 embert ki is lottek, szoval lehet hogy csak 1 elte tul a tamadast...
Amugy meg csak a Hellcat van meg, es ritkabban is jatszom, ugyhogy szerintem kell meg 1-2 ev mire meglesz a T30 :DD

[ Szerkesztve ]

(#16852) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Egy Lóri tank ász:


[replay]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16853) fody73


fody73
tag

Végre ezzel is megvan.

replay

A végén elrontottam. Előbb rá kellett volna mennem a fochra, de ha lett volna még egy perc talán lehozom.

(#16854) NÉMÓ510


NÉMÓ510
tag

Még hogy RNG!!

A vége felé már sírtam a röhögéstől :)

Y videó

[ Szerkesztve ]

Gundel Takács Gábor: Nem lehet könnyű sors ideges edző szájában rágóguminak lenni

(#16855) kicsitrash válasza fody73 (#16853) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Micsoda???

895 xp-re? :)

(#16856) jano_77 válasza Bad Pritt (#16834) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem az bosszant, mikor a talaj közelében van a célpont - domb mögött pl. - és nem tudom becélozni a tankot, mert lehúzza a célkeresztet a földbe! :W :Y Ezt igazán javíthatnák már!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16857) Djuree


Djuree
félisten

mindenkinek lagol a játék mostanában? vagy nálam van vmi gebasz?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16858) mcwolf79 válasza Djuree (#16857) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mindenkinél szerintem.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16859) Flatron710


Flatron710
tag

Bekerült a T95-ös köröm a Great European Random videóválogatásba!!! ( 08:00 perctől...) :)

[Great European Random No. 13 ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#16860) Enzolord válasza Flatron710 (#16859) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt láttam, grat hozzá... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16861) jano_77 válasza Flatron710 (#16859) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon komoly volt...hatalmas gratula hozzá! :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16862) jozefgucci1 válasza Flatron710 (#16859) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Megnéztem így hogy beraktad . Nagy szép kört mentél persze mint mindig kelett hozzá az ellen balféksége is ,de ez nem kicsinyíti le az elért teljesítményt .Nagyon megszerettem amúgy én is a T95-t . Ha van az ember melett valaki akkor még jobb.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16863) Flatron710


Flatron710
tag

Köszi! :R Igen, az tény, hogy az ellenfél nem volt a helyzet magaslatán. Sok lúd disznót győz alapon simán ki kellett volna lőniük. Arra próbáltam figyelni, hogy aki veszélyesebbnek tűnik és meg akar kerülni, azokat szedjem ki inkább, mint sem azt, aki előttem áll.

- jozefgucci1

Én nagyon szeretem a T95-öt. Már korábban meg volt a T110E3, de az nem jött be, így megváltam tőle és visszavettem a T95-öt a régi legénységével. Sokaknak nem jön be a "gyorsasága" miatt, de pont az benne a jó, hogy előre át kell vele látni a szituációt és úgy választani helyet, mert utána nincs javítási lehetőség.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#16864) mcwolf79 válasza Flatron710 (#16863) üzenetére


mcwolf79
veterán

Pedig én pont az E3 miatt húzom a T95-öt.
Szemből az keményebb , mint a T95, és gyorsabb is. (papíron)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16865) jozefgucci1 válasza mcwolf79 (#16864) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 én is arra gyúrtam csak még nem vettem , de nem is adtam el a T95-öt . Elég ritka jószág a csatákban és sokaknak mumus kategória szerintem .

Flatron.: Azért egy T95 szakaszt szívesen kipróbálnék egy Himmelsdorfon pl :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16866) sith7 válasza Djuree (#16857) üzenetére


sith7
nagyúr

nem is laggol, hanem inkább néha az FPS -em ugrál ... 25 - 50 közötti sávban, ami azért nem kevés :(

(#16867) Bad Pritt válasza Flatron710 (#16859) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ez GG. :C :R

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#16868) KaLeun válasza Flatron710 (#16863) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mondjuk ha annak Tigernek aki mögötted volt, legalább van annyi IQ-ja, mint a Degunknak akkor simán véged.

Cila

(#16869) bullseye válasza Flatron710 (#16859) üzenetére


bullseye
addikt

Asztaqqqqq! Nem semmi menet volt. Pulzus mennyi volt a végére?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16870) jano_77 válasza bullseye (#16869) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem tutira új egeret kellet volna vennem, mert az izzadságtól fix, hogy tönkre ment volna a mostani. :D ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16871) Timyyy


Timyyy
őstag

Hát b+ hogy ez az object704 ekkora hulladék legyen azt magam se hiszem már el.... előttem áll 90 méterre a jagdtiger teljes totálban, se kavics, se házfal, se oszlop, se hangyaf*sz nem takarja ki egyetlen mm-ét sem, és 3-ból 2x mellé tudok lőni teljes ágyúpontossággal.... még 1 csata és eladom. :W

[ Szerkesztve ]

(#16872) sith7 válasza Timyyy (#16871) üzenetére


sith7
nagyúr

ne tedd !!! :Y :N

olyanokat tud pattintani, mint az állat ... adj még neki időt

(#16873) psycroptic válasza Timyyy (#16871) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerveroldali célkereszt be van kapcsolva?

PSNID: Tomy83PS

(#16874) Timyyy válasza psycroptic (#16873) üzenetére


Timyyy
őstag

Nincs, de könyörgöm, 1 helyben álltunk mind a ketten...

(#16875) diegho válasza Timyyy (#16874) üzenetére


diegho
nagyúr

És biztosan nem 90m volt, vagy nem voltál teljesen becélozva, vagy rossz helyre céloztál.

(#16876) dfsz34 válasza diegho (#16875) üzenetére


dfsz34
őstag

Lehet alá, az még hihető is, ha próbálta kigyújtani és a földet lőtte meg. Nagyon sokszor van az, hogy iszonyúan lefelé húznak a lövések, de ha meg feljebb viszem a célkeresztet, akkor meg megy a holdba.

Mondjuk a bl10 elég pontos, ilyen kis távolságról nagyon nagy pech kell, hogy kétszer is -feltételezhetően- alá lőjön.

(#16877) Timyyy válasza dfsz34 (#16876) üzenetére


Timyyy
őstag

Persze hogy a hasát céloztam, mást nem is érdemes.... na mindegy, 3. csatára sikerült leduplázni, igaz abban meg az utolsó 1 mp-en múlt a top gunom, szóval ritka peches egy tank... mindegy, úgysem sietek a 10-es felé....

(#16878) dfsz34 válasza Timyyy (#16877) üzenetére


dfsz34
őstag

A bl10 beveri az arcát is viszonylag könnyen normál lőszerrel is, ha feléd fordult, bár ott nem lehet kigyújtani, ami mindig jobb :)

(#16880) Flatron710 válasza bullseye (#16869) üzenetére


Flatron710
tag

Igazából már nem emlékszem... de a végén jól esett egy cigi! :) ( enyhe kézremegés mellett ) :DDD

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#16881) bullseye válasza diegho (#16879) üzenetére


bullseye
addikt

Nem elég, hogy undorító szemét csaló vagy, de még van pofád lengyelnek is lenni?!
1v1-ben simán kinyír, itt is volt két sebző lövése!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16882) superfly2 válasza diegho (#16879) üzenetére


superfly2
tag

Megnéztem a 2. replayt, szép volt te "mocskos lengyel csíííter" :)) Az ilyenek miatt érdemes kikapcsolni a chatet. Azt írja 2-en 1 ellen... komolyan nem értem az ilyet, mi az hogy 2-en 1 ellen? Nem mindegy ha így is úgyis meghal, meg neked meg kellett volna várnod vagy végig nézned míg esetleg kilövi a társad vagy téged?? :F Vicc...(régen CoD 4-et toltam ott a kés miatt írták hogy low noob hátba megy csak stb, szóljak neki hogy vigyázz jövök a késsel?!) :U :DDD

(#16883) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Sok-sok hónapnyi mellőzés után visszakapcsoltam a támadás és az ütküzet módokat, és alapvetően kicsivel jobban élvezem, mint anno. De lehet, hogy csak az időközben felszedett rutin könnyíti meg néha :)
Mindenesetre még mindíg sokszor megesik, hogy nem veszik észre, hogy csak egy bázis van (és rosszabb esetben nem is érdekli őket) :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16884) diegho válasza superfly2 (#16882) üzenetére


diegho
nagyúr

Mikor újratettem bekapcsolva ment fel és nem kapcsoltam ki, de lehet az lesz belőle.

(#16885) superfly2 válasza diegho (#16884) üzenetére


superfly2
tag

Ja értem, én kikapcsoltam már akkor amikor bejött az hogy ki lehet kapcsolni... nem vagyok kíváncsi a witam kto pl, klán izék meg stb hülyeségekre bele értve a k*rva anyázás és társait... :U Néha kapcsolom be csak, amikor írni akarok valamit :)) De szerintem érdemes kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#16886) Stigma.HC válasza Dr_Syrex (#16883) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mert amikor két bázis van akkor okosabbak? Ugyan :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16887) Timyyy válasza Stigma.HC (#16886) üzenetére


Timyyy
őstag

Áhh én is kikapcsoltam azonnal. A sok papucsállatka olyan pontjaira ment a pályának ami teljesen lényegtelen, a bázist meg keresték az "alap játékmód" beli helyén... röhej volt.

(#16888) Stigma.HC válasza Timyyy (#16887) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Encountert benthagytam. Másik pár csata után ment ki.
Sajnos előfordul és elég gyakran, hogy eszük ágában sincs foglalkozni a zászlóval, vagy ha mégis akkor már az elején beállnak foglalni vagy 10-en. Főleg steppes, ha lehet ott kapcsolnám talán ki egyedül. Hátul egy vonalban felállnak, vagy az egyes oszlopban vitézkednek 10-15 percig.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16889) diegho válasza Stigma.HC (#16888) üzenetére


diegho
nagyúr

A lakewille-i 20 fős hágó csatákat ne felejtsd ki. Az a legértelmetlenebb hely az egész játékban.

(#16890) Stigma.HC válasza diegho (#16889) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Igen, szinte már el is felejtettem, csatamódtól függetlenül sírógörcsöt tudok kapni mikor már tölti a pályát. Nem tudom mibe kerülne a fejlesztőknek megváltoztatni azt a részt. Konténer vodka talán segítene

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16891) Dr_Syrex válasza Stigma.HC (#16890) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ott mindíg megkérem az elején a társaságot, hogy ne menjenek oda. Persze a legtöbb tomatot ez egyáltalán nem hatja meg és nagy önbizalommal elindul arra. Top heavy-k is szeretik azt a sort, ahelyett hogy a városban segítenének. El Halluf-on legutóbb szintén hasonló "örömökben" volt részem :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16892) Patrick76496 válasza jano_77 (#16816) üzenetére


Patrick76496
őstag

Gyűlölöm azt a pályát (is), nem értem miért kellett belőle még egy másolat. Az egyetlen értelmes hely, ahol előre is lehet nyomulni az a hegy, a közepéről és az erdőből csak támogatni lehet a másik flanket.

Amúgy ezért lenne jobb, ha mindenki rendelkezne legalább minimális angol tudással, így legalább értenék, hogy mit írunk nekik.
- - - - - - - - - - - - - - -
- A T9-es csata, ahol csak 2 tank sebzett 1100 felett
- Újabb ZWACK rajongók. Még jó, hogy 77 kiló vagyok 196 centire. :DDD
- AMX 50 120 5600+615 sebzés
- Type 59 4377 + 7 frag. Elnéztem a régi medes hely környékére, és egész jól bejött.
- Caernarvon 5049 sebzés. Nagyon bírom ezt a gépet.
- ISU-152 5341 sebzés, még mindig a troll ágyúval! Kicsit elkezdtem bátrabban használni a HEAT-et, így picivel több sebzés jön. Nem a pénzt sajnálom rá, hanem csak nagyon bosszant, ha nem sebez. Várom már a BL-* csöveket.

Más: Egyre többen írogatnak nekünk, ZWACK-osoknak, és nem is mindig szidást, gyakran kapunk pozitív dolgokat is. A fenti Type-os körben az ellenségtől beírta valaki, hogy ZWACK good clan, de valakitől olyat is hallottam, hogy gratulált az ellenséges platoon, amiért lehozták a kört. Vicces így ezeket olvasni, ilyet még soha nem tapasztaltam. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#16893) Djuree válasza Patrick76496 (#16892) üzenetére


Djuree
félisten

77 kiló? :Y
én ugyanilyen magas vagyok 95-el, bár voltam 105 is. nem kötöttek még belém ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16894) Enzolord válasza Patrick76496 (#16892) üzenetére


Enzolord
addikt

Bakker, akkor egy jó képességű zseblámpával kész rólad a röntgen... :)

Djuree: Én a 171 centihez vagyok 93, de belém se nagyon kötnek... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16895) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Én 184 centihez vagyok 54 kiló, és belém belémkötnek. :(

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16896) diegho válasza Cucuska2 (#16895) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért kötnek beléd, mert ha oldalt állsz nem látszódsz és neked mennek!

(#16897) Cucuska2 válasza diegho (#16896) üzenetére


Cucuska2
őstag

Viszont ha nagy a tömeg, akkor úgy szoktunk tankolni, hogy én megyek előre élével, és Bááááááálint haverom, aki 185 centi 130 kiló pedig az éket tartja 'nyitva'. :Y

Sőt, még Sorstalanság 2 forgatásra is mehetnék.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16898) psycroptic válasza Patrick76496 (#16892) üzenetére


psycroptic
őstag

Hiába no úgy szól a mondás, hogy 100 kg alatt nincs ember csak emberke... :P

PSNID: Tomy83PS

(#16899) Djuree válasza psycroptic (#16898) üzenetére


Djuree
félisten

100kg alatt az ember csak karácsonyfadísz. :DDD
....bakker mostmár én is az vagyok. :))

(#16896) diegho: :DD

Cucuska2: 54?? bnőm 60. pedig nagydarabnak még véletlenül sem nevezném. :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16900) xenom0rph válasza Cucuska2 (#16895) üzenetére


xenom0rph
őstag

184 ,58 kg üdv a klubban. :D

halahala

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.